üks näpunäide (minu filosoofia) veel: ole alati mängus kohal. kui ise käes ei osale, siis proovi aru saada mis vastasel on ja anlüüsi pidevalt mängu. kui toimub showdown või näidatakse bluffi, siis saad kohe sealt infot mida tulevikus ära kasutada.

ära tegele kõrvaliste asjadega! ära kuula lauas kõrvaklapid peas muusikat! ära loe raamatut/ajalehte/lahenda ristsõna/mängi laevade pommitamist. sul jääb nii palju infot saamata! samas on see, et kui sa loed raamatut vms ja siis järsku ärkad ja hakkad lammutama, siis enamasti sa ei blufi üldse ja annad vastasele palju infot ära.

suhtle inimestega, ära ole kuivik. uuri mis ja mida nad muidu teevad / (netis) mängivad. tee nalja, räägi lugusid - siis on fishid alati sinu ligi ja tahavad sinuga mängida. iga tund fishiga ühes lauas teenid sa raha. live on suht palju entertainmentis kinni. kui seda poleks, siis mängiks kõik netis. enamus kelle vastu ma mängin teavad, et ma olen neist parem, aga tulevad ikkagi uuesti ja uuesti kohale. päris tihti isegi ei huvita laiv-kasiinodes inimesi see kas nad võidavad või kaotavad. nad tahtsid lihtsalt kodus ära saada, sest võibolla on naisega tülis, on tööl sitasti läinud või seekord klubist naisi ei saanud ja tullakse mudas peaga kasiinosse meelelahutust otsima.

ära KUNAGI kritiseeri täielikku fishi. ära kunagi sõima, hirmuta ega mine talle kallale, et ta tegi vale otsuse. ole rahul, et ta mängib kehvemini kui sina, sest ta tahab ju tegelikult välja teha (seekord ei õnnestunud lihtsalt).

õpi taluma "bad beate". mul ei ole mitte mingit emotsiooni kas keegi tõmbab üheoutise ära või mitte. seda on juba nii-nii palju nähtud. enamasti ma pigem ei õpetaks vastasmängijat, sest ma pean ka edaspidi tema vastu mängima ja mu enda töö on tulevikus hoopis raskem.

ära räägi elukutselisele mängijale oma bad beat käsi, keegi ei viitsi neid kuulata. kui keegi tuleb midagi sellist mulle rääkima, siis mu aju lülitub selle koha pealt välja automaatselt. teine asi on siis, kui midagi on analüüsida või küsitakse nõu vms.