Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 55
  1. #21
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Olen elav näide selle teksti juurde. Enne naist jõin absull iga ndv ja ikka mitu päeva, nii 3-4 aastat jutti. Nüüd elame naisega koos & joon vast 1-2 korda kuus kui sedagi. :D
    Hea näide olukorrast, kus inimene leiab enda ajale sisustust ja mõtte. Kui vaadata standard 9-5 töölkäijaid, siis paljud (noored) neist ootavad nädalavahetust, et ennast jälle sõpradega vms täis juua. Kaugelt vaadates väga labane, kuid selline on elu. Kõrvalt jälgides saad aru, et paljudel neist on just see hetk aeg ennast lõdvaks lasta ja paraku on taoline tegevus laialtlevinud (kindlasti on siin osa oma suhtlusringkonna survel). Kui võrrelda seda pokkerimängijaga, kes heal juhul teeb tööd 4 tundi päevas ja tal muid hobisid ei ole, siis on iga päev nagu reede ning igaõhtune drink muutub harjumuseks. Hoides ennast hõivatuna erinevate hobide/muude tegevustega ei jää joomiseks aega ning tõenäoliselt kaob üldse huvi selle vastu väljaspool üritusi. Neil, kel midagi teha ei ole, tulebki mängu alkohol, et enda tavaliselt igavad tegevused lõbusamaks muuta.

  2. #22

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Ma joon enamuse aega üksi kodus...
    Then you have a big problem :D

  3. #23

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Olen elav näide selle teksti juurde. Enne naist jõin absull iga ndv ja ikka mitu päeva, nii 3-4 aastat jutti. Nüüd elame naisega koos & joon vast 1-2 korda kuus kui sedagi. :D

    Hmm, kaua sa temaga siis juba koos elad ?

    Tsitaat Algselt postitas J0kker Vaata postitust
    Then you have a big problem :D
    Pigem ikka nii, et kõigi väljas tekkida võivad probleemid on välistatud ja kogu maailm on arvuti kaudu käeulatuses. Eks see muidugi üks friikide teema ole.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 30.06.11 at 14:47

  4. #24
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas J0kker Vaata postitust
    Then you have a big problem :D
    Not a problem. 95% ajast ma eelistan inimestega mitte suhelda (va head sõbrad). Ja alati on olemas internet... Tundub, et "üksi joomine" on mingi pseudoprobleem, mida kasutatakse oma sotsiaalse "joomise" õigustamiseks. Kui sul on vaja seltskonda selleks, et paar õlut võtta, siis ma arvan, et sul on suurem probleem kui mul. Minu jaoks on see pelgalt viis lõõgastumiseks ja ma eelistan seda tihti teha üksi või kvaliliteetseltskonnas selle asemel, et kohtuda inimestega, kes mulle tegelikult ei meeldi või huvi ei paku.

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Hmm, kaua sa temaga siis juba koos elad ?
    7 kuud :D

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Teine asi on kuidas joomine reaalselt winrate mõjutab. Point on selles, et kui ajud pehmeks juua siis ei võta enam aju informatsiooni nii kergesti vastu, ehk siis mehed kes tahavad ka 30+40+ grinderid olla peaksid selle asjaga väga ettevaatlikud olema. Müüriladujal teatavasti pole vaja blokke range peale panna, kuid pokkerimängijal on - see nõuab ajutegevust. Profit over drinking.

  7. #27

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Not a problem. 95% ajast ma eelistan inimestega mitte suhelda (va head sõbrad). Ja alati on olemas internet... Tundub, et "üksi joomine" on mingi pseudoprobleem, mida kasutatakse oma sotsiaalse "joomise" õigustamiseks. Kui sul on vaja seltskonda selleks, et paar õlut võtta, siis ma arvan, et sul on suurem probleem kui mul. Minu jaoks on see pelgalt viis lõõgastumiseks ja ma eelistan seda tihti teha üksi või kvaliliteetseltskonnas selle asemel, et kohtuda inimestega, kes mulle tegelikult ei meeldi või huvi ei paku.
    Paari õlut ei saa joomiseks nimetada ka päris.
    Aga ära südamesse võta, see "Then you have a big problem" oli tegelikult naljana mõeldud.

  8. #28

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Olen elav näide selle teksti juurde. Enne naist jõin absull iga ndv ja ikka mitu päeva, nii 3-4 aastat jutti. Nüüd elame naisega koos & joon vast 1-2 korda kuus kui sedagi. :D
    Pretty much sama situatsioon.

    Kuidagi vaikselt hakkavad selgemaks asjad saama ja leian alkoholi tarbimise asemel ikka vähe huvitavamaid aja sisustamise viise. Võin täiesti kindlalt öelda, et olen selles osas oma nooruse kohta ikka päris põhjas ära olnud ja on olnud paar aastat, kus kaineid päevi saab ehk 2 käe sõrmedel üles lugeda.
    Lisaks muidugi ka see, et kui ma joon, siis peab ikka kõik väga super olema, et ma end värdjaks ja rumalaks ei jooks.

    Not saying, et ma nüüd karsklane olen, aga lihtsalt iga kord kui ma ikka purju ennast joon, siis on hommikuks mingi rumalus korraldatud, mida siis ära ei jõua kahetseda. Tihti pokkeriga seoses. Siiski mulle meeldib heas seltskonnas lõbutsemise eesmärgil endiselt õlut/siidrit/kokteili ja vahel ka päris purju juua, aga erinevalt varasemast ei ole see enam eesmärk omaette.

    Suuresti arvan, et eestlasele on kalduvus alkoholismile juba geenidega kaasa antud. On kurb, et paljud meie isadest (või kui see päris sobilik ei ole, siis meie sõprade isadest) ongi alkohoolikud või juba end (kaudselt) surnuks joonud. Võin öelda, et suuremal osal üle 35 aastastest meestest, kellega minul on ühel või teisel põhjusel olnud tarvis elu jooksul kokku puutuda, on viinaviga küljes.

    Russow juba iseloomustas meid sõnadega muretus, logelus, ülbus, toretsemine, hooplus, himurus, piiritu priiskamine ja kõlvatus :)
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 30.06.11 at 15:00

  9. #29
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Not a problem. 95% ajast ma eelistan inimestega mitte suhelda (va head sõbrad). Ja alati on olemas internet... Tundub, et "üksi joomine" on mingi pseudoprobleem, mida kasutatakse oma sotsiaalse "joomise" õigustamiseks. Kui sul on vaja seltskonda selleks, et paar õlut võtta, siis ma arvan, et sul on suurem probleem kui mul. Minu jaoks on see pelgalt viis lõõgastumiseks ja ma eelistan seda tihti teha üksi või kvaliliteetseltskonnas selle asemel, et kohtuda inimestega, kes mulle tegelikult ei meeldi või huvi ei paku.
    yeah, peale 8 tunnist tööpäeva, kodutöid, laste vannitamist, mängitamist, magamapanekut, koristamist, 1-2 tunnist pokkerit on sitaks hea üksinda teleka ees õlle juua ja sopranode korduseid vaadata.

  10. #30

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Seks on parem kui alkohol. Just saying. /pimpdaddy
    +1

    aga alkohol on ju nii hea! See maitseb nii hästi. Ainuke jama asi on see, et kui tummiselt võtta, siis pohmell kestab 2-3p :(

  11. #31
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Kui alkoholi eesmärgiks on nö. pingelõdvendus, siis võiks proovida selle asemel mõnd hobi/spordiala.
    Iga inimene on obv erinev, aga mul aitab tihtipeale enda tühjaks jooksmine - no vajutad ikka mõnuga lõpuspurdi otsa 45min+ jooksule. +EV ka füüsise kohapealt, mis omakorda upitab mindsetti ja enesekindlust jne jne jne.

    Või siis üritada muutusi sisse viia sõpruskonnas, nagu ennist mainitud.

    Easier said than done, as always.

    /jooks on lihtsalt näide, obv et koormava päevatööga inimene puhtfüüsiliselt ei jõua seda õhtul teha. Aga alati on mõni muu võimalus.

  12. #32

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Mul just vastupidine efekt. Kuna vaba aega on palju ning pokkeri mängimine ei tekita nii palju stressi, kui 8-5 lihttöö tõenäoliselt tekitaks, siis tõesti iga päev on nagu nädalavahetus ning ei ole isu alkoholi järele. Ülikool pole ka nii intensiivne, kui oli keskkool. Keskkoolis tekkis küll see nv ootamise efekt, et kui juba tuleks reede ja saaks sõpradega juua.

  13. #33
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Olen geneetiliselt kuidagi nii progretud, et peale 3ndat õllet hakkab alkohol vastu ja lihtsalt ei jõua juua ning joon ära kõik ettejääva alkoholilahjendaja ja laste limonaadi. Rekord on pool liitrit tequilat aga seda enam ei kordaks.

  14. #34
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Olen geneetiliselt kuidagi nii progretud, et
    Suguvõsas jaapanlasi on? Tootearendusega oled sina peal?

    Aga üldiselt neile kes räägivad pingest... Kui pinge on talumatu, tuleb lasta kirjutada välja rahustid või antidepressandid. Pinge ravimine on üks alkohooliku paljudest vabandustest. Loll on see, kes vabandust ei leia. Küll juuakse suurest kurbusest, küll rõõmust, küll sellepärast, et sõbrad sunnivad. Tegelikult alkoholisõltuvus on ikkagi haigus ja vaevalt, et alkohoolik nt pingete kadumisel alkoholiga lõpparve teeb. Lõpparve tegemisega on muide nii, et staaži kasvades muutub see järjest raskemaks, et mitte öelda võimatuks.

  15. #35

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Endal on ka räiged probleemid sellega, vahepeal oli iga nädalavahetus konkreetselt mälus ja nt üle-eelmisest aastast ei olegi ühtegi eriti positiivset mälestust, ei teinud midagi ja mis tegin, tegin mälus ja ei mäleta. Viimasel ajal on juba paranemise märke. Viimase ~8 kuu jooksul olen teinud 2 kainet kuud, lihtsalt otsustasin, et ei joo ja töötas, vähemalt selle kuu jooksul, sai väljas käidud, jõhvikamahla ja tarhunni ohtralt joodud ja polnud viga midagi. Peale kuu lõppu obv läks jälle käest ära. Edaspidi on eesmärk kuu jooksul max kolmel päeval alkoholi tarbida, klausliga, et neist kahel üle nelja pudeli ei joo. Loodetavasti töötab.

    Muidugi on aidanud ka enda ajasisustuse mitmekesistamine, sport, lugemine, pokkeri tõsisemalt võtmine. Seadsin endale ka selged paberile kirjutatud eesmärgid, mida eri valdkondades saavutada tahan ja siiamaani töötab küllaltki hästi.

    Btw, alkoholi kehv mõju rahakotile ei avaldu kaugeltki mitte suurimal määral selles, mis sai maha joodud, vaid selles, mis raisatud ajaga teenimata jäi. See on tegelikult ikka väga kõva motivaator joomise vähendamiseks, kuna täiesti kainel kuul teenisin üle kahe korra rohkem kui enne seda keskmiselt. Vähem alksi = väiksem pohma induced tilt jne.

  16. #36

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    ma ootan põnevusega erpsi poste :D

  17. #37
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Pretty much sama situatsioon.


    Not saying, et ma nüüd karsklane olen, aga lihtsalt iga kord kui ma ikka purju ennast joon, siis on hommikuks mingi rumalus korraldatud, mida siis ära ei jõua kahetseda. Tihti pokkeriga seoses.
    +1
    Mul sama teema. Jama on selles, et kui varem sai joomisega ühe päevaga piirdutud, siis nüüd, veidi vanemas eas, see enam nii ei tööta. Ja ma ei räägi sellest, ega iga päev õhtuti viina või õlut juua, vaid ikka hommikul kohe peale. Ja nii mitu päeva jutti. Pärast ei jõua ära kahetseda neid mälus tehtud lollusi, perse saadetud sõpru, kaotatud naistuttavaid jne. Ajuvaba. Seega otsustasin ise ka, et teen juuli kaine kuu. Kui ikka rahulikult kuni 4 õlut juua ei oska, siis pole juua vajagi.

    Üldiselt ma teemaalgatajana ei üldistaks pokkerimängijad joomise suhtes. Ma ei usu, et nad keskmisest Eesti inimesest nüüd kõvasti rohkem jooksid.

    Kloonike juba ütles juba mu mõtte ära, aga kordan niisama üle. Mul on tutvusringkonnas (kindlasti ka teistel) inimesi, kes +30, pere, keskmisest parem töökoht jne. Tullakse koju - juuakse. Tuleb nädalavahetus. Sõidetakse maale, võetakse naine ja laps(ed) kaasa ning reedel võetakse viina, laup kerged õlled päeval ning ka veidi viina. Ja seda kõike kodus. St ei minda baaridesse, klubidesse töllerdama (kuigi ja seda tuleb ette). Mis ma tahan öelda, on see, et pole vahet, kas ollakse üksik pokkerimängija või pereinimene - alkohol kuulub ikkagi eestlase pidutsemise juurde. Ja seda suurtes kogustes.

    Ise üritan ennast parandada.

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Not a problem. 95% ajast ma eelistan inimestega mitte suhelda (va head sõbrad). Ja alati on olemas internet... Tundub, et "üksi joomine" on mingi pseudoprobleem, mida kasutatakse oma sotsiaalse "joomise" õigustamiseks. Kui sul on vaja seltskonda selleks, et paar õlut võtta, siis ma arvan, et sul on suurem probleem kui mul. Minu jaoks on see pelgalt viis lõõgastumiseks ja ma eelistan seda tihti teha üksi või kvaliliteetseltskonnas selle asemel, et kohtuda inimestega, kes mulle tegelikult ei meeldi või huvi ei paku.
    Krt, ma olen täpselt samasugune nagu sina :). Mõtlen selle joomise suhtes :)
    Head postid.
    Retsept!

  19. #39
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Ootan huviga FreakyJasoni posti (aga ta kaine nädala sees ja siis vist ei postita):D

  20. #40
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Ootaks Freaky lugu :D.

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES