Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 28 EsimeneEsimene ... 162425262728 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 556

Teema: [???]kollane

  1. #501

    Re: [100NL FR]Kollane

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Mitu lauda tavaliselt korraga teed? Ja mitu h päevas?
    Kindlat arvu ei olegi, jääb sinna 8-15 vahele kuskile. 5h on keskmine hetkel.
    Paljude laudadega ise mängid?

  2. #502

    Re: [100NL FR]Kollane

    oleneb täiesti päevast. Kui fishe palju, siis rohkem, sest enamus otsused kerged (samas peab ikka vähemaks võtma,sest mängin osasid käsi liiga kiiresti). Kui jamad lauad siis vähem ja madistan regsidega rohkem, aga noh 1fishi otsin ikka paremale käele (kuni 3kohta).
    vahest juhtub 7lauda..vahest 14 (üle 14 ei võta). Kui alla 5 laua, siis lõpetan ära...läheb liiga igavaks.

  3. #503

    Re: [100NL FR]Kollane

    Võtab ilusti kokku kõik

    ( Click to show/hide )


    Tuleb ilge hala
    ( Click to show/hide )

  4. #504
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [100NL FR]Kollane

    glgl!

  5. #505
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: [100NL FR]Kollane

    Vaheta korraks formaati. Mul oli paar kuud tagasi cashis elu kõige sitem nädal käsil, jooks ülisitt. Mingil õhtul võtsin siis ühe MTT käsile ning jooks oli kuldne ning $3,5k shipp the first place noh. Pärast seda läks cashis ka asi paremaks.

  6. #506

    Re: [100NL FR]Kollane

    Omadest kogemustest julgen öelda, et täispask jooks võib kesta vabalt 100K kätt. Nööbi üks jääkülm õlu lahti ja võta vabalt. Küll ühel päeval hakkab minema jälle :)

  7. #507
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [100NL FR]Kollane

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Omadest kogemustest julgen öelda, et täispask jooks võib kesta vabalt 100K kätt. Nööbi üks jääkülm õlu lahti ja võta vabalt. Küll ühel päeval hakkab minema jälle :)
    Leits selle väitega nõus ei oleks.

  8. #508

    Re: [100NL FR]Kollane

    nojaaaa... jätkame mehed. pinged on maandatud.. ma ename i jõua ausalt

  9. #509

    Re: [100NL FR]Kollane

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Omadest kogemustest julgen öelda, et täispask jooks võib kesta vabalt 300K kätt. Nööbi üks jääkülm õlu lahti ja võta vabalt. Küll ühel päeval hakkab minema jälle :)
    omast kogemusest :)

    gl

  10. #510

    Re: [100NL FR]Kollane

    wiiiiii
    Natuke kahju ka, kuna nad olid ikka päris suured fishid. Kindlasti oleks neid vennikesi veel näinud ja rohkem, kui $28 saanud.
    ( Click to show/hide )




    See nädal on esimene mis plussis on, selle üle on ikka väga hea meel. Käsi vähe, aga kasumit piisavalt. Diili plussini on veel aega, aga tulemata see ei jää . Teen lühikesi sesse ja kui mingi imelik beat juba on panen lauad kinni. Kuna Stars on mulle tõestanud,et kui asi hakkab allamäge minema, ega siis paremaks ei muutu midagi.

  11. #511

    Re: [100NL FR]Kollane

    Hilinenud kuu kokkuvõte.
    Ei võtnud Stars mind ilusti vastu peale pikka pausi. Samas ei ütle, et ise ka nii väga hästi mängisin.
    Suurem miinus ongi põhiliselt €-ja PL laudades. Pl laudades ma pole üheski limiidis väga plussis miskipärast.
    Ei tea kuidas osad kodanikud seal nii hästi jooksevad, minul see kahjuks ei õnnestu.
    Võrreldes Starsi Ft-ga on tase ikka natuke tugevam tõesti. Mäletan, kui esimese katse tegin Starsist FT`i kolida, siis
    ei suutnud ma alguses softiga kohaneda, sellepärast ka mängisin ainult boonuse lahti ja lasin jalga. Viga oli muidugi selles,
    et mul oli sitt arvuti siis ja soft lagis lihtsalt.Nüüd tagasi kolides, ei meeldi mulle see Starsi soft ja gamespeed üldse.
    Nii tilti ajab lihtsalt ajab see miljon aastat tiksuv timebank. Ei ole kuidagi kodune see värk. FT´l on ikka parim soft!
    Diil on hetkel küll väikses miinuses, aga loodan väga, et saan sel kuul ära lõpetatud.Sean selle kuu eesmärgiks #1.
    Loobun täielikult pidudest va. tüdruku sünnipäev.
    Keskendun ainult mängule, samuti saan natuke coachingut mängijalt, kes mind kunagi coachis.

    Wish me luck!


    Pole väga mingeid eesmärke kuule seadnud, nüüd üritan seda iga kuu teha.

    Juulis eesmärke polnud

    Augusti eesmärgid:
    *Lõpetada diil
    *mängida vähemalt 75k kätt
    *nädalas üks video ära vaadata
    *olla terve kuu kaine va. tüdruku sünnipäev


    Graafik:
    ( Click to show/hide )


    Boonsed: $600
    Kokku: -$827

  12. #512
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: [100NL FR]Kollane

    Jep. PSis on mängud märgatavamalt aeglasemad, mis tähendab, et mängid rohkem laudu, et sama arv käsi sisse saada ja mängudünaamikat on raskem tabada (rohkem vastaseid, keda jälgida).

  13. #513
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [100NL FR]Kollane

    Ma ei tea kas see on juhus, aga peale BF-i olen märganud, et paljudel 25-200NL FR mängijatel kellel varem läks asi koguaeg stabiilselt edukalt on millegipärast downswing (blogisid uurides vähemalt)

    Endal sama teema, et peale BF-i ma ei saa aru kas mängud on tõesti raskemaks läinud või mis värk on. Usakad kadusid siis nagu joonlauaga alla löödud graafik kohe, ei tea kas tõesti elatusin aint fishideks w.

  14. #514
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [100NL FR]Kollane

    küll tuleb

  15. #515

    Re: [100NL FR]Kollane

    Käisin täna enda lapsepõlve masinaid vaatamas.
    Tekkis kohe mõnus tunne ja mõte, et peaks need täielikult korda tegema ja kõik origninaal jupid külge panema.
    Kolm vene tsiklit on: kavrovets, K-750, ja mopeed.
    Nüüd juba tund aega surfan vene mootorrataste foorumites ja otsin juppe :D
    Esimeseks projektiks saab vist Kavrovets ehk siis jänestege java või kuidas seda kutsutigi.
    Lähiajal küll midagi toimuma ei hakka, aga sügisel tahaks alustada. Sebin natuke juppe ja uurin maid.
    Hästi läheb tulevad homme pildid ka.

    Kui kellegil miskit pakkuda mingeid juppe nimetatud masinate kohta andku teada.

  16. #516
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: [100NL FR]Kollane

    Mul ka kavrovets seisab juppidena ja ootab millal ära puhastan ning kokku laon.

    Vb võtan ka selle töö sügisest ette, siis saab mõtteid jagada:)

  17. #517

    Re: [100NL FR]Kollane

    Tsitaat Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
    Mul ka kavrovets seisab juppidena ja ootab millal ära puhastan ning kokku laon.

    Vb võtan ka selle töö sügisest ette, siis saab mõtteid jagada:)

    Mis Sa ikka vaeva näed. Müü mulle parem :D

  18. #518
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: [100NL FR]Kollane

    Ma arvan ,et sa ei tahaks selle eest niipalju maksta, kui ma selle eest tahaksin saada :D

    Seega tuleb vaeva näha :)

  19. #519

    Re: [100NL FR]Kollane

    Tsitaat Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
    Ma arvan ,et sa ei tahaks selle eest niipalju maksta, kui ma selle eest tahaksin saada :D

    Seega tuleb vaeva näha :)

    mis aasta oma sul on?

    ledsin ühe sellise dokumentidega 62a. €200
    komplektne, töötav.

  20. #520
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: [100NL FR]Kollane

    Ka 60 algus, täpselt ei mäleta. Ma tean ka kellel peaks 1 olema vb sebin ära varuosadeks :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES