Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 97
  1. #1

    Lucky Ace Poker

    Lucky Ace Poker
    [img width=300 height=143]http://www.abonuscode.com/images/LuckyAcePoker_Logo.gif[/img]
    www.luckyacepoker.com

    Teen kiire ja lühikese ülevaate sellele toale.
    See pokkerituba asub Pacificu võrgustikus.

    MIKS mängida seal?

    Sest sinna saab swedpangast/unetist otse raha üle kanda. Sellega säästan oma aega. Ma ei pea kasutama netirahakotte jne.
    Kuna Pacific on maailma suurim kasiinovõrgustik, siis seal mängib palju fishe,kes ei jaga üldse midagi (eriti sngsid).
    First deposit boonus on ka fun 100% kuni 400$, sellest 25% tuleb KOHESELT/INSTA su kontole juurde :).

    Miinused on need, et maksimaalselt 4 turniiriakent saab LAHTI olla. Kui nt sul on veel viies turniir ka, nt double or nothing, siis seal oled sa sit out ning saad minna sinna alles siis, kui esimestest turnadest väljas oled.
    Aga omaha on seal tore, fishine. Limiitidel kuni PLO10 on seal masendav, vaid full ring lauad. Edasi tulevad 6maxid/FR.
    Graafika on hüper niru, väga kohutav.
    Kui pokkeriakna väikseks lükkad, siis kaarte võid küll näha, aga panuste suurused ja muu väike tekst on pm nähtamatu.
    Rakebacki ei pakuta, aga tean, et minu sõber saab seda läbi ühe mängija. Vist illegaalne, aga tema pole muret kurtnud.


    Aga mulle meeldib :P


    LOBBY:


    [img width=750 height=535]http://img518.imageshack.us/img518/8006/lobbylapbf4.png[/img]


    Screenshot lauast:

    [img width=750 height=535]http://img518.imageshack.us/img518/720/algnesuurusdw1.png[/img]

    [img width=750 height=538]http://img264.imageshack.us/img264/1158/algneetmultidamultidagrps5.png[/img]


    Väike aken võrdluses suurega:

    [img width=750 height=538]http://img156.imageshack.us/img156/2161/vaikesuurusetmultidagrajq8.png[/img]

  2. #2

    Re: Lucky Ace Poker

    kui tekib kiireid küsimusi, siis esitage need siia, proovin vastata, kui oskan.

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Lucky Ace Poker

    soft väga buggine neil, + selleks, et käsi saada peab PT2 kasutama + handgrabber, ja jookseb kokku pidevalt : S ühesõnaga totaalne pask, kui sa nüüd sinna swedist sisse kannad, siis välja sa deebet kaardile kahjuks kanda ei saa

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Lucky Ace Poker

    Kust softile heli saada, options on tumm, hahaha ja softi uuesti peale laskmine midagi ei aita insta tilt kohe.

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Lucky Ace Poker

    seal veel see probleem ka, et väljamakset teha on väga raske, paljudel raha kinni jäänud sinna , kui ma näiteks vajutan cashout siis client jookseb kokku :S ütleb mingi program active vms, shit rsk....



    MUIDe mis on rasket järgmises tegevuses - teen endale hansapanga üliõpilaskaardi(käitub nagu krediitkaart, olgugi et miinusesse minna ei saa, võib saab kui tellid), regad kaardi moneybrookersisse, paned summa ja hetkega üle, moneyst kuhugi mujale ka hetkega üle, kogu tegevus 2min

  6. #6
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    Re: Lucky Ace Poker

    Kui kaua boonuse clearimine aega võtab umbes ?

  7. #7
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Lucky Ace Poker

    Sama fekaal tuba kui Pacific ise

  8. #8
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Lucky Ace Poker

    Tsitaat Algselt postitas urmo1
    Kui kaua boonuse clearimine aega võtab umbes ?

    väga kaua, tegin 100 dollarise deposiidi mängisin 6el laulal 5 tundi nl10 ja sain 600 punktist (60dollarit juurde) 32 tehutd,568p veel seega mingi 100 dollari läbimängimine võiks võtta kuskil 20 päeva, nii sittasid mängijaid kui seal pole kuskil mujal näinud ausalt aga ka selliseid suckoute pole mujal mulle tehtud, se eon kullaauk, kahju aint et pocker tracker enam sellega ei funka(pt2 ka mitte peale viimast update)


    päris haige tegin eile misclicki seal nl20 A10 pf alli in 25dollarit sain calli 59 :D flop 5A6 ja muidugi riverissse 9, siis paarkorda set vs riveradatud parem set AA vs 74 flopist teisele 2 paari ja mu 100 dollarist sai imekombel 50 kriitikatunnid aga seal on väga väga väga väga palju donke, tastub isegi mõelda BR buildingu peale. Kahju, et boonus nii aeglaselt ainult tuleb



    seee mis seal on pole pokker, minge korjake raha poistelt ära, aga 100 dollarilise deposiidiga võib busto minna kuna variatsioon on suur(vennal callivad igasuug pasaga lõpuni välja) vbl ma jooksin megasitalt eile lihtsalt sest see oli ebareaalne naersin lihtsalt kui riverid tulid, kavatsen depo boonuse ikkagi lahti mängida 50 doltsi järel

  9. #9
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Lucky Ace Poker

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    seal veel see probleem ka, et väljamakset teha on väga raske, paljudel raha kinni jäänud sinna , kui ma näiteks vajutan cashout siis client jookseb kokku :S ütleb mingi program active vms, shit rsk....
    vastab tõele? on keegi juba cashouti ka teinud sealt siis?

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Lucky Ace Poker

    a ma sain korda, tõmbasin softi uuesti, teema lihtsalt selles, et neil on cashout raske, nad ei hoia su raha kinni aga cashoudi jaoks igast nõuded, pead oma ID saatma jne

  11. #11
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Lucky Ace Poker

    Minu kogemusest lähtudes on põhimõtteliselt kõik, mis marguzz22 cashoutidest rääkinud vale. Mina olen rahad kätte saanud, wire transferiga läheb nädal aega, see on ainuke miinus.

  12. #12

    Re: Lucky Ace Poker

    mul sõbral oli mingi aeg probleeme, aga probleem seisnes selles, et neil oli endal mingi viga seal :D
    aga eks näis, varsti maybe proovin midagi.

    lenc, ole hea, seleta mis vahe on wire transferil ja bank trasferil ?

  13. #13

    Re: Lucky Ace Poker

    punktid tulevad jah jube aeglaselt :S
    väga väga aeglaselt, aga pole hullu :D, fishid toidavad rahaga.

    pokker on jah seal algeline, lihtsalt oota ja siis pane täiega:d, kutid on kohe pöördes ja "RELOAD" on kiire tulema (nende poolt obv :D)


    minu arvates pole väga hullu, kui raha jaotatakse jubedalt, aga tuba ise on softi/graafika poolt täiesti miinustes :D

  14. #14
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Lucky Ace Poker

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    mul sõbral oli mingi aeg probleeme, aga probleem seisnes selles, et neil oli endal mingi viga seal :D
    aga eks näis, varsti maybe proovin midagi.

    lenc, ole hea, seleta mis vahe on wire transferil ja bank trasferil ?
    ma ei tea. tee wire transferidega, seal panga värgis küsitakse aadresse ja värke, kahtlane.

  15. #15
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Lucky Ace Poker

    mul endal oli mingi arvuti probleem ja siis sain kunagi tehutd, nüüd tegin deposiidi ja vaatan kuidas tuleb pärast raha välja

  16. #16

    Re: Lucky Ace Poker

    jube standard kui kutt floppab endale 3rd nuts rea ja maksab deep stackina sulle selle kinni (sul 2nd või 1st nuts :D) jube jube

  17. #17
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Lucky Ace Poker

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    [img width=331 height=245]http://img516.imageshack.us/img516/7875/nice1koht1000gtdai3.png[/img]
    Sul läheb hästi seal ma vaatan Omaha laua pildid olid ka vinged.

  18. #18
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Lucky Ace Poker

    Peab ka ära proovima

  19. #19

    Re: Lucky Ace Poker

    palju mangijaid ja kui suur laudade valik micros?

  20. #20

    Re: Lucky Ace Poker

    hotcocacola, tõmbad endale praegu promomisega kõva konkurentsi kaela

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES