Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 31, kokku 31
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Kus on parim rakeback primas?

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Hetkel vaatasin HEM'st, et 1810 käe peale NL10 olen tootnud rake 17,34$. seega et 200$ kokku saada, peab umbes mängima 20876,59 kätt.
    Samas NL20 käsi olen mänginud 1862 ja rake tootnud 32,83, seega 200$ kokku saamiseks läheb umbes 11343,28 kätt.
    Sinu jutt kinnitab minu teooriat. Seega NL10, ühe käe peale maksad 0.0096 senti raket. 20,000 käe peale oleks see 191$ raket :)

  2. #22
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Kus on parim rakeback primas?

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Keegi party rake kohta ei tea midagi? Juba mingi 140$ maksnud aga midagi ei paista tulevat
    Ma ei ole kindel aga minuteada Partys on rakeback läbi affiliate (rakeback diilide). Oskab keegi aidata?

  3. #23

    Re: Kus on parim rakeback primas?

    Minu teada on ainuke võimalus Partys rakebacki saamiseks oma pokkerilehekülg teha ja läbi selle registreeruda. Kuna affiliate ei saa mängijaid eristada, puudub ka võimalus kellegile klassikalises mõttes rakebacki maksta. Aga vip-punktide ja boonuste läbi pidavat väidetevalt päris hea % tagasi saama (üle 50) kui oled regular ja väga palju mängid. Üks tuttavast pro ainult Partys mängibki (minu teada Texas NL100 fullring) ja on väga rahul. Pidavat fishe ka omajagu olema.

  4. #24

    Re: Kus on parim rakeback primas?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sinu jutt kinnitab minu teooriat. Seega NL10, ühe käe peale maksad 0.0096 senti raket. 20,000 käe peale oleks see 191$ raket :)
    0.0096 dollarit :)

  5. #25

    Re: Kus on parim rakeback primas?

    Üle 30% ei saagi kuskil Primas..Neid kohti mida tean on kokku 9 mis kuuluvad priima alla ja max mida saab on 30%..nii,et jääge ikka trio juurde ...

  6. #26

    Re: Kus on parim rakeback primas?

    Jah, see PP boonus, mis trios oli, see oli vist ikka super laks, aga nüüd on need PP'd ikka puhta väärtusetud, 3300 punkti eest sai 10$tourney teha, seega kui see kuu peaxin kuskil 12k punkti kokku saama, siis saan end tasuta buy inida kuskile 35$tournile maybe >:(

  7. #27

    Re: Kus on parim rakeback primas?

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Jah, see PP boonus, mis trios oli, see oli vist ikka super laks, aga nüüd on need PP'd ikka puhta väärtusetud, 3300 punkti eest sai 10$tourney teha, seega kui see kuu peaxin kuskil 12k punkti kokku saama, siis saan end tasuta buy inida kuskile 35$tournile maybe >:(
    Just ja kauavd iga kuu lõpus ära ka...saaks aru,et jäävad alles ,et saaks koguda nt 175kilo garateeritule või midagi ....PP-del pole seal ja mitte mingit väärtust hetkel :-\

  8. #28
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kus on parim rakeback primas?

    Triobet pole konkurentsivõimeline.
    Pandi mind ka mingisse VIP klubisse seal
    VIP klubi liige saab 30% rakebacki,150eurone pilet 25kpunkti eest.
    Ja Mängukontol spordivõistluste peale panustamisel kahekordset limiiti!!!
    Esmajärjekorras teenindust meie klienditoe poolt!!!
    Ehk need 2 viimast punkti on minu silmis suht väärtusetud.

    Pakun,et see 150eurone pilet on ca 10% rakeback aga pead ei anna.Punkte saab ka enne deletimist kuidagi ära kasutada.33k punkti eest saab mängida 110$ turnat.Seega kui väga tahta saab 50% rakebacki

    Pakun välja ,et unibetis annab üle kaubelda sama volyymi juures.Ja seal saab juba 50% puhast cashina kätte.Aga raket peab ka korralikult maxma.

    Tegin päringu ka 2+2.Enamus pakkumised olid mingi 45-55%.Seega unibeti diili,keegi olulsielt üle ei löönud.


    PS see on siis kõik nii 3k+rakega kuus kohta.Seega sendileveli vendadel ei tasu Burgetit ja erplanderit eriti peedistama hakata:P

  9. #29
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Kus on parim rakeback primas?

    viimane lause on kuld

  10. #30
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Kus on parim rakeback primas?

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Pakun välja ,et unibetis annab üle kaubelda sama volyymi juures.Ja seal saab juba 50% puhast cashina kätte.Aga raket peab ka korralikult maxma.

    Tegin päringu ka 2+2.Enamus pakkumised olid mingi 45-55%.Seega unibeti diili,keegi olulsielt üle ei löönud.


    PS see on siis kõik nii 3k+rakega kuus kohta.Seega sendileveli vendadel ei tasu Burgetit ja erplanderit eriti peedistama hakata:P
    See kaudne rakeback turniiripiletite näol mind ennast eriti ei huvita ja kindlasti eelistaks pokkerituba, kus saaks kogu rakebacki kätte cashis (rakeback+boonused).

  11. #31

    Re: Kus on parim rakeback primas?

    unibeti rake on eurodes ju ???. isegi kui protsent kõrgem on ei tähenda et sa vähem reiki maksad.

    party rakebacki saab ka ilma mingi veebileheta. pm me kui huvi.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES