Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 124
  1. #41
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Värisev jalg tähendab seda, et jalal on midagi viga ja mees lonkab palju. Inglise keeles siis limp a lot. ;D
    irwww. samas võib ka seda tähendada, et tegu on närvihaigega ja ta tahab otsa keevitada ;D

  2. #42
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    üks näpunäide (minu filosoofia) veel: ole alati mängus kohal. kui ise käes ei osale, siis proovi aru saada mis vastasel on ja anlüüsi pidevalt mängu. kui toimub showdown või näidatakse bluffi, siis saad kohe sealt infot mida tulevikus ära kasutada.

    ära tegele kõrvaliste asjadega! ära kuula lauas kõrvaklapid peas muusikat! ära loe raamatut/ajalehte/lahenda ristsõna/mängi laevade pommitamist. sul jääb nii palju infot saamata! samas on see, et kui sa loed raamatut vms ja siis järsku ärkad ja hakkad lammutama, siis enamasti sa ei blufi üldse ja annad vastasele palju infot ära.

    suhtle inimestega, ära ole kuivik. uuri mis ja mida nad muidu teevad / (netis) mängivad. tee nalja, räägi lugusid - siis on fishid alati sinu ligi ja tahavad sinuga mängida. iga tund fishiga ühes lauas teenid sa raha. live on suht palju entertainmentis kinni. kui seda poleks, siis mängiks kõik netis. enamus kelle vastu ma mängin teavad, et ma olen neist parem, aga tulevad ikkagi uuesti ja uuesti kohale. päris tihti isegi ei huvita laiv-kasiinodes inimesi see kas nad võidavad või kaotavad. nad tahtsid lihtsalt kodus ära saada, sest võibolla on naisega tülis, on tööl sitasti läinud või seekord klubist naisi ei saanud ja tullakse mudas peaga kasiinosse meelelahutust otsima.

    ära KUNAGI kritiseeri täielikku fishi. ära kunagi sõima, hirmuta ega mine talle kallale, et ta tegi vale otsuse. ole rahul, et ta mängib kehvemini kui sina, sest ta tahab ju tegelikult välja teha (seekord ei õnnestunud lihtsalt).

    õpi taluma "bad beate". mul ei ole mitte mingit emotsiooni kas keegi tõmbab üheoutise ära või mitte. seda on juba nii-nii palju nähtud. enamasti ma pigem ei õpetaks vastasmängijat, sest ma pean ka edaspidi tema vastu mängima ja mu enda töö on tulevikus hoopis raskem.

    ära räägi elukutselisele mängijale oma bad beat käsi, keegi ei viitsi neid kuulata. kui keegi tuleb midagi sellist mulle rääkima, siis mu aju lülitub selle koha pealt välja automaatselt. teine asi on siis, kui midagi on analüüsida või küsitakse nõu vms.

  3. #43

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Paistab, et sa tunned asja. Aga mida alkoholist arvata?

  4. #44
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Suht nuts jutt.

  5. #45
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Paistab, et sa tunned asja. Aga mida alkoholist arvata?
    sõltub mängust ja panustest. ja sellest kui palju alkohol sinu mängu mõjutab (alati mõjutab, aga mil määral). kui ma alkoholi joon, siis a-game see ei ole, aga kuna b-game on ikka veel võitev, siis pole probleemi. pigem mõjutab väsimus, sest sessioonid on laivis pikad (10 tundi järjest mängida on pigem standard, kui eriline sündmus)

    kui sõpradega madalalt mängid, siis pigem ongi sõbralikult alkoholiga ju. kui oled highroller netimängija ja tuled laivi kogemust saama, siis kah võid ju juua. st kui summa mille peale mängid ei ole kahju kaotada.

    siin tasub mõelda ka mõistete peale nagu a-game, b-game ja c-game. kui ma teen a-game'i, siis mind on väga raske biititida. samas ma tean, et mu b-game on parem kui enamuste a-game, kuid kui nüüd tuleb mingi tegur sisse (keegi suudab rämedalt tilt ajada kuidagi või on üleväsimus vms), siis tuleb mängu mu c-game mis on sitem kui fishide e-game. ja see on kole! ja kallis!

  6. #46

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mida see värisev jalg tähendab ;D
    Ma tahaks ka teada, sest mul jalg suht automaatselt hakkab üles-alla liikuma, kui ma kuskil laua taga istun. Naine pidevalt sõimab, sest teda jubedalt häirib ja lauad pidavat ka meeletult värisema, kuigi seda viimast pole mina iialgi tuvastanud. Kuid värin hakkab olenemata situatsioonist või ma pole vähemalt enda jaoks mingit ühist nimetajat leidnud. Seega - mida see tähendab ja kuidas vältida annab?

  7. #47
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Kuskilt on meelde jäänud, et tõmblevad jäsemed=magneesiumipuudus.

  8. #48

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    väga hea jutt, wedoit.
    selle "väriseva jalaga" on sul kindlasti neljapäevasest turniirist kogemus
    1 koht, kus tellid tavaliselt enim välja löövad ja kasumit toovad on imo bluffide vahelevõtmine, nn piiri peal callide tegemine.
    on näide võtta eilsest 10/10 cashist.
    mina bb 4 7 :, mängus straddle 20. 7 handed. btn call, mina compl. , str. chk.
    flop T 4 T plaan pot kohe maha võtta ja next hand. betin 40. srtdle vend mõtleb korra, reise 200, btn fold. callin.
    turn 9 chkin. vastane panustab 200. callin.
    river A chkin. panustab 300. noh, mul 2nd nuts ja callstationina callin maha, kuigi tuli pisut aega võtta.
    kuna tema pidi enne kätt näitama, siis sai soovitud "õhku" 6 8 , näha.
    ta oli poolt lauda varasemalt bluffinud/näidanud ja ju oli ring minu käes. samas nutsiga oli ta riveris chk- reise teinud ja 4K panga võtnud.
    bluffides viskas ta chippe lauale laiali, tugeva käega(nutsiga) pani ühes tornis sisse ja mõtlemiseks kulutas tunduvalt vähema aega kui bluffi plaanides.





  9. #49
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    hmm, geoloog on päris hea sõna

  10. #50

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Kuskilt on meelde jäänud, et tõmblevad jäsemed=magneesiumipuudus.
    minu teada rohkem lihaste teema. jäsemed nüüd küll ei tohiks mag puudusest tõmblema hakata. aga googeldama ka ei viitsi minna :)

  11. #51

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Suht nuts jutt.
    wedoit: +1

    6 aastat livet on samad tõed selgeks teinud.

  12. #52

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    1 asi tuli veel meelde seoses livega.
    mul on alati suht imelik olnud kuulata inimeste juttu a la "olympicus on nn regularid või vanad peerud nii ülbed"
    ei tohi olla selline tussu/emo, et kõike hinge võtad ja oma mängu mõjutada lased.
    mulle on ka öeldud "tra, sa selline nit, ootad oma AA-d" või " no täitsa idioot, kuidas sa reised preflop 64o-ga" aga mul on sügavalt pohhui.
    ütlen, et palun anna andeks, proovin end parandada ja muiates scoopin.
    muidugi on halb, et on selliseid, kes rumala liigutuse teinud mängijat sõimavad või õpetavad aga selline tegevus on alati lose-lose.
    sõimajaid on ka erinevaid, mõni on muidu rahulik aga näiteks pikalt kuival olnud, teine ongi selline "õpetaja/toriseja" loomu poolest.

  13. #53
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    "tra, sa selline nit, ootad oma AA-d" või " no täitsa idioot, kuidas sa reised preflop 64o-ga" aga mul on sügavalt pohhui.
    ütlen, et palun anna andeks, proovin end parandada ja muiates scoopin.
    no sellel on hoooopis teine eesmärk. nad ju saavad aru küll, et sa haige nit oled ja sellistega ei taha keegi mängida. järjekorras on alati kehvemaid mängijaid kes tahaks rohkem välja teha. ja teisalt mõjutab selline ütlemine OLULISEL määral sinu mängu, sa hakkad tegema vigasid mida sa muidu ei teeks. või hakkad tegema lolle bluffe, et nendele muljet avaldada vms. ühesõnaga eesmärk on sinu mängu mõjutada ja see toimib VÄGA HÄSTI ;D kõik mis lauas öeldakse on mõeldud sinu mängu mõjutamiseks, pokkerilauas sõprust ei ole. samas tuleb järgida eetikapiire ehk kui kellegi bad beatiga välja võtad turniirilt, siis on VÄGA ebaeetiline pärast mölisema veel hakata. Las ta elab rahulikult ennast välja (südamesse ei maksa võtta) ja sa lähed oma mänguga edasi.

    sellega seoses tuleb üks asi veel meelde. nimelt on väga paljud mängijad juba oma comfort levelist väljas ammu enne mängu tulemist, sest mängitakse üle bankrolli, puudub kogemus nii suurte rahade peale mängimisel või mängitakse hoopiski võõra laenatud rahaga. tähendab enamasti bankrolli ei ole, vaid tullakse õnne proovima. ja selle tulemus ongi see, et oodatakse mingi hea käsi ära ja sellega tehakse nuppe. olukorda ei valita ja ei jõuta oodata. sellest tuleb eraldi teoreem. et "mul nüüd pole ammu tulnud, et ehk nüüd PEAN pihta saama". selle asja nimi on kärsitus + gämbeldamine ja laiv on loomu poolest aeglane (sellega tuleb arvestada). laud ei ole sulle midagi võlgu, tõenäosus on enne igat kätt ju sama. sellist asja ei eksisteeri nagu et pole ammu hittinud ja nüüd ehk hitib. lihtsalt ise ei tohi lolle vigasid teha ja tuleb enda mänguplaanile kindlaks jääda. see on raske, aga tuleb olla valmis, et terve õhtu jooksul kui 100 kätt vbl jagatakse, siis sa ei saa ühtegi lehte ja/või ei saa ühelegi flopile pihta.

    ahsoo. üks tell tuli veel meelde table selection osas. kui lauas käib kõva möla, siis mängitakse üldiselt loose'ilt ja on suht fishine mäng. :) teinekord kui keegi istub vaikselt või hullult keskendunult, siis aitab see ka, et paned ta rääkima või tekitad kuidagi muud moodi hea tuju. siis vend läheb üldiselt loose'imaks ja teeb rohkem vigasid.

  14. #54

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    no sellel on hoooopis teine eesmärk. nad ju saavad aru küll, et sa haige nit oled ja sellistega ei taha keegi mängida. järjekorras on alati kehvemaid mängijaid kes tahaks rohkem välja teha. ja teisalt mõjutab selline ütlemine OLULISEL määral sinu mängu, sa hakkad tegema vigasid mida sa muidu ei teeks. või hakkad tegema lolle bluffe, et nendele muljet avaldada vms. ühesõnaga eesmärk on sinu mängu mõjutada ja see toimib VÄGA HÄSTI ;D kõik mis lauas öeldakse on mõeldud sinu mängu mõjutamiseks, pokkerilauas sõprust ei ole.

    sellega seoses tuleb üks asi veel meelde. nimelt on väga paljud mängijad juba oma comfort levelist väljas ammu enne mängu tulemist, sest mängitakse üle bankrolli, puudub kogemus nii suurte rahade peale mängimisel või mängitakse hoopiski võõra laenatud rahaga. tähendab enamasti bankrolli ei ole, vaid tullakse õnne proovima. ja selle tulemus ongi see, et oodatakse mingi hea käsi ära ja sellega tehakse nuppe. olukorda ei valita ja ei jõuta oodata. sellest tuleb eraldi teoreem. et "mul nüüd pole ammu tulnud, et ehk nüüd PEAN pihta saama". selle asja nimi on kärsitus + gämbeldamine ja laiv on loomu poolest aeglane (sellega tuleb arvestada). laud ei ole sulle midagi võlgu, tõenäosus on enne igat kätt ju sama. sellist asja ei eksisteeri nagu et pole ammu hittinud ja nüüd ehk hitib. lihtsalt ise ei tohi lolle vigasid teha ja tuleb enda mänguplaanile kindlaks jääda. see on raske, aga tuleb olla valmis, et terve õhtu jooksul kui 100 kätt vbl jagatakse, siis sa ei saa ühtegi lehte ja/või ei saa ühelegi flopile pihta.

    ahsoo. üks tell tuli veel meelde table selection osas. kui lauas käib kõva möla, siis mängitakse üldiselt loose'ilt ja on suht fishine mäng. :) teinekord kui keegi istub vaikselt või hullult keskendunult, siis aitab see ka, et paned ta rääkima või tekitad kuidagi muud moodi hea tuju. siis vend läheb üldiselt loose'imaks ja teeb rohkem vigasid.
    arvan, et ei kaldu oma mängust kõrvale, kui keegi midagi ütleb(seda juhtub muidugi üli harva, sest enamusega saan hästi läbi).
    lihtsalt osad vennad(eilsest näide) on 12k+ miinuses, openreise 15bb, 90% käsi, siis tuleb urin kui söandan blindi foldida:)
    aga end of the day panen 3BI tasku kergitan kaabut ja tänan.
    table selection on väga oluline. tavapäevadel ma ei näe eelist ja vajadust regularidega maadelda. lähen siis, kui algajate cash 10/10 blindidega või mingi üritus ja palju purjus väljamaalasi lauas.
    purjus skandid loobivad raha vahest lihtsalt vasakule ja paremale. algajate cash on hea selles mõttes, et algaja on algaja ja regular, kes sinna satub on reeglina madalast blindist tingituna väga alamotiveeritud ja üli loose.
    aga rääkima peab lauas. jätad endast tunduvalt loosema mulje. point@svenza, kellega mingi aeg tagasi cashi koos mängisin. poiss oli pisut tahmane, möla käis, ärgitas rahvast actionit tegema, reisema ja re-reisema, kuigi ise ei mänginud mingi 1h ühtki kätt. kõigile tundus et jube loose vend ja käed maskti kinni ka.

  15. #55
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mida see värisev jalg tähendab ;D
    üldiselt tähendab see tugevust.. kui inimene normaalolekus on harjunud jalga väristama siis teeb ta seda ka suure käe puhul ja adrekas hakkab liikuma suure käega nagu naksti..

  16. #56
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    üldiselt tähendab see tugevust.. kui inimene normaalolekus on harjunud jalga väristama siis teeb ta seda ka suure käe puhul ja adrekas hakkab liikuma suure käega nagu naksti..
    Ma mäletan, et mul vanasti hakkas jalg värisema, siis kui ma malet mängisin ning kui tugeva vastase vastu oli hea või siis lootustandev seis mängu lõpu poole.

  17. #57
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Mu teine hobi on jalaväristamine, võite sealt telle otsida.

  18. #58
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Mu teine hobi on jalaväristamine, võite sealt telle otsida.
    Nagu näha, siis jalaväristamine on väga popp.

  19. #59

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    kui live cashis on riveris vaja teha keeruline call otsus(2nd pair, river masti/rea kaart, tpmk vms) ja vastane räägib pikalt, kui midagi küsida, siis 90% on fold õige. veendusin, mitu korda.

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    kui live cashis on riveris vaja teha keeruline call otsus(2nd pair, river masti/rea kaart, tpmk vms) ja vastane räägib pikalt, kui midagi küsida, siis 90% on fold õige. veendusin, mitu korda.
    Loodan, et saan sinuga ühte lauda ja tihti koos sinuga riverisse.. Tead ise ka, mis ma siis busted drawga hakkan tegema ja nutsiga :)

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES