Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 125
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Nagu pealkirigi ütleb siis selles videos õpetan seadistama HEM'i (HoldemManager) Auto Import funktsiooni ja näidis toaks on Unibet.com (üks tuba prima võrgus). Kui kellegil on küsimus või keegi ei saa millestki aru, siis paluks küsida.

    Ja unustasin videos öelda - kui Te muudate stattide asukohta laual, siis Table Manager'i aknas salvestage stattide asukohad ära - File->Save Positions.

    Ja kellele ei meeldi flash siis võite salvestada sama video arvutisse (parem click lingil ja save as või save target as): http://arion.pri.ee/ranka/HEM_IMPORT.wmv

    NB! Flash enam ei funka

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    BUMP! Video liigutatud siia!

  3. #3

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tänud Ranka, uurin hiljem nats :)

  4. #4

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Good! Ootame uusi videosi hem-i seadistamisest just stattide osas-mul praegu see trial versioon--ei teagi mis mul managerist peale 15 päeva järgi jääb..ühesõnaga esimest päeva näpin seda asjandust--eriti veel ei jaga aga viitsütikuga miinid said ikke maha pandud ;D

  5. #5

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    oeh mul on hudiga mingi kamm, ühes 10ses lauas panen paika kuskohas kastid asuvad, avan teise laua, kastid on positsioonilt õiges kohas, kuid nimed on sees valed :(

  6. #6

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Triobetiga sain ilusti tööle HEM-i! Thanks! :)

    Aga kas Pacificu jaoks ja Ongame jaoks tuleb lisaks osta veel Hand Grabber? Tundub ,et pacificuga ilma tööle ei hakka. :-\

    E: kirjavead....

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite
    oeh mul on hudiga mingi kamm, ühes 10ses lauas panen paika kuskohas kastid asuvad, avan teise laua, kastid on positsioonilt õiges kohas, kuid nimed on sees valed :(
    Kas sa kasutad oma pokkerikliendis "Prefered Seati" (ehk eelistatud kohta lauas)?

    Kui jah siis: HEM->Hud Options->Seating Preferences, vali oma pokkerituba ning pane paika seatid, mida sa eelistad lauas.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    Tribetiga sain ilusti tööle HEM-i! Thanks! :)

    Aga kas Pacificu jaoks ja Ongame jaoks tuleb lisaks osta veel Hand Grabber? Tundub ,et pacificuga ilma tööle ei hakka. :-\
    OnGame jaoks ei ole vaja, Pacificu jaoks küll.

  9. #9

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kas sa kasutad oma pokkerikliendis "Prefered Seati" (ehk eelistatud kohta lauas)?

    Kui jah siis: HEM->Hud Options->Seating Preferences, vali oma pokkerituba ning pane paika seatid, mida sa eelistad lauas.
    kuidas ma trios preffered seat panen?!

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite
    kuidas ma trios preffered seat panen?!
    Ava suvaline laud.

    Siis üleval laua paremal nurgas on. MENU->Options. Avaneb uus aken ja kõige viimane lahter, Seating, kus määrad iga lauatüüpis (10, 8, 6, 5, 2) oma istumis koha. Kui mõnda kohta muudad, siis anna sama koht ka HEM'ile.

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    ma topin alati et store for 99999999 days

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    sa võiks veel teha mõne video HUDi seadistamisest... holdem manageri player prefences ja sealt näiteks kuidas neid color rangesid paika sättida..

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ava suvaline laud.

    Siis üleval laua paremal nurgas on. MENU->Options. Avaneb uus aken ja kõige viimane lahter, Seating, kus määrad iga lauatüüpis (10, 8, 6, 5, 2) oma istumis koha. Kui mõnda kohta muudad, siis anna sama koht ka HEM'ile.

    HEM'i saab valida ainult mingit numbrit..... ei oska välja lugeda mitmes see peaks olema kui istud all kõige keskel..

    A sellega on see probleem ka veel, et kui hud tuleb lauale, ja ise istud alles hiljem maha, siis kogu hud liigub õigete nimede kohalt ära

    üldse suht loobib HUD'i nii nagu tahab... teen ma midagi valesti?

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    Tervist farik666!

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    HEM'i saab valida ainult mingit numbrit..... ei oska välja lugeda mitmes see peaks olema kui istud all kõige keskel..
    Selleks ava jälle suvaline laud, vaata üks käsi ära ning ava graafiline hand history. Seal chat boxis on näha, kellel on mis stack ja mis numbriga kohal istub (joonisel tähistatud punase ringiga).

    [img width=800 height=656]http://arion.pri.ee/pildid/pildid/seatid.JPG[/img]

    Nagu jooniselt selgub on Full Ring laua puhul (muude laudade puhul kasuta minu etteantud õpetust) alumine keskmine koht numbriga 5. Seega HEM->HUD Options->Seating Preferences aknast valid pokkeritoaks Prima ja 10-max istme numbriks 5.

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    A sellega on see probleem ka veel, et kui hud tuleb lauale, ja ise istud alles hiljem maha, siis kogu hud liigub õigete nimede kohalt ära.
    Seda sellepärast, et sul ei ole HEM'is kohad õigesti paika pandud. Kas on HEM'ile antud vale koht või siis pole HEM'ile midagi öeldud aga softis oled valinud omale uue koha.

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    üldse suht loobib HUD'i nii nagu tahab... teen ma midagi valesti?
    Proovi eelmainitud juhendeid. Kui ikka tõrgub, siis anna teada. Kui korda said siis anna ka teada!!

    Parimat soovides,
    Ranka.

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    sain selle juba kuidagi käima.. ei jõudnud postitada siia.. kuigi mul näitab HEM all keskmine laud "table7" ja toimib nii et kui maha istun siis jookseb kõik paika.

    muidu kui lauad niisama lahti siis viskab ikka kõik statsid suvaliselt (mitte mängija nime juurde)

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    sain selle juba kuidagi käima.. ei jõudnud postitada siia.. kuigi mul näitab HEM all keskmine laud "table7" ja toimib nii et kui maha istun siis jookseb kõik paika.

    muidu kui lauad niisama lahti siis viskab ikka kõik statsid suvaliselt (mitte mängija nime juurde)
    Tere farik666!

    Jube kummaline probleem sul :S

    Proovi nii, et pane statid paika ja siis seal table manageri lauas võta File->Save Positions. Saan aru, et tegelikult sul kõik korras (et mänguliselt ei sega) aga mulle meeldiks, kui oleks kõik täitsa korras. Nit noh :)

    Ilusat päeva jätku,
    Ranka.

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    Ei mõju midagi.. katsetand siin igatpidi.. ja ikka loobib statsid random kohtadesse laual. Selles suhtes on küll natuke ikka jama kui võtan iga kord 4 lauda ja pean hakkama kõike paika sättima..

    Proovisin relaunch hud'i ka a see ei tee midagi..võtab ära ja paneb tagasi ainult.. proovisin ka et peatan importimise ja panen uuesti importima.. sama seis..

    Kas HUD popup configurationi alt ei peaks midagi tegema?

    EDIT: save position salvestab küll ära mul kohad kuhu statsid paigutand olen eelnevalt aga vale mängija juurde kuvatakse ikka statsid.

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Ei mõju midagi.. katsetand siin igatpidi.. ja ikka loobib statsid random kohtadesse laual. Selles suhtes on küll natuke ikka jama kui võtan iga kord 4 lauda ja pean hakkama kõike paika sättima..

    Proovisin relaunch hud'i ka a see ei tee midagi..võtab ära ja paneb tagasi ainult.. proovisin ka et peatan importimise ja panen uuesti importima.. sama seis..

    Kas HUD popup configurationi alt ei peaks midagi tegema?

    EDIT: save position salvestab küll ära mul kohad kuhu statsid paigutand olen eelnevalt aga vale mängija juurde kuvatakse ikka statsid.
    Tervist farik666!

    Hm... Ma ei ole kindel kas see aitab aga kas sul Hero nimi on paika pandud? Kui ei tea millest jutt või kui ei mäleta siis: HEM->Hud Options->Setup Hero Names, seal avanevas aknas vajuta Add nupule, otsi oma TrioBet'i screen name. Kui tehtud pane kinni, restardi HEM ja proovi uuesti.

    Anna teada, kas aitas.

    Kena õhtu jätku,
    Ranka.


  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    Mitu korda sulle päevas öeldakse et sa oled geenius???

    Hero nimi ei olnd tõesti seadistatud..kuigi uue HEM'i installimisel oli see vajakohe alguses paika panna ja olmaarust ka tegin seda..
    Nüüd töötab õigesti..

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Mitu korda sulle päevas öeldakse et sa oled geenius???
    O

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Hero nimi ei olnd tõesti seadistatud..kuigi uue HEM'i installimisel oli see vajakohe alguses paika panna ja olmaarust ka tegin seda..
    Nüüd töötab õigesti..
    Vähemalt saime probleemist jagu :) Teinekord oleme targemad ja oskame uusi kasutajaid selle kohapealt aidata!

    Edu laudades!

Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES