Avastasin, et Triobetis algas huvitav väike pokkeriliiga, mis kestab juuli lõpuni. Edetabelipunkte jagatakse seal kombineeritult rake-i genereerimisega ning 2x nädalas toimuvate 11€ freezeout turniiride tulemustega. Max edetabelipunktid saab kui maksta nädalas vähemalt 200€ reiki, lisaks annab nädalas 250€ reigi maksmine tavapärase 30% asemel 40% rakebacki. Arvutasin, et 250€ nädalas reiki maksta on jõukohane PLO20s kui mängin 6-8 tundi päevas, 4-6 PLO20 6-max laual. Ühtlasi on plaan mänguga kasumit teenida. Et püsida projektiga distsiplineeritud ning motiveeritud otsustasin küsida steiki foorumist.

Steigi summa on 500€ ning jaguneb kümneks osakuks, igaüks 50€. Selle bankrolliga mängin Triobetis PLO20 või PLO H/L 20 (selle limiidi laudade vähesuse korral ka PLO10 või PLO H/L 10). Lisaks mängin steigi raames seal ka iga nädal kaks 11€ no limit holdemi freezeout turniiri, mis edetabeli arvestusse lähevad. Kokku 8 sellist turniiri kuu jooksul.

Kasum ning kogu rakeback ning potentsiaalsed rakerace auhinnad jagunevad 50/50 minu ja steikijate vahel. Kui saan nt rakerace auhinnaks live turniiri pileti-siis selle live turniiri võidusumma jaguneb samuti 50/50. Kui peaks selle imevidina- Ipad2 võitma, siis kas hüvitan investoritele poole selle maksumusest rahas kui tahan seda omale hoida või müün siinsamas foorumis (või steikijate nõusolekul mujal) avalikult maha ja jagan raha ära.

Muidu peaksid kehtima kõik standard steigidiilide reeglid-steigi periood kestab juuli lõpuni, mil ma ei või Triobetis mängida muid mänge peale diilis lubatute, ega teha cashoute ilma kõigi steikijate nõusolekuta. Mu kasutajanimi on Triobetis Hemesta. Rahasid sobib liigutada Swedbanki või Moneybookersi kaudu.

Mul on siin foorumis vähe poste seni, PN omas on üle 1k. Kuid kuna siin on suurim foorum, siis olen viimasel ajal leidnud siit palju kasulikku ning ilmselt asun ka rohkem postitama. Paljud foorumis aktiivsed tegelased peaksid mind tundma live pokkerilaudadest juba pikka aega. Loomulikult olen nõus ka allkirjastama või digiallkirjastama lepinguid vms protseduure läbima kui keegi soovib-eriti võttes arvesse kurbi tõsiasju, mis siin viimasel ajal steigiteemadega aset on leidnud. Omaha manager on obv olemas-et saan hakata ka käsi ja statistikat siia aktiivselt postitama kui projekt on käivitunud.