Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 55, kokku 55
  1. #41

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Ma olin vahepeal 2kuud kõigest kaine, taasavastasin piltmälu jne, soovitan. Alkohol ei tapa ajurakke vaid halvab need(nö külmutab), ca 6-18 kuuga peaks taastumine olema päris korralik. Endal hakkas lõpuks mõistusele liialt, ca 5-14p peale tarbimist olin täielik uudur, mälu kadus, midagi aru ei saanud.

    teemasse: Inimesed on erinevad, mõnele hakkab mõistusele, mõnele eriti mitte, sellest peaks ikkagi lähtuma. Hea tuttav(tänaseks 50a vms) rääkis kuidas ülikooli aeg tegid esimese firma 4kesi sõpradega, kõik helged pead, mõne aastaga jõi üks end nii lolliks, et ei olnud võimalik enam üldse asju ajada. Ise sai õigel ajal lõpetatud vist, midagi veel jäi alles(samas see vaimne allakäik on väga sujuv, harjud sellega vaikselt ja ise ei saa aru, sõbrad näevad)
    Viimati muudetud con poolt : 01.07.11 at 20:36 Põhjus: päris väga suur

  2. #42
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Not a problem. 95% ajast ma eelistan inimestega mitte suhelda (va head sõbrad). Ja alati on olemas internet... Tundub, et "üksi joomine" on mingi pseudoprobleem, mida kasutatakse oma sotsiaalse "joomise" õigustamiseks. Kui sul on vaja seltskonda selleks, et paar õlut võtta, siis ma arvan, et sul on suurem probleem kui mul. Minu jaoks on see pelgalt viis lõõgastumiseks ja ma eelistan seda tihti teha üksi või kvaliliteetseltskonnas selle asemel, et kohtuda inimestega, kes mulle tegelikult ei meeldi või huvi ei paku.
    Väga sarnane minu mõtetega:)

  3. #43
    Howie Diddot
    Guest

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tänapäeval jube populaarseks muutunud see joomine. Ennast nagu ei tõmba. Võiks vabalt kasvõi aasta lõpuni kainena elada. Ei teki mingisuguseid probleeme. Niisama kuskil ei joo. Vahetevahel tuleb selline mõnus külma õlle isu, siis saab võetud üks-kaks õllet. Üldiselt väga harva tarbin alkoholi. Mitte, et mul selle vastu midagi oleks. Vahepeal on täitsa hea lihtsalt purju juua end ja pingeid maandada, aga no üldiselt ei tõmba see värk.

  4. #44
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Aastas tuleb paar korda ette 2-nädalasi joomiseid, samas paar korda aastas ka kuuajaseid kaineid perioode. Nooremana oli funim veits, võis lõputult juua ja füüsiline pohmakas kestis 1.5 päeva. Vaimne pohmakas puudus ka täielikult. Olid ajad, olid majad.
    Ei ole kindlasti puhtalt pokkerimängijate probleem. Keskmine eestlane joobki kahjuks rõvedalt palju. Nii kui reedel töönädal lõppeb, on aeg pilt tasku juua.
    Odav "hobi" ei ole just, iga joomine, mis sisaldab 1l+ viina, läheb kaudselt $1k või rohkem maksma. Saaks kuidagi nii, et selliseid on ainult 2 korda kuus, siis oleks juba üsna rahul endaga. Isiklikult ei joo stressi maandamiseks, elu on piisavalt stressivaba. Lihtsalt meeldib viina juua ja kõigile parimatele sõpradele meeldib see sama palju. Olude sunnil kolisingi Taisse, sest Eestis funktsioneerimine läks liiga keeruliseks.

  5. #45

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Kuskohas sa jood et sul 1k usd läheb:D
    Või meeldib sulle kõigile välja laristama hakata ja mõttetusi osta?
    Ise joon iga nv suht raudselt ja kui eestis olen siis vähemalt 1-2 päeva neljast vabast päevast.
    Samas oskan väga hästi keset joomist piduri peale tõmmata kui tekib vajadus või järgmisel päeval midagi tähtsat.
    õllet eriti niisama larpida ei viitsi sest keskmine eesti mees joob õlut aga ole üle keskmise:D

  6. #46
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Ta mõtles pigem seda, et üks õhtu jood, järgmine päev võtad vb peale ja siis kaks päeva põed. Kokku 4 päeva = umbes 1k$ (See siis teoreetiline raha, mis teenimata jääb + joomiskulud)

  7. #47

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Mul oli ka kerge "probleem" juba .. õnneks nyyd lihtsalt ei tohi 6 kuud ja ega isu ka pole ausalt öekdes .. teeb head

  8. #48

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Ise loen 2+2 HUSNG regide teemat ja seal ei möödu küll päevagi, et keegi ei kirjeldaks, kui täis ta parajasti on. Ei arva küll et see on mingi eestlaste probleem ja ma ei arva üldse et see on mingi probleem. Probleem on mujal, näiteks eelmisel suvel töötasin ühes eesti kolkakülas paar kuud ja see mis ma seal nägin, oli ülimasendav. Igas kolkapoes aluste viisi taurust ja kõige odavamat viina, kogu küla on konstantselt täis.

  9. #49

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Mul oli ka kerge "probleem" juba .. õnneks nyyd lihtsalt ei tohi 6 kuud ja ega isu ka pole ausalt öekdes .. teeb head

    Eks mina siis jälgin teemat "leits ei joo aasta lõpuni". Tegelikult ei ole see 6 kuud absoluutselt tähtis, vaid see, mis sa peale seda teed (kui just nädalas 1+ korda ei joo). Üldiselt teeb sama välja, kas sa jood selle 6 kuu jooksul 10 korda või sellele järgneva
    aasta jooksul 60 korda. Hetkel oli vist nkn suhtkoht hoiatusega tegemist või kiskus siiski valude käes põrandal väänlema või mööda seina üles ronima ?

  10. #50
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Eks mina siis jälgin teemat "leits ei joo aasta lõpuni". Tegelikult ei ole see 6 kuud absoluutselt tähtis, vaid see, mis sa peale seda teed (kui just nädalas 1+ korda ei joo). Üldiselt teeb sama välja, kas sa jood selle 6 kuu jooksul 10 korda või sellele järgneva
    aasta jooksul 60 korda. Hetkel oli vist nkn suhtkoht hoiatusega tegemist või kiskus siiski valude käes põrandal väänlema või mööda seina üles ronima ?
    Meeldiv näha, et oled endale kodus istumise kõrval ka M.D omandanud.

  11. #51

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Eks mina siis jälgin teemat "leits ei joo aasta lõpuni". Tegelikult ei ole see 6 kuud absoluutselt tähtis, vaid see, mis sa peale seda teed (kui just nädalas 1+ korda ei joo). Üldiselt teeb sama välja, kas sa jood selle 6 kuu jooksul 10 korda või sellele järgneva
    aasta jooksul 60 korda. Hetkel oli vist nkn suhtkoht hoiatusega tegemist või kiskus siiski valude käes põrandal väänlema või mööda seina üles ronima ?
    Ei hetkel kõik timm juba .. liht soovitati pool aastat yldse mitte puutuda ja siis v2he "rahulikumalt" .. mitte 5 p2va j2rjest tsyklis .. :D

  12. #52
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Kui ma jaanipäeval kaine "rool" olin arvati, et olen väga haige. Naljaks kuidas mõnele on nii elementaarne, et ässitab kõiki teisigi pudelit haarama.

  13. #53

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    ma ootan põnevusega erpsi poste :D
    Või et kohe põnevusega? :D Polekski võibolla viitsinud vastata, sest taas nõus Maheaatomiga ja osalt ka mõnede Kloonikese postidega:

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Hea näide olukorrast, kus inimene leiab enda ajale sisustust ja mõtte. Kui vaadata standard 9-5 töölkäijaid, siis paljud (noored) neist ootavad nädalavahetust, et ennast jälle sõpradega vms täis juua. Kaugelt vaadates väga labane, kuid selline on elu. Kõrvalt jälgides saad aru, et paljudel neist on just see hetk aeg ennast lõdvaks lasta ja paraku on taoline tegevus laialtlevinud (kindlasti on siin osa oma suhtlusringkonna survel). Kui võrrelda seda pokkerimängijaga, kes heal juhul teeb tööd 4 tundi päevas ja tal muid hobisid ei ole, siis on iga päev nagu reede ning igaõhtune drink muutub harjumuseks. Hoides ennast hõivatuna erinevate hobide/muude tegevustega ei jää joomiseks aega ning tõenäoliselt kaob üldse huvi selle vastu väljaspool üritusi. Neil, kel midagi teha ei ole, tulebki mängu alkohol, et enda tavaliselt igavad tegevused lõbusamaks muuta.
    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Not a problem. 95% ajast ma eelistan inimestega mitte suhelda (va head sõbrad). Ja alati on olemas internet... Tundub, et "üksi joomine" on mingi pseudoprobleem, mida kasutatakse oma sotsiaalse "joomise" õigustamiseks. Kui sul on vaja seltskonda selleks, et paar õlut võtta, siis ma arvan, et sul on suurem probleem kui mul. Minu jaoks on see pelgalt viis lõõgastumiseks ja ma eelistan seda tihti teha üksi või kvaliliteetseltskonnas selle asemel, et kohtuda inimestega, kes mulle tegelikult ei meeldi või huvi ei paku.

    Kuigi endal oli ka teatud probleeme mingi periood, ülikooli paar esimest aastat möödusidki suurte joomingute tähe all, samuti enne seda paar aastat keskkonnakaitseõpingute käigus Räpinas pisut väiksemate joomingute saatel, ent mõlemal juhul oli see suuresti tingitud kaasnevast seltskonnast ehk ühikakaaslastest. Mingi hetk, kui märkasin, et käed juba kergelt värisevad jms, sai mõõt täis, tegin kardinaalsed muutused oma elus, sh igasugusest alkost loobumine mitmeteks aastateks (btw sellele aitas kaasa taimetoitlusele üleminek), samuti suitsetamisest loobumine. Suuresti katkestasin suhtluse senise seltskonnaga, muidu poleks see võimalik olnudki. Mõne aasta pärast hakkasin uuesti õlut tarbima, peamiselt seetõttu, et üritustel oli ikkagi ebamugav üksinda mitte tarbida joovastavat, aga kõik on jäänud mõistlikkuse piiresse, umbes 4-5 päeval nädalas teen õhtuti ühe õlle (tavaliselt mingi snäki või toidu kõrvale) ja sellega kõik piirdubki. Rohkem võib ette tulla vaid mingitel üritustel või saunaõhtutel. Kangema alko, sh veinide/siidrite jms järele pole mingitki tõmmet.

    Tsitaat Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
    Tänapäeval jube populaarseks muutunud see joomine.
    Tundub siiski, et võrreldes nõukaajaga ja ka 90. aastatega on siiski joomine mõnevõrra Eestis vähenenud, eriti kange alko osas. Statistika ka vist kinnitab seda. See, mis maakohtades toimub, on muidugi tõsiselt masendav endiselt.

  14. #54

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Ja täna on reede öö ja k6ik kained w??? Tore vaadata kohe!

  15. #55
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokker ja Alkoholi probleemid eesti mängijatel

    Nö tõelised pokkerimängijad on enamjaolt reedeti kained :)
    Viimati muudetud inward poolt : 02.07.11 at 05:03

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES