Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 30, kokku 30

Teema: Parim hiir

  1. #21
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    LOL. Ma tellisin ka oma hiire netist, kuna läksin Pärnu poodi toda hiirt otsima. Öeldi nii: "Just 1 vana ostis eile ära, et aga pole hullu, me tellime uue hiire ja ju homseks on käes, et anna oma telefoninumber". Andsin numbri, ootasin päeva, kaks ja siis viskas siibri ette ning tellisin netist ära. Kahe päevaga oli hiir käes ning elu rahul. Tollest poest ei helistatudki kunagi ega pakutud hiirt :S

    Ja muideks too "salapärane vana" oli TIGRANO, kes selle hiire ära ostis :)
    Jep, sain Sulle ära teha ;D

  2. #22

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky

    Enne ostmist mine proovi järgi. Ma ise seda ei ostnud, sest vasak hiireklikk oli liiga kitsas ehk minu sõrmed käisid lisanupu vastu + üldse tundus kuidagi liiga naiselik hiir olevat (st väike).

    Ise muidu ostsin musta Logitech V450 Nano Cordless Laser Mouse:
    [img width=400 height=400]http://images1.pocket-lint.co.uk/images/dynamic/thumbnails/REVIEW-3522-6d53bc8b9feb3dd4ca9413ae0c8f42b9.jpg.613x700[/img]

    ...ja vastupidiselt tõenäosusteooriale (Logitech on vigane ikka väga väga harva) viisin täna just garantiisse peale 3 nädalast kasutamist. Aga muidu hea hiir...



    Edu,
    L.
    Mul ongi see hiir, kiidan heaks. Hullult hästi istub käes, teised on ka seda öelnud. Vanem õde tahtis endale varastada, kui tal läptopiga külas olin ükskord. ;D

  3. #23

    Re: Parim hiir

    Ostsin täna endale Logitechi MX1100. Tundus mugavam kui Revolution. Igati solid kaup imo.

  4. #24

    Re: Parim hiir

    varem oli Logitech G7, mille vahetasin MX Air vastu. Üle prahi hiired mõlemad :P

  5. #25
    leits
    Guest

    Re: Parim hiir

    vx revolution surnud. st rulliku taga olev nupp kinni jäänud, rankal ka see nupp, pillub winis search akent ette ... l2hen täna uut ostma ... peab mõtlema millist võtta

  6. #26
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Andsin numbri, ootasin päeva, Tollest poest ei helistatudki kunagi ega pakutud hiirt :S
    sama jama

  7. #27
    leits
    Guest

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Ostsin täna endale Logitechi MX1100. Tundus mugavam kui Revolution. Igati solid kaup imo.
    kust ostsid? st mis hind oli ja ei tea tartus k aon`?
    sellel mx1100l need nupud ka kõrval pöidla juures on nagu revolutionil? ma liiga harjunud nendega, et neist loobuda

    hmm uurisin netist selle hiire kohta, kas tal on laadija ka kaasa, tundub et ta on patareiga nagu mu praegune?

  8. #28
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Parim hiir

    mul on selline idee, et kas sa seda nuppu "disableda" ei saa? Ma mäletan, kui ma ükskord logitech mx1000 ostsin, siis sain kaasa mingi tarkvara, millega sain muuta nuppe jne. Pole kindel tho.

  9. #29
    leits
    Guest

    Re: Parim hiir

    setpoint vms peaks see olem,a aga tra igalt poolt kus ma seda tirin on see mingi japanese keeles ... :D
    sain korda, tirisin setpoindi ära, panin nupu ül. do nothing :)

  10. #30

    Re: Parim hiir

    mx1100 on Tartus kaubamajas müügil. Hind oli 1099.- Käib patareidega aga see ei ole just suur probleem. Tegemist on suuresti Revolutioni hiirega, kuid parandatud on ntx middle buttoni probleem ja dpi-d saab rohkem seadistada aso.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES