Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 264
  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Avastasin, et Triobetis algas huvitav väike pokkeriliiga, mis kestab juuli lõpuni. Edetabelipunkte jagatakse seal kombineeritult rake-i genereerimisega ning 2x nädalas toimuvate 11€ freezeout turniiride tulemustega. Max edetabelipunktid saab kui maksta nädalas vähemalt 200€ reiki, lisaks annab nädalas 250€ reigi maksmine tavapärase 30% asemel 40% rakebacki. Arvutasin, et 250€ nädalas reiki maksta on jõukohane PLO20s kui mängin 6-8 tundi päevas, 4-6 PLO20 6-max laual. Ühtlasi on plaan mänguga kasumit teenida. Et püsida projektiga distsiplineeritud ning motiveeritud otsustasin küsida steiki foorumist.

    Steigi summa on 500€ ning jaguneb kümneks osakuks, igaüks 50€. Selle bankrolliga mängin Triobetis PLO20 või PLO H/L 20 (selle limiidi laudade vähesuse korral ka PLO10 või PLO H/L 10). Lisaks mängin steigi raames seal ka iga nädal kaks 11€ no limit holdemi freezeout turniiri, mis edetabeli arvestusse lähevad. Kokku 8 sellist turniiri kuu jooksul.

    Kasum ning kogu rakeback ning potentsiaalsed rakerace auhinnad jagunevad 50/50 minu ja steikijate vahel. Kui saan nt rakerace auhinnaks live turniiri pileti-siis selle live turniiri võidusumma jaguneb samuti 50/50. Kui peaks selle imevidina- Ipad2 võitma, siis kas hüvitan investoritele poole selle maksumusest rahas kui tahan seda omale hoida või müün siinsamas foorumis (või steikijate nõusolekul mujal) avalikult maha ja jagan raha ära.

    Muidu peaksid kehtima kõik standard steigidiilide reeglid-steigi periood kestab juuli lõpuni, mil ma ei või Triobetis mängida muid mänge peale diilis lubatute, ega teha cashoute ilma kõigi steikijate nõusolekuta. Mu kasutajanimi on Triobetis Hemesta. Rahasid sobib liigutada Swedbanki või Moneybookersi kaudu.

    Mul on siin foorumis vähe poste seni, PN omas on üle 1k. Kuid kuna siin on suurim foorum, siis olen viimasel ajal leidnud siit palju kasulikku ning ilmselt asun ka rohkem postitama. Paljud foorumis aktiivsed tegelased peaksid mind tundma live pokkerilaudadest juba pikka aega. Loomulikult olen nõus ka allkirjastama või digiallkirjastama lepinguid vms protseduure läbima kui keegi soovib-eriti võttes arvesse kurbi tõsiasju, mis siin viimasel ajal steigiteemadega aset on leidnud. Omaha manager on obv olemas-et saan hakata ka käsi ja statistikat siia aktiivselt postitama kui projekt on käivitunud.

  2. #2
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    võtan siis ühe

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Thx niki-btw 300 eest veel bronnitud, nad lubasid homseks seda ka siin confirmida, et pm 3 osakut kokku 150€ eest on veel saadaval

  4. #4
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    mulle 1

  5. #5

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    võtan kõik ülejäänud

  6. #6
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Kena, paistab, et diil on välja müüdud. Saatsin viimastele osakuostjatele ka pm-ga info rahasaatmise võimaluste kohta. Loodan siis homme grindiga alustada. Diili raames jääb siis lisaks PLO20 grindimisele mängida veel 7x11€ freezeout suvise liiga turnat-esimese ikaldusin täna veel oma raha eest.

  7. #7

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    no ***** ausalt, see on juba kolmas diil, mis olen maha maganud, oleks võtnud migni 2-3 :(

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    no ***** ausalt, see on juba kolmas diil, mis olen maha maganud, oleks võtnud migni 2-3 :(
    Järelikult pead rohkem foorumis olema :P

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Edu naxer, nagu näha ei ole probleem ausatel gambleritel diile maha müüa. Ma tegelt lükkaks sisse ka reegli limiidis ülesliikumisel, sest sa tegelt biidid seal trios ka PLO50 ja PLO100 .... räägi investoritega läbi ja rolliga €800+ võiks juba teha PLO50 stop loss 4 sisseostu näiteks!?

  10. #10

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    ranka, hull oled w:D, ma isegi sick nolifer siin, aga tyrijapaide, 3 head steiki maha maganud, fck te mingil retarded ajal neid postitate :D (ps! postitage neid öösel, mingi 03 ajal....siis ma tõsine rex)

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    ranka, hull oled w:D, ma isegi sick nolifer siin, aga tyrijapaide, 3 head steiki maha maganud, fck te mingil retarded ajal neid postitate :D (ps! postitage neid öösel, mingi 03 ajal....siis ma tõsine rex)
    Seepärast kasutasingi ":P" märgistust :)

  12. #12

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Oleks tahtnud ka osaleda stakes :(
    Mängin ise ka trios omahat ning oleks päris mõistlik stake tundunud.

  13. #13
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    2 osakut 100€ eest võttis foorumikasutaja dervishi. Temalt on seni ka ainsana raha laekunud-loodan, et laekub ka teistelt osanikelt täna õhtuks.

  14. #14
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    kuue aeg jõuan koju, siis saadan

  15. #15
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Üks investor, kes eile lubas 200 eest võtta teatas täna oma loobumisest. Kommenteeris seda, et nagu näha siin huvilisi küllalt, et no ma siis ei hakka võtma kah:). Seega 4 osakut 200€ eest on endiselt saadaval.

  16. #16

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    võtan 2 osakut. Raha saan kanda ca 6 tunni pärast(nii kaua liigub raha minu MB kontole)

  17. #17

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    võtan ülejäänud 2

  18. #18
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Võtan 100 eest.

    LOL 3 minti hiljaks jääda on fann.

    edit: 1 minut:D

  19. #19
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    Selge, veeretas saab siis 2 osakut. 6 tunni pärast MB-sse on ok kui ei sobi variant kanda panka või buddy transferiga Triosse kui peaksid seal ise ka mängima.

    Praeguse seisuga on Tuulel 4 osakut (makstud), dervishil 2 osakut (makstud), veeretas'el 2 osakut (makstud), nikitheone'l 1 osak (makstud) ja atsetoon'il samuti 1 osak (makstud)

    Kes ilma jäid, neil ei tasu muretseda-kui suudan kenasti biitida ja ok kasumit tekitada, siis tuleval kuul, mil seal miski suurem rakerace ka pidavat hakkama kuulu järgi on vbl aeg pisut suurema...PLO40-50 diili jaoks. Kui aga selgub, et PLO20-e 63/7 regid mulle ja rahale tuule alla teevad, siis oli ju +EV hiljaks jääda.
    Viimati muudetud Naxer poolt : 07.07.11 at 22:37

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Triobeti suvise pokkeriliiga ja PLO20 steik.

    irv ja coca jäi jälle hiljaks :) Ootan ta tiltavat kommentaari :) Edu staketavale ja stakejatele.

Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES