Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 125
  1. #21

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Jõudsin laua juurde, kui Raigole hüüti time. Raigol oli sees vist mingi 4-5k ja mingi monsterstack oli lükanud preflop AI. Raigo mõtles ja mõtles ja foldis. Vastane näitas ATo. Raigo ütles, et tal oli 99. Seega coinflip. Arvan, et Raigol polnud mingit põhjust oma stackiga riskida. Esimese päeva lõpuni 44minutit. 71/127

  2. #22

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    hookuspookus:

    1 eestlane out. Teen kiire ülevaate mängupäevast.

    35 min enne päeva lõppu välja prantsatada ei ole just kõige meeldivam tunne ja väga analüüsida ei ole jõudnud. Üldiselt oma MTT oskused on puudulikud. Liiga julgelt sai paugutatud ja selle taha asi jäigi. Päeva esimene pool oli tore agroda, laud oli suht fishine ja üritasin stacki kiirelt üles pumbata. Rollecoastisin 30-80k peal. Peale õhtut olid suured kalad välja söödud ja mina korraliku ampsu neist ei saanudki. Üldiselt oli asi veel kontrolli all kui ~110k pealt alla kärisesin ühe rumala movega alla 75k peale. Sealt siis
    hakkas riburada vaikselt neid nuppe minema. Flopid mööda, bluffid tühja. Üldine kaardijooks oli nigel, aga põhiprobleem oli ikka tuimalt stacki bluffimine. Pealtvaataja arvab, et ma mängisin liiga palju. Eks sai tõesti LAGitud. Teised poisid mängivad veel jõudsalt edasi ja teise päevani 10 min.
    Key käsi lausa häbenen üles panna. Peale 9h mängu väsimus võtab oma ja sai kaks ränka viga tehtud.


    Välja droppisin 10BB sb KT vs bb AK.
    Tilti ajab kui uimane see turniirimäng on.
    Paavo: 112K
    Patrick: 169K
    coca: 85K

  3. #23

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Esimene mängupäev läbi.
    Coca: 86K
    Patrick: 205K
    Paavo: 106
    Avarage 104K, players left 61/127.
    Mina mängin homme ja teised homme puhkavad.
    Side lõpp, tänan et lugesite. Kell saab kaks ja parasaeg on hüpata basseini ja teha paar õlut!

  4. #24
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Väga põnev lugeda ja kas seal tv3-s ka midagi uut teist näidatud?

  5. #25

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Saatsin loo TV3e ära. Praegustel andmetel peaks lugu täna õhtul uudistesaates ka eetris olema! Lugu keskendub eestlaste tervisehädadele. Polnud mõtet turniirikäiku või mingeid käsi näidata, sest keskmine televaataja nagunii pokkerist aru ei saa.

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    peoga söe tablete alla ja korras :D

  7. #27

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Esimene break. 2h seljataga, players left 109/110. mul stack 56 000, algstack oli 50K

  8. #28
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Rahulikult ja kindlalt... Edu!

  9. #29
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Väga hea ülekanne, silm lausa puhkab lugedes.

    EDU!

  10. #30

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Ma ärkasin pool 4 õhtul. Just käisime lõunat söömas. Nüüd laseme leiva luusse ja leppisime kokku et ca 20 ajal lendame kasinni.

    Turna ise toimub kuskil üüratult lux hotelli konvesaalis vms. Kasiino ise on Pargi suurune koos väga suure saalitöötajate arvuga (siin on neid ca 2-3x rohkem kui Pargis), meeletult jahe õhk, sitaks valvekaameraid (ilma naljata, laes on iga 1m tagant üks kaamera)


    Tänane ilm on selle reisi kõige hullem, praegu näitas kraadiklaas 42. Õhku ega tuult pole. Toas konditsioneer on 15 peal, solid.

  11. #31

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Muide, taksojuht mainis, et see hotellikompleks, kus kasiino on, tegemist peaks olema kõige luxuslikuma ja kõige kallima hotelliga marokos. Kompleksi ümber on meeletult kõrge aed, hotelliturvameestel ja uksehoidjatel on mõõgad vööl......

    Hotell seest on ikka üüber lux, marmor, purskkaevud, suured diivanid jne''

    print?
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 24.06.11 at 18:11

  12. #32

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Niisiis, rõõmustavat midagi pole. Break. 116/123. Mul stack kuskil 45. Kaotasin suure poti järgmise käega. Readidest niipalju, et vastane on julm donk. Näidanud kahel korral julma bluffi riveril. Mängib healjuhul 2 kätt tunnis. Alati on tal olnud monster, kui bluffinud, ainult, et pole tabanud ja jõuga panga maha võtnud.
    Blinds 100/200/25. Ma utg ja QQ, avan 700. Folditakse SBni, kes kütab 1850. BB fold ja ma call. Flop on AK8 vikerkaar. SB check. Ma hakkasin tegelikult kartma, et vend slowplayb. Checkin järgi. Turn Q. SB betib kuskil 2500, callin. river blank. SB kütab 6000 ja ma insta callin. Näitab AA. Njah, tegelikult läks hästi, et sellise readi pealt lolliks ei läinud ja turnis või riveris otsa ei kütnud.
    Enesetunne on õnneks hea :)

  13. #33

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    mmmm nice cooler
    läheb läheb

  14. #34
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Halva kaardiga vähe kaotada on ka oskus :)
    Edu!!

  15. #35

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    külm higi. stack 36K. suht värisen juba laua taga. kaardid ka mängu ei toeta, pigem keeravad nii kuidas oskavad. Ja muidugi need dokbetid... püüan närvi säilitada, aga korra oli küll tunne, et mida ta tra n..... ajusid ja ...........

  16. #36
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    praegu näitas kraadiklaas 42. Õhku ega tuult pole. Toas konditsioneer on 15 peal, solid.
    Imo pole just kõige targem tegu mängida temperatuuridega niiviisi... Organism lääb ulluks.

    Aga edu kõigile!

  17. #37

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Olen samuti kuulnud, et organismile pole tempiga mängimine kõige parem, arvatavasti see põhjustabki uimasust? Samas, pole muud varianti.

    Väike uinak möödas ja ärkasime mürina ja tormi peale. Väljas vihm, pauk ja mürts lol, kahjuks kylmemaks väga pole läinud.....:D

  18. #38

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    aina hullemaks läheb. Teised on söögipausil. Mul teine paastupäev. Lihtsalt ei taha ja pole ka tuju. Stack.... 16 000 :(
    Räägin lähemalt kahest võtme käest. Muidugi kaotasin mõlemad. Alustuseks siis QQ. Olen utg2, Raisen 1800. Saan kaks calli, ühe keskelt ja SBlt. Flop on magus Q42 (laual kaks ärtut), panen beti 4600. Ja mõlemad callivad. Siililegi selge, et vähemalt üks püüab masti. Turn toobki lauda masti. Panen check, keskelt tuleb bet 6800, SB foldib (hiljem ütles, et pani maha poiss kõrge masti). Ma callin ja üritan püüda maja. Flop blank. Checkin ja keskelt tuleb bet 9800. Kuna hakkas break, siis laua ümber on hull rahvamass. Aga noh, siin polnud midagi mõelda ja tuli käsi maha visata. Näitan, et oli QQ ja vastane näitab A kõrget masti.
    Siis võtsin vihaga kaks järjestikust potti blufiga. Seejärel tuli teine võtme käsi. Kuna närv on suht läbi, siis panin A6s-ga keskelt 1800. BB callib. Flop on 748. Vana check callib mu cbeti. Mõtlesin, et poh, lähen lõpuni välja ja lõpetan enda piinad. Turn 8, vana chekib, panen ligi panga suuruse beti ja ta callib. Turn Q. Vana dokab ise 15K panka. Foldin. Siis näitab ebaõnnestunud reatõmmet. Vot selline lugu.
    Aga kui meenutada tänavust eestikate main eventi, kus mul oli esimese päeva lõpuks kolm korda väiksem stack, kui eelviimasel kohal olijal, siis teisel päeval suutsin ikkagi endast 50 matsi seljataha jätta :)
    Äkki mulle sobiki shortstackida ja teha preflop AI mängu.
    Siiski nutmiseks põhjust pole. Kui välja kukkun, saan homme eestlaste tegemistele keskenduda!

  19. #39
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    :D Kuidas saab shortstack pre AI mäng kellegile rohkem sobida? Flippad lihtsalt paremini? :)
    Ok, nali naljaks, aga täna TV3 uudistes nägid sinu videolõiku küll. Vist tänu Mart Mardisalule käsitleti pokkeriteemat küll ilusti ja isegi day 1 stacki suurused toodi ära. Sellest toidumürgitusest pikka juttu ei tehtudki.

  20. #40

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Olen samuti kuulnud, et organismile pole tempiga mängimine kõige parem, arvatavasti see põhjustabki uimasust? Samas, pole muud varianti.

    Pole tervislik jep, olen kuulnud kuidas rekkamehed keset suve jäävad kopsupõletikku tänu kliimaseadmele kuskil L-euroopas.

Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES