Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 14 EsimeneEsimene ... 311121314 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 264
  1. #241
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Liialt argo/blufib üle mõistuse palju.

  2. #242
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Liialt argo/blufib üle mõistuse palju.
    Ega ta ju ei oska adjustida.

  3. #243

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Jep, kindel värk, et Isildur on nii loll, et blufib igas limiidis iga vastase vastu täpselt sama palju

  4. #244
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    Jep, kindel värk, et Isildur on nii loll, et blufib igas limiidis iga vastase vastu täpselt sama palju
    +1

    Lugedes eelmiste juttu siis mulle jääb mulje, et nad tõesti usuvad ütlust: "liigu üles, kus su raisesid respekteeritakse".

  5. #245
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    No hard feelings aga kui tehakse stake: investorid katavad 100% kulud, tulud 50:50 siis mida üleüldse vinguda on? Kui lootsid suurt kasumit ja eksisid, kuna hobune ei olnud nii tasemel kui arvasid siis see on sinu risk. Kui ta ei jooksnud nii nagu pidi (halb jooks) siis see on ka sinu risk ja sinu ainus lootus ongi, et ta on tasemel + jooks toetab teda ja sealt saad oma riskid maandatud. Kui ise valesti kõik eeldasid - enda mure.

    Hobuse seisukohalt - minu arvates üks huvitavamaid ja arendavaid diile foorumis. Naxer on staketud ja stakenud ning diilitanud pokkeris kauem kui meie pokkerit mänginud oleme. Osad diilid on õnnestunud ja investorid rikkaks teinud, teised ebaõnnestunud aga kordagi ei ole ta lohhgämblerite moodi tünne teinud. Jah on olnud igasuguseid seiku aga oma võlad on ta aumehelikult maksnud, mitte ei ole kännu alla peitu pugenud ja totaalne donk ta ka ei ole. Seda peaks tõestama see, et ta on küll korduvalt busto olnud aga samas ei ole ka kunagi võlgadesse uppunud ning oma eluga kenasti hakkama saanud.

    Diili +EV ja -Ev-st investorite vaatenurgast räägin oma teose lõpus aga Naxeri koha pealt see stake oli kindlat +++++++++++++EV. Ta võib selle diili kasvõi lõpetada räiges miinuses aga käte postitamine + väga kõva diskussioon, mis arendas teda (kindlasti jäi midagi kõrva taha) maksab talle tulevikus veel päris magusaid intresse.

    Investorite koha pealt: 50:50 diilid, kus staketav ei kanna riske ehk freerollib on minu arvates väga suure -EV-ga. Erandiks on väga vähesed diilid, mis leidsid aset just pärast FTP kinnipanekut, kui pika staaziga võitvatel mängijatel jäid liferollid FTP-sse kinni. Selliste puhul long run diilid 50:50 stiilis on väga kausmlikud aga kahjuks eriti neid diile ei jõudnud foorumisse vaid said stake läbi pokkerisõprade.

    Minu jaoks ei ole 50:50 diilid seepärast kasumlikud "lambikatega", sest mina võidan AINULT siis kui võidab ka staketav ja siiski saan tagasi ainult 50% kasumist. See isegi ei pruugi ületada poolt alg investeeringu summast ja teiseks ei ole need diilid nii pikad, et long runni ära tappa.

    50:50 diili, kus investor katab 100% kulud.. Hmm.. siis peaks see diil peaks ulatuma kuudesse või vähemalt väga suurtesse volüümidesse, et see ära tasuks aga teisalt pika peale asjad ununevad ja kaob täielik ülevaade diilist. Liiga palju pepunussikest. See kui mina peaksin maksma 100% kahjumi ja pakutakse alla 70% kasumist lambikate puhul siis ma ei hakkaks diili üleüldse arutamagi.

    See on ju umbes sama, et sa lähed investeerid 100% X firma kapitali, kus heal juhul saad tagasi kasumi ja siis alginvesteeringu aga kui läheb asi põhja maksad sina kõik kinni. Teisalt kui asi läheb hästi annad staketavale nii suure +EV ära. Kui keegi saab suure +EV siis kuskult peab see ka maha ju minema.

    Ühesõnaga cashgame ja üleüldse diile kuidagi lõdvalt võetakse. Kui teha suur turniiri diil siis reeglina enne makstakse esimesest võidust kogu buy-inid tagasi ja siis jagatakse kasum, cashis aga seda ei tehta, sest puuvad "buy-inid".

    See on minu 2 senti ja minu arvates 50:50 diilid on väga harva kasumlikud.
    enamus foorumis küsitavatest diilidest on -EV'ga. minu jaoks on uskumatu, kui lihtsalt jagatakse inimestele raha välja - turniiridele müüakse 1,5 markupiga protsente, cashis tehakse 50-50 diile jne. viimane pirn oli see, kui keegi küsis turniiri jaoks stake ja tahtus FT puhul 60 või 70 protsenti endale. LOL.

  6. #246
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Minu arust diile teevad ikka tüübid, kes on nn elu hammasrataste vahel pidevalt. Ma ei saa aru sellest, et kui inimene ei suuda enda raha hoida, miks ta peaks seda võõra rahaga tegema.

    Muigama panevad isegi mõned 2+2 foorumiteemad, kus ala Vanessa Selbst paneb mingi mark-upiga 25kevendi müüki. Kommentaariks veel soft field jne...

    diile võib teha ainult tyybiga, kellel on roll pihta pandud(a la ft case) ja kellel on juba juurdunud distsipliin

  7. #247
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Aga noh niikaua kui on nõudlust on ka pakkumist ja tundub, et nõudlus aina kasvab ja pakkumine ei jõuagi järgi ning protsendid lähevad järjest rohkem staketava kasuks.

  8. #248
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    ma olen nii mõndagi venda stakenud siin ja seal, valdav enamus on ikka positiivselt lõppenud, tuleb lihtsalt valida hoolikalt, keda stakeda. see 70% FTst oli kyll big lol.

  9. #249
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Nõus, et paljudel juhtudel on pakutavad steigid ehk investoritele -EV-ga kui kõike riske ja objektiivseid kriteeriume arvesse võtta-tundmatute vendade puhul ka võimalikku ülelaskmist nt. Samas inimesed mängivad ka lotot ja ühes teises foorumis käis ka miski aktiivne lotoosakute diil. Samuti mängitakse kasiinos skillimänge ja üldse tehakse igasugu "lollusi" rahaliselt vahel. Eks see ole enterntainment value ning steigi puhul ka paljudel huvi lihtsalt hobusele kaasa elada-kui mul rohkem raha olid steikisin ka huviga inimesi. Veidi muidugi valisin ka, keda ja mis mängudes ja seetõttu jäin kokku vaid üsna napilt miinusesse-seda peamiselt tänu sellele, et esines paar konkreetset ülelaskmist-kes mängisid, need olid kas breakevan või plussis pigem.

    Samas selle foorumi eesmärk on siiski peamiselt enda pokkeriskilli arendamine ja mängu biitimine, mitte mingi tsirkus obv. Nagu ranka ka mainis, sain ise sellest steigist suurima kasu-seda eelkõige ka mängus arenemise osas. Kuna mul pole ette näidata mingeid ilusaid püstiseid graafikuid cashis, siis obv olin nõus steikijatega jagama rb-i ning kõiki muid lisaväärtusi. Kui peaksid selguma järgmise race-i ja rb-i tingimused, siis vaatan, kas ja mis diili võiks vast taas välja pakkuda.

    On olnud küllalt mängijaid, kelle madalaim limiit, millelt nad on alustanud on NL/PLO100 seega see microde biitimine ei pea olema ilmtingimata vajalik, kuigi kahjkuks ilmselt muidugi ka ei tuleks. Aga nagu ka privador mainis, ei ole microd mingi teenimiskoht never, vaid pm ongi mängu abc omandamiseks ja lihvimiseks. Seasoned veteranil nagu mina või privador (nõus, et mängutehniliselt võin samas olla üsna donkish samas kohati) on nii madalal üsna raske pikalt nühkida ja tuleb pokkeritüdimus. Samas kui pole üldse kaua mänginud, siis mingi aeg on ka microsid taas päris tore lasta. Turnadega on see lugu, et variatsioon on suur-seepärast mõtlesin õppida ka cashi biitima siiski ning kui see osutub edukaks, siis on rolli, et teha sekka ka keskmisi live ja online turnasid vahel. Ja see Codecci eBook kulub kindlasti ära-kui Viljandist taas koju jõuan siis olen huvitatud küll:)

  10. #250
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Kodanikud kes on alustanud NL/PL100 ja seal hakkama saanud lihtsalt biidiksid une pealt microt. Micro ei ole mingi müstiline maailm, mis on täiesti omaette mäng ja kus on omad seadused, hoopis tuleb palju-palju vähem mõelda ja vaeva näha ja lihtsalt raha ära korjata :)

  11. #251
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kodanikud kes on alustanud NL/PL100 ja seal hakkama saanud lihtsalt biidiksid une pealt microt. Micro ei ole mingi müstiline maailm, mis on täiesti omaette mäng ja kus on omad seadused, hoopis tuleb palju-palju vähem mõelda ja vaeva näha ja lihtsalt raha ära korjata :)
    Konto häkitud? :P

  12. #252
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Micro ei ole mingi müstiline maailm, mis on täiesti omaette mäng ja kus on omad seadused, hoopis tuleb palju-palju vähem mõelda ja vaeva näha ja lihtsalt raha ära korjata :)
    +1. Micors tuleb mirriontableda ja nittida.

  13. #253

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Aga nagu ka privador mainis, ei ole microd mingi teenimiskoht never, vaid pm ongi mängu abc omandamiseks ja lihvimiseks
    vt graafikute teemas udikaz-e graphi/posti.........

  14. #254
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Mingid kopikad lisandusid (23€) ka lojaaluspunktide eest mängitud turniiridelt, seega koos rb-ga on kontol 560€-seega iga osak saab veel ka 3€ kasumit:). Viimaselt liigaturnalt 6s koht-ametlikku edetabelit veel väljas ei ole ning ple aimugi, millal ja kuidas auhinna kätte saan, kuid top 8s peaks igatahes kindlalt seisma. Kui saan iPad2-e või 600€ kätte, siis saab sealt iga osaku eest 30€ lisaks. Kannan olemasolevad rahad lähipäevil samadesse kohtadesse, kuhu seni-kui steikijatel on selles osas mingeid erisoove, siis PM.

    E: LOL-selgus, et lausa 2. koha sain liigas lõpuks, seega iPadist võib suu puhtaks pühkida. Poleks samas viimasest punne saanud olnuks oht üldse top8st välja jääda. Eks siis jääb mulle see 850€ Triobet superweekendi pakett auhinnaks nagu aru sain. Halb on vaid see, et see pidavat toimuma 2-3 dets alles. Aga, mis siis ikka, eks siis tuleb ära oodata, mängida ja hittida korralikult ja saab steikijaid rõõmustada siis taas:)
    Viimati muudetud Naxer poolt : 01.08.11 at 15:06

  15. #255
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Palju sa seda volüümi siis panid või ma ei saa sellest süsteemist aru, et nii easilt see 850€ pakett tuli? Meeletult palju ei mänginud ju vms?
    Kujutan ette, et kui oma standard volüümi panna siis tuleb see pakett/ipad muuseas vist ära ilma pingutamata. (või saan süsteemist valesti aru :D)


    Ma mäletan kunagi hästi ammu 2-3 aastat tagasi oli Triobetis rakerace ja ma polnud isegi teadlik, et siuke asi toimub.
    Kuu lõpus avastan postkastist, et olen mingi 70€ turna pileti võitnud ja seal esimeste sekka tuld lol :D.
    Endal pold aimugi, et siuke kampaania peal oli, omastarust ei mänginud eriti palju ka sel ajal. PLO-d ja turnasid lasin aint segamini ilma BRM-ita.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 01.08.11 at 16:11 Põhjus: Ilmselt saan valesti aru.

  16. #256
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Seal liigas oli tõsiseid konkurente üllatavalt vähe isegi jah-tabeliseis oli küll lõpus päris tihe, samas midagi väga rasket ka polnud. Väikese limiidi mängijale on taoline liiga tõesti väga oluline lisaväärtus. Vaatan, vbl saan nt orgunnida variandi, et saan selle dets toimuva asja vahetada millegi varasema vastu-nt see Orlov open Leedus sept algul+paar triobet live-i ticketit nt.

  17. #257
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Palju sa seda volüümi siis panid või ma ei saa sellest süsteemist aru, et nii easilt see 850€ pakett tuli? Meeletult palju ei mänginud ju vms?
    Kujutan ette, et kui oma standard volüümi panna siis tuleb see pakett/ipad muuseas vist ära ilma pingutamata. (või saan süsteemist valesti aru :D)


    Ma mäletan kunagi hästi ammu 2-3 aastat tagasi oli Triobetis rakerace ja ma polnud isegi teadlik, et siuke asi toimub.
    Kuu lõpus avastan postkastist, et olen mingi 70€ turna pileti võitnud ja seal esimeste sekka tuld lol :D.
    Endal pold aimugi, et siuke kampaania peal oli, omastarust ei mänginud eriti palju ka sel ajal. PLO-d ja turnasid lasin aint segamini ilma BRM-ita.
    Ma ei ole kursis tolle rakeracega. Kui see oli TB sisene siis ei ole eriti raske, kui koos nordicbetiga siis väga raske.

  18. #258
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    millal rahad liiguvad?

  19. #259
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    millal rahad liiguvad?
    Vabandan, olin kodust ära ja ei tegelenud rahasjadega-kohe hakkavad liikuma ja hiljemalt esmaspäevaks on ka kõigil rahad kontol.

    Ning selle liigast võidetud paketi sain vahetada sept alguses Leedus toimuva Orlov Invitational turniiri paketi vastu, mille buyin on 320€+3x 70€ Triobet live turniirid pargis-augustis, septembris ja oktoobris. Kui peaksin neilt miskit hittima saavad steikijad poole.

  20. #260
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    käes. ja take everything down!

Lehekülg 13, kokku 14 EsimeneEsimene ... 311121314 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES