Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 43, kokku 43
  1. #41

    Re: õhtused tegevused

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    yeah.. pärast seda ristsõnade juttu mõtlesin kohe sudokude peale.
    ehk on veel mingeid sarnaseid mänge/puslesi/mõistatusi?(mis ei kuuluks sudokude perekonda)
    kuigi need brain-training värgid vist inimesi targemaks ei tee.

    Päris head on need jaapani mõistatused,kus tuleb mingi pilt kokku saada!

  2. #42
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: õhtused tegevused

    Tavaliselt kui ikka meeletult igav on õhtul ja samas und ka pole siis loen 2+2 OOT-st erinevaid ask me anything threade.
    Päris tihti arvastan, et wtf ma olen seda topicut juba 4h lugenud w. Igast huvitavat lugemist seal ikka.

  3. #43

    Re: õhtused tegevused

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    yeah.. pärast seda ristsõnade juttu mõtlesin kohe sudokude peale.
    ehk on veel mingeid sarnaseid mänge/puslesi/mõistatusi?(mis ei kuuluks sudokude perekonda)
    Siin kogu list: http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Logic_puzzles

    Samas see sudokude fenomen on taas asi, millele väga hästi pihta ei saa. Mulle tunduvad need kõigi muude jaapani mõistatustega võrreldes kõige nürimad ja labasemad. Neid hakati mingi hetk ajakirjanduses haipima ja massiliselt avaldama, kuna nende koostamine kõige lihtsam ja odavam, kõrgetasemeliste ristsõnade tellimine nt on väljaannetele palju kulukam. Ime, et see sudokude buum ikka veel edasi kestab, endal sai küll huvi mõne kuuga otsa...

    Nad ei arenda ka peaaegu mitte midagi, natuke ehk aitavad loogilist mõtlemist erksana hoida, aga nende numbrite asemel võiks samahästi seal ka tähed või mingid kujundid olla.

    Märksa enam pinget pakub nn killer sudoku, kus hoopis rohkem loogikat ja arvutamisoskust vaja kui tavalises: http://killersudokuonline.com/play.html

    Vahelduseks võib neid jaapani mõistatusi muidugi teha, aga harivate/teravmeelsete küsimustega ristsõnade vastu nad ikka ei saa, eks seetõttu ole ka ristsõnaväljaanded palju populaarsemad. Ma õppisin nt inglise keele põhisõnavara suuresti ristsõnu lahendades, sest koolides sai muid võõrkeeli õpitud...

    Ja väga ei morjendagi, et enamus väljaandeid kubisevad haltuurast, mis väga lahendama ei tõmba. Koostamine on mitmeid kordi suurem väljakutse: 1) kõigepealt mingi huvitava/humoorika pildi ja tabava lahenduslause leidmine, 2) siis ristsõna kokkupanek, 3) lõpuks küsimuste koostamine (soovitavalt siis trafaretsusi vältides).

    edit2: aaja. peaksin veel googeldama et kuidas õhtust väsimust vähendada.
    Aitavadki nt kergemat laadi võimlemisharjutused, venitused-painutused-sirutused, käte- ja puusaringid jms. Teiseks ülesöömise vältimine ja muidugi võimalikult tervislik toit. Need kõige elementaarsemad, lihtsamad ja tõhusamad asjad.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Tavaliselt kui ikka meeletult igav on õhtul ja samas und ka pole siis loen 2+2 OOT-st erinevaid ask me anything threade.
    Päris tihti arvastan, et wtf ma olen seda topicut juba 4h lugenud w. Igast huvitavat lugemist seal ikka.
    Jep, lõputu kullaauk, loen näiteks Travel-rubriiki ka seal tihti.

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES