Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 23
  1. #1

    NL10 Maja vs ??

    $0.05/$0.1 No Limit Holdem
    6 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($25.42)
    UTG+1 ($13.51)
    Hero (CO) ($12.80)
    BTN ($11.01)
    SB ($9.70)
    BB ($9.55)

    Pre-flop: ($0.15, 6 players) Hero is CO [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/hq.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/dq.gif[/img]
    UTG calls $0.10
    1 fold
    Hero raises to $0.40,
    1 fold
    SB calls $0.35,
    1 fold,
    UTG folds

    Flop: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/sq.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c3.gif[/img][img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c1.gif[/img] ($1, 2 players)
    SB bets $0.50
    Hero calls $0.50

    Turn: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s9.gif[/img] ($2, 2 players)
    SB bets $1,
    Hero calls $1

    River: [img width=54 height=74]http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/h9.gif[/img] ($4, 2 players)
    SB bets $4

    Hero??


  2. #2

    Re: NL10 Maja vs ??

    All in

  3. #3
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: NL10 Maja vs ??

    Yrita raha enne sisse saada kui board koledaks läheb ja villain pidurdama hakkab, s.t flopil, hiljemalt turnil.

  4. #4

    Re: NL10 Maja vs ??

    Oot, ma ei saa üldse aru, mida sa riveril kardad? auto - all-in ju

    flopist muidu kindel raise

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: NL10 Maja vs ??

    Kas sattusid mingi neliku otsa või oli sb'l AA või misasja, et selle käe siia üldse panid? Kohe all in

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 Maja vs ??

    Mida sa flopil tegid? Raise

    Mida sa turnil tegid? Raise

    Mida sa ... Raise AI

  7. #7

    Re: NL10 Maja vs ??

    pre võib julgelt 0.5$ panna. flopil tõsta donkbetti iga ilmaga, sind callib iga äss, iga reatõmme, random gutshotid jne. Turn samamoodi. Shove river.

  8. #8

    Re: NL10 Maja vs ??

    mhmh, ise sain ka aru, et oleks pidanud teda raisema flopil ja oleks pääsenud ilmselt, kuid oli vaja ikka slowplayd teha. Panin ta flopil pigem A peale ja arvasin ka, et ta mu raise callib kui tal oleks mastitõmme, seega tahtsin odavamalt sd-le jõuda (maste tõmmatakse liiga ohtralt minu vastu vist).
    Aga jah, peale turni poleks enam vahet olnud ja river oli suht paha.
    Raisesin teda all-in jah.
    SB näitas siis 99-t käes.

  9. #9

    Re: NL10 Maja vs ??

    pääsenud? pääsenud millest? Sul on fucking set ja tahad "odavalt pääseda kuna minu vastu tõmmatakse liiga ohtralt" wtf mis jutt

    Panin ta A peale ja arvasin et ta mu raise callib kui tal oleks mastitõmme - loe see lause korra läbi ja mõtle.

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: NL10 Maja vs ??

    Njah, ikka juhtub, aga flopis oleksid pidanud kohe agrom olema.

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL10 Maja vs ??

    Tsitaat Algselt postitas tobi
    mhmh, ise sain ka aru, et oleks pidanud teda raisema flopil ja oleks pääsenud ilmselt, kuid oli vaja ikka slowplayd teha. Panin ta flopil pigem A peale ja arvasin ka, et ta mu raise callib kui tal oleks mastitõmme, seega tahtsin odavamalt sd-le jõuda (maste tõmmatakse liiga ohtralt minu vastu vist).
    Aga jah, peale turni poleks enam vahet olnud ja river oli suht paha.
    Raisesin teda all-in jah.
    SB näitas siis 99-t käes.

    omg omg omg omg fmiks sa nii räägid, meil on THE NUTS, me tahame raha juba pf või flopil sisse saada, kas sa tead kui palju valuet sa niimoodi kaotad? see, et ta oma 99ga neliku tõmbas on BAD BEAT standard. See, et su vastu maste liiga palj utõmmatakse on sellepärast et sa ei beti oma häid käsi ja inimesed floativad sind igasuguse crapiga ja tõmbavadki ära, BET BET VALUE VALUE , see peaks olema me mõte. Kui sa betsizingut et oska lükka lithsalt bet pot bet pot kui sul on hea käsi ja ongi kõik,




    Õige liin oleks selline pf raise 0,4 peale. ta callib betim meile sisse flopiol 0,5 meil on THE NUTS, meie mõte on kuidas oma stack sisse saada(mitte et minu vastu tõmmatakse maste liiga palju tahan odavalt showdownile saada, ei fish nii see ei käi) , ma popiks selle 1,5 peale flopist/call samas ei olegi nii hull ku itahad trappida, turn ta betib 1 me 3bet 3 peale, ta pushib all in me call ja olemas 100 juhul 95 korda võidad

  12. #12

    Re: NL10 Maja vs ??

    jah, seekord oli 5% juhuga tegu, tean .p
    Samas kui flopist saan kolmiku kätte, siis kaldun ikka trappima, kuna üldjuhul ikka raise peale pannakse maha ja üldjuhul kolmik jääb pidama. NL 10s kui callida, siis tüübid ei hakka tihtipeale checkima turni ja riverit ning selletõttu saab riveril raiseda nende meeleheitliku beti.
    Seda ka, et nuts muidu oleks olnud AAA ju? ; )

    @krayzie - pigem A peale, kuid juhul kui peaks olema mastitõmme (mitte A).

  13. #13

    Re: NL10 Maja vs ??

    sa ütled, et river kaart 9 oh halb, nalja teed või? see oli parim kaart, mis tulla sai (9 või 3)

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL10 Maja vs ??

    Tsitaat Algselt postitas tobi
    jah, seekord oli 5% juhuga tegu, tean .p
    Samas kui flopist saan kolmiku kätte, siis kaldun ikka trappima, kuna üldjuhul ikka raise peale pannakse maha ja üldjuhul kolmik jääb pidama. NL 10s kui callida, siis tüübid ei hakka tihtipeale checkima turni ja rida ning selletõttu saab riveril raiseda nende meeleheitliku beti.
    Seda ka, et nuts muidu oleks olnud AAA ju? ; )

    @krayzie - pigem A peale, kuid juhul kui peaks olema mastitõmme (mitte A).
    Pigem 0,2%

  15. #15

    Re: NL10 Maja vs ??

    Kui ma nägin, mis tal on, siis sain teada, et see 9 river oli halb. Enne seda ma olin igati rahul ja raisesingi ta 4$ AI.
    Küsimus oli jah lihtsalt flopi mängimises.

  16. #16
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL10 Maja vs ??

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Pigem 0,2%

    veel enam:D

  17. #17

    Re: NL10 Maja vs ??

    Tsitaat Algselt postitas tobi
    Kui ma nägin, mis tal on, siis sain teada, et see 9 river oli halb. Enne seda ma olin igati rahul ja raisesingi ta 4$ AI.
    Küsimus oli jah lihtsalt flopi mängimises.
    Küsimuse esitasid sa ju stiilis, et mida riveril tegema peaksid

  18. #18
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL10 Maja vs ??

    Tsitaat Algselt postitas tobi
    Kui ma nägin, mis tal on, siis sain teada, et see 9 river oli halb. Enne seda ma olin igati rahul ja raisesingi ta 4$ AI.
    Küsimus oli jah lihtsalt flopi mängimises.

    möh:D

  19. #19

    Re: NL10 Maja vs ??

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    möh:D
    Noh, et kas NL10-s callida või raise peale sellist floppi. Öeldakse, et raise ja antud käel oleks jah see õigem olnud, kuid iseasi, kas pikemas perspektiivis ka.
    Küsimus oli lõppu pandud jah kiiruga.

  20. #20
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL10 Maja vs ??

    Tsitaat Algselt postitas tobi
    Noh, et kas NL10-s callida või raise peale sellist floppi. Öeldakse, et raise ja antud käel oleks jah see õigem olnud, kuid iseasi, kas pikemas perspektiivis ka.
    Küsimus oli lõppu pandud jah kiiruga.

    nii pikemas lühemas kui ka huiiinjaamas, loe nüüd läbi mis ma pika jutu sulle kirjutasin.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES