Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8

Teema: nl100 ässad

  1. #1

    nl100 ässad

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 31951
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP1: $89.40
    MP2: $70.15
    CO: $92.75
    BTN: $107.15
    SB: $88.50
    BB: $105.45
    Hero (UTG): $110.50
    UTG+1: $69.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with A A
    Hero raises to $4, 1 fold, MP1 calls $4, MP2 calls $4, CO calls $4, 1 fold, SB calls $3.50, 1 fold

    Flop: ($21.00) 7 Q 3 (5 players)
    SB checks, Hero checks, MP1 checks, MP2 bets $5, CO folds, SB folds, Hero calls $5, MP1 folds

    Turn: ($31.00) 9 (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $20, Hero folds

    Esimene käsi lauas, seega state ei ole. Kuidas mängite?

    Pärast kogunes 50 kätt MP2 kohta 53/13/2, kas nüüd mängite teistmoodi?


  2. #2
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: nl100 ässad

    check raise suurelt ja allaand kui saad aktsiooni

    teine variant on vastavalt sinu moodi mängides leadida turni miski 12-16$ ja kui siis saad raise siis saad rahulikult foldida

  3. #3

    Re: nl100 ässad

    Tükk aega mõtlesin, et kas nl100-s on kõik nii ässad sellepärast, et nad nii ässalt mängivad

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: nl100 ässad

    Flopil teeksin alati jätkupanuse 15$ vähemalt, kui mingit actionit saan, siis arvatavasti beat seti poolt, sest selline süütu flop ja läheb foldi ära.

    Kui sa juba chekkisid, siis teeksin flopis juba suurema chek raise või teinekord chek calliks riverini maha, sest ta võib ka väga edukalt bluffida ja river chek ei ole ka välistatud ning näed odavalt showdowni.

    Samas mp2 mängib suht kahtlaselt panustades 5$ ja siis 20$, natuke seti lõhna on küll.

  5. #5

    Re: nl100 ässad

    väga vabandan OT pärast, aga ma lihtsalt ei saa ütlemata jätta: WOW :o ma mõtlesin, et ma näen valesti kogu seda asja. Ässadega selline mäng= raketiteadus on see nl100 ;D

  6. #6

    Re: nl100 ässad

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    väga vabandan OT pärast, aga ma lihtsalt ei saa ütlemata jätta: WOW :o ma mõtlesin, et ma näen valesti kogu seda asja. Ässadega selline mäng= raketiteadus on see nl100 ;D
    Ega ma sellepärast postitasingi, et sai ilmselt veitsa passiivselt mängitud, samas ühtegi drawd pole ja mingi vend hakkab laksama, eriti ei taha uskuda, et ta bluffib nüüd 4ja venda.

  7. #7

    Re: nl100 ässad

    Selle bluffi kohta niipalju, et kolm meest ju chekkisid, seega oleks vähemalt minu arust loogiline any pocketiga bet sisse lükata. Seega minusugune donk paneks 88toJJ-ga rahumeeli beti ära ja nähes, et ainult üks kõigest callib ning turni checkib lükkaks second barreli automaatselt otsa.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: nl100 ässad

    Flopis peaksid olema ikkagi esimene kes igasuguse sitaga callijaid välja surud. Kas cbet või siis check raise. Callides tapad selle käe ära.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES