Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 7 EsimeneEsimene ... 4567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 124
  1. #101

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    kätt mitu korda läbi mõeldes sünnitad ise tihti readi. st. selleks kulub sul aega. lives on standard, et riveris betitakse nutsi või bluffi, kuna thin-vbetiks peaks tegu olema hea mängijaga. bluffija reeglina ei tunne end mugavalt, kui kaua mõtled(või siis teeskleb mugavust), nutsiga mängijal on pohh kaua sul läheb ja kasutab aega munade sügamiseks.
    abiks võib olla ka see, kui midagi küsida- ühel juhul kiilub tihti vastus kinni, teisel juhul pole sa soravamat lauset kuulnud.
    mu mõte selles, et tuleks rahulikult aega otsusteks võtta, mitte bang-bang-bang (bet-raise-ai-call!!! kõik 2 sekiga) pokkerit mängida.
    :D:D see on parim

  2. #102
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Kui kellegil hakkab järsku ninast verd purskama keset mängu, siis on ilmselt AA

    //True story homegames

  3. #103
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Minu jaoks on tihti töötanud tell, et kui rasket calli/raise tahan teha ja chippe hakkan lugema, siis vastane haarab ka juba enda omade järgi, et vajadusel callida. Ilmselge nõrkus ja paar korda olen seal draw/airiga seetõttu kõvasti otsa pannud.

    Väga rämeda donki puhul ei tööta. See võib olla võtnud endale pähe teha hero call no-matter-what. Siis peab gameflow järgi vaatama, kas villainile on varem tehtud nii palju liiga, et ta nüüd igal juhul callida tahab.

  4. #104

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Minu jaoks on tihti töötanud tell, et kui rasket calli/raise tahan teha ja chippe hakkan lugema, siis vastane haarab ka juba enda omade järgi, et vajadusel callida. Ilmselge nõrkus ja paar korda olen seal draw/airiga seetõttu kõvasti otsa pannud.

    Väga rämeda donki puhul ei tööta. .
    +1
    Seda olen isegi tähele pannud. See on viimase aja üks suurimaid ja parimaid telle.

  5. #105

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Kui kellegil hakkab järsku ninast verd purskama keset mängu, siis on ilmselt AA

    //True story homegames
    lol

  6. #106

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Kui kellegil hakkab järsku ninast verd purskama keset mängu, siis on ilmselt AA

    //True story homegames
    http://www.tuule.com/flash/pokker/li...s/k2si/boonus/

  7. #107
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    hahahha. : D

    moar!

  8. #108

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Panin kõva kajaka keset tuba maha :D 5+

  9. #109
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    bang-bang-bang (bet-raise-ai-call!!! kõik 2 sekiga) pokkerit mängida.
    vaakum. vastane ei tea sinust midagi, sina vastasest. ta insta teeb selliseid liigutusi A82hh boardil. Kas sa võtad seda tugevuse või nõrkusena?

  10. #110

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    vaakum. vastane ei tea sinust midagi, sina vastasest. ta insta teeb selliseid liigutusi A82hh boardil. Kas sa võtad seda tugevuse või nõrkusena?
    Tugevusena, sest tegu on online mängijaga.

  11. #111

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    vaakum. vastane ei tea sinust midagi, sina vastasest. ta insta teeb selliseid liigutusi A82hh boardil. Kas sa võtad seda tugevuse või nõrkusena?

    vaakumis on uskuda odavam vast.
    aga muidu olen tähele pannud, et insta-käigud ja kiire barreldamine on tugevus, kui seda teeb donk ja nõrkus kui seda teeb keskm/hea mängija või purjus somm. :)

  12. #112
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Hea lugemine.
    Mul siuke teema,et käed värisevad isegi niisama ja pokkeri lauas lives olenematta kas mul hea/halb kombinatsioon/käsi siis värisevad ühte moodi.Päris ebamugav on mõnikord olla.
    Õnneks rumm koolaga aitab seda veits ära kaotada :D.

  13. #113

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    käevärin on online-mängijale standard, sest sa pole harjunud kordades suurema adrekaga jne
    mida rohkem suurturnasid läbi mängid, seda mugavamalt end tundma hakkad.

    ma alguses ei suutnud üldse, maru ebamugav oli laua taga, aga kõik see olemine tuleb endal mugavaks teha :D, ala väike siider, laiuta, tee kino teiste mängijatega jne

  14. #114

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    ala väike siider, laiuta, tee kino teiste mängijatega jne
    jajah, alati on lauas üks selline vend kes laiutama kipub ja siis teistel selle tõttu kitsas on

  15. #115

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    rofl, mul on mingi paar korda seda vaid juhtunud, kui kõrval istub mingi 180kg baruto-taoline.
    aga ma soovitan siiski tasapisi endale ruumi teha, või siis peale pausi esimesena laua taha saada ning toorelt laiutama hakata :D

    tean omast kogemusest, et kui ruumi vähe, siis on ebamugav ja ebameeldiv, seetõttu kannatab mäng!

  16. #116

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    laiutajale pannakse mental note "m*nn - võimalusel slowrollida" :)

  17. #117
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    rofl, mul on mingi paar korda seda vaid juhtunud, kui kõrval istub mingi 180kg baruto-taoline.
    aga ma soovitan siiski tasapisi endale ruumi teha, või siis peale pausi esimesena laua taha saada ning toorelt laiutama hakata :D

    tean omast kogemusest, et kui ruumi vähe, siis on ebamugav ja ebameeldiv, seetõttu kannatab mäng!
    nii et laiutada on +EV

  18. #118
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Hea lugemine.
    Mul siuke teema,et käed värisevad isegi niisama ja pokkeri lauas lives olenematta kas mul hea/halb kombinatsioon/käsi siis värisevad ühte moodi.Päris ebamugav on mõnikord olla.
    Õnneks rumm koolaga aitab seda veits ära kaotada :D.

    sama värk värin koguaeg sees ja vennad teevad sellepealt "reade" aga tavaliselt turna teiseks lvliks olen ma juba üpris konditsioonis kus enam midagi ei värise.

  19. #119
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Hea lugemine.
    Mul siuke teema,et käed värisevad isegi niisama ja pokkeri lauas lives olenematta kas mul hea/halb kombinatsioon/käsi siis värisevad ühte moodi.Päris ebamugav on mõnikord olla.
    Õnneks rumm koolaga aitab seda veits ära kaotada :D.
    Minu meelest ei värisenud ühtemoodi. AQ+ korral värisesid rohkem. Laupäeval ma mõtlesin selle vibratsiooni peale kaks korda, enne kui viimase käega AK shovesin.

    Üldiselt kui see probleem on, siis ära hoia käsi lahtiselt õhus. Kaarte vaadates hoia tugevat kontakti laua/kaartidega ja peale seda tõsta käed laualt ära. Kui maltsaga avada kavatsed, siis ära värisevaid käsi varja. Nii mõnigi võib neid nähes monsterit kartma hakata.

  20. #120
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    Rahalauas ma olin alkost nii lödi juba vaikselt,et see värin oli enamvähem üle läinud :D.Aga jah ise ei märganudki seda,et vbl erinevate käte tugevuste puhul hoidsin käsi kas laua peal või laua all, aga ma tegin vist kyll seda yep :D.

    Aga turniiri alguses mäletan kahel korral kui value bettisin riveril ja siis 1x coca hakkas riveril mu poole vaatama ja siis 1x mingi teine vend ja siis tõmbas korraks krdi ülekeha värina sisse :D.Tundsin kohe kuidas üritasin tagasi hoida ja siis tuli kulminatsioon kus nagu näost käis läbi kohe kogu värin.
    Tuleb ka meelde,et Mauri vastu bluffides hoidsin ma käsi laua all,kui ma suht monster potis pool stacki talle ära andsin.
    Hakkasin vist telefoni näppima vms kui bluffisin,üritasin mõtteid mujal hoida.Pandi time ja callis kui mingi 7-8 seci oli alles vms.
    Pmst igakord kui mingi siuke vastane oli HU-s keda teadsin,et norm mängija ja varem kuulnud siis olenematta kas bluffisin või oli käsi siis mõlemal puhul oli epic värin sees :(.
    Harjutamine teeb meistriks :D.

    EDIT:Kui sul viimases käes AK oli siis ma tegin päris koleda suckoudi ikka.Ma olin nii väsinud juba ja kujutasin ette,et olen ees vist :D.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 11.04.11 at 10:11

Lehekülg 6, kokku 7 EsimeneEsimene ... 4567 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES