Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 24 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 469
  1. #201
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kunagi tatina sai suurel prügimäel käidud ratastega ja neid kineskoope odavalt sisse visatud :D
    jea, mul oli kunagi mõte, et ostaks korteri, sisustaks selle igast vana träniga ja siis klient saab kogu korteri või toa sisustuse segi peksta soliidse summa eest

  2. #202

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas Keldrimees Vaata postitust
    Pastilaa ,aga sa uue monitori ostule oled mõelnud? Suur kuvariga monitor on suht paar aastat aegunud teema juba. Kui tiltist raha kätte saan siis on plaanis selline osta


    ( Click to show/hide )


    Elvas üks vend müüb selliseid. Custom made ja puha. Raudselt võtab vähem ruumi kui sinu praegune kast. Kui oled ka sellise ostmisest huvitatud võta minuga ühendust ja võin selle venna kontaktid anda.

    Ahjaa tehnilised andmed ka : 18" , VGA ja HDMI sisendid(kaablid ka kaasas), kontrast 600:1 , 16000 värvi, kuvar on põrutuskindel ja kergesti puhastatav. Lisaks võid kaasa osta ka seinakinnituse või reguleeritava jala (tüüp tahtis vist 10€ mõlema eest) Need olid küll ühe teise kuvari andmed ,sest nagu mainitud on kuvar CUSTOM MADE ja saad ise valida mis specce tahad oma kuvarile.
    Ma ei saa aru, miks on vaja siia teemasse leveldama tulla? Igav?

  3. #203
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    ( Click to show/hide )

    Ei pea neist nutitelefonidest suurt lugu - parem ikka töökindlusele rõhuda.


    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ma ei saa aru, miks on vaja siia teemasse leveldama tulla? Igav?
    Must be relevel ;o

  4. #204
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ma ei saa aru, miks on vaja siia teemasse leveldama tulla? Igav?
    Minu arust 1/4 poste on siin teemas level. Mõned lihtsalt väga üle pingutatud.

  5. #205
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Minu arust 1/4 poste on siin teemas level. Mõned lihtsalt väga üle pingutatud.

    1/4 on kindlasti ülepakutud, kuna enamik minu poste ja ka valdav osa teisi tunduvad väga asjalikud (nagu ntx see regatiteema, A8 jne). Pigem 1/7.

  6. #206
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    1/4 on kindlasti ülepakutud, kuna enamik minu poste ja ka valdav osa teisi tunduvad väga asjalikud (nagu ntx see regatiteema, A8 jne). Pigem 1/7.
    Nõustun

  7. #207
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    1/4 on kindlasti ülepakutud, kuna enamik minu poste ja ka valdav osa teisi tunduvad väga asjalikud (nagu ntx see regatiteema, A8 jne). Pigem 1/7.
    LOL , ikka ei usu et mul see 95.aasta vana pask hoovil seisab?

  8. #208
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas albinar Vaata postitust
    LOL , ikka ei usu et mul see 95.aasta vana pask hoovil seisab?
    ( Click to show/hide )

  9. #209

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ma ei saa aru, miks on vaja siia teemasse leveldama tulla? Igav?
    Ye oli jah igav. Sry , lähen kirjutan nüüd " +1 " paari teemasse juurde.

    EDIT : Tra oli ikka vist level.

  10. #210
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Lol, imo on siit foorumist väga paljudel raskusi levelitest aru saamisega. Ma omast arust saan küll kohe aru mis on level ja mis mitte.
    Pastilaa postid siin teemas igatahes küll levelid ei tundu, aga mõne teise venna omad küll.

  11. #211
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    +1

    Pastilaa ei ole selline mees, kes eputaks võõraste asjadega. Maitse võib tal küll natuke imelik olla kohati, aga selle üle ei vaielda.

  12. #212

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Käisin autoga ülevaatusel, kuid ma ei usalda neid töömehi eriti, siis alati pildistan enne auto üle, et pärast mingit jama poleks. Siis jäin mõtlema, et vanasti tehti ikka ägedaid spidokaid ja mul selline väljamaa oma ka, et hea võmmide ees vabandada, et lasin ju 90ga, et spidokas näitas. Mitu korda olen nii ära pääsenud.

    Kuigi läbisõitu on, siis uut ei hakkaks ostma, isegi kui Koka selleks raha annaks.
    ( Click to show/hide )

  13. #213
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Täna siis jõudis kohale lõpuks FTP poest tellitud CardProtector:

    ( Click to show/hide )

  14. #214
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Täna siis jõudis kohale lõpuks FTP poest tellitud CardProtector:

    ( Click to show/hide )
    Ootad jõule?

  15. #215
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    [ ] usun et 90 alas 90mph lastes said niimoodi vabandades ära... 50+ kiltsa üle

  16. #216

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Ostsin oksjonilt telefoni, 2001 aasta. Fun on kui poes helisema hakkab, või noh, piuksuma:D rahvas vaatab päris veidralt.
    Suht 3310 menüü, kaluklaator ja ussimäng, pildiga sõnumeid saab ka saata!

    ( Click to show/hide )

  17. #217

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    [ ] usun et 90 alas 90mph lastes said niimoodi vabandades ära... 50+ kiltsa üle
    [ ] oled nutikas

  18. #218
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    See telefon on nuts. Endal oli kunagi 8310, oli ka väga mõnus.

    Kuskilt sellise leiaks ostaks ära: http://www.extragsm.com/images/phone...ia-6210-02.jpg

    Kunagi oli, aga müüsin täis peaga 100 eeguga maha kui võtust puudu tuli.

    Btw Platinum palju selle eest maksid?
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 27.09.11 at 19:56

  19. #219

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    8850 on mudel ja maksin 46 eurot + 70 km sõitsin järgi.
    leidsin 6310 samalt lehelt, http://www.huuto.net/kohteet/nokia-6310-i/192389200
    pildi järgi sama.

  20. #220
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Ma mõtlesin 6210-t, 6310 liiga uus :( :D

    Hubane ikka kuidas siuksed asjad lähevad ka hinda juba. Alles sai koolis 6210-ga laiata ja nüüd maksab pmst sama palju kui siis :D. Uued mudelid peale tulid siis äritseti neid mudeleid mingi 100-200 eegiga omal ajal.


    Selle 6210-ga meenub mulle klassikaline lugu. Käisin suvi otsa tööl ja ostsin 2.8k-ga tirkiratta, müüsin ratta 1.5k-ga maha, panin 300 juurde ja ostsin 8310-e.
    8310-e vahetasin 6210-e vastu kui see oli mingi paar sotti väärt lihtsalt selleprst, et mulle meeldis see telefon.
    6210-e müüsin sotiga maha ja jõin raha maha.
    Ärimees missugune. Pmst käisin suvi otsa tööl, et paar õlle juua.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 27.09.11 at 20:08

Lehekülg 11, kokku 24 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES