Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 14 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 280

Teema: virx747

  1. #81

    Re: virx747

    Krt, kas nüüd tõsteti doomswitch NL50 pealt NL100 peale? Mul viimased 5 sessiooni järjest kasumis NL50's hetkel, viimased 22k kätt olen 9.0bb/100 vist lasknud ning vahepeal oli üx -300$ sess :)

  2. #82
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: virx747

    Väga valus downswing!
    Samas, keep it up, kui bankroll natukenegi lubab, et mitte masendusse sattuda ja plussis oled niikuinii, siis pole hullu! Ränk vaadata ikkagi tegelikult!

  3. #83
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Virx saab sellest kergelt üle, sest ta on tohutult arenenud nende viimaste kuude jooksul.

  4. #84
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Pre-flop: ($1.50, 9 players) Hero is BB A Q
    6 folds, BTN raises to $3.50, SB calls $3, Hero raises to $11.50, BTN folds, SB raises to $28.50, Hero calls $17
    Mis su plaan oli näiteks 337r flopi korral kui SB shoveb?

  5. #85

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas camu
    Väga valus downswing!
    Samas, keep it up, kui bankroll natukenegi lubab, et mitte masendusse sattuda ja plussis oled niikuinii, siis pole hullu! Ränk vaadata ikkagi tegelikult!
    valus? Suht standard on 10BI j u

  6. #86
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    JA TA TULI!
    Eile. Nagu paha unenägu, mis kahjuks vist oli ilmsi. Sette 4,8%, showdowni oli põhjust vaadata 17% juhtudest, millest anti võit 30% kordadest. Pokkerijumal arvas ikka väga teisiti, et NL100 mängimine on hea mõte. Eks kobime siis allapoole tagasi ja nagu vanameister Śveik ütles: "Suu pidada ja edasi teenida!".



    Su eelnevaid graafikuid vaadates tundus, et sul on selline asi tulemas, näide minu armsast viimasest 50k käest.


  7. #87

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    Mis su plaan oli näiteks 337r flopi korral kui SB shoveb?
    Hea küsimus. Foldinud oleks. Ta tundus küll kehv mängija ja oli ka üsna agressiivne, aga siiski pigem callis suuri tõsteid kui tõstis ise. Nii et any PP vastu sellisel flopil umbes suhtega 1:3 taga.

    QJs ta callis näiteks PF AI KK vastu.

  8. #88

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Su eelnevaid graafikuid vaadates tundus, et sul on selline asi tulemas, näide minu armsast viimasest 50k käest.
    Eks ma ootasin ise ka, aga ta tabas just kõige ebameeldivamal hetkel. Viimast 85k big blindi graafikut vaadates tundub see kukkumine päris normaalne, aga niimoodi rahas ja ühepäeva lõikes on valus.

    Igatahes häviksin igal juhul enne kaks korda rohkem raha niimoodi ühe päeva lõikes, kui Sinu kaotus 40k käe jooksul. See pikaajaline hakkab suht kindlalt juba vaimule ja tervisele mõjuma. Mis muud kui kannatlikku meelt ja loodame parimat!


  9. #89

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Eks ma ootasin ise ka, aga ta tabas just kõige ebameeldivamal hetkel. Viimast 85k big blindi graafikut vaadates tundub see kukkumine päris normaalne, aga niimoodi rahas ja ühepäeva lõikes on valus.

    Igatahes häviksin igal juhul enne kaks korda rohkem raha niimoodi ühe päeva lõikes, kui Sinu kaotus 40k käe jooksul. See pikaajaline hakkab suht kindlalt juba vaimule ja tervisele mõjuma. Mis muud kui kannatlikku meelt ja loodame parimat!
    200k kätt (y)

  10. #90

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas leits
    200k kätt (y)
    Seda ei ole võimalik kommenteerida.

  11. #91
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: virx747

    Leitsil siiski teema selles, et tema võidud läksid suckoutide taha... nagu aru saan jooksis ta tänu sellele 200k kätt breakevenilt. 200k kätt joonlauga alla on hoopis teine teema.

    Olen näinud graafikut kus 500k käe peal mees jooksis 50bi alla ev-d, 700k k peal oli 50st saanud 30.

    Ja tõsi ... olen mõneks ajaks täiesti "burned out". Hetkel suudan 3k kätt dowswingi mängida, aga siis pean 36h vahet ka pidama. Kui emotsioonitut A-mängu ei tee, siis ei suuda volüümi ikka grindida.

  12. #92
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: virx747

    Igakord kui sinuga ühte lauda satun siis kui mina olen button siis sina oled BB või vastupidi :)

    edit: 500 post :)

  13. #93

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Igakord kui sinuga ühte lauda satun siis kui mina olen button siis sina oled BB või vastupidi :)

    edit: 500 post :)
    On jah päris tihti nii olnud, eilegi oli.
    Meenub paar kätt ka.

    Olin kindel, et kaitsed blindi ja proovisin Sind bluffima saada. Aga mida edasi käsi arenes, seda keerulisemaks mu olukord läks, kuna lootsin, et blufid alguses, aga betid läksid tõsisemaks alles lõpupoole. Turni oleks ikka ma pidanud üle tõstma. Nii et Sul pidi midagi tugevat ikka käes olema, kartsin loomulikult AA, QQ. Riveris olin kindel, et Sa ei blufi, nii et väga raske otsus riveril :)

    $0.25/$0.5 No Limit Holdem
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG+1 ($28.94)
    MP1 ($19.48)
    MP2 ($61.08)
    MP3 ($80.05)
    CO ($89.07)
    Hero (BTN) ($50.00)
    SB ($10.04)
    BB ($49.25)

    Pre-flop: ($0.75, 9 players) Hero is BTN K K
    1 fold, MP1 calls $0.50, 3 folds, Hero raises to $1.75, 2 folds, BB raises to $6.75, MP1 folds, Hero calls $5

    Flop: 5 Q 6 ($14.25, 2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: 7 ($14.25, 2 players)
    BB bets $11.25, Hero calls $11.25

    River: 8 ($36.75, 2 players)
    BB bets $31.25, Hero calls $31.25

    Final Pot: $99.25
    BB shows: K K
    Hero shows: K K

    BB wins $48.87 ( lost -$0.38 )
    Hero wins $48.88 ( lost -$0.37 )
    MP1 lost -$0.50


    Teine käsi.
    Tõesti arvasin taas, et tõrjud mu stealimist ja flopi reraise mulle tegelikult meeldis, kasvatas potti ja andis mulle täpselt vajalikud pot oddsid callimiseks. Turni raise oli muidugi juba maasikas ja ootasin rõõmuga riverit. Samas tundus mulle siiski, et Sul mingi käsi on, kuna olid ikka üle keskmise julgelt bettinud. Nii et teine Q riveril ja pot size bet riveril oli mulle piisav põhjus foldimiseks. Ükskõik, mis ütled, olen ikkagi kindel, et Sul oli käes 44, 77 võibolla KK. Kui vassid, siis müts maha sellise mängu ees!

    $0.25/$0.5 No Limit Holdem
    8 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG+1 ($7.75)
    MP1 ($53.50)
    MP2 ($49.00)
    CO ($88.71)
    BTN ($59.89)
    SB ($62.91)
    BB ($10.00)

    Pre-flop: ($0.75, 8 players) Hero is A 2
    5 folds, Hero raises to $1.50, SB calls $1.25, 1 fold

    Flop: K 7 4 ($3.50, 2 players)
    SB checks, Hero bets $2.50, SB raises to $7.50, Hero calls $5

    Turn: Q ($18.50, 2 players)
    SB bets $13.75, Hero calls $13.75

    River: Q ($46, 2 players)
    SB bets $40.16, Hero folds

    Final Pot: $86.16

    SB wins $84.66 ( won +$21.75 )
    Hero lost -$22.75






  14. #94
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: virx747

    esimeses käes sa hoidsid potti meelega väiksena?
    KK-ga ehk siis 1 paariga ei beti peale BB chekkimist 3-betitud flopis?

  15. #95

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    esimeses käes sa hoidsid potti meelega väiksena?
    KK-ga ehk siis 1 paariga ei beti peale BB chekkimist 3-betitud flopis?
    See on jah selline kahe otsaga otsus. Ühest küljest kui tal käes AA või AK, siis saab potti paremini kontrollida edaspidi. Teisest küljest, kui tal AK, AQ, KQ, JJ, TT, 99, siis teda eksima meelitada ja oma nõrkust näidata, kuna olin ju ikkagi BTN. Väiksed PP-d tal välistasin.

    Edit
    AA ja QQ muidugi, mitte AA ja AK

  16. #96

    Re: virx747

    Teeks väikse vahekokkuvõtte eelmisest kuust, enne kui Jaanipäev kätte jõuab. Kuu algas totaalse NL50 biitimisega, tundsin ennast juba nii isaselt, et mingi hetk otsustasin NL100 proovida. Alguses polnud väga vigagi, siis aga tabas mingi müstiline tagasilöök. Alguses lohutasin ennast, et standard "kerge" downswing, aga asi ei tahtnud lõppeda ega lõppeda. Lühidalt, peale kahte katset NL100-s läbi lüüa kobisin tagasi NL50-sse, mida jätkuvalt ikka biidin.

    Peale väikest analüüsi (tänud ka Tigranole!) jõudsin järeldusele, et preflop agressiivsus jätab ikka NL100 jaoks soovida. Plaan on nüüd juuni kuus harjutada seda NL50-s, koguda rasva ja võibolla juulis teha uued shotid.

    Boonuseid õnnestus mais kokku kühveldada isegi $1400 eest, nii et kokkuvõttes kogu teenistus ikka $2379, mis polegi paha.

    Siin kaks mai graafikut, NL50 ja NL100.






  17. #97
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Sa oled NL50 kunn seal Toweris praegu ;D

  18. #98
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Sa oled NL50 kunn seal Toweris praegu ;D
    oot oot oot...kohe tõmban lauad lahti ;D

  19. #99

    Re: virx747

    ;D Jeah, right, kunn.
    Meie foorumi rahvas biidib seal korralikult, vahel ühes lauas neljakesi! Tegelt selle aja jooksul on kõik vähegi arvestatavad regularid küll oma arust paigas, mingit aukartust kellegi vastu pole, kõik eksivad varem või hiljem.

  20. #100
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    ;D Jeah, right, kunn.
    Meie foorumi rahvas biidib seal korralikult, vahel ühes lauas neljakesi! Tegelt selle aja jooksul on kõik vähegi arvestatavad regularid küll oma arust paigas, mingit aukartust kellegi vastu pole, kõik eksivad varem või hiljem.
    Kes see neljas on olnud?

Lehekülg 5, kokku 14 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES