Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 24 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 469
  1. #241

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Ma sain pastilaalt eelmine kuu selle juba. See kuu l2ks mul 10 kanti vent, aga kerisin 2 peale .. sitaks hea

  2. #242

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    See on umbes sama, kui iga päev poes paar asju tasku panna ja maksmata jätta imo.

  3. #243

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    See on umbes sama, kui iga päev poes paar asju tasku panna ja maksmata jätta imo.
    Eile võtisn 2 pakki tic taci nii? So? Ega keegi ei saa teada, et see mina olin ju

  4. #244

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    ei süüdistagi, ainult loll maksab poes kõikide asjade eest
    Viimati muudetud Karelkorm poolt : 29.11.11 at 22:33

  5. #245
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Kaupmehed on hinnad teinud ka selle arvestusega, et niikuinii varastatakse. Seega oleks loll kogu aeg kõrgemat hinda maksta, kui teised selle arvelt varastavad.

  6. #246
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    ei süüdistagi, ainult loll maksab
    FYP

  7. #247

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Siin foorumis ei saa enam absull aru, kus lõpeb leveldamine ja algab tõsine jutt ning vastupidi.

  8. #248
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Siin foorumis ei saa enam absull aru, kus lõpeb leveldamine ja algab tõsine jutt ning vastupidi.
    Tõesti arvad, et foorumi kõige austatumad ja samas ka edukamad kasutajad soovitavad vargile minna?

  9. #249

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tõesti arvad, et foorumi kõige austatumad ja samas ka edukamad kasutajad soovitavad vargile minna?
    keegi ei soovita vargile minna vaid kokkuhoiu mõttes pisut kulusid kärpida ainult.
    ja nagu öeldud - miks maksta tasuta asja eest kallist hinda?

  10. #250
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    keegi ei soovita vargile minna vaid kokkuhoiu mõttes pisut kulusid kärpida ainult.
    ja nagu öeldud - miks maksta tasuta asja eest kallist hinda?
    Nõus. Kui endal naist ei ole, mujalt ei suuda saada siis milleks maksta prostituutidele? Parem võtta tänavalt esimene ettejuhtuv/meeldib ja vägisi..

  11. #251
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nõus. Kui endal naist ei ole, mujalt ei suuda saada siis milleks maksta prostituutidele? Parem võtta tänavalt esimene ettejuhtuv/meeldib ja vägisi..
    +1

  12. #252

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nõus. Kui endal naist ei ole, mujalt ei suuda saada siis milleks maksta prostituutidele? Parem võtta tänavalt esimene ettejuhtuv/meeldib ja vägisi..

    vat nüüd ei saa ma aru, kas see oli level või tahtsid mind "nõelata".......








    obv oli mu 1 ja ka see post lvl, nagu oli ka ranka post e. siin on tegu standard level-levelis leveldamisega. kes lvl-test aru ei saa, pusigu omaette niikaua, kuni läbi närib
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 30.11.11 at 16:11

  13. #253

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    vat nüüd ei saa ma aru, kas see oli level või tahtsid mind "nõelata".......

    obv oli mu 1 ja ka see post lvl, nagu oli ka ranka post e. siin on tegu standard level-levelis leveldamisega. kes lvl-test aru ei saa, pusigu omaette niikaua, kuni läbi närib
    Imo pikaajalisemad liikmeid võiks ikka vahet teha. Leits oma 10k HU graphe näitab siis peaks isegi ... aru saama, et ta ajab paska.
    Mis puutub vee monopoli suhtumisse siis tänud nõuande eest. Ise sai omal ajal elektrit varastatud, kuni uued mõõtjad pandi kõigile. Käpp firmas sees oli siis kerisid näidu ära ja nii läks see ka inspektoril kirja. 3a elektriarve läks "kaduma"

    Kuigi nõus, ega ise ka aru ei saa alati. Tuleb lihtsalt reaalselt mõelda.

  14. #254

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Arusaadav, ma ka ei saa tihti aru, kas tegu on leveliga või mitte. Aga ma ei ütle seda igal sammul välja, vaid pusin ise ja analüüsin reaalselt mõeldes teksti. Samas on see "reaalselt mõtlemine" bobis peaga tihtilugu raskendatud........

  15. #255
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Arusaadav, ma ka ei saa tihti aru, kas tegu on leveliga või mitte. Aga ma ei ütle seda igal sammul välja, vaid pusin ise ja analüüsin reaalselt mõeldes teksti. Samas on see "reaalselt mõtlemine" bobis peaga tihtilugu raskendatud........
    Vandalar2.

  16. #256
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Viimased poolteist lehekülge siin teemas on eriti...

  17. #257

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Olen poksisõber ja võtsin ära.

    ( Click to show/hide )

  18. #258
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Olen poksisõber ja võtsin ära.

    ( Click to show/hide )
    ?

  19. #259

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    [YOUTUBE]fbGkxcY7YFU[/YOUTUBE]

  20. #260
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Eeldan, et tegemist mingi kahtlase Taipupole naljaga siiski.

    Tõsisematel teemadel rääkides, siis mulle väga meeldivad head diilid. Viimase aja parimad diilid olen saanud muidugi Facebookist. Olen üliaktiivne "jagaja" ja ma lausa kaifin neid hetki, kui mõni sõbranna on jaganud midagi eriti lahedat, mille saab võita ainult edasi jagades. Võite on kokku tulnud igatahes omajagu ja ma tõesti ei saa aru nendest, kes virisevad ja kaebavad, et olen neile päevas paarkümmend head pakkumist jaganud. No saage üle sellest! Ilmselt kas kadedad või laisad inimesed, kes ei taha tasuta asju. Igatahes viimased parimad võidud, eelmisest nädalast:
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 13, kokku 24 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES