Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 124
  1. #21
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    au ja kiitus teema autorile :)

  2. #22

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    tahtsin algsesse posti ühe lõigu veel panna, aga ei leidnud kohe ülesse. tuulasin veic ja siin see on.
    http://pokertube.com/Movies.aspx?movie=8726

    10-12 min on 1 käsi, mis tuuakse väga hästi välja. kindlasti on selliseid veel palju, aga see konkreetne oli meelde jäänud....

    ja tänud kõigile ka.

    ah jaa, obv lugesin eile teema veel läbi ja läksin üle pika aja live mängima, donkasin end HUsse :), kus härra soovil tegin diili.

  3. #23
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Dunno, samas ma ikka alati mõelnud plaani, proovinud range leida ja kõige parema tee mängimisest ning sellest, kui kiiresti suudan poti arvutada, range tuvastada jne, sellest võib ka sõltuda bettimiseks kuluv aeg. Samuti on osad nii standard otsused, et see näitlime ja hollywoodimine ei aita sittagi, kui sa betid turni näiteks 100% oma rangega - ala panid vastase 88 peale T72 boardil, 2 ärtut ning turni lendas ärtu äss.

    Samas mul jube pohhui ka, nähke kasvõi mu hole kaarte, käin seal nii harva ja rohkem funni pärast :D
    read oli just postflop, aga võin ka eksida olin juba piisavalt pisangi all

  4. #24
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    a, siis , mis on siililegi selge, et kui sina hakkad bettima, ja keegi selle epale harab hunniku chippe, siis see tähendab, et ta ei taha seda raise. Aga siis utleb välja mõelda, miks ta ei taha.

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Paras aeg hakata harjutama vastupidiselt käituma vastavalt levinud tellidele.

  6. #26

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    actor peab olema :)

  7. #27

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Paras aeg hakata harjutama vastupidiselt käituma vastavalt levinud tellidele.
    siin on 1 "aga". enamus neist on nn automaatsed/kontrollile allumatud või raskesti alluvad tegevused

  8. #28
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Samas need tellid suht overrated ka, sest kui võtta keskmine turniir, siis lauas on alati 3-4 fishi, kes hoiavad regularidel hinge sees ning kui sa natuke pappi regularidele välja veritsed aga enamus tuleb fishidelt tagasi ei ole hullu. Ma ise arvan, et ma hetkel cashis ka nii olen, et pappi tilgub osadele regularidele tagasi, kes mind hästi loeva.

    Teiseks ma ei tea, kuidas seal lives on. Kui paljud regularid tegelt lauda jälgivad? Paljusid regulare olen näinud seal lobisemas, purjus ning suht lollitamas ja nii eriti telle ei saada IMO. On ka erandeid - vsiu, siis 1 mustpea vana, kellel suht alati prillid, IPOD ja pikk kalusega kampsun, kes istuvad vaikselt ja näha, et jälgivad laudu. Aga neid on ikka meeletult vähe ning isegi nemad ei saa neid telle nii ära kasutada, et sa short-termis bustoks lähed v.a. kui sul just telli ei ole ,et sul hakkab paremast ninasõõrmest verd jooksma, kui bluffid ning vasakult, kui on nuts ja pigem saavad nii vaikselt su raha välja imeda. Aga kuna turnadel pidevalt laudade vahetus jne, siis need tellid muutuvad veel vähem tähtsamaks, muidugi mingis key kohas võivad olla abiks, kus saad elulise tähtsusega poti omale või hea calli tehtud aga küsimus on see, et kui tihti neid tekib. Cashis kindlasti rohkem abiks.

  9. #29

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    jutt õige ranka. tellid ei ole a ja o ja neid on väga raske tähele panna. välja annavad neid ikkagi väga selgelt algajamad mängijad, regularid tunduvalt vähem. ise annan palju välja ja sain sellele viimane turniir selgelt kinnitust, kui leho k.(kes on imo väga hea mängija) mind abjuusis. ta ei vaata kunagi varem kaarte, jälgib väga tähelepanelikult lauas toimuvat. pigem tulekski panustamist vaadata ja kui saad mingi telliga oma aimusele kinnitust, siis on see lisakindust sisestav faktor.
    ja lauast lauda viskamine ei ole eriti olulise tähtsusega, kuna tegu on ikka suures osas samade inimestega päevast päeva.

  10. #30
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    kusjuures mul on isegi ühe olümpsi regulari vastu tell olemas, nii vähe kui ma ka mänginud ei ole, on ta alati minu lauda sattunud ja kurat kui lihtne on tema vastu positsioonis mängida, tüübil betting pattern nii üüratu et iga tohman peaks täpselt ära ütlema mis kaardile ta flopil pihta sai ja mis range tal preflop on panuste järgi

  11. #31

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    http://pokertube.com/Movies.aspx?mov...rld_Poker_Open

    ei lähe päris telli alla aga....
    kuskil 8-10 min on näha suur hooletusviga, mis võib palju maksma minna.
    kiirustamine, hooletus on leak :)

  12. #32
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Wow, p2ris hull.
    Kuigi mina ei saanud seal siiski aru, millest tulenes see otsus, et "Scotty peab callima nyyd."
    Imho oleks 6ige kui "Scotty peab raisima nyyd.", kuna seda ta ju ytles.

    Kas siis laivis see ei loe yldse midagi, mida sa ytled? Ala, "I am allin" ja viskad k2e mucki
    on lihtsalt ebaeetiline, kuid siiski mitte reeglite vastane v2? Kahtlen selles.

  13. #33

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    vaatasin selle lõigu mitu korda veel üle.
    üldine reegel on see, et suuline action on siduv e. kui midagi ütled, siis hoolimata tegevusest(näit. ytled reise ja paned sisse calli koguse chipse)
    pead tegema seda,mida ütlesid.
    antud puhul tehti kõige õigem otsus imo.
    scotty ütles reise ja pani sisse calli koguse chipse, et peale seda mõelda palju reiseda.
    mikrofonist kommentaator ütles "call" ja grinder viskas kaardid lahti. kuna enneaegselt avatud käsi(üle joone) võidakse tihti lugeda dead handiks ja mängija peab ise vastutama oma tegevuse eest(näit. kui publiku seast karjutakse showdown :) enne käe lõppu ja kaardid lahti teed, siis keda sa süüdistad),
    siis eksis grinder. tuldi vastu mõlemale.

  14. #34

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Krdi vägev final table oli see üldse, vaatasin praegu lõpuni ära. Scotty teeb ikka õhkkonna hoopis teistsuguseks :)

    btw, see käsi, kus RAUL floppis oma JT'ga T8T, see oli nagu nii kergesti riiditav, et jube. Sellise flopiga tegi sellise ah bohhui casual calli ning oli näha ka, kuidas Scotty lihtsalt oli 100% kindel, et sellel vennal on 10.

  15. #35
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    laivis on väga palju telle ja kellel kogemust rohkem saab neid kõiki ära kasutada. Üldjuhul on mõistlik vastasega käeväliselt juttu teha, et paremini aru saada tema normaalolekust. Kõik mis normaalsest erineb käe ajal on tell.

    Toon mõned asjad välja mida saab jälgida:
    1) bet sizing (nagu netis)
    2) mis vääringuga nuppe mille jaoks kasutatakse
    3) istumisasend
    4) mida käed teevad
    5) vastane väristab jalga laua all
    6) hääletoon - küsi midagi vastase käest (a'la "palju sul on seal?", kui paneb allin siis "kas tahad calli?", "palju sa panid?", "miks nii palju/vähe?")
    7) küsid "mis leht sul on?", siis päris tihti ütleb vastane ära mis tal on tegelt (või mida tal ei ole) :D
    8) kui vastane paneb allin ja sul raske otsus, siis vaatad otsa ja naeratad. see mis vastu tehakse on tell kohe
    9) kas tuleb lihtsalt panus või panus+ütleb palju pani
    jne.

    laiv on lihtne! ;D

  16. #36
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Mida see värisev jalg tähendab ;D

  17. #37
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    7) küsid "mis leht sul on?", siis päris tihti ütleb vastane ära mis tal on tegelt (või mida tal ei ole) :D
    see on suht hämmastav jh kui tihti öeldakse lampi oma lehed ära

    (tihti =< 10%)

  18. #38
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mida see värisev jalg tähendab ;D
    see iseenesest ei tähenda midagi, aga kui tüüp on 2 minutit väristanud jalga ja siis vaatab samal ajal lehti on võimalikud kaks varianti: 1) kas ta väristab jalga edasi; või 2) lõpetab kohe väristamise. see on lehega seotud ja selle pealt saad juba öelda kas nüüd on huvitatud või ei ole.

    edit: see ei pea üldse jalg olema. see võib mingi muu continious action kah olla. a'la ümisemine vms.

  19. #39
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    see on suht hämmastav jh kui tihti öeldakse lampi oma lehed ära

    (tihti =< 10%)
    ok, oletame et 10% ütleb mis tal on. siit järeldub, et 90% ütleb ära mida tal EI OLE & range on kohe väiksem obv 8)

    edit: eks see küsimine ole selline reverse metagame suht. näiteks viimane laivi turna pani geoloog allin, siis küsisin "mis sul on?" olles enne tüübiga suhelnud teadsin ma ta normaalset hääletooni ja normaalolekut. tüüp siis oli vait, see on kehv sest ei anna infot. küsin siis uuesti "mis sul on?" - selle peale vend ütleb "kui sul suur pocket on, siis saad flipi" ehk geoloog arvab, et mul on suur pocket ja väidab, et tal on AK vms ja ega ma ju ometi flipata ei taha. normaalne toon ütles, et ta valetab. siis saab järeldada, et geoloogil on endal pocket ja ta ei taha et ma ülepaariga calliks teda. kuna ma katsin teda, siis callisin ta insta maha ehk tegin nii nagu ta ei tahtnud, et ma teeks.

    kui netis oled matemaatik, siis laivis pead olema lisaks sellele ka psühholoog. kui sul see õnnestub, siis saad range'i nii väikseks ajada, et pmst saad venna isegi kindla lehe peale täpselt panna (flopil-turnil paned masti ka veel lisaks paika täpselt). selle tulemusena saad teha üli-täpseid matemaatilisi otsuseid imo. netimängijale tundub see muidugi võimatu, aga ma vana laivi-hunt ja kinnitan, et nii see asi käibki

    ahsoo. ja sellest võivad tekkida sellised väga imelikud metamängud. a'la näiteks seda, et endal on nuts ja saad aru, et geoloog ei saa maha panna kuidagi. siis ütleme, et 10/20 blindid ja pot on riveril mingi 400 vms. siis võid rahulikult overbet 5000 allin veel otsa keevitada ja rott ei saa maha panna ning teeb välja.

    teine seltskond on neid geolooge kes kunagi ühtegi drawd maha ei pane, isegi auku ostu. siis nende vastu paned rämedalt üle, et vend maksaks ostuga. tihti ütleb vend isgi callides, et "noh, vaatame kas tuleb". siis võid juba suht kindel olla, et ta ostab. ja kui tuleb maha, siis saad valuet. kui ei tule, siis võtad odavalt maha ilma leheta. ahsoo, nende "ostajate" vastu on üks asi mida teha ei tohi, allin panna. kui seda teed, siis nad ei osta. neile peab jääma mulje, et nad saavad valuet kui kui kokku saavad. tegelt muidugi ei saa obv. ahsoo, ja selle ütlen ka kohe ära, et draw vastu sa EI TAHA KUNAGI, et ta maha paneks. Et seda ärge tehke, et "ma nüüd panen palju, et ta ei ostaks". See on viga! Tuleb panna piisavalt, et ostmine oleks kallis (vale otsus), aga sa ALATI tahad, et ta ostaks.

    üks hea nipp on veel. kui sa ei tea palju panna, siis küsid vennalt: "palju sa nõus callima oled?" siis ta ütleb sulle, et kas "mitte midagi, 500, 10000". Siis selle järgi mõtled palju ta tahab välja teha. Näiteks kui geoloog ütleb, et "mingi 500 callin maha", siis paned 550 vms ja ta callib selle ka maha, sest ta arvab, et sa paned nüüd rohkem selle pärast, et sa tahad, et ta flodiks, aga teeb ikka välja.

  20. #40

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mida see värisev jalg tähendab ;D
    Värisev jalg tähendab seda, et jalal on midagi viga ja mees lonkab palju. Inglise keeles siis limp a lot. ;D

Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES