Paistab, et minust blogi tegijat niipea ei saa, kuigi aasta alguses võtsin plaani, jõuab edaspidi kui vajadus tekib. Kasutan siis ka siinse kommuuni mõnusat keskkonda ja lõpetan oma halamiste ja kätega teiste topikute läbustamise.

Pokker kasvas minu jaoks välja nagu maa alt, paar head sõpra nakatasid. See juhtus 2008 oktoobris ilmselt. Sealt alates on olnud väga vähe päevi, kus pole pokkeriga tegelenud. Nüüdseks olen jõudnud niikaugele, et alates homsest ei ole mul elus mitte ühtegi muud tööd ega kohustust peale pokkeri mängmise. Ise tahtsin.

Tänaseks mängitud 108k kätt ja muudes numbrites pole jõudnud mitte kusagile. Küll aga pole mul endal kahtlust, et olen nende kuude jooksul ahminud endasse väga arvestatava hulga teadmisi. Ja päris aus olles mulle tegelikult meeldivad need raskused, mida siiani olen pidanud ületama. Kui kõik oleks algusest peale jooksma hakanud, poleks mul kindlasti sellist info pagasit nagu hetkel. Küll see mäng järgi tuleb.

Mõne sõnaga endast, siis terve elu olen olnud spordiga väga tihedalt seotud, harrastanud olen paljusid alasid alustades kümnevõistlusega noorteklassis ja lõpetades pokkeriga :) Viimane suur armastus enne pokkerit on olnud viimased 9 aastat purjelauasõit. Elan Kiilis ja mul on väga lahe pere koos laste ja jänesega.

Siia hakkan ilmselt panema avalikult oma graafikuid ja analüüse, nagu teisedki. Ja vahel saab omas keskkonnas mõne "targa" mõtte ka välja ütelda. Kõike head!