Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 14 EsimeneEsimene ... 21011121314 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 264
  1. #221
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    jep. No hard feelings, aga palju sa kokku cashis kaotasid? Mingi yle 600? Suht sick ja vaga joppas, et diil jai plussi
    Mingi 800 kaotasin-reiki maksin 1k. Alguses läks asi käest ära-lõpus kui uuesti PLO20 hakkasin mängima polnud enam nii hull. Samas leian, et variatsiooni pole vaja karta kui samas +EV liigutusi teha-mingeid kahtlasi spewy move muidugi ei tohiks teha. Samas krt kohati ikka imestasin kuda need vastased ei foldi selliseid asju, mida nad ei foldinud-kas nad on nii krdi head, et mu moved läbi hammustasid või siis nii krdi tühmakad, et millestki aru saamata oma 1 paariga lihtsalt maha callisid...

  2. #222
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    No selle kuu ajaga saaksid ehk volüümiga nl20 kasumi +rakebackid asjad oma 1k+ euri ikka kokku aga selleasemel sa plaanid õppida kuu aega hoopis ja hakkad, siis jälle stake küsima. Anna tuld parem, sest igasugused õpingud ilma kohese praktikas katsetamiseta on suht pointless, uuel kuul juba kõik meelest läinud kui hakkad seda õpitud kõike rakendama.

  3. #223
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Naxer - Ära pane pahaks, et ma nats kiibitsen.

    Üldiselt mulle tundub, et sa otsid mingit magic bulletit ja ei taha eriti low-life rasket tööd teha. Ma nõustun, et sul on eeldusi mängida oluliselt kõrgemal tasemel ja olen sinuga ka koos lauas istunud (viimati soojendasime päev otsa samas lauas perset HORSE Eestikate II päeval). Aga sul jääb puudu just püsivusest ja süstemaatilisest lähenemisest. Ära võta kuu aega pausi, et raamatuid lugeda ja siis minna PLO50 lammutama - selle asemel ürita iga päev nats mängida PLO10 või PLO20 ja postita aktiivselt käsi, et leake plugida. Nagu Tigrano ütles - iga päev nats lugedes saab ideid kohe üritada rakendada. Kui kuu aega lugeda ja siis laua taha istuda, siis ei mäleta sittagi, mida esimesed 3 nädalat lugenud olid. Võta ja grindi end PLO20-s niikaugele, et oled ise ka täiesti kindel, et beatid seda. Usu, siis on hoopis teine tunne minna PLO50 proovima. Tead, et alati on olemas seljatagune ja võimalus kaotuse korral PLO20-s raha tagasi grindida. Kui lihtsalt lugeda-õppida ja minna siis PLO50 ja saada korralik downswing selga, siis ei tea ise ka, kas oled donk või on variatsioon bitch. GL.

  4. #224
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Jah, eks ta nii on-selle püsivuse värgiga. Olen ju maadelnud aastaid-olnud mingi aeg busto, lugenud läbi palju raamatuid ja asju nii NLHE kui ka PLO kohta, siis jälle püüdnud mängida-õpitu kipub samas ilma pideva praktikata peagi ununema jne. Kui sekka ka tilt ja mingid suuremad motivatsiooni/distsipliini probleemid, mida oma rahaga mängides ikka kipub varem või hiljem ette tulema, (kerglased cashoudid, kasiinomängud, üle bk-i gamblingu shotid) siis peagi taas lõhkise küna ees. Aga just seda stabiilsust on vaja-närida läbi end madalatest limiitidest ja downswingidest.

    Samas alla PLO50 on end raske mängust ära elatada. Nu see praegune PLO20 diil läks kenasti ja 1k€+ kuuteenistusega (kui iPad ka ikka tuleb) võin küll täitsa rahule jääda, kuid see tuli tänu lotovõidule pm ja seda ei saa vaadata kui mingit regulaarset tulu ega mängu biitimist. Taolised pisemad raced nagu see praegune on ka head ja annavad madalamatele limiitidele kõvasti lisaväärtust juurde. Samas kui peaks algama miski suur rakerace nüüd-siis seal kaasa rääkimiseks oleks hädasti tarvis PLO50 jõuda ilmselt. Kui mul oleks kõrvalt mingi muu reg sissetulek või varutud piisavas koguses vaba raha, siis ilmselt tõesti mõistlikum tasa ja targu liikuda, areneda jms, kuid kulud suruvad peale paraku...
    Viimati muudetud Naxer poolt : 28.07.11 at 08:08

  5. #225

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Kulud suruvad peale - lets gamble. Ei tundu eriti mõistlik lähenemine :)
    Muide selle iPadiga on sul hetkel selline lugu, et hetkel oled sa 7ndal kohal ning 5 kutti on sinust kuni 10p kaugusel. Viimaselt turniirilt punkte kogumata läheb meeletult õnne vaja 8 hulka pääsemiseks.

  6. #226
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Hm...arvutasin ka...7. kohal juhul kui kõik põhikonkurendid ikka max reigi 200+ ära maksavad, milles ma 100% kindel ei oleks. Ehk vbl mingi 5-6. kohal. Nu 10 punkti on arvestatav vahe-1-2 kutti võivad selle hõlpsalt mööda tõmmata, samas rohkematel läeb juba raskeks...selleks peaks kõik ohtlikumad jälitajad miski top5 jõudma vms viimasel. Eilse turnaga sai must seljatagustest mööda vaid 1 tegelane, (kui teeb 200+ rake ka) ise möödusin 4-st. Viimaselt oleks obv vaja hittida, et kohta kindlustada, samas mingi 50-60% shanss usun on hittimata ka-ja kui kasvõi püüda venitada end viimastele punktikohtadele on ilmselt juba 80%+ shanss...aga eks paistab. Samas kui peaks pekki minema ja tõesti saan vaid Triobet live-i pileti, siis eks sealt võib ju rohkemgi hittida:)

  7. #227
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Ei tahtnud enam torkida, aga mõtlesin sama, mis Priito - kõigepealt tahad kuu aega pausi pidada, aga siis ütled, et kulud suruvad peale ja ei saa madalamat limiiti mängida, sest raha on vaja teenida. Wtf is this? Eriti arvestades, et sa ei ole ei PLO50 ega PLO20 beatinud seni. Kas sa ise ka aru saad, et sinu keskmine ratsionaalselt oodatav tulemus PLO50-s on bustoland ca. nädalaga? Ma võiks raha panna selle peale, et taolise suhtumisega oled väga varsti lõhkise küna ees.

  8. #228
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Ilma rahata oled ära elanud ja nl20 grindides kui suudaksid võita ei elaks, see jutt on segane.

    Naxer loe üks hea raamat läbi ehk saad aimu kuidas võiks plaane teha, pokkerisse suhtuda ja kuidas tuleks oma aega planeerida.

    Raamat - Treat your poker like a business (LeatherAss)

  9. #229
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Ilma rahata oled ära elanud ja nl20 grindides kui suudaksid võita ei elaks, see jutt on segane.

    Naxer loe üks hea raamat läbi ehk saad aimu kuidas võiks plaane teha, pokkerisse suhtuda ja kuidas tuleks oma aega planeerida.

    Raamat - Treat your poker like a business (LeatherAss)
    Kiidan, väga hea raamat (Y)
    PM-i kui e-booki tahad.

  10. #230
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Nii palju kui ma Naxeri tegemisi jälginud olen siis soe soovitus oleks järgmine-unusta kõik plo ja nl rahalauad ja mängi turniire, turniire ja ainult turniire. PLO shote võid võtta siis kui sul on arvestatav roll vähemalt 0,5/1 mängimiseks. Sinus on see võime võita turniiri, micro cash ei sobi sulle. Kui mul oleks valida kas stakeda sind cashile või turnadele siis ei mõtleks sekunditki ehk siis ei tuleks pähe mõte sulle cashi jaoks raha anda aga turnade jaoks iga kell(see on hästi teoreetiline lause kuna tglt ma olen rott).

  11. #231
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    jep. No hard feelings, aga palju sa kokku cashis kaotasid? Mingi yle 600? Suht sick ja vaga joppas, et diil jai plussi
    No hard feelings aga kui tehakse stake: investorid katavad 100% kulud, tulud 50:50 siis mida üleüldse vinguda on? Kui lootsid suurt kasumit ja eksisid, kuna hobune ei olnud nii tasemel kui arvasid siis see on sinu risk. Kui ta ei jooksnud nii nagu pidi (halb jooks) siis see on ka sinu risk ja sinu ainus lootus ongi, et ta on tasemel + jooks toetab teda ja sealt saad oma riskid maandatud. Kui ise valesti kõik eeldasid - enda mure.

    Hobuse seisukohalt - minu arvates üks huvitavamaid ja arendavaid diile foorumis. Naxer on staketud ja stakenud ning diilitanud pokkeris kauem kui meie pokkerit mänginud oleme. Osad diilid on õnnestunud ja investorid rikkaks teinud, teised ebaõnnestunud aga kordagi ei ole ta lohhgämblerite moodi tünne teinud. Jah on olnud igasuguseid seiku aga oma võlad on ta aumehelikult maksnud, mitte ei ole kännu alla peitu pugenud ja totaalne donk ta ka ei ole. Seda peaks tõestama see, et ta on küll korduvalt busto olnud aga samas ei ole ka kunagi võlgadesse uppunud ning oma eluga kenasti hakkama saanud.

    Diili +EV ja -Ev-st investorite vaatenurgast räägin oma teose lõpus aga Naxeri koha pealt see stake oli kindlat +++++++++++++EV. Ta võib selle diili kasvõi lõpetada räiges miinuses aga käte postitamine + väga kõva diskussioon, mis arendas teda (kindlasti jäi midagi kõrva taha) maksab talle tulevikus veel päris magusaid intresse.

    Investorite koha pealt: 50:50 diilid, kus staketav ei kanna riske ehk freerollib on minu arvates väga suure -EV-ga. Erandiks on väga vähesed diilid, mis leidsid aset just pärast FTP kinnipanekut, kui pika staaziga võitvatel mängijatel jäid liferollid FTP-sse kinni. Selliste puhul long run diilid 50:50 stiilis on väga kausmlikud aga kahjuks eriti neid diile ei jõudnud foorumisse vaid said stake läbi pokkerisõprade.

    Minu jaoks ei ole 50:50 diilid seepärast kasumlikud "lambikatega", sest mina võidan AINULT siis kui võidab ka staketav ja siiski saan tagasi ainult 50% kasumist. See isegi ei pruugi ületada poolt alg investeeringu summast ja teiseks ei ole need diilid nii pikad, et long runni ära tappa.

    50:50 diili, kus investor katab 100% kulud.. Hmm.. siis peaks see diil peaks ulatuma kuudesse või vähemalt väga suurtesse volüümidesse, et see ära tasuks aga teisalt pika peale asjad ununevad ja kaob täielik ülevaade diilist. Liiga palju pepunussikest. See kui mina peaksin maksma 100% kahjumi ja pakutakse alla 70% kasumist lambikate puhul siis ma ei hakkaks diili üleüldse arutamagi.

    See on ju umbes sama, et sa lähed investeerid 100% X firma kapitali, kus heal juhul saad tagasi kasumi ja siis alginvesteeringu aga kui läheb asi põhja maksad sina kõik kinni. Teisalt kui asi läheb hästi annad staketavale nii suure +EV ära. Kui keegi saab suure +EV siis kuskult peab see ka maha ju minema.

    Ühesõnaga cashgame ja üleüldse diile kuidagi lõdvalt võetakse. Kui teha suur turniiri diil siis reeglina enne makstakse esimesest võidust kogu buy-inid tagasi ja siis jagatakse kasum, cashis aga seda ei tehta, sest puuvad "buy-inid".

    See on minu 2 senti ja minu arvates 50:50 diilid on väga harva kasumlikud.

  12. #232

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Nii palju kui ma Naxeri tegemisi jälginud olen siis soe soovitus oleks järgmine-unusta kõik plo ja nl rahalauad ja mängi turniire, turniire ja ainult turniire. PLO shote võid võtta siis kui sul on arvestatav roll vähemalt 0,5/1 mängimiseks. Sinus on see võime võita turniiri, micro cash ei sobi sulle. Kui mul oleks valida kas stakeda sind cashile või turnadele siis ei mõtleks sekunditki ehk siis ei tuleks pähe mõte sulle cashi jaoks raha anda aga turnade jaoks iga kell(see on hästi teoreetiline lause kuna tglt ma olen rott).
    Teemast käib seda läbi päris tihti. Kui ei biidi plo20 ei biidi ka plo100, jah see fps võib toita kuni on veel vastastel väike sample.

  13. #233
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Teemast käib seda läbi päris tihti. Kui ei biidi plo20 ei biidi ka plo100, jah see fps võib toita kuni on veel vastastel väike sample.
    +1

  14. #234

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Ta mõtles seda imo, et PLO20 shote võiks võtta siis, kui roll oleks sobilik PLO100 jaoks.

  15. #235
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ta mõtles seda imo, et PLO20 shote võiks võtta siis, kui roll oleks sobilik PLO100 jaoks.
    Ma sain aru, et ta pigem mõtles seda, et turkadega roll üles ja otse plo100 kuna, kuna sinna fancy play sobib...

  16. #236

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See on ju umbes sama, et sa lähed investeerid 100% X firma kapitali, kus heal juhul saad tagasi kasumi ja siis alginvesteeringu aga kui läheb asi põhja maksad sina kõik kinni. Teisalt kui asi läheb hästi annad staketavale nii suure +EV ära. Kui keegi saab suure +EV siis kuskult peab see ka maha ju minema.
    Imo nii asjad käivadki, ühelt poolt teadmised ja teiselt poolt raha. Rahade jagunemine võib küll erineda 50/50 variandist aga juba alginvesteeringu tagasisaamine võtab reeglina aastaid. 50/50 diil pokkeris on tüüpiline riskikapital, kus mitu korda lühikese perioodi jooksul jäädakse miinusesse ja üks kord tuleb korralik kasum. Naxer ise on oma SCOOP hitiga selle elav ekstreemne näide.

  17. #237
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Minuarust igasugune m2ng alla pl100 nl100 on t2iesti naeruv22rne elamise seisukohalt.
    Kulud on suured. Headel p2evadel saad kulud kaetud halvematel p2evadel oled mudas ja volgades.
    Siin enamus kes r22givad on nn mugaval p2evatool, kus iga kuu jookseb palk kontole ja sotsiaalsed hyved ja siis nn vabadel hetkedel m2ngivad microt vms...
    Selline elustiil lopeb varem voi hiljem krahhiga, kui pohitegevusalaks on microl m2ngimine

    Teiseks inimesed ei suuda pysivalt pokkerit m2ngida-mitte enamus meist. Vahest lihtsalt tuleb sitamaitse pokkerist peale-aga mis siis saab? Arved tahavad ju ikka maksmist, lapsed toitmist vms
    Riskid sa pm koguaeg oma kapitaliga. Tool sa ei riski millegagi-halvemal juhul kingasaamisega

    Lihtsalt minu arust on liiga ylehaibitud nn pokkerim2ngija profielukutse

    Pannes nyyd jutu kokku. Naxer teab v2ga h2sti seda, et selels micros seilamine on bs. Aga tundes teda tulevad talgi vahel hood nn peale, kus ta tahab tosiselt m2ngida ja teine hetk, kus ei taheta pokkerist midagi kuulda.

  18. #238
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Aga selleks, et jõuda 100NL/PL peab enne microt biitima.

  19. #239
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Aga selleks, et jõuda 100NL/PL peab enne microt biitima.
    Kui sa just Isildur pole.

  20. #240

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Miks sa arvad, et Isildur microt ei biidi?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES