Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1

    PLO200 headsup - HEM HH analüüs feat. Paavo Korkka

    NB! Tegemist pole õppevideoga.


    Limiit: PLO200
    Formaat: Heads-up
    Video pikkus: 30min
    Video suurus: 20 MB
    Download: siit............

    info: Mul uus arvuti ja mikker, seega minu hääl/mikker ei krabise. Paavo hääl on vaiksem ja tuleb läbi Skypei, seega tema hääl pole kõige tugevam.



    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 23.07.11 at 00:47

  2. #2

    Re: PLO200 headsup - HEM HH analüüs feat. Paavo Korkka

    Hea tagasiside puhul järgneb sellele ka II osa paremate ja raskemate jaotustega

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: PLO200 headsup - HEM HH analüüs feat. Paavo Korkka

    Tore video ja oluliselt parema kvaliteediga kui vana mikriga tehtud videod olid. Paavo jutust kuulis ka 100% sõnu ära, nii häältega oli korras.

    4. Käes turn on kindlalt suur bet, et vastane maksaks kõigi oma tõmmetega ja et riveriks oleks potsize alles. Videos tegid nii, aga arutasite ka pot controllimise varianti. Check back oleks üsna kohutav minu arvates, meeletu value õhus. Riveri ma foldiks üsna rahulikult, sest ükskõik kui vaalane vastane ka poleks, tal on lihtsalt liiga palju masti oste käes pärast turni check-calli.

    5. Käsi on well played. Paavole justkui ei meeldinud, aga imo sa rääkisid õigust. 3-betile foldimine elus ja koos töötavate kaartidega pole omaha HU-s tõepoolest mõistlik. Me peame panema juurde kõigest 6 bb-d ja nii sinul kui vastasel on üle 90% stackist veel taga. Positsioonis 3-betitud potti mängida on puhas rõõm, sest vastane saab teha suuri ning kalleid vigu. Ning flop on kindel commitiv raise. Polnud seal midagi tildist imo.

    Tehke kindlasti 2. osa ka. Väga mõnus kuulamine-vaatamine. Olen ise ka viimasel ajal natuke PLO HU-d hakanud proovima. Küll madalamal limiidil, aga no väga "huvitavaid" vastaseid kohtab selles formaadis ikka. :D

  4. #4

    Re: PLO200 headsup - HEM HH analüüs feat. Paavo Korkka

    Kuigi olen PLO-d aastaid mänginud, siis HUs siiski väga ekspert ei ole, samas mäng kohati ikka väga erinev. Põhimõtteliselt WP, sir, polegi nagu palju kommenteerida, enamik käsi oleksin samamoodi mänginud. Natuke tekitas küsimusi kas Q542 on vaja üldse mängida, isegi buttonis. Täielik rääbis ja neid floppe, mida selline räim tabaks ja mida oleks ka mugav mängida, on ikka sigavähe. Ehk et jah, ma oleks pre foldinud, samuti oleksin foldinud 3 beti vastu. Aga ma olen nitine ka.

    Ootan uusi videosid.

  5. #5

    Re: PLO200 headsup - HEM HH analüüs feat. Paavo Korkka

    pole nagu suurt midagi vaadata, "callin sest on whaal" video
    esimene ja teine käsi võib münti visata, fishi vastu on esimene obv call, teises mõtleks võib-olla veidi rohkem foldile, sest J ei ole just väga "plank"- completeb põhilise draw ja A3 on ka vabalt ranges.
    KQ7 flopil tuleks kindlasti flopil pot raiseda imo, olgu ta pealegi dry board- seda paremgi, turnil jällegi complete ainus draw ja ei check-shipiks, vaid pigem mõtleks calli peale kui tunned end luckina (või kui julged ärtut shippida) või siis fold. shipi puhul kui calli saaks turnil, poleks ka just väga õnnelik, sest blockid üht enda fh outi
    ei saa aru kuidas A89K on min raise, samas kui mingi täielik pask Q524 on pot-call, aga maitse asi. potiks flopi ja turni, sel juhul peaks ka riveri callima. as played on river easy fold
    eelviimane käsi ei kommentaari
    3JQ8 on flop über nuts? mis drooge te tarbite, imo suht fishine kui seal raha sisse toppida
    Viimati muudetud KraindOnMaind poolt : 27.07.11 at 00:56

  6. #6

    Re: PLO200 headsup - HEM HH analüüs feat. Paavo Korkka

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    pole nagu suurt midagi vaadata, "callin sest on whaal" video
    esimene ja teine käsi võib münti visata, fishi vastu on esimene obv call, teises mõtleks võib-olla veidi rohkem foldile, sest J ei ole just väga "plank"- completeb põhilise draw ja A3 on ka vabalt ranges.
    KQ7 flopil tuleks kindlasti flopil pot raiseda imo, olgu ta pealegi dry board- seda paremgi, turnil jällegi complete ainus draw ja ei check-shipiks, vaid pigem mõtleks calli peale kui tunned end luckina (või kui julged ärtut shippida) või siis fold. shipi puhul kui calli saaks turnil, poleks ka just väga õnnelik, sest blockid üht enda fh outi
    ei saa aru kuidas A89K on min raise, samas kui mingi täielik pask Q524 on pot-call, aga maitse asi. potiks flopi ja turni, sel juhul peaks ka riveri callima. as played on river easy fold
    eelviimane käsi ei kommentaari
    3JQ8 on flop über nuts? mis drooge te tarbite, imo suht fishine kui seal raha sisse toppida
    tänud tagasiside eest.
    aga mul on üks küsimus, kas sa oled üldse plo headsuppi mänginud?
    viimane käsi on imo täiesti standard, kui vastasele meeldib anyway flopil pot bette panustada.

  7. #7
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: PLO200 headsup - HEM HH analüüs feat. Paavo Korkka

    Tore video. Ootaks ka teist osa.
    Hästi lahti seletatud paljud kohad ja seda disskussiooni oli ka tore kuulata. :D
    Huvitav oli see, et päris paljudes kohtades oleks ise täpselt samamoodi käitnud, kuigi never ever pole plo hu cashi pelanud. :P.

  8. #8

    Re: PLO200 headsup - HEM HH analüüs feat. Paavo Korkka

    1. küsimus: Kas Paavo hingas mikrisse või peeretas, 23 minuti kandis siis?

  9. #9

    Re: PLO200 headsup - HEM HH analüüs feat. Paavo Korkka

    Kuulasin veel neid hääli ja tundub, et Paavo imiteeris ürgvaala häälitsusi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES