Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 20 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 391
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009

Re: Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.

Ma arvan, et oleks õige aeg panna üles nimi/pilt/igast facebooki/rate kasutajad siia, et ehk kellegil tekib informatsiooni rohkem.
    Vaevalt ta tuleb siia foorumisse, et vabandust paluda.

Aga kus selle stake kohta teema üldse on? mai suutnud leida.
    // a leidsin, wtf 6 postiga vend??
    ----------

http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5234/
    Siin soovis ta juba staket, kuid seal olid inimesed targemad. Pärast ta muutis muidugi esimest posti, et niisama trollida.
    WANTED DEAD OR ALIVE!!!!!!!!!
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 02.07.11 at 21:58

See tagantjärele image muttatrampimine on üks teema (vajalik obv:-)) aga äkki saame siin ikka mingitmoodi midagi ära teha, et selliseid teemasid ei peaks koguaeg lugema? Kui on ikka sharkscope andmetel martingalinud, siis panna kuidagi keeld peale teemale? Või midagi sellist? Vähemalt 2 käendajat? Mõtteid?

Tegin päeval ettepaneku koostada väike "andmebaas", väldiks seda, et mitmekordselt asi juhtuks. Edaspidi käiks kõik nimeliselt(ID pilt vms) ja ennem küsitakse adminidelt confirmation, et nimi oleks puhas. Kõik "foorumivälised" ülelaskmised saadetakse nimedega edasi adminnidele ja neid nimesi hoitakse privaatsena(kui kellelgi hea tuttav vms, ei taha veel avalikuks teha siis vähemalt me saame ennetada järgmist ülelasku)

Ei tea veel kuidas see asi on kooskõlas eesti seadustega jne aga midagi peab välja mõtlema. Kõik mõtted on oodatud, asi hakkab üle käte minema.

Kristjan Sillaste.
    Facebook sama.
    telefoni nr. 56220562
    Elukoht Tõrva (ei ole suur koht ja ilmselt mitte keeruline üles leida)
    Isa nime ja telefoni numbri leiab ka ilmselt googeldades
    Juttude järgi on isa äärmiselt kõvakäeline ja ei suhtuks sellesse hästi kui Kristjani tegudest teada saaks.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 04.07.11 at 14:25

Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009

Minul oli kasutaja "Raivos" sama jama, ehk siis mängis selliseid limiit/formaati mis ei olnud stakega kooskõlas ja rikkus veel teisi reegleid. Mängis mingit turniiri kus sai esimese koha ja siis otsustas HU Cashi lasta, kuigi oli lubatud ainult 2.2$ 180players mängida.
    Oma vabanduseks ütles: Ma olin purjus jne. Mudugi lubas tagasi maksta aga siiani pole midagi juhtunud. Ma saatsin talle kuu alguses PMi, kus andsin talle aega juuni kuu lõpuni asjad korda ajada, või muidu ma avaldan nime jms. Kuid nüüd paar päeva tagasi ta palus, et ma pikendaks nime avaldamist, kuna siis oleks tal võimalus Stake saada ja võlg ära maksta.
    Kristjan Laas oli sammuti minu stake teemas raivose soovitaja. Kuid K. Laas hoiatas, et ta paras gambler, ning tuleb reeglid rangelt paika panna.

Viimane kiri oli siis selline:

Tere, ma ei saanud enda võlgasid kätte. Mulle ollakse ka 350usd sees, et ma ei tea ma üritan saadan võla nii kiirelt kui võimalik, nad lubavad igakord et lähipäevil lähipäevil, et ja ma saaksin steiki 1000 dollarit see mis see MR Kenny pakub mingisse itaalia saiti, et võimalik et saan, sest kristjan laas soovitas ka ja kui te avalikustaksite mu nime siis pole mul kindlasti võimalust saada steiki pluss see ei kiirendaks mu raha saamist kui ma oleksin petturite listis, mul lihtsalt pole võimalik võtta seda raha hetkel kuskilt, ma ei tea mis siis saab. Ma oleksin koguaeg kättesaadav, ma ei eira teid vms, et lihtsalt pole raha, esimesel võimalusel annaksin. Et Te olete ainuke inimene kellele ma võlgu, minuarust on mõttetu foorumisse toppida, see ei kiirendaks mu raha saamist vaid tõmbaks just motti alla selle raha leidmisel, sest nimi on juba määritud.

Mingid eelnevad kirjad on olnud sellised, kui ma nägin et ta starsis mängis, ning kohe uurisin miks mulle pole ära maksnud.

*jah aga ei ole mõtet siis petturiks tembeldada, ega ma nahhui ei pand su rahaga ma lihtsalt ei saa maksta praegu ma oleks üleelmine kolmapäev võind maksta aga ma suutsin maha mängida 4.1k kuna tilt oli nii suur kui oleks võind võita 15k
    1 out of 9 ja 1 out of 10 olin turnadel kus essa 8.9k ja 5.3k ja jäin 7ndaks ja 9ndaks ja tilt oli kohutavalt suur NL600 ja nl1000 ja mõned käed isegi nl2000

*ma mõtlengi kas ma mingi jupikaupa ei või maksta? ma tõesti ülimates raskustes aga ma pole pettur alati võlad ära maksnud, olen olnud võlgu 1600 dollarit 1000 dollarit jnejne aga olen ära suutnud maksta

*maksan 100 tagasi kui saan! Juba oleks saand 2 nädalat tagasi aga jah:D gamblesin 4.1k maha oli plaanis siis ära maksta aga sitt et on see et 48h pärast depot ja siis ma pidin ikka gamblema ja muidugi 4.1k maha

Info mida mina tean kasutaja "Raivos" kohta.

Mulle on ta võlgu: 100$
    Nimi: Kristjan Sillaste
    Elukoht(Linn): Tõrva aga nädala sees Tartus koolis
    Telefoni nr: 56220562
    Mail: kristjansillaste@hot.ee
    MSN: kristjansillaste63@hotmail.com
    Moneybookers konto: raivosillaste1@hot.ee

Ma lihtsalt ei mõista kuidas on inimestel selline julgus teiste rahaga sedasi lasta!??:S
    Ju siis see gambleri haigus on lihtsalt nii fking jube haigus:(
    Viimati muudetud Cheating poolt : 02.07.11 at 23:04 Põhjus: Mingi Copy-Paste jama muudatus.

naljakas on see, et kuti moneybookers ja pp username on isa nime järgi...lol

Kuradi sitt ikka...mul on väga kahju, et teda üldse soovitasin...sain ka nüüd siis sellest kõigest teada.

Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008

Nagu rusikas silmaauku: http://youtu.be/bdX9rStKaMk ei oska korralikult neid linkida siin.

Tsitaat Algselt postitas Cheating Vaata postitust
    Minul oli kasutaja "Raivos" sama jama, ehk siis mängis selliseid limiit/formaati mis ei olnud stakega kooskõlas ja rikkus veel teisi reegleid. Mängis mingit turniiri kus sai esimese koha ja siis otsustas HU Cashi lasta, kuigi oli lubatud ainult 2.2$ 180players mängida.
    Oma vabanduseks ütles: Ma olin purjus jne. Mudugi lubas tagasi maksta aga siiani pole midagi juhtunud. Ma saatsin talle kuu alguses PMi, kus andsin talle aega juuni kuu lõpuni asjad korda ajada, või muidu ma avaldan nime jms. Kuid nüüd paar päeva tagasi ta palus, et ma pikendaks nime avaldamist, kuna siis oleks tal võimalus Stake saada ja võlg ära maksta.
    Kristjan Laas oli sammuti minu stake teemas raivose soovitaja. Kuid K. Laas hoiatas, et ta paras gambler, ning tuleb reeglid rangelt paika panna.

Viimane kiri oli siis selline:

Tere, ma ei saanud enda võlgasid kätte. Mulle ollakse ka 350usd sees, et ma ei tea ma üritan saadan võla nii kiirelt kui võimalik, nad lubavad igakord et lähipäevil lähipäevil, et ja ma saaksin steiki 1000 dollarit see mis see MR Kenny pakub mingisse itaalia saiti, et võimalik et saan, sest kristjan laas soovitas ka ja kui te avalikustaksite mu nime siis pole mul kindlasti võimalust saada steiki pluss see ei kiirendaks mu raha saamist kui ma oleksin petturite listis, mul lihtsalt pole võimalik võtta seda raha hetkel kuskilt, ma ei tea mis siis saab. Ma oleksin koguaeg kättesaadav, ma ei eira teid vms, et lihtsalt pole raha, esimesel võimalusel annaksin. Et Te olete ainuke inimene kellele ma võlgu, minuarust on mõttetu foorumisse toppida, see ei kiirendaks mu raha saamist vaid tõmbaks just motti alla selle raha leidmisel, sest nimi on juba määritud.
    Oleksid võinud ju mulle ka mainida..

Liitus
    Mar 2009

Tegelikult see pettuste teema ikkagi väga tõsine teema siin foorumis. Kas midagi sellist ei saaks teha, et kõik petturid ühele lehele koos suurte piltide(pildil foorumi-ja päris nimi) ja igasuguse muu info oleks spoileriga peidus. Mida saaks ainult mode timmida. Kindlasti on palju foorumikasutajaid kellel palju aega ja viitsiks silma peal hoida sellistel teemadel vms:)

olemas selline teema juu?

Liitus
    Mar 2009

Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Oleksid võinud ju mulle ka mainida..
    Tunnen ennast kehvast, kuna ikkagi oleksin võinud sellest sulle mainida, aga teades K.Laasi mainet siin foorumis, ning tema soovitus peaks ütlema kõik imo

Ei olnud ise ka teadlik sellest, minu teada oli teil kõik korda saanud ja kuna mingit teemat ei olnud ei tundnud põhjust üle ka küsida.
    Olen siiski päris kindel, et ühel või teisel viisil saab selle raha temalt tagasi.

Kui pole automaatset vestluse salvestamist msnis, kas kuidagi on võimalik vanu vestlusi recoveryda?

Liitus
    Mar 2009

Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    olemas selline teema juu?
    Jälle mina süüdi.
    Minu jaoks suht keeruliselt organiseeritud.

Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008

Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kui pole automaatset vestluse salvestamist msnis, kas kuidagi on võimalik vanu vestlusi recoveryda?
    Ei tea küll, et võimalik oleks. Ise ka kunagi proovinud ja uurind ka selle kohta tho.

Liitus
    Mar 2009

Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Sellised me oleme ? 100$ tagasisaamise lootuses lastakse tekkida olukorral, kus keegi teine võib kaotada 1000€.

ma olen oma elu jooksul piisavalt valetanud, varastanud ja petnud, kuid kõige rohke üllatavad mind ikka ja jälle "normaalsed inimesed".

Ma olin Esmaspäevast-Neljapäevani tallinnas sõbra ärasaatmis peol. Vahepeal ma käisin internetis ja see oli kolmapäeval kui tuli kiri raivos´lt . Ma tõesti ei suutnud kainelt seda asja läbi mõelda!

Sorry K.Laas ma ei süüdistada sind - aga kui poleks tema soovitust olnud siis ma oleks sellest asjast 100% rääkinud! Minu jaoks tähendab ikkagi soovitaja sellist isikut kes on nõus tema eest vastutama, et nagu asi peaks reaalne olema, sõber tuttav vms!!??????????????????????????????????????????? Või ma eksin?

Ma annan oma 100$ võla Mr_Kenny võlale juurde.
    Hui tahan kuulda veel mingit sellist juttu, et tagasisaamise lootuses lasin tekkida sellise olukorra.

Ma tõesti loodan, et asi laheneb.

Kuhu nüüd see POTSATAJA postitus kadus?
    Viimati muudetud Cheating poolt : 03.07.11 at 00:33

Tsitaat Algselt postitas Cheating Vaata postitust

Kuhu nüüd see POTSATAJA postitus kadus?
    Pudeli taga olen ma reeglina liigagi emotsionaalne ja seega sageli kustutan oma postitusi mõninga mõtlemise tagajärjel. Kui mind on juba tsiteeritud, siis ma obv seda ei tee.

Soovitasin kui suure tõenäosusega profitable stakei, kuna endal vaid positiivsed kogemused temaga...
    Saan aru küll, et keegi kedagi ei süüdista, haige olukord ja ainus süüdlane on Kristjan Sillaste, kes selle eest ka vastutama peab.

Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009

Kas selline asi mõjuks, kui stake saaksid küsida ainult klubi liikmed?

Lehekülg 3, kokku 20 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES