Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 24 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 469
  1. #181
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tunnen bensa lõhna :)

  2. #182
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Rahu rage. Obv selline asi keelatud ja enam pole see asi midagi nii lihtne. 90ndate alguses üks noor kutt sai niimoodi 4nda koha, aga hiljem tuli välja ja peale seda asja hoolikalt kontrollitakse. Linki kahjuks ei oska anda, kuna kunagi ammu sporditähest sai seda lugeda.
    Ma olen 10-15a tagasi olnud kergejõustiku võistlustel kohtunikuks. Mitte sittagi ei kontrollitud seal. Ma ise olin täiesti kvalifitseerumata, aga mõõtsin tiitlivõistluste norme ja ükski vanahärra ei viitsinud silma peal hoida. Kui mingil alal Eesti rekord tehti, siis läks pärast võistlust sebimiseks, sest mingid kindla kategooria kohtunikud pidid allkirja alla panema, et olid kohal ja vaatasid. Aeti siis neid mööda Tartu linna taga. Odatrikk võiks jääda pigem konkurentide taha, kes üldiselt panevad tähele, mida konkurendid teevad. Igaüks saab valida kõigi viskevahendite hulgast ja kahtluse korral võib mõni päris viskaja igaks juhuks su oda üle proovida. Kui siis mingi värnik 95m viskab, siis ongi scam revealed :)

  3. #183
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Odatrikk võiks jääda pigem konkurentide taha, kes üldiselt panevad tähele, mida konkurendid teevad. Igaüks saab valida kõigi viskevahendite hulgast ja kahtluse korral võib mõni päris viskaja igaks juhuks su oda üle proovida. Kui siis mingi värnik 95m viskab, siis ongi scam revealed :)
    Ka selle peale olen õnneks mõelnud. Kes mind tunneb - teab, et olen suur ja tugev talupoeg. Seda sõna otseses mõttes - lauda hais alati juures, kuna alati võistlustele otse farmist läinud. Korra "õnnestus" isegi üks oda võistlustel "s*taseks" teha, kuna s*taveo talgutelt läksin otse sama dressiga. Lisaks on mul tavaks tatistada alati käepidemele ja tatt laiali hõõruda. Ja kuna ma enamasti olen korraga 6-8 ETTANiga mokavahel, siis on olnud kaebamist võistlusvahendi puhtuse osas. Viimased 3a pole keegi mu oda näppinud.

  4. #184
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Noki nina enne kõigi nähes ja oda võttes rögasta kõva häälega enne kui klimbi käepidemele lased.

    Samas, Andrusele on see ilmselt ka kõik kodune teema ja ta ei pane tähele, et midagi oleks valesti.

  5. #185

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Rõõm kuulda, et sa 4x100 ei jookse. Ei kujuta ette, mis sa selle teatepulgaga veel teeks....

  6. #186

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Anaaltrapina kasutaks obv ..

  7. #187
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Ka selle peale olen õnneks mõelnud. Kes mind tunneb - teab, et olen suur ja tugev talupoeg. Seda sõna otseses mõttes - lauda hais alati juures, kuna alati võistlustele otse farmist läinud. Korra "õnnestus" isegi üks oda võistlustel "s*taseks" teha, kuna s*taveo talgutelt läksin otse sama dressiga. Lisaks on mul tavaks tatistada alati käepidemele ja tatt laiali hõõruda. Ja kuna ma enamasti olen korraga 6-8 ETTANiga mokavahel, siis on olnud kaebamist võistlusvahendi puhtuse osas. Viimased 3a pole keegi mu oda näppinud.
    Olen alati kahtlustanud, et Eesti spordis midagi räpast on. Pastilaa ja Veerpalu ainult kinnitavad seda.

  8. #188

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Minu meelest, kui see A8 level ei ole, siis on see parim postitus siin teemas.


    Krdi hea ikka....:D

  9. #189
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    See pole level :DD

  10. #190
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Minu meelest, kui see A8 level ei ole, siis on see parim postitus siin teemas.


    Krdi hea ikka....:D
    Ei ole level , härra virukunn tõestab:D
    Viimati muudetud albinar poolt : 06.09.11 at 14:49 Põhjus: Juba tõestas et pole level.

  11. #191
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Tunnen bensa lõhna :)
    Pigem lõhnab pokkeri järgi , bensu raha vaja teenida:D

  12. #192

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Ka selle peale olen õnneks mõelnud. Kes mind tunneb - teab, et olen suur ja tugev talupoeg. Seda sõna otseses mõttes - lauda hais alati juures, kuna alati võistlustele otse farmist läinud. Korra "õnnestus" isegi üks oda võistlustel "s*taseks" teha, kuna s*taveo talgutelt läksin otse sama dressiga. Lisaks on mul tavaks tatistada alati käepidemele ja tatt laiali hõõruda. Ja kuna ma enamasti olen korraga 6-8 ETTANiga mokavahel, siis on olnud kaebamist võistlusvahendi puhtuse osas. Viimased 3a pole keegi mu oda näppinud.
    iseenesest kurb et keegi su "oda" kolm aastat puutunud pole aga loodame et järgmine kolm veab paremini

  13. #193

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    ahahahaaa...:D:D:D JULM Kivisaba :)

  14. #194
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    iseenesest kurb et keegi su "oda" kolm aastat puutunud pole aga loodame et järgmine kolm veab paremini
    Lol, enne kui ma sinu posti lugesin ei tulnudki ise selle peale :D.

    Ilmselgelt räägib pastilaa sellest odaviskevõistlusest.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 06.09.11 at 17:01

  15. #195
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Lasin steigiga üle ja tellisin bankrolli eest hoopis Valgevenest postimüügipruudi.

    Algul ainult rääkis mattide keeles ja ronis jalgupidi prill-lauale, aga nüüd on juba lääne tsivilisatsiooni hüvedega harjumas.

    ( Click to show/hide )

  16. #196
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Teeb heads-upi Vandalariga ?

  17. #197
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Suvi otsas, sügis kihutab otsejoones talve poole, seega on aeg hakata mõtlema ka soojade riiete peale. Müts ja kindad on mul põhimõtteliselt olemas (loodan, et see ei muuda siia teemasse minu posti ebasobivaks, sest peagi on nad mul reaalselt olemas), ühes kaltsukas leidsin ja panin oma jaoks kinni ära (müüja tuttav). Palgapäeval pole muudkui võtan 2 euri näppu ja kappan neile järele.
    ( Click to show/hide )

  18. #198
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Miskit väga ägedat pole vahepeal soetanud. Va paar olulist uuendust arvutipargi osas. Kõik uuendused siin näha:
    ( Click to show/hide )

    Kõige olulisem on vast juhtmeta hiire ost. Labteci tippmudel - punase randi ja kahe nupuga (tegelikult kolme nupuga, sest rullile vajutades on ka lisanupp!). Eriti mugav on seetõttu, et 1,5m raadiuses võin kasvõi diivanil lesida ja hiirt klickida.

    Teine ost siis 3D soundi ja bassi nupuga tundmatu tootja aktiivkõllid, mis heli osas vaevalt tavalisele deckile/võimule alla jäävad. Päris põhja pole veel pannud, siis oleks ilmselt naabrid kohal lol.

    Kolmas ost kõrvaklapid. Pahvak soovitas KOSSi portaprosi, aga minumeelest need paremad + saab portapro hinna eest 8 paari.

    Neljandat näeb ekraanilt - Windows MediaPlayer muusika mängimiseks. Tasuta.

  19. #199

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Pastilaa ,aga sa uue monitori ostule oled mõelnud? Suur kuvariga monitor on suht paar aastat aegunud teema juba. Kui tiltist raha kätte saan siis on plaanis selline osta


    ( Click to show/hide )


    Elvas üks vend müüb selliseid. Custom made ja puha. Raudselt võtab vähem ruumi kui sinu praegune kast. Kui oled ka sellise ostmisest huvitatud võta minuga ühendust ja võin selle venna kontaktid anda.

    Ahjaa tehnilised andmed ka : 18" , VGA ja HDMI sisendid(kaablid ka kaasas), kontrast 600:1 , 16000 värvi, kuvar on põrutuskindel ja kergesti puhastatav. Lisaks võid kaasa osta ka seinakinnituse või reguleeritava jala (tüüp tahtis vist 10€ mõlema eest) Need olid küll ühe teise kuvari andmed ,sest nagu mainitud on kuvar CUSTOM MADE ja saad ise valida mis specce tahad oma kuvarile.

  20. #200
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Kunagi tatina sai suurel prügimäel käidud ratastega ja neid kineskoope odavalt sisse visatud :D

Lehekülg 10, kokku 24 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES