Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8

Teema: 30$ HUSNG set

  1. #1

    30$ HUSNG set

    Teine käsi no reads. Riveri betsizingut valides sain aru, et olen kusagil mööda pannud. Standardina ma cr floppi ja üritan stakke sisse saada, aga ei mäleta, et oleks kunagi saanud. Seepärast callisin ja turnis hea kaart tal barreldamiseks, sellepärast check.
    Üldiselt küsikski - fast play vs. slowplay sellises olukorras?

    Poker Stars $28.78+$1.22 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1357286
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t1520 76 BBs
    BTN/SB: t1480 74 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 6 6
    BTN/SB raises to t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) 9 6 2 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t80, Hero calls t80

    Turn: (t280) Q (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    River: (t280) Q (2 players)
    Hero bets
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 28.06.11 at 22:43

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: 30$ HUSNG set

    ise väga harva slowplayin siuksel boardil ka veel. Üritaks siiski poti kasvatada ja parem võtta pot ära maha kui pärast riveris nutta, et runner runneri str8 tuli ära vastasel.

    Muidu ise pelaks nii:
    check-raise to 200/220
    turnis paneks 3xx midagi.
    riveril shoveks.

  3. #3

    Re: 30$ HUSNG set

    Ise cr'in küllaltki palju floppe, seega obv ka seda umbes 220 peale, kindlasti mängiks kiirelt.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: 30$ HUSNG set

    Kui sa kuidagi stacke sisse saad, siis on see pigem check-raisedes. Kui sa stacke sisse ei saa, siis väike tõenäosus, et sa oleksid kuidagi teistmoodi seda saanud.

  5. #5

    Re: 30$ HUSNG set

    Kindlasti c/r-si siin, me oleme deep, 9 võib rahad sisse saada ja oop sitt mängida, kui risti tuleb ning imagele see ka hea. Inimesed on alguses ka natuke pasiivsemad ning seega väiksem tõenaosus 2nd brlit näha. Kuigi kui sa arvad, et üldine field on agro donke täis, siis ma vb calliks siin aga 95% c/rin.

  6. #6

    Re: 30$ HUSNG set

    Näed, isegi meeles on mis tal oli, Kx. Riveris saime rahad sisse, panin suure beti.

  7. #7

    Re: 30$ HUSNG set

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Näed, isegi meeles on mis tal oli, Kx. Riveris saime rahad sisse, panin suure beti.
    Kui riveril betid suurelt, siis pea meeles seda, et paremate mängijate vastu sul see harjumuseks ei saa kui valuet tahad võtta. Oletame, et sul oleks air olnud ja sa oleksid tahtnud bluffida, oleksid sa sama palju bettinud? Kui mitte siis parem mängija näeb kohta kus sind exploiteda. Ma usun, et ise riveril ei bettiks väga suurelt. Tahaksin 9x calli saada ning flushi vastu on nii või naa ai.

  8. #8

    Re: 30$ HUSNG set

    see on jah tegelikult 99% 30$ regularide leak, valuebetid on väga suured, aga ikka ma taban ennast neid callimast. Mängivad päevad läbi fishidega, nende vastu toimib, aga eluaeg samas limiidis.

    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES