Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 14 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 280

Teema: virx747

  1. #61

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    mpethybridge paistab tableratingsi järgi olevat breakeven mängija ise
    Kes viitsib, võib uurida tema poker storyt ja lifetime graafikut:
    http://forumserver.twoplustwo.com/78...52/index4.html

    Mulle meeldib see, et ta pole olnud pidevalt megaedukas ja on kannatanud perioode väga halva kaardijooksu käes, see on sundinud teda tuhnima ja analüüsima. Samuti on väga oluline, et ta mängib samu limiite, mis mina. Igatahes oskab ta vajalikke asju NL50 paremini välja tuua kui mõni edukas NL1000 mängija. Ta on aastaid olnud USA-s edukas advokaat, ühel päeval lihtsalt viskas kopa ette. Väga intelligentne, haritud ja tugeva analüüsivõimega inimene. Kasutegur minu jaoks on hindamatu, oleksin nõus sellise asja eest 10x rohkem maksma.

  2. #62
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: virx747

    Lugesin ta pokkeriteekonda, aga nagu ta ise ka oma joonistatud graafikul näitas, on ta enda sõnul mänginud pea miljont kätt FullTildis ja on selle aja jooksul breakeven. Vb siis tugev teoorias ja nõrk lahingus.

  3. #63
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Mul see kuu vähe mängitud, aga utg toimib enemvähem, väikese sampli järgi ;D

    Kui laud väga agro, kus pidev 3bet ja squeez, siis tõesti peaks mõtlema 22-55 näiteks mängust välja jätma, samas jällegi 4bet bluff õige mehe vastu peaks toimima suht tihti.



    Edit: isegi väikeste paaridega callimine MP-lt on tihti suur küsimärk, kui open raise on utg-lt tehtud ja väga agrod mängijad on seljataga, siis ei pruugi enamus ajast floppi näha >:(

    Ja ma arvan, et EP pealt ei ole vaja tõesti full ringis väga tohutu rangega mängida, sest OOP olemini on ikka väga hull asi ;D

  4. #64

    Re: virx747

    Pole tükil ajal milestki rääkida olnud, eelmine kuu oli break even, boonused aitasid ikka üle eesti keskmise ära saada. See selleks, olen palju tööd teinud ja vaeva näinud oma stiili leidmisel, hetkel olen väga excited, kuna viimased 18k kätt uue stiiliga on väga palju lubavad. Eks paistab, kuidas edaspidi läheb. BB/100 on 12 ja stiili märksõnadeks on Agg tänavate kaupa 3,6/3,1/3,1 ja Cbet tänavate kaupa 53/51/57!
    Väga põhjalik ja järjekindel tegutsemine blindidel, agressiivne drawde mängimine ja väga valitud ja kindel showdowni minek (WSD 56,4%).
    Käsi olen mänginud 14/11. Limiit ikka NL50 FR.

    Graafik siin.



    Muidugi peab arvestama alati selle alasiga, mis avataril teel on, eks paistab, vähemalt huvitav on leiutada. :)




  5. #65

    Re: virx747

    Edit
    Limiit ikka NL50, mitte NL10 ;D

  6. #66
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: virx747

    väga kena graf! keep it going!

  7. #67
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Tõesti hästi mängitud ja statid on ka väga huvitavad. Igal tänaval oled leidnud suht suure agressiivsuse, mis on väga huvitav.

  8. #68

    Re: virx747

    Päris hea töö! :)

    3Bettidele foldid kah kergesti? Ning palju ise 3betid? :)

  9. #69

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    märksõnadeks on Agg tänavate kaupa 3,6/3,1/3,1
    Tegelikult võib see sama hästi olla leak.

  10. #70

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Tegelikult võib see sama hästi olla leak.
    Ma selgitan natuke pikemalt oma mõtet, muidu peetakse veel rämedaks sõimuks. Lugesin mõne aja eest 2+2 foorumist päris head artiklit AFi kohta, kuid ei suuda praegu seda linki kahjuks üles leida.

    Igatahes.

    AFi puhul tuleb arvesse võtte väga palju muid tegureid. Number ise on numbrina võrdlemisi mõttetu - kuigi muidugi ka mitte alati. Näiteks: jube kindel mängija, kes näeb floppi 15% kordadest ja foldib seal 50%, võib vabalt saada AFi 3.0 peale. Kui samas on selge, et ta mängib vaid ja ainult häid käsi. Samas vend, kes vaatab floppi 75% kordadest võib olla AFiga 1,5, mis on naeruväärselt kõrge, sest tal ei saa olla nii palju häid käsi, millega panustada.

    Näide edasi:
    Mängija 1 panustab 25% kordadest, tõstab 15% ja callib 10% (ülejäänud check või fold). Tema AF on 4.0.
    Mängija 2 panustab 35% kordadest, tõstab 20% ja callib 30%. Tema AF on 1.8.
    valem on: ((bets+raises) / calls)

    Kuigi teine panustab/tõstab selgelt rohkem, on tema AF väiksem, sest ta callib vabamalt.

    Seega tuleb arvesse võtta muid faktoreid, millest kirjutamine on pisikeseks seletuseks liiga pikk, ja numbrisse ei tasu kinni jääda. Ütleme nii, et kui on üle 1,5, siis pole hullu. Edasi tuleb lihtsalt teha tarku otsuseid (good bet, raise or fold) ja küll see nummer paika loksub. Numbrit numbri pärast ei tasu taga ajada - variance on kerge tulema.

    P.S. Palju õnne eduka jooksu puhul! Lase nii edasi! :)

  11. #71
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: virx747

    Krt ma arvan, et nad oskavad ikka päris hästi õpetada.

  12. #72

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Ma selgitan natuke pikemalt oma mõtet
    Olin ise ka selle Agg faktori suhtelisuse enne selgeks saanud endale, ilmselt lugenud sama artiklit.
    Et fishi Agg 3 ei ole sama, mis Niti 3.
    Ja olen nõus, et see võib olla ka leak, aga üritan seletada allpool veidi oma mõtteid.

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    3Bettidele foldid kah kergesti? Ning palju ise 3betid?
    3betin suht vähe, umbes 2,5-3, samas meldib võimaluse korral QQ+ slowplayda HU alates PF.
    Foldin 3betile suhteliselt vähe: 66%, samas päris palju tehakse liiga väikseid 3bette, mis PP-le annavad võimaluse callida.
    Üldiselt 3betindusega on plaanis rohkem tegeleda edaspidi.


    Edaspidine jutt tuleb vist päris pikk.

    Olen lasknud oma mõtetel päris palju settida ja üritan siia midagi kirja panna, siis saab endal ka pilt selgemaks. Üldiselt olen pidevalt olnud hädas liiga suure variatsiooniga ja käte ülemängimisega, sellest tulenevalt olen ilmselt jõudnud ka praeguse kontseptsioonini. Kõigepealt alustasin sellest, et korrutasin endale 2+2 foorumi tegelase Spliti soovitusel tükk aega: "Vähem kaotamine on täpselt sama asi, mis rohkem võitmine". Sellest tulenevalt hakkasin tegelema asjadega, mis põhjustasid suurt variatsiooni ja läbi selle ka tihti palju kaotust. Kõigepealt korrigeerisin Flop Cbetti päris radikaalselt, endise 70-75% asemel on see umbes 50% praegu (täna 48%), success kõrge 56-60% isegi. See ei tähenda, et ma kätt ei mängi, kui ei Cbeti.

    Selle Cbeti korrigeerimisega jõudsingi tegelikult järgmise sammuni, millele olin enne ka mõelnud. Nimelt limiit, kus hetkel mängin, NL50, on täis Nitte ja regulare, kes valdavalt on Tagid ja mängivad nagu robotid, Flopi Cbetid on tavaliselt 70+. Ehk siis tuli mõte sellest massist sammu võrra ette minna ja hakata seda ära kasutama. See eeldab muidugi väga head käe peale panemist ja samuti head boardi lugemist. Alustasingi 5-6 lauaga endise 12 asemel ja nüüd kogemuse kasvades olen tagasi 11 laua peale läinud. Olen tähele pannud, et kui hakata ennast sundima tegelema käte ja boardi lugemisega, siis areng on päris kiire, mingil hetkel enam ei peagi sellele nii palju mõtlema, tuleb iseenesest.

    Ehk siis: lasen valitud mängijatel palju bluffida. Läbi selle annan neile küll free kaarte (mitte alati, check/raise on tihti kasutusel), aga long runis sudan igal juhul bb/100-t kõrgemal hoida. Pealegi on üldjuhul päris kerge ära tunda, kui vastasel on tõesti käsi.

    Üldine idee on hoida ilma aktsionita mäng võimalikult väikese variatsiooniga break even ja oodata ära käed. See on selline kiskja tunne, kes minimaalse jõukuluga üritab jõuda saagile võimalikult lähedale ja õigel hetkel rakendab maksimaalselt kõik oma võimed. Seda on mu tänasest graafikust ka hästi näha. Selline mäng võimaldab mängida premium käsi pehmelt ja mitte ahneks minnes, piisab pigem keskmisest võidust, kuna pole ju vaja kaotust tasa teha.

    Seepärast ei pea vajalikuks antud limiidil teha mitte mingisugust metagame, võidelda blindide ja 3bettide pärast. See ei tähenda seda, et ma laseks blindidel varastada, aga pigem callin seal ja mängin check/raise.

    Endal on niimoodi mängides väga pehme ja plastilise mängu tunne ja kõik on väga lihtne. Fold nupu asukoht peab muidugi väga selge olema.

    Üks moment veel, mis teeb tänavate bettimise ja agressiooni võrdeks (see on vastasele väga ebameeldiv). Vaatasin täielikult üle oma bet size poliitika. Niti vastu piisab täielikult 1/2 potti. Kui enne lasin igast asendist flopil 3/4 potti, siis nüüd tavaliselt 50-60%. Sealt saab küll rohkem calle, aga olen ennast tavaliselt juba häälestanud 2barreliks, mis tuleb juba korralik. Siit on võrreldes eelnevaga ikka väga palju potte rohkem maha tulnud. Taaskord muidugi hand ja board reading! Riveril teen palju tight value bette ja blocking bette, need tavaliselt 1/4 - 1/2 potti, sellepärast ka riveri näitajad võrreldes eelnevaga kõrgemad.

    Täna lasin 1,5 tunniga 1000 kätt, nice!




  13. #73
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Mees teab, mis mees räägib ;D

    Ilus sess samuti.

  14. #74

    Re: virx747

    Very nice, Virx.

  15. #75

    Re: virx747

    Päevikut peab ka vahepeal täitma!
    Üldiselt on viimasel ajal läinud väga põnevalt, üsna plaaniväliselt olen hakanud mängima NL100, kuna bankroll lubab. Esialgu oli küll plaanis NL50-s pikemalt peatuda, aga kuna mäng muutus seal väga edukaks, siis võtsin vaikselt NL100 laudu juurde ja eile lasin juba täiega NL100-s.

    Käsi veel muidugi vähe, aga loomulikult tervitab uus limiit nagu tavaks saanud sõbralike bad beatidega ja muidu kehva kaardijooksuga, näiteks sette antakse 7% eest. Põhiline, et midagi jumala pärast lihtsalt ei tuleks!
    Uue limiidiga kaasnevad ka suurimad võidud ja kaotused siiamaani. Panen mõne käe ka.

    Üldiselt esimene mulje on, et see on tõesti limiit, kus esimest korda tuleb hakata pokkerit mängima. Suhteliselt esimest korda kohtan seda, et mängijad oskavad oma tugevaid käsi varjata ja samuti on palju tihedamalt olukordi, kus raske vastast käe peale panna. Õnneks käivad vahepeal ikka Santad ka külas :)

    Siin seni mängitud NL100 käed see kuu:



    See kuu siiamaani:


  16. #76

    Re: virx747

    Paar kätt siis, mõlemad väga halbade mängijate vastu.
    Üldiselt niimoodi sellist kätt ei mängi, aga enne mind SB-l istus donk 40/20/4, kes oli läinud 50 käega üle 40% showdowni ja näidanud täiesti haiget luckboxi. Olin näinud teda shovemas QJ-ga. Eesmärk oli jääda HU, kuna olin 99% kindel, et BTN paneb maha.

    $0.5/$1 No Limit Holdem
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG+1 ($100.00)
    MP1 ($100.00)
    MP2 ($117.00)
    MP3 ($27.70)
    CO ($44.55)
    BTN ($130.20)
    SB ($306.15)
    Hero (BB) ($115.75)

    Pre-flop: ($1.50, 9 players) Hero is BB A Q
    6 folds, BTN raises to $3.50, SB calls $3, Hero raises to $11.50, BTN folds, SB raises to $28.50, Hero calls $17

    Flop: 6 A 2 ($60.50, 2 players)
    SB checks, Hero bets $45.50, SB raises to $91, Hero calls $41.75

    Turn: 5 ($238.75, 2 players)

    River: 5 ($238.75, 2 players)

    Final Pot: $238.75
    Hero shows: A Q
    SB shows: A K

    SB wins $235.75 ( won +$116.25 )
    Hero lost -$115.75
    brazooka33 lost -$3.50

  17. #77

    Re: virx747

    Teine donk 88/40 34 käega.
    No comments, puhas rõõm :D

    $0.5/$1 No Limit Holdem
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG+1 ($131.80)
    MP1 ($41.00)
    MP2 ($39.70)
    MP3 ($101.65)
    CO ($191.50)
    Hero (BTN) ($121.30)
    SB ($73.60)
    BB ($126.60)

    Pre-flop: ($1.50, 9 players) Hero is BTN K K
    5 folds, Hero raises to $3, 1 fold, SB calls $2.50, BB raises to $7, Hero raises to $24, SB folds, BB calls $17

    Flop: 4 2 K ($51, 2 players)
    BB bets $102.60, Hero calls $97.30

    Turn: 3 ($250.90, 2 players)

    River: T ($250.90, 2 players)

    Final Pot: $250.90
    BB shows: J J
    Hero shows: K K

    BB wins $5.30 ( lost -$121.30 )
    Hero wins $242.60 ( won +$121.30 )
    SB lost -$3



  18. #78

    Re: virx747

    JA TA TULI!
    Eile. Nagu paha unenägu, mis kahjuks vist oli ilmsi. Sette 4,8%, showdowni oli põhjust vaadata 17% juhtudest, millest anti võit 30% kordadest. Pokkerijumal arvas ikka väga teisiti, et NL100 mängimine on hea mõte. Eks kobime siis allapoole tagasi ja nagu vanameister Śveik ütles: "Suu pidada ja edasi teenida!".




  19. #79
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Mul oli ka eile üle pika aja sarnane jooks, lõppseis jäi -500. Vahepeal juhtus ime asju ja deep stackina hävisin jne, sealt ka suht suur kaotus. Peale Eurovisiooni oli muidugi fishe nagu jalaga segada, aga kaardijumal ei olnud samuti minu poolt eile.

    Küll NL50 peal kõik jooksma saad ja varsti jälle uusi shote nl100 võtad.

  20. #80

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mul oli ka eile üle pika aja sarnane jooks, lõppseis jäi -500. Vahepeal juhtus ime asju ja deep stackina hävisin jne, sealt ka suht suur kaotus. Peale Eurovisiooni oli muidugi fishe nagu jalaga segada, aga kaardijumal ei olnud samuti minu poolt eile.

    Küll NL50 peal kõik jooksma saad ja varsti jälle uusi shote nl100 võtad.
    Eile oli küll rõve tunne, aga tegelikult eriti ei morjenda, kuu teenistus koos boonustega on hetkel reaalselt veidi üle $2k, peaasi, et kässari peale saan. Täna hommikul lasin 1300 kätt NL50-s, teenistus $155, pokkerijumal tegi näo, nagu poleks eile midagi juhtunudki.

Lehekülg 4, kokku 14 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES