Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 125
  1. #1

    Deep Stack Open Marrakech

    Hei!
    Täna algas Marokos Marrakechis Deep Stack Open. Kohal on neli eestlast: Paavo "pafka" Korkka, Raigo "hotcocacola" Aasmaa, Jaagup "hookuspookus" Toome ja Priit "ESTPatrick" Türner.
    Praegu käib teine level 75/150. Algstack 50K. Mängijaid hetkel 112, aga neid tuleb pidevalt juurde.
    Esmamulje: Väga palju tundub olevat kohalikke hobimängijaid. Vanuseliset tundub keskmine olevat 30 kanti.
    Esimesel levelil sain kaasa elada Raigo käele. Ei hakka väga kaarte meelde jätma, kuid annan edasi põhimõttelise käigu.
    Jõudsin lauda, kui avatud 3s 4s ja T. Raigo panustas oop, vastane callis. Turn miski Ks (laual kolm ristit), Raigo mõtleb ja tulistab, vastane callib. River 2 (pole risti). Raigo tulistab umbes kolmveerand panka. Vastane vaatab Raigole pikalt silma ja callib ära. Raigo avab 56 ärtud ehk riveril tabatud rea. Vastane viskab käe mucki.
    Kui miskit põnevat märkan, annan selle teema kaudu teada.

  2. #2
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    väga kõva et selline ülevaade siia tulema hakkab!

  3. #3

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    väike update:
    mängitud 1,5h. Players 112/112. Meie meestel enamvähem kõigil ühesugune stack 51K-52K. Priit haigutab, Jaagup ka. Aga ka üks diiler haigutas. Deep stack turna võlud!

  4. #4

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Update: Esimene paus. Paavol kuskil 52K. Rääkis, et käis 43K peal ära, kui üritas bluffida pocket KK vastu. Seejärel töötas end uuesti üles. Raigol kuslik 51K Ütles, endale omaselt, et laud on VÄÄÄGA VAAAALANE. Jaagupil kuskil 43K ja Priidul viimastel andmetel 60K. Nägin üht Priidu kätt. Priit BB. Blinds 75/150. Keskelt tuleb tõste 450, sb callib ja Priit paneb otsa umbes 1200 peale. Keskelt fold ja SB call. Flop 443 vikerkaar. Sb check, Priit kütab kuskil 2500. SB insta callib. Turn 7 ja toob lauda mastitõmbe. Sb check, Priit kütab kuskil 5-6K, jooksen kaamerale järele ja kui laua taha tagasi jõuan, on sb foldinud. Viin kaamera tagasi ja küsin Priidu käest, et kas tal oli käsi? Vastab: Muidugi! Aga samal ajal on tema lauas avatud flop K T ja mingi pudi. Nuppe keskel kuskil 3k, ja sama SB, kes eelmise käe Priidule kaotas, lükkab vastase check peale kõik oma umbes 40K nuppe keskele ja võidab panga. Players left 120/121
    Viimati muudetud MichelsonT poolt : 23.06.11 at 16:09

  5. #5

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Mängitud 4 levelit. Välja kukkunud 5 mängijat. Jaagup sai kolmikuga 20k poti ja kokku tal u 80k. Ta loeb lauas raamatut. Rääkis, et kui vaatab kaarte, lükkab raamatu kõrvale, betib, siis kõik insta foldivad. Ta on saanud lauas respecti ja kasutab seda ära hoogsalt varastades. Cocal on umbes 48-50. Kuidagi tõsine tundub. Patrick näeb ka hapu välja. Tal kuskil 60k. Paavo rääkis, et nii kui püsti tõuseb, hakkab halb. Tema stacki ei tea, kuid üle 50k on kindlasti.
    Eile käsime Medina keskväljakul söömas. Mina, Paavo, Patrick ja Jaagup võtsime Fish mix õhtusöögi. Minul ja Paavol on eriti sitt olla. Patrick kala lõpuks ei söönudki, tal seega halb enesetunne millestki muust.

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    ega sellsites piirkonades peab igasugsue söömisega suht ettevaatlik olema. Halvemal juhul võib see lõppeda tilgutite all olemisega kuskil haiglas.
    Mul endal on pm iga egiptuse reis põhja alt ära löönud

  7. #7

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    No mina olin kuni eilseni ikka väga ettevaatlik. Esmasp ja teisip sõin põhiliselt saia :)
    Näiteks Patrick ja Jaagup tellisid esmaspäeval kohalike roogade miksi. Lauda toodi 13 taldrikutäit eelroogasid. Seejärel praad ja magustoit. Meestel polnud järgmine päev häda midagi. Lähen tänasest taas saia peale üle.
    Pokkerist ka. Meestel chipsid tornides. Kuna 10k ja 5k chips on küljelt nii kuradi sarnane, siis suht raske aru saada, palju kellelgi käes on. Aga siiski, tundub, et Jaagup on pisut ära andnud ja ka kuskil 60k peal. Paavol peaks ka 60k olema. Patrick suffeldab ja suht raske biitida stacki. Kõige väiksem torn on hetkel cocal. Pakun, et alla 40k tal pole. Kuna pokkeriruumis on wifi sigaaeglane, siis kolisin läpaga lobby ruumi. Mingi 5 turvameest hoiavad läpparil silma peal, kui pokkeriruumi lähen. Siin on neid ukse lahtitegijad ikka ülipalju. Isegi tualetis istub üks sell pidevalt. Kui algselt võis arvata/loota, et tuleb kuskil 500-600 mängijat kohale, siis reaalsus on teine. Täna day1 alustas kõigest 130 tüüpi. Seega pool saali on tühi. Laudu saalis 24.

  8. #8

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    küsisin meeste käest stackid üle.
    Paavo 115K
    Patrick 78K
    Coca 57K
    H.Pookus: 37K
    Kui H. pookust selle lühikese aja jooksul raamatut ei lugenud, siis Patrick on oma raamatuga jõudnud juba poole peale.
    Silme all võttis Patrick umbes 20k panga. Patrickul oli käes ruutu 5 ja ruutu 6. Alustas juba flopist agressiivse mänguga. Kuigi flopis oli ka paariskaart. Turnil sai Patrick oma masti kätte ja paugutas kuskil 6-7K, riveril veidi mõtles ja pani 14k beti. Vastane mõtles ja mõtles. Vastasel oli stack ka kuskil üle 100k. Lõpuks, kui öeldi "time", siis sisuliselt viimasel sekundil callis ära ja muckis oma käes, kui Patrick monsteri letti lõi :)

  9. #9

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Väike paus oli. Sain Patricu ja H. Pookusega veidi rääkida. Pookus kurtis, et pea hullult valutab. Kuigi siin igal pool suitsetatakse, siis õnneks saalis suitsu teha ei tohi. Muidu oleks enesetunne veelgi halvem olnud. Patrick kurtis, et külm higi voolab otsaette ja tunneb, nagu oleks palavik. Enne turna algust tegid nad mõlemad endale rummikoksi ja pärast seda olevat enesetunne heaks läinud, kuid kuna siin alkoholi pole, siis janunevad nad just ühe koksi järele. Rääkisin oma mure ühele korraldajale ära, et tervis jube sitt ja lasi mulle tuua gaseeritud vee. Maitselt pisut värska moodi. Võtsin paar lonksu ja viisin ülejäänu ennast ohverdades Paavole lauda.
    Pokkerist nii palju, et Pookuse laud olevat limpijaid täis. Oli seis, kus temani oli tehtud kolm limpi, ta raises ja kõik kolm limpijat ka callisid. Kirus, et on saanud kolmel korral AQ, kuid midagi hittimata on pidanud käed tõstete peale maha viskama.
    Tundub, et kõige särtsakam on Coca.
    Täna mängitakse 11 levelit. St, et kell 1.30 peaks läbi olema. Eestis siis 3.30.
    Minu skoor siis täna: 4 liitrit jooke (peamiselt vett) ja kusel pole käinud kordagi. Vesi kaob kuhugi ära. Üks turva rääkis, et täna olevat eriti palav ilm ka. Varjus pidevalt 39-40 kraadi.

  10. #10
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Palju sinna bi oli kui saladus pole :) ?

    a leidsin 550eur vist.

    Lugedes koduleheküljelt siis tõesti oodati sinna 500 playersit, njaa.. prizepool kuskil 65k eur?
    Essale miskit 15-20k i guess?
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 23.06.11 at 22:31

  11. #11

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Tundub nii, nagu Visahing räägib. Kuigi võib arvata, et homme on rohkem rahvast kui täna. Aga kuna 24 lauda, siis maksimaalselt saab mängida kuskil 240 inimest.
    Aga üks kuradi loll situatsioon oli. Blindid 400/800 ja ante 100. Cocal on umbes pool avarage stack. Coca on sb ja temani on fold. Coca raiseb 1000 peale. BB vaatab kaarte ja kuna mina ja coca kaasa istume täpselt BB seljataga umbes 2m kauguselt, siis nägime kaarte. BB käes A3o. Ta callib Coca beti. Flop on mingi 475 vikerkaar. (tegelikult päris täpselt ei mäleta kaarte. 4 ja 7 olid kindlasti) Coca paneb cbeti 1500. BB callib. Turn 7 ja coca checkib ja BB kütab 3000 potti. Coca foldib. Kurat. Siiski istusime hiirvaikselt ja ei rääkinud omavahel vastase kaartidest. Coca suudab tuhast tõusta ka ausal teel!!!

  12. #12

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Raigo teeb preflop reisi positsioonist. Gigavaal (just nii Raigo e-sigaretti kimuvat tüüpi nimetas, neid olevat tema lauas kaks tükki) callib. Flop J kõrge, e-sigarett checkib, raigo panustab. Turn A. e-sigarett checkib ja Raigo ka. River mingi pudi. e-sigarett checkib ja Raigo paneb umbes poole panga suuruse beti 2500. e-sigarett insta callib. Raigo avab QQ, e-sigarett A3... Raigo stack kuskil 30k ja eestlastest kõige väiksem. Avarage 66k. Käib level 8 (400/800/100) ja players left 96/127.

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Tsitaat Algselt postitas MichelsonT Vaata postitust
    Blindid 400/800 ja ante 100. Cocal on umbes pool avarage stack. Coca on sb ja temani on fold. Coca raiseb 1000 peale.
    Hea ülekanne ja huvitav lugeda, aga blindid 200/400 ei olnud, kui coca 1k peale tõstis? Kui bb on 800, siis ei saa 1k peale tõsta ju.
    Ja wtf, varjus 40 kraadi, aga lauataga ei olnud vett kusagilt saada? Et pidid kuidagi sisse sebima ühe veepudeli?

  14. #14

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    vett on siin küllaga ja tuuakse lauda, kui keegi palub. Teenindajaid kuskil kümmekond. Sesmõttes ikka luxvärk. Mis puudutab coca kätt, siis võibolla küll. Ei viitsi eriti süveneda. Teen siin paraleelselt homsesse TV3 uudistesse lugu, kuidas kaks isehakanud giidi meie silme all kaklema läksid. Lõppu ei näinud, sest üks giid haaras pooliku tellise ja jooksis sellega teisele järele. Mul oli kaamera käes, üks kohalik arvas, et me teeme mingit action filmi lol. Kuna net on gigaaeglane, siis saadab kuskil 3min materjali 4h. Kaks korda on lihtsalt ühendus katkenud.
    Aga Cocast veel. Nagu ütlesin, tõuseb ta tuhast ausal teel. Ma ei tea mängukäiku, kuid vist oli preflop AI, mille coca AAga võitis. Tal stack nüüd 73K, Paavol on 163. Kusjuures ta oli kaotanud pre AI AA vs KK 60K poti. See oli juhtunud siiski kuskil 4-5 levelil. Priidul on stack kindlalt üle 100K. Tundub, et Jaagup on kukkunud väikseks.

  15. #15

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    AA käest. Ma bigblind ja agro ja mega isoleerija imidz. Utg limp, btn limp, sb limp. SB on yhe leveli minu lauas mänginud ja tal 80k. Siiamaani pole ta yhtegi kätt vist mänginud lol. Anyways, 3 venda sees, vaatan AA. BB on 800, ma panen 4500, kõik folivad sbni kes hakkab mõtlema... Siis poppab 11500 peale (ma limpsin huuli). Mul kogustack 36k. Lähen peale väikest teatrit allinni. Kutt tangib ja callib 66-ga. Ma nyyd ca 75k. Tna kõik suured potid olen kaotanud monsteritega, QQ, AA, QQ. Btw, see 66-e vend on gigatildis,mängib peaaegu igat kätt. Davai,raiun edasi

  16. #16

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    jõudsin Priidu laua juurde, kui igavesti priske žetoonihunnik talle ette lükatakse. Küsin, et palju tal on, ta küsib omakorda: "Bluffisin, kas nägid?" Vastan eitavalt. Tal stack 140K. Hookuspookusel on kuskil 100K. võimalik, et enne oli misclick, kui tema stacki pidasin väikeseks.

  17. #17

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    sounds like pwning SNs

  18. #18

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    paus 10min. Unetute jaoks on tulemas veel kaks levelit, millele kaasa elada!
    78/127 players left.

  19. #19

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    kurat, siin turnal kukub inimesi välja ikka üliharva. Praegu alles veel 75/127.
    Raigol 120k, Umbes 150k on Priidul. Ütles enne, et ilusasti oli tal nelik kinni makstud. Paavo käte vahelt stacki ei näinud. 100k on kindlasti. Pookusel 50K. Mäng on aga ikkagi nii deep. Blinds 800/1600/200.

  20. #20

    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Hookuspookus tegi positsioonilt reraise vasakul käel istuvale mängijale. Flopis vastane check-callis pookuse panuse, Turnil check-callis ja riveril vastane check. Hookuspookus panustas üsna jõhkralt ja nii kui vastane callis, koputas Pookus tunnustavalt enne kaartide avamist lauale. Sisuliselt bluffis Hookuspookus ära üle poole stacki. Kuskil 30k on tal veel alles. Priidul ligi 200K. Ta tervis tundub ikka väga sant, sest nüüd ta juba nuuskab rätikusse. Paavo tiksub umbes 150 peal.

Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES