Tsitaat Algselt postitas vsiu100
*värisevad käed, hääletooni mõningane tõus
Omane algajale mängijale ja peaaegu eksimatult tähendab see väga tugevat kätt või väga tugeva kombinatsiooni hittimist. Tuleneb see adrenaliinist ja erutusest, et minnakse actionisse. Varjata on seda väga raske ning värin kaob kogemuse lisandudes.
Kusjuures minu puhul see ei kehti, sest mul hakkavad käed värisema alati, kui pot läheb suuremaks :) Olgu siis mul bluff või nuts, seega ennast teades siis, et oma lolli värinat vältida keskendun alati lauas ühte kohta, kui mängin suurt potti. Sest see värin ja pabin segab natuke keskendumistvõimet :( Selle vastu muideks aitab alkohol, miski aeg oled nii koomas, et siis ei hakka ükski närv liikuma, kui kätt mängid aga kahjuks siis matemaatiline mäng kaob koos närvidega :)

Siis taskukaardide vaatamise koha pealt teen ise ka nii, et proovin vaadata kaarte siis, kui on minu kord. Enne juba mõtlen peas läbi, mis ma tegema hakkan, kui kaarde vaatan. Et loen kogu aeg limpereid, arvutan, et palju ma tõstan, kui peaks olema hea käsi, samuti kui keegi juba raiseb, siis mõtlen, et mis kätega ma reraisen ehk 3betin, millega callin, millega ära stackin. Nii mängides, kui lõpuks vaatad kaarde ja on sul juba suht plaan peas valmis ja täpsed betsized olemas, siis ei hakka pabistama ja paanitsema ning samuti ei hakka kartma ja samuti ei reeda oma kätt välja, kui peaksite olema minusugune nõrganärivline :)

Näiteks, UTG lükkab all-in, sa oled button ja siis peaksid peas kohe ära mõtlema, foldin kõik aga callin 99+, AQ+. Kui sinu kord vaatad, et ohooo AQ ja callid ära ning oled happy. UTG pöörab ümber 22, flop on 22A, Turn A, River A, sinu pott. Aga kui sa plaani ei pea, siis ütleme sama olukord, UTG lükkab allin ning sa vaatad, et AQ ja hakkab mõtlema. Siis juba mõtled nii üle endast, hakkad kartma ja võid foldida. Või teine asi, et teed halva calli. Kui plaan olemas, siis oled suht alati oma otsuses kindel ning ei teki pärast miskit "blocki" peas. Samuti kiirendab mängu protsessi üldiselt, et ei veeda aega mõtlemisele ning laud ka poole häppim.

Ja mul on kurk kogu aeg kuiv, sellepärast ma olys joongi :P

Samuti kolm küsimust autorile:
a) kas sul minu kohta ka "telle" on ?? :)
b) kas sa oled leidnud mõne regulari kohta (nime ei ole vaja) mingi kõva "telli", mis on sind aidanud või aitab ka edaspidi?
c) kas oled leidnud suvalise kohta mõne "telli", mis on paika pidanud või siis mõne hea "telliga" mõni hea lugu?