Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 14 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 280

Teema: virx747

  1. #201

    Re: virx747

    Väga huvitav, et 12/9/4 on kõige suuremad võitjad. Sest See on ikka väga nitine stat ning mängisin tegelikult ise pmst täpselt sama statiga siis kui kõige kõvemini NL50s võitsin. Aga viimasel ajal läxin natuke loosemaks ja hakkasin kõvasti igast tsirkust tegema ja sellest vist uber swing tuligi.
    Aga hetkel 6maxis kuskil 20/16 on AWESOME :)

    12/9 on pmst väga ABC preflop mäng. Ning kui sedasi mängida, siis ei teki ka postflopis keerulisi olukordi nõrkade kätega, easy money!
    Ex NL100 proovin siis taas olla sama NIT :)

  2. #202

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Väga huvitav, et 12/9/4 on kõige suuremad võitjad. Sest See on ikka väga nitine stat ning mängisin tegelikult ise pmst täpselt sama statiga siis kui kõige kõvemini NL50s võitsin. Aga viimasel ajal läxin natuke loosemaks ja hakkasin kõvasti igast tsirkust tegema ja sellest vist uber swing tuligi.
    Aga hetkel 6maxis kuskil 20/16 on AWESOME :)

    12/9 on pmst väga ABC preflop mäng. Ning kui sedasi mängida, siis ei teki ka postflopis keerulisi olukordi nõrkade kätega, easy money!
    Ex NL100 proovin siis taas olla sama NIT :)
    Üldiselt jah tundub, et need on väga tugeva distsipliini ja enesekontrolliga mängijad, kes mängivad karmi ABC pokkerit. Võibolla üks eripära on, mida võib veel välja tuua: flopi Cbetile folditakse vähe (keskmine 56%) ja samuti 3betile (keskmine samuti 56% kõigest!). Tundub, et märksõnad on POT CONTROL ja HAND READING.

  3. #203

    Re: virx747

    Väga häid numbreid tood mulle siia välja, aina paremaks läheb :)
    Aga jah, kui Sa 12/9 oled, siis Sa ju ainult nutsiga raisidki, raske on 3Bettidele foldida :) 56% makes sense!

  4. #204
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    ABC toimib Starsis nii hästi ja ma ei imesta miks need 12/10 kõige rohkem teenivad, sest enamus agrod on break even ja maksavad koos fishidele ilusti neile välja

    Loogiline ka suht, et agrode seas ei ole mõtet ise ka seal agrotseda.

  5. #205
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: virx747

    Leidsin siit teemast pokerstove, ise ka üllatusin, et enne pole midagi sellist kasutanud, väga hea igatahes .

  6. #206

    Re: virx747

    Peab ikka ohkima vahepeal ka, tavaliselt on peale siirast halamist isegi midagi muutuma hakanud. Lühidalt - see coolerite arv on minu jaoks ületamatu. Ükskõik kui A mängu ma ei tee, ikka tulevad sõbrad coolerid ja teevad oma töö. Ma tõesti ei tea, milline on nende normaalne kogus ja kindlasti on võimalik vaielda, mis on cooler ja mis mitte, aga minu jaoks on cooler vähemalt KK vs AA preflop AI ning setiga AI flop või siis turn vs kõrgem set, samuti madalam mast vs kõrgem, eriti flopis hititud.

    Vot selliseid on minu mäletamise järgi viimase 100k käe jooksul (ehk siis umbes 3 nädalat) praktiliselt iga päev vähemalt 2, aga pigem ikka 3-4! Ja mina ei suuda siit enam plussi mängida, nii jooksengi break even.

    Tänane päev on suht standard ja hea näide. Lõppu kaks KK vs AA praktiliselt järjest!
    Lisaks veel paar eriti nõmedat kätt.

    Tänan tähelepanu eest!



    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (UTG) ($64.60)
    UTG+1 ($12.40)
    MP1 ($45.50)
    MP2 ($77)
    CO ($50)
    Button ($54.75)
    SB ($29.50)
    BB ($31.10)

    Preflop: Hero is UTG with 6, 6
    Hero bets $2, 6 folds, BB calls $1.50

    Flop: ($4.25) 9, 6, 9 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: ($4.25) 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets $2.75, BB calls $2.75

    River: ($9.75) 4 (2 players)
    BB bets $4, Hero raises $59.85 (All-In), BB calls $22.35 (All-In)

    Total pot: $62.45

    Results below:
    BB had 8, 9 (full house, nines over eights).
    Hero had 6, 6 (full house, sixes over nines).
    Outcome: BB won $59.45



    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (CO) ($115.90)
    Button ($7.25)
    SB ($43.20)
    BB ($25.20)
    UTG ($78.70)
    MP1 ($31.75)
    MP2 ($47.50)

    Preflop: Hero is CO with 7, 7
    UTG bets $1.50, 2 folds, Hero calls $1.50, 1 fold, SB calls $1.25, BB calls $1

    Flop: ($6) 4, 7, J (4 players)
    SB bets $2, BB raises $6, 1 fold, Hero raises $19, SB calls $17, 1 fold

    Turn: ($50) 9 (2 players)
    SB bets $22.70 (All-In), Hero folds

    Total pot: $50

    Results below:
    SB didn't show
    Outcome: SB won $70.25


  7. #207
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Mul eile oli ka ühe sessi jooksul miljon Coolerit küsisin endalt mitu korda, et nüüd peab mõni cooler ka minu kasuks tulema hakkama. Tulemus oli selline, et jäin ennem magama, kui midagi muutus ;D

  8. #208

    Re: virx747

    Jap, Starsis üsna karm teema. Sellepärast ma oma raha ka erinevate tubade vahel hajutan.

  9. #209
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: virx747

    77-ga riveris call on väga väike -EV :D ma vist gambleks siin. Tal võib ju olla ka 44 või kasvõi A J , mida tal muidugi vaevalt on, aga ikkagi... väga napikas.

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Jap, Starsis üsna karm teema. Sellepärast ma oma raha ka erinevate tubade vahel hajutan.
    Mis asi Starsis on karm teema? rigged?

  10. #210
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: virx747

    esimene käsi, mõtetu floppi järgi checkkida

    2 käsi... turnis see on FISTPUMP CALL. Kui mul sellised turn olukorrad tekivad, siis ma palvetan, et vastane OOP ise lükkab, sest siis on seal marginaalne käsi 8l juhul 10st.

  11. #211
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: virx747

    virx, sulle vist tõesti on downswing halvasti mõjunud.

    77 on ikka ülihelikiirusel call. ongi mast, siis hitd maja ja asi ants.
    aga sihukese beti peale...kas sa shoveks seal oma nutsuga OOP? ei, ma usun, et vastane ei paneks ka sealt kui tal mast oleks. pigem paneb ta sealt AJ, kus A on ärtu.

  12. #212

    Re: virx747

    Ehee, täna hommikul 2k kätt, set% 0! :o

    Davy:
    esimene käsi, mõtetu floppi järgi checkkida

    Nii ja naa. Arvestada tuleb, et käsi on flopis ikka täielik nuts ja jääb selleks vähemalt 90% kordadest. Cbetile foldib suht 70%, kui on sellise flopiga OOP (vastane on suht passiivne). Nii et aidata tal kätt saada võib olla mõistlik mõte.


    2 käsi... turnis see on FISTPUMP CALL. Kui mul sellised turn olukorrad tekivad, siis ma palvetan, et vastane OOP ise lükkab, sest siis on seal marginaalne käsi 8l juhul 10st.

    Mu mõte oli siin see BB AI-ni saada, arvestasin, et SB paneb ilmselt maha. Läks aga vastupidi. Ma ei tea... Ei kahetse seda foldi. Kuidagi väga sedamoodi tundub, et tal siiski see mast koos. Ta callis mu reraise peale suht pikka mõtlemist, ei usu et tal flopil mingi käsi oli.


    Tarmonator:
    77 on ikka ülihelikiirusel call. ongi mast, siis hitd maja ja asi ants.
    aga sihukese beti peale...kas sa shoveks seal oma nutsuga OOP? ei, ma usun, et vastane ei paneks ka sealt kui tal mast oleks. pigem paneb ta sealt AJ, kus A on ärtu.

    Jah, Sul võib õigus olla, nagu Davylgi, aga siiski, sel hetkel sisetunne ütles, et fold ja nagu õeldud, ei kahetse.

  13. #213
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: virx747

    Mu mõte oli siin see BB AI-ni saada, arvestasin, et SB paneb ilmselt maha. Läks aga vastupidi. Ma ei tea... Ei kahetse seda foldi. Kuidagi väga sedamoodi tundub, et tal siiski see mast koos. Ta callis mu reraise peale suht pikka mõtlemist, ei usu et tal flopil mingi käsi oli.
    SEE!

    seda enam on ülimalt kahtlane, et SB siin masti shoves, miks ta peaks 2 vastast potist välja bettima oma monstriga? Ma jään ikka AJ juurde(A ärtust).

  14. #214
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    SEE!

    seda enam on ülimalt kahtlane, et SB siin masti shoves, miks ta peaks 2 vastast potist välja bettima oma monstriga? Ma jään ikka AJ juurde(A ärtust).
    Turnis on kaks mängijat.
    Mast shoveb, sest muidu hero checkib järgi ja riveris on vastane ikka OOP ning seis palju rumalam kui river tuli või board paardus. Eriti veel kui tal käes pisike mast.

  15. #215

    Re: virx747

    Tahaks küsida teiste arvamust!

    Mu viimased 50k kätt on olnud suht kohutavad, mõned ütlevad selle kohta downswing. See on sundinud taas uurima ja arenema ning olen viimasel ajal käsile võtnud oma nii õelda Non Showdown mängu. See on toimunud põhiliselt preflop agressiivsuse tõstmise arvelt (3betid, squeesimised), blindid, isoleerimised, 4betid oluliselt rohkem ning samuti olen hakanud mängima rohkem vastast vastavalt tema mängijatüübile ja statistikale. Tulemused on imo väga head ning graafikust on seda väga selgelt näha, kuna punane joon on võtnud võrreldes varasema 300k käega täiesti uue suuna.

    Aga... Suht samal ajal on muutnud väga konkreetselt suunda ka Showdownile läinud käed. Väga palju on selle aja jooksul olnud coolereid ja ka bad beate, aga kuidagi väga ühel ajal hakkasid sinine ja punane joon oma suunda muutma.

    Siit mu kahtlused ja küsimus:
    Kas see on juhus ja kokkusattumus või on muudatused punase joone suunas põhjustanud Showdowni käte võitude vähenemise ???
    Kas siin võib mängida rolli mu 13/9/3 solid imidź?

    Tänud, kui keegi viitsib süveneda ja kaasa mõelda!


    Statistikat:
    Enne viimast 11k kätt viimased 11k kätt
    WTSD 23% 22%
    WSD 53% 47%
    WWSF 38% 38%


  16. #216
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: virx747

    Ma ei oska nii väga miskit soovitada ning ehk oled seda juba teinud, kuid vaata vast uuesti Tigrano nl100 video, Estpatricku nl50 2 videot ning ka Fortune video ära.

    ESTPatrick räägib konkreetselt isoleerimisest ja postflop tunnetusest, mis muudab mängu agressiivsemaks ja kohandab vastastega.

    Arvan, et ära kindlasti üle mõtle, oled isegi siia käsi postitanud, kus kahtled mõneti lihtsates olukordades ehk siis jooks on mängu mõjutanud. Võta vahelduseks mõni laud vähem, jälgi mängu ja anna endast parim :). Said enne hakkama, seega peatselt saad niivõinaa.

  17. #217

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Ma ei oska nii väga miskit soovitada ning ehk oled seda juba teinud, kuid vaata vast uuesti Tigrano nl100 video, Estpatricku nl50 2 videot ning ka Fortune video ära.

    ESTPatrick räägib konkreetselt isoleerimisest ja postflop tunnetusest, mis muudab mängu agressiivsemaks ja kohandab vastastega.

    Arvan, et ära kindlasti üle mõtle, oled isegi siia käsi postitanud, kus kahtled mõneti lihtsates olukordades ehk siis jooks on mängu mõjutanud. Võta vahelduseks mõni laud vähem, jälgi mängu ja anna endast parim :). Said enne hakkama, seega peatselt saad niivõinaa.
    Mul ei ole ausaltõeldes kahtlusi, et mu mängul midagi suurt viga on ja ei muretse ka üleliia palju. Küsimus on selles, et olen just selle mängu osa, millest räägid saanud nüüd oluliselt paremaks, aga samal ajal on hakanud showdowni käed vähem kasumit tootma. Et ma mõtisklengi siin, kas need kaks on omavahel seotud või pole? Samas olen showdowni läinud praktiliselt sama palju kui varem, nii et see ei saa ju põhjus olla? Või ikkagi?

    Suht keeruline küsimus ilmselt.

  18. #218

    Re: virx747

    Ja eks ma saan sellele mingi aja pärast vastuse. Päris lõbus oleks, kui nüüd SD ka vana moodi tõusma ikka hakkaks :D

  19. #219
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: virx747

    mis su turn cbet on?

  20. #220

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    mis su turn cbet on?
    51%

Lehekülg 11, kokku 14 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES