Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 28 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 556

Teema: [???]kollane

  1. #41

    Re: Kollane NL10 - (?)

    Tänane päev oli üpris sick, hea et üldse plussi jäin. lahmimine käis jälle.
    Õnneks turna 3koht korvab ilusti kõike
    Käsi ei jõudnuki postitada , teen homme seda täna vist tuleb magama ära minna.

    Graafik:


  2. #42

    Re: Kollane NL10 - (?)

    Minujaoks nädal lõppenud ning võib rahule jääda.Kuigi eriti mängida ei viitsinud ja tüdimus on peal.
    Kui muidu tegin päevas 2 sessi, siis nüüd 4 ja ca 1k kätt.
    Seepärast ka nv ei mängi lähen parem kaitseliitu ja tegelen millegi muuga vahepeal.

    Statid:



    Tulemused :

    $156 cash
    $225 freekate hittimised

    Kokku : $381
    BR : $749

    Graafik 2.03-6.03:



    teistele edu nv-l.





  3. #43

    Re: Kollane NL10 - (?)

    Väga ilus nädalatulemus. Egas muud kui et jätka samas vaimus. ^^

  4. #44
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kollane NL10 - (?)

    Pole üldsegi paha nädal olnud, freerollide hittimise eest oled päris korraliku lisaraha saanud.

    Head metsas müttamist ;D

  5. #45

    Re: Kollane NL10 - (?)

    Nädala kokkuvõte. Otsustasin nüüd nädalas korra kokkuvõtte teha ja see aeg mis ma täidan päevikut suunan nüüd õppimisele.
    Kool vaja ära lõpetada mis on eesmärk omaette :D
    Jube kiire nädal on olnud ning pole saanud mängida nii palju kui tahaks, palju on tegemist olnud ja sai Tlnas käidud nädalavahetusel.
    Reedel ei mänginud üldse , laup-pühp kokku 800 kätt.
    Aga muidu rahul nädalaga ning tunnen , et areng on kõvasti edasi läinud. Jagan palju paremini olukordi kus olen taga ja on mõtekam foldida.
    Range ka laiemaks läinud 3 viimast päeva olen mänginud 17/14 .
    Üle eesti miinimumi on käes. Tunnihind mängimisel $14 ;D

    Järmine nädal plaan 30NL liikuda, oleks juba põhimõtteliselt see nädal saanud aga tegin väikse cash oudi.
    Nüüd tükk aega raha ei võta kontolt ja kasvatan rolli usinasti.

    Tegin väiksed plaanid mil võtan shote järgmistele limiitidele:
    30NL- $750 (homme ehk jõuab)
    50NL- $1300
    Arvan et tundub mõistlik, 30NL ei karda eriti aga 50NL teine lugu.
    Plaan hiljemalt aprilli lõpp olla 50NL eks näis kuidas õnnestub.

    Üritan ka järgmine nädal video teha oma mängust, teistele vaatamiseks ja hindamiseks.

    Graafik
    9.03-15.03









  6. #46
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kollane NL20 - (?)

    Oled tubli olnud.

    Aja kooli asjad korda ja 1300$ võid nl50 proovima minna.

  7. #47

    Re: Kollane NL20 - (?)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Oled tubli olnud.

    Aja kooli asjad korda ja 1300$ võid nl50 proovima minna.

    tänud, eks ma üritan .

    täna jube swingine värk, aga +30 olemas. väike paus ja lasen edasi.

  8. #48
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kollane NL20 - (?)

    Sul tiksub neilt freerollidelt ikka päris korralikku raha. Täna said vist jälle teise koha :)?

  9. #49

    Re: Kollane NL20 - (?)

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Sul tiksub neilt freerollidelt ikka päris korralikku raha. Täna said vist jälle teise koha :)?
    jep 2koht.
    kuidagi on õnnestundu tõesti freekatelt cashida , aga kui sisse ostan end kuhugi siis ei hiti kahjuks midagi.



  10. #50

    Re: Kollane NL20 - (?)

    Eelmine nädal jäi väga magedaks. Haigus otsustas külla tulla .
    Profit kokku koos freeka hittimisega : $127

    Graafik


    Alustasin eile siis 30NL mängimisega . Eile küll jäin veits miinusesse aga sain natuke tutvust selle limiidiga. Täna juba väike kasum $60.
    Esmamulje on veits raskem aga ei midagi väga keerulist. Punkte tuleb küll jõhkralt. Kahju, et enam boonuseid ei anta.

    See nädal peaks kõva grindimis nädal tulema. Hetkel küll saan tavalisest rohkem coolereid aga küll üle läheb :P

  11. #51

    Re: Kollane NL30 - (?)

    Nädal lõppenud väike kokkuvõte siis:
    Esmaspäeval alustasin uut limiiti, algul ei saanud vedama hästi kuna hakkasin mingit x mängu tegema jälle. Aga lõpp hea kõik hea.
    Üldiselt alates kolmp-st kõik päevad plussis olnud ja tuli ka parim tulemus rahaliselt neljapäeval $178.
    Täna oli veits nirum päev 1k kätt lasin miinust, kerge leitsi sündroom oli küljes. set vs set jne. Aga lõpuks hakkas asi jooksma lõpetasin +$50.
    Otsustasin et ennem 50NL ei lähe kui roll on 1500. Tunnen end präeguses limiidis hästi ning ei näe vajadust edasi hetkel liikuda, kes teab mis seal ees ootab ja pole vist valmis veel. Alles kohanesin 30NL-ga.
    Kokkuvõttes nädal väga õnnestunud ja peab meeldima

    BR: $1162

    Graafik 20.03-20.03


  12. #52

    Re: Kollane NL30 - (?)

    Hea vaadata, kuidas hooga samas tempos või veel kiiremini ülespoole liigud :D Ilmselt varsti kohtume NL50-s.
    Olen nüüd see nädal lasnud umbes esimesed 20k NL50-s ja pärast kohustuslikku bad beatide sadu kerges plussis. Võrdluseks ongame NL30-ga ütleks seda, et tundub, et kuidagi konkreetsem joon on heade mängijate ja halbade mängijate vahel, seetõttu on minu arust mängida isegi lihtsam. Kui NL30-s oli kohati ikka täielik loomaaed äärest ääreni ja tihti oli raskusi aru saamisega, mis levelil vastane mõtleb, siis NL50-s eristuvad regularid üsna selgelt ja fishe jätkub ka :) Muidu üldiselt mingit olulist vahet küll pole. Edu!

  13. #53

    Re: Kollane NL30 - (?)

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Hea vaadata, kuidas hooga samas tempos või veel kiiremini ülespoole liigud :D Ilmselt varsti kohtume NL50-s.
    Olen nüüd see nädal lasnud umbes esimesed 20k NL50-s ja pärast kohustuslikku bad beatide sadu kerges plussis. Võrdluseks ongame NL30-ga ütleks seda, et tundub, et kuidagi konkreetsem joon on heade mängijate ja halbade mängijate vahel, seetõttu on minu arust mängida isegi lihtsam. Kui NL30-s oli kohati ikka täielik loomaaed äärest ääreni ja tihti oli raskusi aru saamisega, mis levelil vastane mõtleb, siis NL50-s eristuvad regularid üsna selgelt ja fishe jätkub ka :) Muidu üldiselt mingit olulist vahet küll pole. Edu!

    Viimasel ajal on tõesti päris hästi läinud. Poleks uskunud , et nii kiiresti järgmisesse limiiti liigun kuigi vahe pole väga suur. Eks freerolli hittimised ka kõvasti kaasa aidanud. Ma kardan pigem , et tuleb suurem downswing ning pean alla tagasi kolima parem kindlustan rolli ja saan edasi grindida.
    Sul ikka mängid päris palju ma vaatan, nädalas on samapalju käsi kui mul see kuu. :D
    Mul juba nii välja kujunenud kui 1 sess õnnestub ja olen rahul päeva tulemusega siis ei mängi edasi.Tegelen millegi muuga. Präegu vaja natuke rohkem õpingutele ka keskenduda.
    Ehk järgmine nädal juba kohtume 50NL-s. Eks paistab.
    Samad sõnad,edu ka sulle ja ära hulluks grindi end. :D

  14. #54

    Re: Kollane NL30 - (?)

    Hilinenud nädala kokkuvõte .
    Ei jõudnud eriti eelmine nädal mängida , nädala alguses olin Tlnas ja reedel põrutasin uuesti suurlinna. Oli sõbra sünnipäeva tähistamine ja asi väljus ikka koledasti raamidest. hollywoodi laks , limusõidud jne . täis kino ikka. Suutsin mõnuga plekki maha juua ning nüüd pean veits bankrolli kallale minema. Jube asi see joomine ikka
    Eelmine nädal jäi lahjaks, run oli kehv ja polnud aega mängida eritit kiiruga kaks päeva sai mängitud aga ajh.
    Täna tegin ühe sessi jua ära ja jooks tundub parem olevat +$65

    Eelmise nädala graafik:


  15. #55

    Re: Kollane NL30 - (?)

    väike sissekanne siis üle pika aja, vahepeal oli kerge jooma kuu, nv-stel ei mänginud ning esmp-teisp kulusid pohmaka raviks enamasti. Koolile ka kõvasti aega läinud ja seepärast oli ka eelmine kuu suht kasin.
    nüüd võtsin asja jälle tõsisemalt käsile ja tiksun heypokeris, vabastan ka boonust $500
    Limiit ikka 30NL, korra proovisin shoti kõrgemale võtta aga ei tulnud midaig välja. Ei usu et niipea 50NL jõuan, kuna päris palju teen cash-oute mis eriti hea ei ole aga midagi teha pole raha ju vaja. Küll millalgi jõuab.

    Vaikselt toimetan ikka, pole veel mängu unarusse jätnud.
    Nüüd tuleb tõsine mängimine kuni 21-ni . siis suuremad sündmused jälle tulemas, nädal kindlalt ei mängi.


    Nädala kokkuvõte: $125 boonus + 363= $488

  16. #56

    Re: Kollane NL30 - (?)

    Väga ilus ju! Proovi ikka NL50-sse saada, taseme vahe pole nii suur, teeniksid rohkem.

  17. #57

    Re: Kollane NL30 - (?)

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Väga ilus ju! Proovi ikka NL50-sse saada, taseme vahe pole nii suur, teeniksid rohkem.

    Pean natuke väljamakse hoogu tõesti maha võtma, ammu oleks aeg juba 50NL olla. Eks paistab kuidas järgmine nädal läheb, väike plaan on olemas

  18. #58

    Re: Kollane NL30 - (?)

    Nädal läbi jälle..
    Muutunud on palju, kuna olen nüüd sammukese edasi astunud ja jõudnud järgmisesse limiiti. Eelmine nädal küll mainisin et nii pea ei jõua aga kerge heater oli ja bankroll juba võimaldab ilusti mängida. Natuke kärpisin ka väljamakset mis oli plaanitud.
    ca7k kätt olen mänginud 50NL ja midagi erilist ette näidata pole.
    BB/100 1,8 , kasum $110
    Eks pean natuke harjuma ja oma mängu parandama. Ehk saab selle nädala lõpuks korralikult beatima seda limiiti. Eks siis näha ole.


    Nädala kasum: $443 koos boonusega.

    Graafik(alates 2,4k 50NL)



    Suurim pot mis saanud olen.
    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    OnGame
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG Hero ($88.65)
    UTG+1 Chopblock ($30.00)
    MP1 mharlevdk ($103.45)
    MP2 FanaticBIF ($246.54)
    MP3 Vedduerder ($76.16)
    CO Rasbrakas ($90.73)
    BTN KPwannabe ($259.52)
    SB espelidiao ($61.80)
    BB happyanger ($119.90)

    Pre-flop: ($0.45, 9 players) Hero is UTG Q Q
    Hero bets $3, 2 folds, FanaticBIF bets $50, 2 folds, KPwannabe calls $50, 2 folds, Hero bets $85.65, FanaticBIF calls $38.65, KPwannabe calls $38.65.

    Flop: 9 A Q ($266.40, 3 players)
    FanaticBIF checks, KPwannabe checks

    Turn: 6 ($266.40, 3 players)
    FanaticBIF checks, KPwannabe checks

    River: J ($266.40, 3 players)
    FanaticBIF checks, KPwannabe checks

    Final Pot: $266.40
    FanaticBIF shows: J 6
    Hero shows: Q Q

    Hero wins $264.90 ( won +$176.25 )
    FanaticBIF lost -$88.65
    KPwannabe lost -$88.65

    Olin seal lauas küll kaotanud juba 2BI, aga no tasus ära see ootamien seal. elu suurimas donkfest lauas ;D

  19. #59
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Kollane NL30 - (?)

    No 9 BI pot NL30's pole just väga paha saavutus.


  20. #60

    Re: Kollane NL30 - (?)

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    No 9 BI pot NL30's pole just väga paha saavutus.

    kõvast joppas ikka. üks vennike oli lauas nitt nagu mina ülejäänud supersuperhuperdonkid ja tegid show seal.
    unistuste laud

Lehekülg 3, kokku 28 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES