Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 9 EsimeneEsimene ... 6789 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 171
  1. #141

    Re: MTTSnG diil starsis

    nop still pending. supportist abi ei saanud ainult mingi standard vastus et on järjekorras

  2. #142
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: MTTSnG diil starsis

    Must get supernova, küll siis on abi :D.

  3. #143

    Re: MTTSnG diil starsis

    supernova 5 kuuga suht raske kui mingeid 50+ daalaseid turnasid ei hakka laskma stabiilselt. 12 kuuga oleks suht tehtav oma lvlil muidugi

  4. #144

    Re: MTTSnG diil starsis

    cash out approved arvatavasti neljapäev siis ülekanded

  5. #145

    Re: MTTSnG diil starsis

    nonii spew ja vapsik said rahad kätte madise ja viki puhul pean panka minema sest tuleb välja et kontol kerge interneti panga limiit 1000 euri päevas

  6. #146
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: MTTSnG diil starsis

    Selle interneti limiidiga tuleb hea huumor pangast meelde. Käisin pangas mõniaeg tagasi, seal küsiti igast manti mis teed jne. Ütlesin, et töötu jms. Ja lõpus ütlesin, et tahaks limiite ka suurendada. Küsis kui palju ja ütlesin, et pandaks põhja. "No ütle mingi summa". No ma paneme 5k euri päevas. Lol see teller vaatas mind nagu mingi narkoärikas oleks, ise töötu ja siis lasen limiidid nii kõrgeks panna. Tglt oli vaja ka stake prst panna kuna varem mingi 400 oli limiit vist ja mitu ülekannet oli ikka vaja teha, et raha arvele saaks.
    /OT :D.
    Igaljuhul jah kenad tulemused.

  7. #147
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: MTTSnG diil starsis

    @qbj0hn, pokkeripro ole töötu.

  8. #148
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: MTTSnG diil starsis

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Selle interneti limiidiga tuleb hea huumor pangast meelde. Käisin pangas mõniaeg tagasi, seal küsiti igast manti mis teed jne. Ütlesin, et töötu jms. Ja lõpus ütlesin, et tahaks limiite ka suurendada. Küsis kui palju ja ütlesin, et pandaks põhja. "No ütle mingi summa". No ma paneme 5k euri päevas. Lol see teller vaatas mind nagu mingi narkoärikas oleks, ise töötu ja siis lasen limiidid nii kõrgeks panna. Tglt oli vaja ka stake prst panna kuna varem mingi 400 oli limiit vist ja mitu ülekannet oli ikka vaja teha, et raha arvele saaks.
    /OT :D.
    Igaljuhul jah kenad tulemused.
    Mul oli suhtelislet sama teema. Läksin panka sooviga limiite suurendada, aga teller hakkas kohe pähe määrima enda panga pensionisammast. Ma ütlesin, et mul vahet pole, kus pangas see on nagunii tööl ei käi ja pigem kunagi enam ei lähe ka. Siis teatasin oma soovist päevane limiit tõsta €10k peale....

  9. #149
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: MTTSnG diil starsis

    Mul oli sama keiss ja küsiti kah, et palju siis limiidi panen, et üelge mingi arv. Ütlesin 10milli päev ja 100milli kuu, see oli krooni ajal siis:D

  10. #150
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: MTTSnG diil starsis

    Kui kõrgeks limiiti soovite?
    aa palju saab 200g kanepi eest ? nii kõrgeks sooviks.

  11. #151
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: MTTSnG diil starsis

    Ja mis siis teete kui keegi andmetele ligi saab? Teevad päevaga tühjaks ja valmis. Tuleb teha nii, et saad enne jälile kui täitsa ilma oled :)

  12. #152
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: MTTSnG diil starsis

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Ja mis siis teete kui keegi andmetele ligi saab? Teevad päevaga tühjaks ja valmis. Tuleb teha nii, et saad enne jälile kui täitsa ilma oled :)
    siis tuleb staket hakata otsima kuskilt :)

  13. #153
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: MTTSnG diil starsis

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Ja mis siis teete kui keegi andmetele ligi saab? Teevad päevaga tühjaks ja valmis. Tuleb teha nii, et saad enne jälile kui täitsa ilma oled :)
    Kes siis raha pangas hoiab :)

    Juttu oli rahade liigutamsiest.....

  14. #154
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: MTTSnG diil starsis

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Kes siis raha pangas hoiab :)

    Juttu oli rahade liigutamsiest.....
    ohutum ikka mu arust kui sokisahtlisse peita või külmkappi ära külmutada.

  15. #155
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: MTTSnG diil starsis

    sorm ostab valitsuse võlakirju :)

  16. #156
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: MTTSnG diil starsis

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    sorm ostab valitsuse võlakirju :)
    Kreeka riik ei ole minu oma tegelt ka :)

    Mina hoian oma raha kinnisvaras. Pole just väga likviidne, aga suhtelislet turvaline, kui valida õige kinnisvara. Samas vaadates kulla hinda oleks kasulik üldse kullas hoida :)

    Tegelikult Eestis legaliseeritud pokkeritoad on ka suhtelislet turvaline koht. Huvitav kas keegi ei ole proovinud pokerstasis valuuta kuris kõikumiste peale mängida,s eal saad ju ühets valuutast teise kanda? Õhtul pärast sessi vaatad äriuudised üle ja kannad raha siis õige kuris kontole. Praegu tundub, et € ja $ on mlemad sellisel languskujul ja peaks oma varusid üldse Hiina hyaanis hoidma ...

  17. #157
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: MTTSnG diil starsis

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Kreeka riik ei ole minu oma tegelt ka :)

    Mina hoian oma raha kinnisvaras. Pole just väga likviidne, aga suhtelislet turvaline, kui valida õige kinnisvara. Samas vaadates kulla hinda oleks kasulik üldse kullas hoida :)

    Tegelikult Eestis legaliseeritud pokkeritoad on ka suhtelislet turvaline koht. Huvitav kas keegi ei ole proovinud pokerstasis valuuta kuris kõikumiste peale mängida,s eal saad ju ühets valuutast teise kanda? Õhtul pärast sessi vaatad äriuudised üle ja kannad raha siis õige kuris kontole. Praegu tundub, et € ja $ on mlemad sellisel languskujul ja peaks oma varusid üldse Hiina hyaanis hoidma ...
    Starsis saab raha hoida ka Inglise Naelades kui ka Kanada Dollarites. Su mõte on päris huvitav aga kahjuks või õnneks on Starsil limiidid, mida saad päevas/nädalas/kuus liigutada.

  18. #158
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: MTTSnG diil starsis

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Starsis saab raha hoida ka Inglise Naelades kui ka Kanada Dollarites. Su mõte on päris huvitav aga kahjuks või õnneks on Starsil limiidid, mida saad päevas/nädalas/kuus liigutada.
    OK, mina micorlevlil grindimisega pole nendega veel kokku põrganud ja eks nende limiitide tõttud kaotab asi mõtte ära, kuna stars ise määrab ju kursid!

  19. #159

    Re: MTTSnG diil starsis

    kui ma ei eksi siis pokerstarsis oli raha pidev konvertimine ühest valuutast teise keelatud tegevus, nii et väga ei maksaks sellega katsetada.

  20. #160
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: MTTSnG diil starsis

    Tsitaat Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
    kui ma ei eksi siis pokerstarsis oli raha pidev konvertimine ühest valuutast teise keelatud tegevus, nii et väga ei maksaks sellega katsetada.
    Kuidas see keelatud saab olla? Linki/fakti please.

Lehekülg 8, kokku 9 EsimeneEsimene ... 6789 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES