Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 75 EsimeneEsimene ... 32404142434452 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 1486
  1. #821
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Kust motovarustust osta? Riideid, kiiver, saapad, kõik jutud noh. Motodepoo tundub solid koht, kellelgi kogemusi? Ning kas eelistada nahast või tekstiilist riideid?
    http://www.biker24.ee/

  2. #822
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Olen elus pidanud 4 audit ja käinud läbi kõikvõimalikud remonditöökojad. Audihooldus on viimane koht, kuhu ma sul soovitan minna. Väldi seda kohta 100%.
    Revalis saad alati parima teeninduse aga ka suurima arve.
    Forss on ok, kuigi ma ei pöörduks sinna, kui on mõni spetsiifilisem mure. Hariliku hooldusega saavad kenasti hakkama, aga spetsialise, kes tunnevad audi hingeelu põhjalikult, seal minu meelest ei ole.
    Kostiveres asub OÜ Arupo. Omanikuks on audi fanaatik, rallisõitja Urmo Aava isa, Rain Aava. Tema on teinud läbi aastate enamused hooldused ja suuremad remondid minu kõikidel autodel ja julgen väita, et nii häid spetsialisate ja PRAKTIKUID ei ole isegi Reval autos mitte. Paari aasta eest ta laiendas oma ettevõtmist ja seoses sellega on mõned mehhaanikud tööle võetud. Kahjuks on pärast kaadri laienemist esinenud mõningaid lohakusega seotud probleeme nendega(üks kord jäeti õõtshoob lahti, pärast geneka remonti ei toiminud enam kesklukk, kuna audi võti unustab auto ära, kui akujuhe maha võtta jne.), aga kus neid ei esineks.
    Ühesõnaga, kui sa tahad teenindust kus su auto tehakse korda võimalikult hästi ja kiiresti, siis pöördu sinna. Hinnatase on kahjuks kõrgem, kui enamustes urgastes, aga seal küsitakse raha vähemalt asja eest.
    Panin Forssi aja - esimene vaba aeg 14. september!!!

    Peale aja panekut tuli meelde, et see kuu saab ülevaatus läbi. Minu mäletamist mööda oli selline süsteem, et kui praegu viin ülevaatusele ja ei saa läbi, siis antakse kuu aega pikendust ja pean ~ 100EEK maksma kui uuesti lähen - teab keegi midagi sellest?

  3. #823

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    pikendust imo pole ja kordus on enamatsi tasuta normaalsetes kohtades

  4. #824
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Ma sain küll kuu aega pikendust.

  5. #825
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Kust motovarustust osta? Riideid, kiiver, saapad, kõik jutud noh. Motodepoo tundub solid koht, kellelgi kogemusi? Ning kas eelistada nahast või tekstiilist riideid?
    mis sikkel on või milline osta plaanis?

  6. #826
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Tsitaat Algselt postitas taasver Vaata postitust
    mis sikkel on või milline osta plaanis?
    Ei ole veel kindlat valikut teinud, hakkan alles lubasid tegema septembris.

  7. #827

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.


  8. #828
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Toimiv asi ka?

  9. #829

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Normaalsetes kohtades kordus pool täishinnast... ja aega kuu. EO vea puhul puksiir :D
    Viimati muudetud doublemint65 poolt : 16.08.11 at 21:10

  10. #830

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.


  11. #831
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Tsitaat Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
    Lol, PTR näitab peaaegu 800k käsi ja ühtegi royalit pole saanud selle ajaga :P.

  12. #832

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Panin Forssi aja - esimene vaba aeg 14. september!!!

    Peale aja panekut tuli meelde, et see kuu saab ülevaatus läbi. Minu mäletamist mööda oli selline süsteem, et kui praegu viin ülevaatusele ja ei saa läbi, siis antakse kuu aega pikendust ja pean ~ 100EEK maksma kui uuesti lähen - teab keegi midagi sellest?
    Pikendust ei anta, kuid võid remonti sõitmise jutuga pääseda. Tallinnas muidugi politseid kordi rohkem näha kui mujal, seega ei tasu ära. Olen kuulnud, et lihtsam on tavaülevaatusest nii 3x rohkem maksta ilma autot näitamata.

  13. #833
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Olen kuulnud, et lihtsam on tavaülevaatusest nii 3x rohkem maksta ilma autot näitamata.
    Wat? Mis selle point on? Kõigeealt maksad ülevaatuse eest rohkem ja siis pead mingi hetk ju ikka parandama hakkama kui ta sul otsad annab. Ma ei saa aru.
    Ja kui on juba selline auto mis enam kuidagi ametlikult läbi ei lähe, siis oleks aeg ilmselt uue masina peale mõelda. Ega koonerdamine pole kokkuhoid.

  14. #834
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Pikendust ei anta, kuid võid remonti sõitmise jutuga pääseda. Tallinnas muidugi politseid kordi rohkem näha kui mujal, seega ei tasu ära. Olen kuulnud, et lihtsam on tavaülevaatusest nii 3x rohkem maksta ilma autot näitamata.
    Oled ikka päris kindel, et pikendust ei anta? Kui ülevaatuselt läbi ei saa, antakse korduv-ülevaatus: kuu ajaga pead korda saama (ehk siis pikendus). Ei saa loogiline olla, et autot mis ülevaatuselt tagasi saadeti, saaks kohe puuduva ülevaatuse eest trahvida

  15. #835

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Täpsustan: Kordusülevaatuse saab muidugi (kuu aja jooksul), lihtsalt antud juhul ei tohi Codecci septembris enam sõita ehk eelmise ülevaatuse kehtivusaeg on lõppenud ja sõta tohib ainult remonditöökotta ning ülevaatuspunkti.

  16. #836
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Nii on jah. Reaalsuses sõidavad muidugi kõik igapäevaselt ringi sellel perioodil. Kuidas politsei sellesse suhtub, ei tea.

  17. #837
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Täpsustan: Kordusülevaatuse saab muidugi (kuu aja jooksul), lihtsalt antud juhul ei tohi Codecci septembris enam sõita ehk eelmise ülevaatuse kehtivusaeg on lõppenud ja sõta tohib ainult remonditöökotta ning ülevaatuspunkti.
    Ma siis täpsustan ka igaks-juhuks: kui auto ülevaatus lõpeb 31.august ja minna selle autoga näiteks 29. august ülevaatusele, kus sind üle ei lasta, antakse sulle septembri lõpuni aega (pikendust) auto korda teha. Ja saad terve septembri rahulikult sõita - kedagi ei koti (s.h. politseid)

  18. #838

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    http://www.ohtuleht.ee/88601

    Autoregistrikeskuse tehnoosakonna juhataja Rein Eineri sõnul ei tohi tänavu enam kordusülevaatusele suunatud autoga niisama ringi sõita. “Tohib sõita vaid ülevaatuselt remondikohta ja sealt tagasi ülevaatusele.”


    Võibolla on vahepeal uuesti seadust muudetud, kuid mina pääsesin ka paar aastat tagasi just nimelt selle remonti sõitmise jutuga. Politseiauto sõitis lihtsalt vastu, kontrollisid lihtsalt numbrit, siis ümberpöörd ja vilkurid peale.

  19. #839
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    No ma teen siis vaidlusele lõpu. Loeme seaduseid.

    3) «esitada korduvülevaatusele» – sõidukil on viis või enam väheohtlikku riket või puudust ehk kasvõi üks ohtlik rike või puudus. Kuni vigade kõrvaldamiseni loetakse sõiduk mittevastavaks kehtivatele nõuetele, kuid erandina võib sellises tehnoseisundis sõidukiga sõita rikete või puuduste kõrvaldamiseks mööda lühimat teed garažeerimis- ja remondikohani ning pärast rikete või puuduste kõrvaldamist mööda lühimat teed ülevaatuspunktini. Sõitmisel peab juhil kaasas olema kontrollkaart;
    Allikas: §10 punkt 3

  20. #840

    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Nii on... kuu aega võid sõita remonditöökotta ja ülevaatuspunkti. Samas kui kell 3 öösel vahele jääd pollarile, siis ega nad väga uskuda ei taha, et sa nüüd remonditöökotta sõidad või remonditöökojast ülevaatuspunkti.

    Aga enamasti ei viitsi politsei midagi teha ja laseb sul edasi sõita.

Lehekülg 42, kokku 75 EsimeneEsimene ... 32404142434452 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES