Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 30

Teema: Parim hiir

  1. #1
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Parim hiir

    Hiir läks just puruks ja kavatsen osta Logitech Laser MX Revolutioni.
    Kas keegi oskab midagi paremat soovitada?

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    Hiir läks just puruks ja kavatsen osta Logitech Laser MX Revolutioni.
    Kas keegi oskab midagi paremat soovitada?
    Ise kasutan seda, väga rahul. Hea et saab korpust ära võtta ja raskusi lisada.

    Logitech G9

    [img width=499 height=547]http://www.coolbusinessideas.com/G9.jpg[/img]

    [img width=470 height=353]http://i2.photobucket.com/albums/y35/fl4shlight/g9.jpg[/img]

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Parim hiir

    [img width=675 height=450]http://www.logitech.com/repository/497/jpg/4125.1.0.jpg[/img]


    Tahan endale soetada varsti!

    Logitech VX nano!

  4. #4

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Ise kasutan seda, väga rahul. Hea et saab korpust ära võtta ja raskusi lisada.
    Võibolla loll küsimus, aga miks on vaja raskust reguleerida?

    Hiir läks just puruks ja kavatsen osta Logitech Laser MX Revolutioni.
    Kas keegi oskab midagi paremat soovitada?
    Telli parem pokkeri hiir ja testi ära!
    http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg14712



  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: Parim hiir

    MX™ Revolution

    [img width=500 height=357]http://macinblog.files.wordpress.com/2008/08/logitech-mx-revolution2.jpg[/img]

    Cliffnotes:
    [x] juhtmeta;
    [x] akuga, mis pea vastu ca nädal minu suure kasutuskoormuse juures;
    [x] väga mugav;
    [x] hea scroll hiire peal;
    [x] pole ühtegi probleemi esinenud;

    Hinna ja kvaliteedi suhtelt hetkel parim hiir, mida olen omanud.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: Parim hiir

    Ja kuidas sul see hiir katki läks? Viitsid käe postitada?

  7. #7

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    [img width=675 height=450]http://www.logitech.com/repository/497/jpg/4125.1.0.jpg[/img]


    Tahan endale soetada varsti!

    Logitech VX nano!
    Mul natuke teine hiir, aga mulle väga meeldib see nano-receiver. Mul on sülearvutil USB pesad väikse süvendi sees ka, nii et võimatu, et see küljest ära murduks kuidagi, kui arvuti kotis on. Bluetooth adapterit pole iialgi tahtnud/viitsinud tööle panna, nii et see oli parim juhtmeta hiire variant mu jaoks.

  8. #8

    Re: Parim hiir

    Mul Logitechi bluetooth V470. Juhtmega hiirt never ever ei osta enam. So 90-s [img width=450 height=387]http://www.coolest-gadgets.com/wp-content/uploads/logitech-v470-mouse.jpg[/img]

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas antnx

    Tahan endale soetada varsti!

    Logitech VX nano!

    Enne ostmist mine proovi järgi. Ma ise seda ei ostnud, sest vasak hiireklikk oli liiga kitsas ehk minu sõrmed käisid lisanupu vastu + üldse tundus kuidagi liiga naiselik hiir olevat (st väike).

    Ise muidu ostsin musta Logitech V450 Nano Cordless Laser Mouse:
    [img width=400 height=400]http://images1.pocket-lint.co.uk/images/dynamic/thumbnails/REVIEW-3522-6d53bc8b9feb3dd4ca9413ae0c8f42b9.jpg.613x700[/img]

    ...ja vastupidiselt tõenäosusteooriale (Logitech on vigane ikka väga väga harva) viisin täna just garantiisse peale 3 nädalast kasutamist. Aga muidu hea hiir...



    Edu,
    L.

  10. #10
    leits
    Guest

    Re: Parim hiir

    [img width=500 height=500]http://enemycomputers.com/shop/images/VX%20revolution.jpg[/img]

    ajab ka asja ära

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Parim hiir

    parim maaus on ikka deadmau5

    [img width=500 height=354]http://theonesilove.files.wordpress.com/2008/11/dead-11.jpg[/img]

  12. #12
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    MX™ Revolution

    [img width=500 height=357]http://macinblog.files.wordpress.com/2008/08/logitech-mx-revolution2.jpg[/img]

    Cliffnotes:
    [x] juhtmeta;
    [x] akuga, mis pea vastu ca nädal minu suure kasutuskoormuse juures;
    [x] väga mugav;
    [x] hea scroll hiire peal;
    [x] pole ühtegi probleemi esinenud;

    Hinna ja kvaliteedi suhtelt hetkel parim hiir, mida olen omanud.
    Miks otsustasid MX Revolutioni kasuks? On varasemaid kogemusi ka tonniste hiirtega, lugesid 2+2 'st grinderite soovitusi või lihtsalt suvaliselt ostsid välimuse järgi ja meeldib? :P

  13. #13
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Miks otsustasid MX Revolutioni kasuks? On varasemaid kogemusi ka tonniste hiirtega, lugesid 2+2 'st grinderite soovitusi või lihtsalt suvaliselt ostsid välimuse järgi ja meeldib? :P
    Mul ka see hiir. Ennem sai omatud igasuguseid teisi optilisi logitechi hiiri aga sellega ei anna kuidagi ühtegi võrrelda. Esiteks laadida jube mugav, siis käes on konkreetne, mulle jubedalt sobib, sest põidlal on ka tugi ning seal on miljon nuppu, mis võimaldadavad väga hästi ja kiiresti kõike teha, nii pokkerit mängides, kui ka lihtsalt arvutis surfamisel. Nuts nupp on see fast scroll, kui sellega ära harjud ja võtad mõne teise hiire, siis kõik hiired millel seda pole ei ole enam hiired ;D

    10 punnist 9.99 sellele hiirele.

  14. #14
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Parim hiir

    imelik et tartu poodides ei ole kuskil seda MX revolutionit..


    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja kuidas sul see hiir katki läks? Viitsid käe postitada?
    lampi lihtsalt juhe kulus ära ühendus kohast vms..

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Miks otsustasid MX Revolutioni kasuks? On varasemaid kogemusi ka tonniste hiirtega, lugesid 2+2 'st grinderite soovitusi või lihtsalt suvaliselt ostsid välimuse järgi ja meeldib? :P
    2p2-st sain soovituse. Oli teine hiir veel, mida soovitati aga krt seda ei mäleta enam.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mul ka see hiir. Ennem sai omatud igasuguseid teisi optilisi logitechi hiiri aga sellega ei anna kuidagi ühtegi võrrelda. Esiteks laadida jube mugav, siis käes on konkreetne, mulle jubedalt sobib, sest põidlal on ka tugi ning seal on miljon nuppu, mis võimaldadavad väga hästi ja kiiresti kõike teha, nii pokkerit mängides, kui ka lihtsalt arvutis surfamisel. Nuts nupp on see fast scroll, kui sellega ära harjud ja võtad mõne teise hiire, siis kõik hiired millel seda pole ei ole enam hiired ;D

    10 punnist 9.99 sellele hiirele.
    See fast scroll on ikka räige feature, arvan, et inimkonna kolm leiutist tähtsuse järjekorras:
    Ratas, Elekter, LogitTech'i fast scroll.

    Ja kalli hiire eelis on see, et pole kordagi seda vastu seina visanud :P Nats vastu lauda peksnud olen aga see pole ikka see, kui oli 60 eekine juhtmega hiir siis selle algul rebisin juhtme tagant ära ja siis lennutasin vastu ahju puruks nii, et krohvi lendas. Kalli hiirega seda probleemi ei ole.

  17. #17
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    imelik et tartu poodides ei ole kuskil seda MX revolutionit..

    lampi lihtsalt juhe kulus ära ühendus kohast vms..
    Kui tahad hiirt, mis pidevalt ühel laual ning eelkõige pokkerimänguks, siis MX Revolution kindlasti nr.1 valik.

    Kui ajad rohkem taga mobiilsust, ei taha kahte hiirt osta ning üks käib tihti läpakaga kaasas, siis VX Nano.

    Ja kui Tartus poodides ei leia, siis vaata www.ox.ee. Olenevalt kaubast, saab alates 2-3st päevast toote kätte. Ise korduvalt sealt jubinaid tellinud ja pole probleeme olnud :).

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: Parim hiir

    LOL. Ma tellisin ka oma hiire netist, kuna läksin Pärnu poodi toda hiirt otsima. Öeldi nii: "Just 1 vana ostis eile ära, et aga pole hullu, me tellime uue hiire ja ju homseks on käes, et anna oma telefoninumber". Andsin numbri, ootasin päeva, kaks ja siis viskas siibri ette ning tellisin netist ära. Kahe päevaga oli hiir käes ning elu rahul. Tollest poest ei helistatudki kunagi ega pakutud hiirt :S

    Ja muideks too "salapärane vana" oli TIGRANO, kes selle hiire ära ostis :)

  19. #19
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Parim hiir

    :D

    Aga seoses mu eelneva jutuga, kindlasti pole selle kahe isendi suuruse vahe nii suur, et peaks mõtlema, et ühte ebamugav kaasas kanda, vaid asi ongi just USB Receiver'is. Nano nimigi on sellest, et see vastuvõtja on väga pisike, ning kui kanda sülearvutit pidevalt kaasas, siis ei jää ta pmst kunagi ette. Revolution USB ots on samas suurusjärgus mälupulgaga ning kui sülearvuti sul pidevalt süles ja põlvedel liigub, siis puht kogemata võid sellega kuhugi vastu minna ja ta katki teha. Lauaarvuti puhul ei jää ta samas ette, sest enamjaolt on ta USB augus arvuti taga, esipaneelil või klaviatuuril ning need ei ole pidevas liikumises ja püsivad ühel kohal.

  20. #20

    Re: Parim hiir

    Tsitaat Algselt postitas ranka

    Ja kalli hiire eelis on see, et pole kordagi seda vastu seina visanud :P Nats vastu lauda peksnud olen aga see pole ikka see, kui oli 60 eekine juhtmega hiir siis selle algul rebisin juhtme tagant ära ja siis lennutasin vastu ahju puruks nii, et krohvi lendas. Kalli hiirega seda probleemi ei ole.
    Nojah, siis ei ole sa ka tilti kogenud. Mul lendas hiljuti läpakas suure kaare ja kolinaga laualt maha. ;D

    Hiirtest rääkides ajab ka juhtmega Trust ilusti asja ära.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES