Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 14 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 280

Teema: virx747

  1. #21
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Võtsime siis ühe teise vennaga ta ette ja paljastasime kõigile lauas viibijatele tema suurepärase turniiride saldo: -700$. Vend jäi kuidagi väga vaikseks ja kadus laudadest :)
    Idioot.

  2. #22

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    Idioot.
    +1

    Miks sa peaksid donkidele sellist asja ütlema, et nad ära läheksid.

    Parem jäta kasutaja nimi meelde, pane kirja, teinegi kord hea ühes lauas istuda sellistega ju

  3. #23

    Re: virx747

    Selle -700 paljastaja oli ausaltöeldes see teine tüüp, keegi sveitslane. Asi selles, et see vend oli üle igasuguse eetika piiri läinud, ta läbustas kõige peale, ropendas ja sõimas absoluutselt kõiki, kes temaga mängisid. Kusjuures mul oleva 2k käe põhjal on ta korralik võitev mängija, mitte mingi donk. Ma siiski leian, et see ei ole normaalne ja kui keegi sellele ei reageeri, siis see pole ka normaalne.

  4. #24

    Re: virx747

    Chat kinni ja rahakott siia.

  5. #25

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Chat kinni ja rahakott siia.
    :D Kusjuures olen päris tihti mõelnud sellele, et chat üldse välja lülitada, ja mingi aja niimoodi ka mänginud. Aga inimeste kommentaaridest loeb nii mõndagi vahel välja ja see on lisainformatsioon mängija kohta. Täiesti absurdne on näiteks peale kõrgema seti käest tappa saamist hakata sõimama teist mängijat, see näitab juba mõtlemise taset mängija puhul jne.

  6. #26

    Re: virx747

    Kui lauad on cascades üks teise peal multitabledes, siis vähemalt mina väga ei jõua jälgida, mis chatis toimub...

  7. #27
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Märtsi teinel nädal läbi. Ilmselt tasakaalustus eelmise nädala upswing, aga tegelikult oli ka läbi terve nädala suht masendav kaardijooks. Mänguga tegelikult rahul. BR 950, kuu lõpus tahaks ikka 1200 täis saada, et NL50 mängima hakata.
    Ma vaatan, et sul on suht vaba bankrolli majandus. Mul endal br 1500 peal ja põen kas üritada NL30 edasi või minna allapoole :)

  8. #28

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Ma vaatan, et sul on suht vaba bankrolli majandus. Mul endal br 1500 peal ja põen kas üritada NL30 edasi või minna allapoole :)
    Ma ei oska õelda, kas see on liiga vaba või ei. NL30 jaoks on mul piir 800 ja NL50 jaoks 1200. Ma ei näe mingit probleemi selles, sest kui langen hetkel alla 700, siis lähen tagasi NL20-sse. Minu jaoks pole niivõrd oluline kui kõrgel on see piir, vaid see, et kui teatud summast allapoole langen, siis lähen madalamale tagasi. See peaks olema piisav kindlustus bustoks minemise vastu.

    Pealegi oli kohe alguses plaan jõuda võimalikult kiiresti NL50-sse ja seal ilmselt jääda mõneks kuuks püsima, enne kui kõrgemale proovida. Hetkel olen võtnud jaanuar NL10, veebruar NL20, märts NL30 ja aprillis plaan NL50.

    Mängin muidugi suhteliselt palju ka, keskmiselt 2 - 2,5k kätt päevas. Eile näiteks 5k.

  9. #29
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Ma vaatan, et sul on suht vaba bankrolli majandus. Mul endal br 1500 peal ja põen kas üritada NL30 edasi või minna allapoole :)
    Kindlasti mitte tagasi, see on piisavalt suur roll.

  10. #30
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Ma ei oska õelda, kas see on liiga vaba või ei. NL30 jaoks on mul piir 800 ja NL50 jaoks 1200. Ma ei näe mingit probleemi selles, sest kui langen hetkel alla 700, siis lähen tagasi NL20-sse. Minu jaoks pole niivõrd oluline kui kõrgel on see piir, vaid see, et kui teatud summast allapoole langen, siis lähen madalamale tagasi. See peaks olema piisav kindlustus bustoks minemise vastu.

    Pealegi oli kohe alguses plaan jõuda võimalikult kiiresti NL50-sse ja seal ilmselt jääda mõneks kuuks püsima, enne kui kõrgemale proovida. Hetkel olen võtnud jaanuar NL10, veebruar NL20, märts NL30 ja aprillis plaan NL50.

    Mängin muidugi suhteliselt palju ka, keskmiselt 2 - 2,5k kätt päevas. Eile näiteks 5k.
    Päris ahvatlev plaan. Kindlasti üks edu valem, mis annab võimaluse kiiresti edasi liikuda on....., et mängid palju. Mitte kõik ei suuda päevas mängida 5k kätt. NL30 minna NL50 üle ei ole väga keeruline, sest erinevus ei ole väga suur. õ

    Edu grindimisel.

  11. #31

    Re: virx747

    Täna avastasin, et konto on $100 võrra suurem. Hakkasin asja veidi uurima ja selgus, et Heypokeris oli promotion 20 päeva jooksul. Võistlus käis kahes arvestuses: kes teenib rohkem VIP punkte ja kes mängib rohkem käsi. Tuleb välja, et mul õnnestus jääda käte arvestuses 6. kohale, ehk esimeseks, kes auhinnarahadest välja jäi. Lohutuseks $100 ja osalus $2000 freerollis 10 mängijaga, ehk siis kummagi võistluse 6.-10. kohaga.

    http://www.heypoker.com/v2/?page=171

    Tutvusin veidi vastastega, kokku tuleb minna päris kõvade tegijatega ilmselt, üks vend on teeninud see aasta 40k turniiridega juba.

    Turniir toimub täna õhtul, nii et edu mulle. Samas kõva turniirimängija pole ja midagi kaotada ka pole, nii et saab huvitav olema!

    Edaspidi tuleb ikka ennast pidevalt kursis hoida toimuvate promotionite ja võimalustega!


  12. #32

    Re: virx747

    Lahe üllatus, edu turnal!

  13. #33
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Väga vinge üllatus, edu turniiril.

  14. #34

    Re: virx747

    Tänan, tänan!
    Ei anta ikka midagi mulle niisama, kõik tuleb raske tööga välja teenida :)
    Täna oli väga põnev pokkeriõhtu. Sellel boonus turniiril õnnestus jääda 5-ks ehk mullipoisiks ja foorumi turnal õnnestus kah vist kusagile mullipoisi kanti jääda. Otsustavaks sai see, et KK jäi alla AQ-le ning QQ vastu tuli lõpuks mast.

    Boonusturniirist on tiba kahju, sest enamus olid hullud nitid seal, aga no ei antud kaarte, millega mängida. Umbes 100 käe jooksul olid parimad kaartid KQ ja A9, taskupaare isegi ei mäleta. Õhuga tulistades suutsin ennast ikka kuidagi elus hoida.

    Nädal jälle läbi ja taaskord väga tähtsad muudatused mängus tehtud. See on vist umbes kümnes kord nüüd, kus ma julgen õelda, et nüüd peaks küll hakkama graafik rohkem ülesse kui alla liikuma, igatahes nädala lõpp näitas uue mängu efektiivsust ja kindlust.
    BR peaks olema kuskil 1160 kanti, nii et täna olid juba esimesed shotid NL50-sse.



  15. #35
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    .

    Nädal jälle läbi ja taaskord väga tähtsad muudatused mängus tehtud. See on vist umbes kümnes kord nüüd, kus ma julgen õelda, et nüüd peaks küll hakkama graafik rohkem ülesse kui alla liikuma, igatahes nädala lõpp näitas uue mängu efektiivsust ja kindlust.
    Annad äkki mõne vihje teistelegi? :)

  16. #36

    Re: virx747

    Shalla-laa.
    Täna esimene päev kõikide laudadega NL50-s. Midagi ei ole teha, fishid said täna totaalse seljavõidu lõpuks. Suu oli lõpuks täiesti kuivanud, kuna unustasin lahti mingi kohapeal ja nii jäigi.


  17. #37

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Annad äkki mõne vihje teistelegi? :)
    Ikka, kuigi ega ma midagi erilist ei avasta, lihtsalt üritan omi vigu tasapisi likvideerida. Viimased asjad olid siis preflop cold call ja cbet flopil. Need on kaks asja, mis kehva jooksu korral mõjutavad minuarust päris palju graafiku kõikumist.

    - Cold callist niipalju, et tõmbasin selle 9% pealt 5% peale. Siit tilkus ikka päris korralikult raha välja. Vähe sellest, et niimoodi mängides pole initsiatiivi, suur on ju ahvatlus minna liiga kaugele mingite kehvakeste kätega või siis positsioonist suruma hakata. VPIP, mis selle tagajärjel langes kompenseerin nüüd BTN ja CO lahtisema rangega ning rohkem SB-lt ja BB-lt tõstmisega.

    - Lõpetasin täiesti valimatu Cbettide tulistamise. IMHO Cbeti tegemine 99% juhtudest kui oled tõstnud preflop on rumalus ja ei ole kasumlik (jutt sellest kui pole hittinud). Nüüd arvestan alati selliste asjadega:
    1. Kas olen positsioonis või mitte (OOP 3 ja enama vastase vastu ei Cbeti kunagi)
    2. Kui maas on tõmbed, siis olen Cbetiga ettevaatlik
    3. Trikimeeste ja calling stationite vastu ei Cbeti
    4. Vaatan alati vastaste fold to Cbet protsenti, alla 63% olen juba ettevaatlik
    5. Vaatan alati vastaste WTSD%, kui üle 30%, siis ei Cbeti
    6. Cbetti tehes vaatan alati seda, mis flopis maha tuli ja milline on laua tekstuur (näiteks kui olen positsioonis ja maas on A ja vastane on checkinud, siis tulistan tavaliselt).

    Nüüd on Cbet 65% (enne tihti üle 75%), mis on vastaste jaoks päris vastik number, kuna raske on õelda kas ma blufin või mitte. Ja success on 56%.

    Kindlasti on mingi periood kasulik ka rohkem tulistada, aga praegused muudatused peaks just sellist kaardijooksust tingitud kõikumist vähendama.

  18. #38

    Re: virx747

    Vaatan siin, et su graafik kenasti alla kukub :)
    Kasutaks situatsiooni ja teeks homme õhtul väikese live ürituse, vaataks kuidas arenend oled.

  19. #39

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas Ex818
    Vaatan siin, et su graafik kenasti alla kukub :)
    Kasutaks situatsiooni ja teeks homme õhtul väikese live ürituse, vaataks kuidas arenend oled.
    ;D Tõus juba algas, nii et minugipoolest.

  20. #40

    Re: virx747

    Algas ta jee!
    Kas keegi teab, kui palju neid bad beate peab vastu võtma uues limiidis?
    Siin üks stiilinäide paljudest.

    $0.25/$0.5 No Limit Holdem
    10 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG+1 ($48.44)
    UTG+2 ($49.50)
    MP1 ($58.02)
    MP2 ($78.29)
    MP3 ($98.49)
    CO ($52.95)
    BTN ($49.43)
    SB ($88.70)
    Hero (BB) ($50.00)

    Pre-flop: ($0.75, 10 players) Hero is BB K 2
    5 folds, CO calls $0.50, 3 folds, Hero checks

    Flop: 2 A 2 ($1.25, 2 players)
    Hero bets $1, CO calls $1

    Turn: 9 ($3.25, 2 players)
    Hero bets $3.25, CO calls $3.25

    River: K ($9.75, 2 players)
    Hero bets $45.25, CO calls $45.25

    Final Pot: $100.25
    CO shows: A 2
    Hero shows: K 2

    CO wins $98.75 ( won +$48.75 )
    Hero lost -$50

    Ma nii lootsin, et ta sai masti kokku.

Lehekülg 2, kokku 14 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES