Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 20 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 391
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Kurb

  2. #22
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    tal igakasutajaga igast turna hitte olnud kenasid. nl50-nes aga on ta donkanud maha kah omajagu ( mitte palju aga siiski ). Vaadates PTR-ist kuidas ta pelab siis no andke andeks.

  3. #23

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Kas see on see sama teema, miks automaadi taga viimane piimaraha hakkama pannakse? Et mingil hetkel tekib hull tagasivõitmise soov, mõistus läheb lukku ja kõrgemasse limiiti? Kontroll kaob täiesti ära oma tegude üle? Mingi häbitunne stakeja ees? Tahab keegi ausalt vastata?
    Endal on nii, et alati kui sitasti läheb, tekib vastupidine soov madalamale mängima minna, et mitte rohkem kaotada.

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Mõnes on lihtsalt rohkem gambleri verd. Ise eelistan ka madalamal grindida, ei ole nii riski aldis rahadega.

  5. #25
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas see on see sama teema, miks automaadi taga viimane piimaraha hakkama pannakse? Et mingil hetkel tekib hull tagasivõitmise soov, mõistus läheb lukku ja kõrgemasse limiiti? Kontroll kaob täiesti ära oma tegude üle? Mingi häbitunne stakeja ees? Tahab keegi ausalt vastata?
    Endal on nii, et alati kui sitasti läheb, tekib vastupidine soov madalamale mängima minna, et mitte rohkem kaotada.
    +1. Endal sama:) Selleks on ka limiidi piirangud..aga no obv mõnele need ju ei kehti.

  6. #26

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas see on see sama teema, miks automaadi taga viimane piimaraha hakkama pannakse? Et mingil hetkel tekib hull tagasivõitmise soov, mõistus läheb lukku ja kõrgemasse limiiti? Kontroll kaob täiesti ära oma tegude üle? Mingi häbitunne stakeja ees? Tahab keegi ausalt vastata?
    Endal on nii, et alati kui sitasti läheb, tekib vastupidine soov madalamale mängima minna, et mitte rohkem kaotada.
    See ta on.Ma olen ka paar korda kogu rolliga,kõrgemates limiitides olnud.Täiesti kainelt kusjuures.

  7. #27

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Kirjutasin talle eile facebook wallile, et ta ASAP välja ilmuks ja lahendama hakkaks asja, tänaseks on ta minu postituse kustutanud.

  8. #28

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    ma arvan et siin ainus lahendus sellele asjale omakohus, kui ta negramm ei reageeri nendele asjadele...

  9. #29

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Kasutaja raivosega on mul endalgi paar kuud tagasi stake diil olnud mille suuruseks oli 1000$ ja suutis selle 24hga busti mängida. Eiras kõiki reegleid ja mängis tugevalt üle rolli. Lubas, et maksab selle 1000$ tagasi aga siiani pole seda teinud.

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Sellises kohas nagu Parttimepoker on üks suurimaid stakemise foorumeid ja seal on kenasti iga kasutaja kohta, kes rikkumise teeb kohe märk tema nime juures, et näed, kui inimene on scamminud varem või reeglitest kõrvale kaldunud. Siin saaks ka äkki mingi sellise süsteemi aretada, et stake andja saab stake saajale rikkumise eest märgi panna, et teised ka näeksid seda tema profiilil?
    Suht kurb vaadata kuidas lihtsalt keegi saab 1K ja siis sellega muuseas lotot mängib.

  11. #31

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    On võimalus, et tegu haigusega ta puhul. See, et isegi 5bi'ga kuskile kõrgemale olen(oleme) roninud pole veel midagi. Üks endine selle foorumi ülelaskja rääkis enamvähem kuidas üle keha väriseb kui kuskil esimesel võimalusel 2biga lammutab(kuulsin ta sõbralt seda). Lasi ka 3x vähemalt vist üle.

    Nõme on see, et Eestis rehab vist suht olematu? Googlest ainult ühe lingi leidsin.
    http://www.hms.ee/cont02.php

    Muidugi see ei teda veel süüdimatuks, lihtsalt pilt kokku panna siis võib sellise järelduse teha.

  12. #32

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Olen ka 1/2 buyinniga miljonäriks saada tahtnud mingi nl1k kui liferoll 2ks kuuks olemas ja paar korda nii ka juhtund, et FTP rushis jõudnud nl200 kui eelmistel levelitel kaotand ja sealt sain mingi ime läbi luckides double-upi ja kogu sessi nulli või lähedale ja kohe kinni pannes mõtlend et wtf I just did. Nii, et mingil tasemel mõistan ta arvatavasti haigust, samas ei suuda mõista, kuidas võimalik seda teiste raha eest teha.

  13. #33
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Niimoodi nad neid nööre kaela panevadki endale.
    Paljudele erinevatele inimestele võlgu/jamad kõik ainult sellepärast, et kui see tonnine pot koju tuleb siis võtab kergelt selga märjaks.
    Ise ka 2009a epic degen old ja raha auku pannud, aga vähemalt pole kedagi üle lasknud vms. See on täielik haigus ikka, ma tol ajal ei mõelnud yldse selgelt ikka. Peaasi, et sai enne magama minekut rolli duublisse lüüa ja siis pisar silmis HU-d mängida.
    Mul Triobeti konto siiamaani 2009 aastast saadik lifetime banni all, ise lasin panna.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 02.07.11 at 18:44

  14. #34
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Mnjaa, sellised raivos'i sugused lohhgämblerid kisuvadki kahjuks pokkerimängijate maine alla..

  15. #35

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    On võimalus, et tegu haigusega ta puhul. See, et isegi 5bi'ga kuskile kõrgemale olen(oleme) roninud pole veel midagi. Üks endine selle foorumi ülelaskja rääkis enamvähem kuidas üle keha väriseb kui kuskil esimesel võimalusel 2biga lammutab(kuulsin ta sõbralt seda). Lasi ka 3x vähemalt vist üle.

    Nõme on see, et Eestis rehab vist suht olematu? Googlest ainult ühe lingi leidsin.
    http://www.hms.ee/cont02.php

    Muidugi see ei teda veel süüdimatuks, lihtsalt pilt kokku panna siis võib sellise järelduse teha.
    Vanasti oli http://www.ehkl.ee/ lehel päris mitu kontakti, nüüd on nad praktiliselt kõik sealt ära koristanud. Ime, et HMS üldse edasi tegusteb peale Puksa seda lüket. Abi muidugi leiab, kui inimene seda ise tõsiselt tahab. Minagi käisin aastaid tagasi mõned korrad Wismaris aga sinna see jäi.

    Alaskale vastuseks, et ei ole mingit vahet sõltlasel, kes mängib automaadi taga ja sõltlasel, kes teeb sama arvuti taga. Algul on alati "õiged" ideed ja plaanid. Klõks käib ära ja siis oled nagu robot, mis tegutseb kindlate käskude järgi. Järgmine päev on "pohmakas" suurem, kui joomise puhul ja oh neid lubadusi, mis siis endale antakse. Kuni järgmise korrani...

    Muruntau postitusega olen 100% nõus, väited "biidib mängu paremini kui ükskõik kes" ja siis soovitan teda absoluutselt. on ikka liig, mis liig. Mis kuradi kasu on lepingust äsja täiskasvanud saanud degeniga, kes pole tõenäoliselt töölgi käinud ?

    Omakohus on ka muidugi huvitav variant. Palju peksu vms. antud summa väärt on ? Samas järsku saab isegi niimoodi raha tagasi, kuna korduva füüsilise vägivalla hirmus minnakse vargile ja saadakse summa kokku.

  16. #36
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Järgmine päev on "pohmakas" suurem, kui joomise puhul..
    See küll tõsi yep, omal ajal ei tahtnud ennast voodiski üles saada ja õhtul magama minnes loodad, et hommikul ärgates on kõik ok lol.

  17. #37
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Tsitaat Algselt postitas kip Vaata postitust
    Kasutaja raivosega on mul endalgi paar kuud tagasi stake diil olnud mille suuruseks oli 1000$ ja suutis selle 24hga busti mängida. Eiras kõiki reegleid ja mängis tugevalt üle rolli. Lubas, et maksab selle 1000$ tagasi aga siiani pole seda teinud.
    Ma loodan, et sa Mr. Kenny stake teemat nägid alles nüüd. Vastasel juhul oleks seda varem võinud mainida.

  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ma loodan, et sa Mr. Kenny stake teemat nägid alles nüüd. Vastasel juhul oleks seda varem võinud mainida.
    Selleks peakski/võikski foorumil süsteem olla, kus staker saab märgistada need kel on rikkumised. See pole stakeri asi siin teistel sabas joosta ja pidevalt hoiatada.

  19. #39
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    See küll tõsi yep, omal ajal ei tahtnud ennast voodiski üles saada ja õhtul magama minnes loodad, et hommikul ärgates on kõik ok lol.
    Õhtuti/öösiti oli jõle raske magama jääda kui kõik lõppes nii nagu tavaliselt, vähemalt mul.

  20. #40
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

    Mul on ikka tunne et mr.kenny ei ole lihtne poiss, kes rahvale stake usaladab, vaid teadis mis meetmed ette võtab kui keegi peaks üle laskma. Niiet soovin edu raivosile, pangu uus hambarsti aeg juba kirja omale :)

Lehekülg 2, kokku 20 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES