Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 26, kokku 26
  1. #21

    Re: Nl100: 200bb deep 2 paari wet boardil

    MP tuli lauda ja postitas blindi ja sina tõstsid 6x? Selle põhjal ma paneks regi rohkem suvalise käe peale kui 3betib ja postflop usun, et sai tõesti paremini pihta. Mingid QQ+ välistaks kindlasti, pigem paneb meid selle käe peale ja võtab fat valuet.

  2. #22
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Nl100: 200bb deep 2 paari wet boardil

    Ma mõtlen selle peale, et kui endla on käsi, siis miks me peaksime riveris ainult pool potti valuet võtma. Miks ei võiks me võtta nt potti või hoopis 1,2potti nt. kui tunneme et vastasel midgai on. Teiseks suurremad valuebetid ananavd ka suuremaid võimalusi bluffimiseks teises sitiatsioonis overbettides.

    Teiseks mind huvitab ka mis limiidis regualrid 100bb bluffe teevad. Mina olen pigem märganud et lastakse 2 poolepotist barrelit ja siis anatakse alla-hoiab ka variastiooni madalamal.

    Lihtsalt ma ei mäleta, et mulle oleks niiviisi blufitud. Küll on aga 3betid lightid ja riveriks võivad igasugused varjatud imekäed kokku tulla, kus võetaksegi rasvaselt valuet

    mina suhtuks 3 barrelisse küll väga tõsiselt
    Viimati muudetud privador poolt : 06.08.11 at 12:04

  3. #23
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Nl100: 200bb deep 2 paari wet boardil

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mis limiidi regularidest räägid?
    no siin teemas käib jutt 100nl ehk siis ilmselt seal ikka?

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    MP tuli lauda ja postitas blindi ja sina tõstsid 6x? Selle põhjal ma paneks regi rohkem suvalise käe peale kui 3betib ja postflop usun, et sai tõesti paremini pihta. Mingid QQ+ välistaks kindlasti, pigem paneb meid selle käe peale ja võtab fat valuet.
    mida sa repid kui 6x tõstad fishi vastu? air või tugev käsi?

    mingi overthinking käib jälle, 100nl pmslt micro stakes ja kõik regid suht tardid

    mina mõtlen selles käes nii, mingi fish postis blindi me iso 6x mis näitab tugevat kätt ehk meil võib mingi note olla et vastane never ei foldi varasemast ajast jne (olen isegi mingi AA-ga fishi vastu 10x raise teinud jne), nüüd vastane 3bet 15bb sellises kohas kus meie range ülitugev + me in position ehk ta fold equity pre väga väike ja ta range mingi qq+,ak

    kui su tavaline iso size 6x siis muidugi unusta kõik see jutt aga kui nii on siis kuidas sa üldse 100nl hakkama saad?

    pean veel mainima et kui mina oleks sb siis mul puuduks tema spotis 3bet range nendel põhjustel:
    btn isob 6x mis näitab tugevust
    me oop ehk 200bb fold equity olematu+vastase range liiga tugev et post flop mängida (200bb deep võib vabalt siin qq,ak flatida jne eriti 6+15 korral)
    laseks mp fishil overcallida kui mul oleks qq+,ak

    ja arvan et nii mängivad kõik head regid : )

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Nl100: 200bb deep 2 paari wet boardil

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    mingi overthinking käib jälle, 100nl pmslt micro stakes ja kõik regid suht tardid
    Äkki lõpuks julged ikka avaldada mis limiidi reg sa ise oled ja vb ka screenname..saada kasvõi PS. Oleks huvitav teada. Su jutu järgi võiks arvata, et biidid NL600+ kenasti.

  5. #25

    Re: Nl100: 200bb deep 2 paari wet boardil

    Mina eeldan, et keskmise NL100 regi jaoks on meie 6x isomise range nõrk, nagu ta oligi. QQ+ me ei saa mingit effekti preflop betsizingutega nii deepina.

  6. #26
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Nl100: 200bb deep 2 paari wet boardil

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    no siin teemas käib jutt 100nl ehk siis ilmselt seal ikka?
    Siin teemas räägivad need mehed ka, kes pole kunagi kõnealust limiiti mänginudki. Kuna ma sind ei tunne, siis ma ei saa midagi väga eeldada ja antud olukord (100bb+ riveri bluff) oli üsna spetsiifiline, et regularide tendentse tunda, peab päris palju mänginud olema. Loodetavasti mõistad. Tänan vastuse eest though.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES