Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 21
  1. #1
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Audi A6 1997a 1.8T automaat


  2. #2
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Küsige :)

  3. #3

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    kui "pokkeriprole" teed 50% hinnasula, siis võtan ära :D

  4. #4
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    kui "pokkeriprole" teed 50% hinnasula, siis võtan ära :D
    Nii palju vast ei tee :D

  5. #5
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Vahepeal korralik hinnasula toimunud.

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    ilus. miks ära müüd? tahad midagi äkilisemat?

  7. #7
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    ilus. miks ära müüd? tahad midagi äkilisemat?
    Ostsin selle auto sügisel oma vanematelt. Nüüd aga mõtlen, et mulle pole nii suurt autot vaja, sest sõidan põhiliselt üksi või kahekesi. Ja kuna natuke raha on kogunenud siis tahaks midagi väiksemat ja sportlikumat nagu nt A4 s-line või 3. seeria BMW. Siiani olen autosse investeerinud, alles paar nädalat tagasi otsustasin, et tahaks uut.

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    oleksid poolteist kuud varem pannud siis oleks kohe ära võtnud :) aga ostsin A6 ära juba

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    a4 ikka liiga väike, ära seda küll võta, ise sõitsin ligi aasta ringi ja ikka viskas sita ette küll. Aga eks see rohkem maitse asi ja muidugi mul oli esimene a4 aastakäik, kui juba 99+ võtad siis (Y)

  10. #10

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    sõitsin isegi mingi aeg esimese aastakäigu a4-ga ja täiesti mõttetu auto minu arust. Enamus asju selle auto juures käis närvidele :D

  11. #11

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Käisin kunagi proovisõitu tegemas sellega ja täiesti mõtetu auto, milles iga asi käis närvidele:-) Eriti käiguvahetus automaatkastil, mingid imelikud lühikesed käigud. Vanem A4 siis.

  12. #12
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Räägin B6 kerega A4st, vanem kere ei meeldi mulle. Konkreetne auto, millega käisin sõitu tegemas oli 2002a s-line, 2.5tdi, manuaalkastiga, täisvarustusega. Oleks automaat ka olnud, oleks tõeline maasikas olnud esimese kogemuse põhjal. Aga see auto müüdi juba ära, nii et ei teagi.
    Teine mõte on praeguse autoga edasi sõita, teha A-kat ning osta tsikkel :)

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    kas 2002a 2.5tdi mootoril pole mitte sama viga mis eelmistel aastate(nukkvõll)üürgab ka mehemoodi

  14. #14
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    kas 2002a 2.5tdi mootoril pole mitte sama viga mis eelmistel aastate(nukkvõll)üürgab ka mehemoodi
    Jap kuni 2002a mootoriteni oli see viga. Aga tol konkreetsel autol oli mootoriremont ära tehtud.

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Siin foorumis on autode müük üsna populaarseks saanud. Mul oleks ka üks isend müüa, 2007 a. Hyundai Coupe FX 2.7. Isegi garantii on veel olemas. Aga ma olen täiesti ebapädev, kuidas autosid müüa. Seni olen need lihtsalt liisingusse tagasi andnud ja uue võtnud või on seda keegi teine korraldanud. Andke head nõu. Muuseas, kas mingid kriimud peidetakse enne odavalt ära? Mõned väga marginaalsed värvikahjustused on peal, ennast ei sega absoluutselt. Teeninduses taheti 35k EEKi selle eest. Ütlesin neile väga halvasti selle peale.

  16. #16

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Siin foorumis on autode müük üsna populaarseks saanud. Mul oleks ka üks isend müüa, 2007 a. Hyundai Coupe FX 2.7. Isegi garantii on veel olemas. Aga ma olen täiesti ebapädev, kuidas autosid müüa. Seni olen need lihtsalt liisingusse tagasi andnud ja uue võtnud või on seda keegi teine korraldanud. Andke head nõu. Muuseas, kas mingid kriimud peidetakse enne odavalt ära? Mõned väga marginaalsed värvikahjustused on peal, ennast ei sega absoluutselt. Teeninduses taheti 35k EEKi selle eest. Ütlesin neile väga halvasti selle peale.
    Noh, mis seal on siis. Paned auto24.ee ülesse nagu ikka tehakse. Kui masinal veel mingi sport lisad või mis iganes, siis võid seda ka pealkirjas mainida tõmbab rohkem kliente ligi. Selle kriimude või värvikahjustuste koha pealt nii palju, et see pigem enda südametunnistuse asi kas näitad või ei näita, aga ma pigem neid nii väga eraldi ära ei märgiks piltidel, sest see pigem kahandab autoostu soovi. Muidugi kui on sellised, et ikkagi väga hästi on märgata, siis tuleks lisainfos ära mainida. Ja mis hinda puutub, siis eriti popp on nii, et paned alguses ntks 13k müüki ja siis paned soodushinna 10-11k. :D

    Edu:)

  17. #17
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Ty. Muuseas, kui palju on tonte, kes käivad niisama autosid vaatamas ja proovimas ilma soovita osta? Ma ei viitsiks küll eriti aega raisata ja iga päev käia oma sodi demonstreerimas. Ilmselt tuleb siis kohe hind panna selliseks, et asi käest võetakse. Ise olen täiesti eeskujulik autoostja - pole kunagi ühtegi autot peale proovisõitu ostmata jätnud. Samas pole kunagi sõitnud ka sellistega, mida potentsiaalselt osta ei tahaks.

  18. #18

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Ma kaldun arvama, et see pigem selliste vähe kallimate autode puhul (maasturid ja luksusautod, mis maksavad 15-25k), sest sellises hinnaklassis on palju kenasid autosid saadaval ja loomulikult tuleb erinevaid variante kaaluda. Suhteliselt nõme on küll, kui näitad 10le inimesele ja raiskad aega, kuid keegi lõpuks siiski ära ei osta, kuid eks see käib ka automüügi juurde.

  19. #19
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Ty. Muuseas, kui palju on tonte, kes käivad niisama autosid vaatamas ja proovimas ilma soovita osta? Ma ei viitsiks küll eriti aega raisata ja iga päev käia oma sodi demonstreerimas. Ilmselt tuleb siis kohe hind panna selliseks, et asi käest võetakse. Ise olen täiesti eeskujulik autoostja - pole kunagi ühtegi autot peale proovisõitu ostmata jätnud. Samas pole kunagi sõitnud ka sellistega, mida potentsiaalselt osta ei tahaks.
    ma panin tuttava müüa-sai müügist 10%

  20. #20
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Audi A6 1997a 1.8T automaat

    Kas auto on müüdud juba ?

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES