Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 125
  1. #41
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Väga hea! Kui HEMi ära võtan lõpuks, siis kasutan.

    Irw oli ka "hand Heystory for the last dirty days"
    :) I are estonian, not englishman! :)

  2. #42
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    Probleem PokerStarsiga.... HEM'i kuvab HUD'i ilusti, aga käsi ei impordi... st. trackida ei saa Starsist kõik confitud ilusti ja HEM'st ka omaarust..

    tegin selle järgi: http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

    EDIT: asi korras.. olin unustand HEM'st playerit vahetada.. prima omast starsi omaks..

  3. #43
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    Ei tea, kas HEM'is saab valida ka mitu playerit korraga??? Ses mõttes, et üks mängija aga kõik võrgustikud... ma kolisin üle starsi ja sealt nii vähe käsi, et kui soovin vaadata prima+starsi omi mõlemaid..on mingi nipp??

  4. #44

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Ei tea, kas HEM'is saab valida ka mitu playerit korraga??? Ses mõttes, et üks mängija aga kõik võrgustikud... ma kolisin üle starsi ja sealt nii vähe käsi, et kui soovin vaadata prima+starsi omi mõlemaid..on mingi nipp??
    Loo üldine Alias ja pane sinna alla konkreetsed enda kasutajanimed (näiteks Alias = Marek Murakas, selle külge poogid [Add Player] Stars nickname Superduper ja Prima nick AceKingFlop). Õige koht on: Options - Player Aliases.


    Olgu mainitud, et hiljem stattide kuvamisel vali ikka Alias (Marek Murakas) ja mitte siis konkreetne kasutajanimi.

  5. #45
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tere.
    Sai ka siis hem alla tõmmatud.Väga bro asi tundub olevat.
    Jama selles, et kõik jookseb ilusti-kuvab statistika lauda ja players alt näen palju käsi mängitud ja muud statistikat enda ja teiste mängijate kohta aga cash gamesi alla ei tule ühtegi kätt.
    Täitsa alguses kui seadistasin triobeti siis tõmbas cash gamesi alla mingi 36 kätt ja miinust täpselt 50$.Limiidiks ka siis NL50naljakas.
    Ja nüüd kui olen mänginud ei tule mitte midagi juurde.
    Mängisin nii ladbrokesis kui trios ja sama värk mõlemaga playersi alla tuleb cash gamesi alla mitte midagi.
    Cash gamesi alt graafik ei muutu 50$miinust kogu aeg, session ainult üks session ja kuupäevaks seal 10-16-07.
    Kas võib viga olla installimises, vahepeal hakkas mulle ikka täiega näkku panema installimisel.
    Sai nagu mingi jupp ära installitud vajutasid finish ja siis hüppas uuesti seesama aken ette mille just olin installinud, et hakka nüüd uuesti ja nii mitu korda.Või viga ikka minu seadistustes.
    Hää video oli ranka.
    Ei tea kuidas ma senimaani oma PO-ga hakkama olen saanud.

  6. #46
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas ropka11
    Tere.
    Sai ka siis hem alla tõmmatud.Väga bro asi tundub olevat.
    Jama selles, et kõik jookseb ilusti-kuvab statistika lauda ja players alt näen palju käsi mängitud ja muud statistikat enda ja teiste mängijate kohta aga cash gamesi alla ei tule ühtegi kätt.
    Täitsa alguses kui seadistasin triobeti siis tõmbas cash gamesi alla mingi 36 kätt ja miinust täpselt 50$.Limiidiks ka siis NL50naljakas.
    Ja nüüd kui olen mänginud ei tule mitte midagi juurde.
    Mängisin nii ladbrokesis kui trios ja sama värk mõlemaga playersi alla tuleb cash gamesi alla mitte midagi.
    Cash gamesi alt graafik ei muutu 50$miinust kogu aeg, session ainult üks session ja kuupäevaks seal 10-16-07.
    Kas võib viga olla installimises, vahepeal hakkas mulle ikka täiega näkku panema installimisel.
    Sai nagu mingi jupp ära installitud vajutasid finish ja siis hüppas uuesti seesama aken ette mille just olin installinud, et hakka nüüd uuesti ja nii mitu korda.Või viga ikka minu seadistustes.
    Hää video oli ranka.
    Ei tea kuidas ma senimaani oma PO-ga hakkama olen saanud.
    Ehk on mõni filter või ajaline piirang peal?

    Date juurest pane all-hand ning filtrite juures "Clear all filters"

  7. #47
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    jah neid ma näppisin juba enne ei midagi.

  8. #48

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    mul ei kuva statse lauas krt. olen igast asju proovniud see nn. hud aju tuleb ka ette näitab ära et nt freeroll vms. aga midagi ette ei tule.
    oskab keegi aidata ?
    hero nimed asjad olen pannud. auto impordib databaasi küll andmed seal ma näen neid aga lauas teiste playerite omi mitte :(

  9. #49
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Proovisin just freerolllil, mul ka ei kuva statistikat ega impordi databaasi ka.
    Kas sul cashis ka ei kuva statistikat lauale mul cashis kuvab ilusti

  10. #50

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas ropka11
    Proovisin just freerolllil, mul ka ei kuva statistikat ega impordi databaasi ka.
    Kas sul cashis ka ei kuva statistikat lauale mul cashis kuvab ilusti

    mul impordib freerolli ajal aga lauale asju ei kuva.
    cashi pole proovinud, pole trios raha hetkel.

  11. #51
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    mul ei kuva statse lauas krt. olen igast asju proovniud see nn. hud aju tuleb ka ette näitab ära et nt freeroll vms. aga midagi ette ei tule.
    oskab keegi aidata ?
    hero nimed asjad olen pannud. auto impordib databaasi küll andmed seal ma näen neid aga lauas teiste playerite omi mitte :(
    HEM ei tööta prima turniiridega.

  12. #52
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas ropka11
    jah neid ma näppisin juba enne ei midagi.
    PokerDevilil oli analoogne probleem, võtan temaga ühendust ja küsin, kuidas tal asi lahenes.

  13. #53
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    mul ei kuva statse lauas krt. olen igast asju proovniud see nn. hud aju tuleb ka ette näitab ära et nt freeroll vms. aga midagi ette ei tule.
    oskab keegi aidata ?
    hero nimed asjad olen pannud. auto impordib databaasi küll andmed seal ma näen neid aga lauas teiste playerite omi mitte :(
    Mina tegin Prima turniiridel nii:
    HM.exe->HUD options->Launch active player details window

    parem kui mitte midagi :)

  14. #54
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Peab vist HEM-i maha laskma ja siis uuesti peale vast saab korda sellega.
    Mul praegu see trial versioon 11 päeva alles ei tea kui uuesti installin mingit jama ei tule sellega või, et nagu ei annagi enam trial versiooni.
    Krt ei taha enne ära ka osta kui korda saab enda arvutis.
    Paroolid ja kasutajanimed vist samad panema mis enne.

  15. #55

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    HEM ei tööta prima turniiridega.
    töötab. võtad table manageris table->table finder, seal on unattached table'd, vead selle punase kastikese enda turniiri laua peale, klikkad nimekirjas selle laua nimele ja paned OK

  16. #56
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas runnar
    töötab. võtad table manageris table->table finder, seal on unattached table'd, vead selle punase kastikese enda turniiri laua peale, klikkad nimekirjas selle laua nimele ja paned OK

    Ooooooooooh! Thanks!

    Ma ei teadnudki seda enne! Tytytytytytytyyt

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    VEELKORD TÄNUD RUNNAR!!!!!!

    Jään sulle pargis õlle sisse :) TYYYYYY

  18. #58

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    sobib

  19. #59
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    ehhee.. eile sain ka omale siis HEMi installitud ja vaatasin siis seadistamise videot... ma arvan et video oli liiga pikk.. sa rääkisid mitu korda sama asja üle + peaaegu nagu arvuti algõppe kursusel.. palju ei puudunud vist, et sa oleksid hakanud seletama ka mis folder on vms:-)

    aga muidu kasulik video.. nägin ära mis ma eelmine kord valesti tegin, et mul asjad tööle ei hakanud... nüüd ootaks siis võibolla miskit õpetavat videot, kuidas miskit statide konfimist teha või mis state oleks hea vaadata ja miks ja kuidas enda analüüsi teha.

  20. #60
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    [img width=640 height=400]http://img389.imageshack.us/img389/1912/hemlz4.png[/img]
    [img width=640 height=20]http://img389.imageshack.us/img389/hemlz4.png/1/w640.png[/img]

    Vaikimisi viskas mulle ette Encoding(server) WIN1252 ja Client WIN1252 aga nagu näha annab veateate-The selected encoding is not valid for the chosen locale.
    Panin siis nagu vasakul näidises näidatud Encoding SOL ASCII ja Client WIN1252.Sain sealt küll edasi aga edasi installimisel viskas ikkagi errori kusagil ette.Ma kardan, et siin võib viga olla, et edasisel installimisel errorit viskab.Mida teie sinna panite.
    Errori veateade siis selline-createdb: could not connect to database postgres: could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061)
    Is the server running on host "localhost" and accepting
    TCP/IP connections on port 5432?
    Uhhh pea huugab juba paluks abi.

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES