Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 95, kokku 95
  1. #81
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PLO50 HU (shallow)

    Asi on selles, et enamus donke, kellega ma mängin 3betivad 40+% ning kui ma callin 3beti ja saan korraliku draw + paari v fdraw näiteks, siis kui ma callin selle cbeti, mis on enamasti 9-sse poti 5-9, siis turnil on potis 19-27, ning alles olev stack 16-12 taala ning draw missimisel oleks foldimine kohutav. Variatsiooni aitab vähendada btn limp, mida ka väga agrode vastu kasutan. Just see, et stackid nii väiksed on teebki drawde agrolt mängimise kohustuslikuks. Olen arutanud ühe selle formaadi regulariga 2+2st strateegia üle ja minu praegune mahub selle piiridesse. Aga okei praegu, tulin livepelalt just, nüüd magama ja homme ilmselt Älli poole ühisgrindi tegema. Ööd!

  2. #82
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: PLO50 HU (shallow)

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    sa ise ajad selle variatsiooni endal suureks. seal stackid nii väiksed et saad callida drawsi ja kui ei hiti foldida, säästad raha ja kui hitid sii sniikuini imakstakse ülejäänd ka välja sulle. See on seal mega easy ju. ja 600$ on täiesti normaalne seal 25$ buy inniga. see on seal peaaegu nagu money printing:)
    Vastupidi ju. Flop on ainus tänav, kus sul selliste stäkkidega on FE-d ja 40% underdog drawga olles ei olegi eriti halb kuna flopis juba surnud raha sees. Kui callid flopi siis pead pm. enamus turne ka callima aga sel juhul vastase barrel on all-in bet ning sul FE-d 0. Ei tunud hea lahend.

    Sügavamate stäkkidega saad callida ja hilisematel tänavatel foldida.

  3. #83
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PLO50 HU (shallow)

    Nii, praeguse seisuga on siis 15k kätt mängitud. Enamus käsi on algses limiidis, kuid osapoolte kokkuleppel on ka natukene käsi alternatiivmängudest. Lõpus üritasin ka tsipa Milestoni kätt hittida, kui ei näkkand.

    Lõppseis peale 15281 mängitud kätt on paraku -372.31 $(HEM paneb natukene mööda). Lisan ka graafiku ja natukene muud infot. Täna tegin reeglitest pisikese kõrvalekalde ja leidsin ühe kõige halvema fishi PLO100 HU shallow lauast ja järgnesin talle ostes sisse 25 dollariga. Eesmärk oli võidu korral lisada kasum stake sekka, kaotuse korral stakejate arvamust küsides kas siis stake alla või enda rahaga mängu alla, õnneks seekord toitis 5bi-ga. Igal juhul praegu on veel umbes 1600 FPPd, millega mängin kas 5.5 või 11 turniire, kõik hitid jäävad stake sisse. Lisaks on mul ka üks 7.5 daalane stepi pilet, samuti hiti korral kõik stake alla. Lisaks sellele toimuvad 23. ja 30. turniirid gold+ viptasemele, ka nendest kavatsen osa võtta ja hiti korral stake hulka lugeda. Kahju, et ei näidanud stakega kasumit, kui mõni out turnadega veel on. Olles saanud stakejatelt mingi tagasiside arvutan tagasikantavad summad ja teen ülekanded.



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

  4. #84

    Re: PLO50 HU (shallow)

    Hea jooks ikka tuli tagasi,äkki upswing möödas? Kuidas endal tunne on, kui hetkel rolli pole võid tightilt edasi huntida PLO, või on mingi roll tekkinud ja ei taha enam stakega jätkata? Ootan ka teiste stakejate arvamust...

  5. #85
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PLO50 HU (shallow)

    Roll oli juba olemas enne staket, kuid mitte piisav selle mängu jaoks. Nüüd hakkab selline periood, kus palju üritusi ja äraolekuid, seega ma saaks näidata väga väiksest volüümi. Ausalt öeldes tahaks sellest 50bb mängus mingi pausi teha, need swingid hakkavad vaikselt ajudele juba. Isiklikult ma lõpetaks stake, aga vaatab jah mis teised osanikud räägivad.

  6. #86
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: PLO50 HU (shallow)

    Muudetud: Lõpetame siis asja ära vast, kui sa ise ka väga huviline polema jätkama.
    Viimati muudetud MrRiver poolt : 22.07.11 at 19:27

  7. #87

    Re: PLO50 HU (shallow)

    Enamus on mr Riveri poolt rääkinud, seega tee turkad ära, hoian pöialt! Ja siis jagame vennalikult...

  8. #88
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PLO50 HU (shallow)

    Okei, ma pärnusse rannajalkat mängima, õhtul v homme hakkan siis majandama.

  9. #89
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PLO50 HU (shallow)

    Tagasikantavad summad vastavalt
    61,5 EUR
    123 EUR
    430 EUR , 2 kannet tegin ära, kolmandaga mõni päev.

  10. #90

    Re: PLO50 HU (shallow)

    Tänx raha käes, aga mis nendest turkadest on saanud mis veel stake raames punnidega pidid mängima?

  11. #91
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PLO50 HU (shallow)

    ühest nahad, teine käib (the bigger 11) praegu 1444/3237

  12. #92
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PLO50 HU (shallow)

    17 taala, ei ole vist mõistlik neid sente eraldi kanda

  13. #93
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: PLO50 HU (shallow)

    mängi midagi muud selle eest?

  14. #94
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PLO50 HU (shallow)

    consider it done , 17 taala ja 7.5 taalane stepi pilet siis veel võimalused toore peale minna.

  15. #95

    Re: PLO50 HU (shallow)

    raha käes, gl

Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES