Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 14 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 280

Teema: virx747

  1. #41
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: virx747

    valus

  2. #42

    Re: virx747

    No mida kuradit ma pean tegema, et sellest jamast läbi murda /&"%¤#(!&"¤!)(&%)!"&#)(/!&=(&¤/
    TÄIESTI ÜLEMÕISTUSE!!!
    KK vs AA jne ilmselt pole vaja mainidagi...

    Üks vend on 79/0 ja teine sõber 37/21
    haige

    $0.25/$0.5 No Limit Holdem
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG+1 ($46.73)
    MP1 ($50.00)
    MP2 ($48.23)
    MP3 ($54.72)
    CO ($47.75)
    BTN ($136.20)
    SB ($46.18)
    Hero (BB) ($64.32)

    Pre-flop: ($0.75, 9 players) Hero is BB J J
    UTG+1 calls $0.50, 1 fold, MP2 raises to $2.25, 2 folds, BTN calls $2.25, 2 folds, Hero raises to $9.75, UTG+1 calls $9.25, MP2 calls $7.50, BTN calls $7.50

    Flop: 3 2 J ($39.25, 4 players)
    Hero checks, UTG+1 bets $36.98 :o , MP2 raises to $38.48, 1 fold, Hero calls $38.48

    Turn: 9 ($153.19, 3 players)

    River: T ($153.19, 3 players)

    Final Pot: $153.19
    Hero shows: J J
    UTG+1 shows: K Q
    MP2 shows: J T

    Hero wins $3 ( lost -$45.23 )
    UTG+1 wins $148.69 ( won +$101.96 )
    MP2 lost -$48.23
    BTN lost -$9.75

    Edit
    Loodan, et sellised võidud jäävad ikka kauaks ajaks meelde ja nad tulevad üha uuesti ja uuesti tagasi mängima :D

  3. #43
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Vahel ikka juhtub selliseid jubedusi.

  4. #44

    Re: virx747

    Duubeldan oma kuu kokkuvõtte posti siia ka, siis on edaspidi hea vaadata.

    Märts plärtsi läbi.
    Eesmärgiks oli:
    - tervis korda saada Tehtud
    - teha lõpuks mängu, mille olen ära teeninud Tehtud
    - kuu lõpuks jõuda NL50-sse Tehtud

    Lisaks teenisin kuu kokkuvõttes koos boonustega umbes $1100, mis on teatavasti vist harju keskmine palk.
    NL50-s tabas alguses muidugi kerge downswing, mille targa ületamisega olen eriti rahul :)
    Ma ei saa endale meelde tuletamata jätta, et aasta alguses oli mu BR $34 ja olin karmilt kaotav mängija NL10-s.
    Peab ütlema, et kõik on tulnud mu jaoks väga raskelt, aga hetkel olen jällegi väga rahul tehtud tööga.

    Tõsise aprillikuu eesmärgid:
    - hoida tervist kõige sinna juurde kuuluvaga
    - kinnistada oma mäng NL50-s, õppida tundma regulare
    - pöörata suurt tähelepanu kvaliteedile ja läbi selle tõsta BB/100





  5. #45
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: virx747

    huvitavalt tilluke winrate... nonsd ja sd joont oleks huvitav vaadata...

    mis sul selle tervisega lahti on?

  6. #46
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Liigute ikka võimsalt edasi. Praegu on Ongame ja nl50 hullult fishine, peaksite profitit küll näitama mõnuga. Esimene kord nl50 ja väike winrate on samuti andestatav ja Sul võis seal tõesti downswing ka olla, pole ju vägapalju käsi mänginud.

    Samas näeti ise, kui head on boonused. Buildup-il sama lugu, millegipärast jäi winrate kehvaks, aga tänu boonusele saite esimene kuu kohe korralikult proffitit

    Tervise huvides kindlasti tee lühemaid sesse ja rohkem

  7. #47

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    huvitavalt tilluke winrate... nonsd ja sd joont oleks huvitav vaadata...
    mis sul selle tervisega lahti on?
    nonsd kaotan liiga palju, kuskil 100 BI/100k käe kohta hetkel. Sellega on vaja tegeleda.
    Winrate väike, üks põhjus kindlasti see, et olen kiirustanud limiitides ülesse liikumisega ja pole jõudnud kusagil kohaneda.
    Nüüd ongi plaanis jääda mõneks kuuks põhiliselt NL50-sse ja keskenduda winrate tõstmisele.

    Sain ilmselt gripi viiruse eelmine kuu ja maadlesin sellega 6-7 nädalat. Selline vastik palavik 37,0 tuli ja läks pidevalt.
    Nüüd korras, väljas päike ja kevadest saab uue poweri :)

  8. #48

    Re: virx747

    Lõpetasin just 4 tunnise coaching sessioni sellise mehega nagu Matt Pethybridge, tundud rohkem mpethybridge nime all. Ta on üks tunnustatumaid HEM-i analüüsijaid NL50-NL100 tasemel. Neli tundi lahkaski mu HEMi statse ja ma olen pehmelt õeldes üli rahul. Hämmastav põhjalikkus ja professionaalsus.

    Nelja tunni järel tõime välja 7 suurt leaki millega hakkan juba teise mehe sessionitel tegelema. Pean ütlema, et kui siiamaani arvasin, et mängides korralikku preflop mängu, Cbettida imuga, varastada limpimisi, teha 3bette, squeezida, lugeda boardi, panna vastaseid käe peale ja veel veidi, siis peaks mäng selge olema, siis nüüd sain aimu, kui meeletult palju on veel õppida ja areneda.




  9. #49

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Lõpetasin just 4 tunnise coaching sessioni sellise mehega nagu Matt Pethybridge, tundud rohkem mpethybridge nime all. Ta on üks tunnustatumaid HEM-i analüüsijaid NL50-NL100 tasemel. Neli tundi lahkaski mu HEMi statse ja ma olen pehmelt õeldes üli rahul. Hämmastav põhjalikkus ja professionaalsus.

    Nelja tunni järel tõime välja 7 suurt leaki millega hakkan juba teise mehe sessionitel tegelema. Pean ütlema, et kui siiamaani arvasin, et mängides korralikku preflop mängu, Cbettida imuga, varastada limpimisi, teha 3bette, squeezida, lugeda boardi, panna vastaseid käe peale ja veel veidi, siis peaks mäng selge olema, siis nüüd sain aimu, kui meeletult palju on veel õppida ja areneda.
    Kust sellise võimaluse leidsid?

    Kas oleksid nõus ka teistele edasi andma oma teadmisi? :)

  10. #50

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Kust sellise võimaluse leidsid?
    Kas oleksid nõus ka teistele edasi andma oma teadmisi? :)
    Papi eest saab (peaaegu) kõike Tegelikult on mpethybridge huvitatud sellistest coaching sessionitest, mainisin talle seda foorumit siin ja ta on kindlasti nõus ka teisi huvilisi aitama. Rahast palus mul mitte rääkida, kuna sain mingil põhjusel tõesti väga special hinna. Kõige lihtsam on temaga ilmselt ühendust võtta ja kokku leppida läbi 2+2 foorumi, saates talle mail või PM.

    Mulle väga meeldis tema lähenemine kogu asjale ja oma kogenud pilguga hakkas kohe kaevama seal, kus mädapaised kõige suuremad. Samas leidis mu mängus ka üllatavalt häid asju, näiteks cold calli vaadates hüüatas siiralt: "You are cold calling God!". Palju nalja pakkus talle see, et mu 88 mängis sama hästi kui KK, arvas, et sellest peaks lausa foorumisse artikli kirjutama.

    Kokku siis jah panime kirja 7 suuremat leket ja arvan, et kõigest siin põhjalikult kirjutada pole mõtet, kindlasti on igal mängijal need erinevad. Jämedalt kõige suurem leak on blindide mäng, mida lahkasime eriti põhjalikult ja QQ+ overplay. Samuti tuleb tööd teha 3beti kätega, nii ise 3betitud kui ka callitud. Korrigeerin ajutiselt ka väikeste PP-de preflop mängu, 22-55 ei tõsta EP, MP-lt ei tõsta 22-44. Sellega seoses soovitas mõelda iga kord kui EP fold nuppu vajutan 22-55, kuidas käib kõll ja kassasse kukub 30 senti :D

    PP analüüs on lihtne ja huvitav, ta andis ette bb/100, mis on headel mängijatel, panen siia graafiku minu näitajate võrdlusega. See heade mängijate bb/100 ei ole mingi absoluutne standard, aga suurusjärgud peaks olema orientiiriks. Siit on väga hästi näha, kuidas mängin üle QQ+ (JJ-l on omad põhjused, põhiliselt seotud liigse 3bettimisega) ja et 22-44 on kehvalt mängitud, samas keskmisi PP-sid mängin väga hästi.

    Kuna AA ja KK võit võiks olla enamvähem samapalju, kui SB ja BB kaotus, siis siin ongi kõige suurem probleem, kuna mul NL50 90k käe pealt KK, AA võit vaid $2276 ja SB, BB kaotus -$4335. Lihtne :P





  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: virx747

    Tahaks ka lasta ennast analüüsida. Aga krt ei julge näidata. Mängin 6maxi 18/12 stiilis. Aga näitan profitit :D

  12. #52

    Re: virx747

    Minu kysimus on, et läbi mille te sesse/review-si tegite?

  13. #53

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas Mihkel785
    Minu kysimus on, et läbi mille te sesse/review-si tegite?
    Skype ja TeamViewer. Easy.


  14. #54

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Kuna AA ja KK võit võiks olla enamvähem samapalju, kui SB ja BB kaotus, siis siin ongi kõige suurem probleem, kuna mul NL50 90k käe pealt KK, AA võit vaid $2276 ja SB, BB kaotus -$4335. Lihtne :P
    $2000 nagu maast leitud 8)
    Üldiselt ta arvas, et kui kõik need lekked kõrvaldada, peaks bb/100 tõusma kuni 5 bb/100 võrra!

  15. #55
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Tubli oled virx747 sellise profiga analüüs on kindlasti kõva sõna.

  16. #56
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Korrigeerin ajutiselt ka väikeste PP-de preflop mängu, 22-55 ei tõsta EP, MP-lt ei tõsta 22-44. Sellega seoses soovitas mõelda iga kord kui EP fold nuppu vajutan 22-55
    odoot.. mis limiit ja kas see tähendab et väikesed pocketid lendavad igal juhul mucki? ei openraise, ei limbi ei limbi limpereid?

  17. #57
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Mul endal on need kõik kasumis, seega jätkan isiklikult utg pealt iga 22+ paariga ja iga pasaga ;D

  18. #58

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    odoot.. mis limiit ja kas see tähendab et väikesed pocketid lendavad igal juhul mucki? ei openraise, ei limbi ei limbi limpereid?
    Analüüsisime NL50 FR 90k kätt.
    Ta ütles jah, et üldiselt saab neid ikka kasumlikult mängida, seepärast ongi see muudatus ajutine.
    Üldiselt paljud (ka head mängijad) micros limbivad EP ja ka MP 22-44(55) ja callivad vaid siis kui on korralikud oddsid. See 22+ PFR on pigem rohkem selleks, et sind oleks raske käe peale panna. Microlimiitides on selliseid mängijaid, kes sellist asja oskavad jälgida IMO väga vähe, nii et kui 22-55 miinuses, siis võib ju ka limpida. Tigrano tasemel mängijad lihtsalt mängivad postflop niivõrd tulemuslikult, et PFR pole probleem.

    22-55


  19. #59
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: virx747

    mpethybridge paistab tableratingsi järgi olevat breakeven mängija ise

  20. #60

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    mpethybridge paistab tableratingsi järgi olevat breakeven mängija ise
    Kavalad mehed, ise mängida ei oska, siis hakkavad teiste mängima õpetamise eest raha küsima , kuid tegelikult õpetavad sitasti mängima ja siis hakkab neil endil kasum tulema kah ;D

Lehekülg 3, kokku 14 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES