Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20
  1. #1

    NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    Paneks video ka ainult et probleemiks on see et mul pole kuskil veebiruumi, keegi hea isik saab aidata?

  2. #2
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist

    viska PM rankale, küll ta ära korraldab

  3. #3

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist

    video ka siis rightclick ja save-as

    ja jah ma tean fold KK flop.

    42 mega 38 min, ärge jumalapärast mängige nagu mina, aga tagasisidet oma lolluste kohta tahaks ma küll, kaldun arvama et enamik teist paneb mulle rohelise tärnikese külge :P


    http://www.pokkeriprod.com/ashrak/AshrakwhiteNL10.wmv

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    Panin downloadima, täna palavik mõllud, katsun lesida ja vaadata

  5. #5
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite
    video ka siis rightclick ja save-as

    ja jah ma tean fold KK flop.

    42 mega 38 min, ärge jumalapärast mängige nagu mina, aga tagasisidet oma lolluste kohta tahaks ma küll, kaldun arvama et enamik teist paneb mulle rohelise tärnikese külge :P


    http://www.pokkeriprod.com/ashrak/AshrakwhiteNL10.wmv
    mina ei pane kuna ma ilmselt ei näe sind oma laudades nii pea, lähimate kuude jooksul vaatan ka ära

  6. #6

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    kahju oleks abi :)

  7. #7
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    Ise kommenteerid ka või näeb aint pilti?

    Anyway, täna õhtul püüan ära vaadata.

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Ise kommenteerid ka või näeb aint pilti?

    Anyway, täna õhtul püüan ära vaadata.
    '

    Jutustab jubedalt, aga udune on pildi kvaliteet millegipärast.

  9. #9

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    jeh ma kompressisin suht kitsaks kartsin et muidu tuleb jube suur, võin uuesti üle kompressida kui tahate?

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    Parem oleks. Läpakaga ei näe peaaegu muffigi

  11. #11

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    Doh, root file on kadund, ei saa :(

  12. #12
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    1. Kuskil 2:20 79s BB-l. Mina foldiks siin, ei näe ühtki head põhjust, miks Sa peaks OOP mid-stacki vastu mängima, kes on pealegi veel üsna tight.
    2. Kuskil 3.10 890 BB-l floppad 2 paari, mina isiklikult betiks kohe flopis kuskil poti suuruselt, ei tahaks MP oleval vennale tasuta kaarti anda, kes võis vabalt limpida näiteks mingi väikese pocketiga, nii nagu Sina mängisid, siis riveri ma oleks turnil vist rohkem bettinud näiteks 0,25-0,30 sest kui tal on Kunn või mingi tõmmes, siis ta calliks ka selle 0,05 või rohkem, riveril oleks ma ka rohkem pannud.

    Vaatan edasi nüüd.

  13. #13

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    3.20 floppasid kaks paari limbitud potis, kohe pane pot, pole midagi vaja oodata, pärast võib probleemidesse sattuda. Endal kaks viimast päeva 3 korda minul straight ja vastasel flush limbitud potis ja riverini chekitud. Ühesõnaga limbitud potis on kaks paari suht nõrk käsi.

    7.50 66. Teed contbeti ja vastane callib. Pead ta mingi käe peale kohe panema, millega ta callib, antud juhul pocket paar või draw. Mõlema puhul on 2 barrel kindlasti vajalik, maha tuleb ka hea scarecard. Kui tal oleks J siis ta kaitseks ennast ka flushdraw vastu. AJ oleks ta raisenud enne. Pane julgelt teine barrel. Kui enne on limpcall, siis ässasid ja AQ AJ kahtlustada ei ole mõtekas. Pigem represendi ise seda AQ AJ.

    12.27 JK ja kolm masti maas, kindel fold, kui saadki oma flushi, saad actionit ainult suurematelt ristidelt. Ära ürita kasumit teenida marginaalsete kätega mitme vastase vastu. Ühe vastase ülemängimine on täiesti piisav, kaarte jagatakse niikuinii kõigile võrdselt.

    14.24 23 potid ei ole suited connectorid. Viska minema.

    14.54 Limp AT, ei saa olla kasumlik mäng. Isoleeri limper raisega ja võta cbetiga flopist raha endale.

    16.00 57 suited connectorid co peal on raise, kuna sul on veel sitaks fold equitid flopis ja sa võid hittida väga hea draw. Call suited connectoritega on 10x sitem, kui ise nendega välja bettida.

    18.40 said jälle 2 paari ja panid üle poti. Sa tahad max valuet igast käest ja tahad, et et vastased calliks, mitte foldiks. Pane .20.

    20.30 KK UTG limp callib. Flopist mees donkab, ainuke enamvähem põhjus on flushdraw, sealt pane kohe reraise ja call shove.


    Üldiselt tundus mäng suht solid, aga paar märkust.
    Kuna vastased on enamus suht passiivsed, siis sa ei saa vaadata vastase stäkki ja mõelda, kas ta maksab su suited connectorid välja, kui sa hitid. Need vennad ei tao riverini raha sisse oma Toppaaridega, nad callivad nendega. Ole ise bettija, mitte callija.

    Flopist, kui teed cbeti, proovi vastne käe peale panna. Kui maas on palju tõmbeid ja ta callib su cbeti, siis tähendab, et ta ei karda neid vaid tõmbab ise. Kui ta reraiseb või donkbetib, siis järelikult ta kardab drawsid ja tal on juba mingi käsi.

    2barrel pane otsa, kui turnikaart ei paista aitavat vastast või aitab sind.

    Ax on totaalne saast, viska minema igast asendist, calli ainult mitme vastase vastu.

    Kui vastane limpcallib, hakka kohe mõtlema, millega ta seda teeb. Kui on solid statid, siis tõenäoliselt setmineb, kui loosed, siis anytwo. Solid setminer viskab maha olenemata sinu cbeti suurusest, pane veits vähem, pääsed odavamalt, kui ta hitib.

    Vastane paneb sind samamoodi käe peale, nagu sina neidki. Kuna sinugi jutust käis pidevalt läbi AQ ja Ak ja AJ, siis nemad mõtlevad samamoodi, kui sa madalal flopi cbeti teed. Arvesta sellega, kui turn on pildikaart, pane kohe 2 barrel.

    Kui sul on käsi, beti. Simple as that. Never slowplay. Slowplayda tasub ainult shortstacki vastu, kui hitid flopis midagi ja ei foldi niikuinii. Siis venita ja lase tal bluffida.

    Ehk on abiks, edu.




  14. #14

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    Tänud, üritan kuulda võtta ja vaatan mis toimuma hakkab, KK sellise flopiga shove? on siis nii positiivne ?

  15. #15

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite
    Tänud, üritan kuulda võtta ja vaatan mis toimuma hakkab, KK sellise flopiga shove? on siis nii positiivne ?
    Ainult Arääbis limpcallib ja on kaart mis sind beadib. Kui ta callib sellisel boardil sinu reraise, siis ta on rumal. Normaalne vend viskab maha, eeldades, et sul on tugevam äss. Mastitõmme teeb samamoodi ja sa tahad temaga allin saada flopist.
    See, et seal limpcallitud AQ oli, on harv nähtus.

  16. #16

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    ok :)

    BTW turnal 3s koht ja 433 taala ;D

    kui cash ei jookse siis turna toidab :)

  17. #17

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    Umm, see KK oli nii fishilt mängitud, kui vähegi sai mängida ;D Mina oleksin flopil KK juba lihtsalt minema visanud, poleks sellise fishi vastu midagi üritanud teha.
    Ning tal ei olnud sugugi väike stack, pool stacki on juba ikka jube kaotus niimoodi maha callida.

    Ning see A10 olukord, hiljem kui foldisid, seal vist oli ainult väga väike raise tehtud ning Sa olid kõigi vastu positsioonis, oleksid võinud siiski flopi ära vaadata.

    Ja natuke oled seda ESTPatricku videot omale kuidagi nagu ülesisestanud vms , et K10s ei ole kohe kindlasti mitte raise, kuna BB'l on suur stack :)
    Fishida tuleb ikka heast positsioonist kui mõndade fishimate kaartidega stacki järgi minna. Ja see 32s oli ka kindlasti insta fold, seal pold midagi mõelda isegi kui oleks 7$ stack.


  18. #18
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    igav oli ja ei suutnud keskenduda jälgimisel.

    1 eriti vale otsus jäi silma kui sul oli @BB KdJc vist ja maas 2d4c7c8c (78 ja 3 ristit igatahes) ja sa ütlesid kui saad risti siis kindel raise - OBV VIGA mis sa arvad et teised tõmbavad siin 5 high masti??, pigem ikka A ja K high-d, seal saab HU potis callida kui pot väike MITTE raisida ja see oli turnis fold koht minumeelest üldse

    2. käsi su 23s kuskil 14. minutil kui mõtlesid @btn tükk aega callida mingi 50bb stäki vastu, easy fold ju, rääkisid miskist rõvedast hittimisest, siis RAISI juba aga ära KUNAGI CALLI poolstäkki, insta fold.

    üldse mõtled mõttetutest kohtades üle, proovi pigem jääda esialgse plaani juurde ja ära pane vastaseid koguaeg nutsi peale, sest sa teed ju ka pasaga cbette, nii teevad ka vastased.


    PS ja nagu ma aru sain ei olnud see teiste õpetamiseks vaid enda mängule hinde saamiseks, siiis oleks võinud mainida kohti mis sinu jaoks keerulised ja jätta rohkem küsimusi õhku ja siis oleks hea vastata otse video vaadates, praegu nagu ei saanudki aru milles sa ise oma mängu juures kahtled, ma muidugi vaatasin ca 20 minutit ka söögi kõrvale aga ikkagi.

  19. #19

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    ega ma pmst kahtlengi kogu on mängus ikkagi, tunnen, et ei ole seda teravust et võtta maksimum.

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NL 10 Appi, donk olen vist LINK VIDEOLE OLEMAS

    see KK käsi on ikka kohutav jah.. limper callib sinu preflop raise (5xBB).. ja AQJ flop... mis mõttes "siin callime lõpuni" ??

    ja seal lõpus miski 188 käe kohta statistikat on ka suht mõtetu vaadata.. või mis?? parem lihtsalt kaotatud käed üle vaadata ja kõik..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES