Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 125
  1. #61
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 284

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas ropka11
    [img width=640 height=400]http://img389.imageshack.us/img389/1912/hemlz4.png[/img]
    [img width=640 height=20]http://img389.imageshack.us/img389/hemlz4.png/1/w640.png[/img]

    Vaikimisi viskas mulle ette Encoding(server) WIN1252 ja Client WIN1252 aga nagu näha annab veateate-The selected encoding is not valid for the chosen locale.
    Panin siis nagu vasakul näidises näidatud Encoding SOL ASCII ja Client WIN1252.Sain sealt küll edasi aga edasi installimisel viskas ikkagi errori kusagil ette.Ma kardan, et siin võib viga olla, et edasisel installimisel errorit viskab.Mida teie sinna panite.
    Errori veateade siis selline-createdb: could not connect to database postgres: could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061)
    Is the server running on host "localhost" and accepting
    TCP/IP connections on port 5432?
    Uhhh pea huugab juba paluks abi.
    Miks sa postgresqli installeerid? HEM seda ise ei installinud? Kui ei, siis installi PT3, see installib automaatselt posgresqli ära ilma probleemideta ja siis uninstalli PT :P

  2. #62
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas runnar
    töötab. võtad table manageris table->table finder, seal on unattached table'd, vead selle punase kastikese enda turniiri laua peale, klikkad nimekirjas selle laua nimele ja paned OK
    table manager näitab laudade nimesid ja puha... checkbox ka ees täidetud.. aga ei mingit stati mängijate kohta ei näita.. HUDi restart ei aita.. siis proovisin teha selle punase katsikese vedamist.. korraks viskab mängijate statsid lauda.. ja kohe kaovad need:-(

    muidu see table finder on selles mõttes ka pervo.. et aken on tilluke, suurust määrata ei saa... ja siis näed ainult laua nime algust... laua numbrid vms on jusht lõpus.. siis huupi valid sealt väiksest aknast neid laudasid...

    ahjaa.. HEMi triobetiga tööle konfides käis närvidele see, et kui panna triobeti peakataloog + subfolders importimise kataloogiks... siis HEM igakord ägises tööle minnes, et mingi 734 handhistory faili on mis tasuks peale käte importimist eemaldada... tükk aega nuputamist ja otsimist.. jagasin matsu välja.. päris palju mängu infot ja igasugu muud vajalikku on *.dat nimelistes failides, mida HEM peab handhistory failideks... siis tükk aega katsetamist ja uurimist ja panin impordi kataloogideks kaks kataloogi: triobeti enda peakataloogi ilma subfolderiteta ja triobet/logger kataloogi ilma subfolderiteta.. siis rohkem ägisemist ei olnud ja HUD töötas ka õigesti.. va turnade puhul, aga turnade puhul ei töötanud ta enne ka...

  3. #63
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Eem Ropka, vaata ka seda kas kõvaketas on NTFS failisüsteemis ikka. Postgresql nõuab NTFS'i.
    Endal oli ka alguses see probleem sest ühel arvutil oli millegipärast kõvaketas FAT32 süsteemis :/.

  4. #64
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Rage, mis sa jonnid?
    Loe enne siis ikka ilusasti juhised läbi!

    http://www.holdemmanager.net/faq/afm...aspx?faqid=127

  5. #65
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas olavike
    Rage, mis sa jonnid?
    Loe enne siis ikka ilusasti juhised läbi!

    http://www.holdemmanager.net/faq/afm...aspx?faqid=127
    no ma ranka video järgi vaatasin.. ta seal pani importimise folderiks terve kataloogi + subfolderid.. kuna HEM mul selle peale ägama hakkas.. siis korjasin subfolderite linnukese välja.. aga siis ta ei näidanud HUDis midagi mõistlikku.. siis ise sobrasin ka veidi ringi.. ja leidsin et hand historyga seotud faile on ka Logger kataloogis, lisasin selle ka ja HUD hakkas ka mõistlikult tööle.. ehk hetkel kõik töötab va turnade lauad.. võibolla freerollide süü.. ma pole tasulisi turnasid mänginud:-/

  6. #66
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Mina olen üldiselt turnad ka tööle saanud. Lihtsalt iga kord pead table finderi abi kasutama (automaatselt statid ei tule). Ning kui sind teise lauda tõstetakse, siis pead uuesti table finderi abil uue laua seadistama (enne võtad vana maha).
    Olen saanud statid nii freerollidele kui ka tasulistele turnadele. See on mõnus, et ta sinna cashi statte ei arvesta. Et turnade puhul siiski konkreetselt turnade statid :)

  7. #67
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tänud ranka.Läbi PT3 läks küll imelihtsalt.Kõik töötab nagu prillikivi.

  8. #68
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 284

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas ropka11
    Tänud ranka.Läbi PT3 läks küll imelihtsalt.Kõik töötab nagu prillikivi.
    :P

    Suct häkk aga nii ikka jube kerge. Pole vaja endal miskeid manuaale ja paska lugeda :P

  9. #69
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Pähh, Ranka :P Ei ole manuaalide lugemises midagi halba ja saabki ise loogika paremini selgeks :) Ja manuaalidest leiab tihtipeale ka sellist funktsionaalsust, mille peale ise iialgi ei tuleks :)

  10. #70
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Ei hakka uut teemat kuhugi tegema, risustan natuke seda.
    Kuidas ma saaks selle kuu Prima ja Starsi käed ühte graafikusse :/? Kas mingi imelihtne värk, millest olen lihtsalt mööda vaadanud? Või siis HEM'iga ei saagi?

  11. #71
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 284

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Ei hakka uut teemat kuhugi tegema, risustan natuke seda.
    Kuidas ma saaks selle kuu Prima ja Starsi käed ühte graafikusse :/? Kas mingi imelihtne värk, millest olen lihtsalt mööda vaadanud? Või siis HEM'iga ei saagi?
    HEM->Options->Player Aliases

    Ülemises lahtris vajua Add Alias ja kirjuta nimi -andres- ja OK nuppu. Siis ilmub -andres- nimi ülemisse lahtrisse, tee see aktiivseks (siniseks) ja all lahtris pane "Add Player" ning lisa sinna nii Starsi kui Prima nimed. Kui tehtudm, siis close nuppu. Ja seal, kus saad mängiat valida (igas tabis) sealt vajuta change nuppyu ning otsi -andres- (alias) ja vajuta ok.

  12. #72
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Suured tänud.

  13. #73
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    HEM peab Ranka ja Tigrano foorumisse oma reklaami üles panema ja raha maksma hakkama.Mitmele eestlasele te juba HEM-i ära müünud olete. 8)

  14. #74
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 284

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas ropka11
    HEM peab Ranka ja Tigrano foorumisse oma reklaami üles panema ja raha maksma hakkama.Mitmele eestlasele te juba HEM-i ära müünud olete. 8)
    Nullile.

  15. #75
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    No edasi ei saa mitte kuidagi, proovisin manuaali, aga sain 101 errorit ja lõpuks ikka ei hakkanud tööle.

    [img width=750 height=260]http://img211.imageshack.us/img211/2663/6565sm1.png[/img]


    <<<----- Midagi taolist nagu avatar ;D. TILT :D.


  16. #76
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 284

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas H2O
    No edasi ei saa mitte kuidagi, proovisin manuaali, aga sain 101 errorit ja lõpuks ikka ei hakkanud tööle.

    [img width=750 height=260]http://img211.imageshack.us/img211/2663/6565sm1.png[/img]


    <<<----- Midagi taolist nagu avatar ;D. TILT :D.

    Kui sa seda "Connect" nuppu vajutad, siis mis veateate HEM annab?

  17. #77
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tere Ranka!

    Oskad pakkuda, millal HEM-i kasutamisest videot jõuad teha? Ennist kirjutasid, et lähiajal loodad

    tahaks Trios HEM-i trialit proovida ja ma usun, et kuigi paigaldamisega äkki suuri probleeme ei teki, siis statsidest arusaamise ning nende põhjal mingite järelduste tegemine on juba kõrgem pilotaaž. Tahaks katsetada siis kui taust mingil määral juba teada. Mis mida tähendab ja mida (statside põhjal) oletada.

  18. #78
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 284

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas metsnik
    Tere Ranka!

    Oskad pakkuda, millal HEM-i kasutamisest videot jõuad teha? Ennist kirjutasid, et lähiajal loodad

    tahaks Trios HEM-i trialit proovida ja ma usun, et kuigi paigaldamisega äkki suuri probleeme ei teki, siis statsidest arusaamise ning nende põhjal mingite järelduste tegemine on juba kõrgem pilotaaž. Tahaks katsetada siis kui taust mingil määral juba teada. Mis mida tähendab ja mida (statside põhjal) oletada.
    Arvan, et stattide seletust on mõtekam teha teooriana paberil, kui videol, sest hakkab tulema palju "halva kõlalisi" statte ning liiga palju infot siis oleks parem, kui asi on silmade ees, mitte kõrvades.

    Ja kogu värk on minu enda laiskuse taga..

  19. #79
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Suva, toksi või savitahvlile, peaasi, et oleks midagi võtta :)


    muidugi kui sul on mingi olemasolev allikas kätte juhatada, oleks ka hea

  20. #80
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 284

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas metsnik
    Suva, toksi või savitahvlile, peaasi, et oleks midagi võtta :)


    muidugi kui sul on mingi olemasolev allikas kätte juhatada, oleks ka hea
    Ühtteist olen netis näinud aga mitte midagi põhjalikku. Põhiliselt VPIP, PFR, AF ja paar elementaarset statti veel ning must auk.

Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES