Tsitaat Algselt postitas virx747
Hea vaadata, kuidas hooga samas tempos või veel kiiremini ülespoole liigud :D Ilmselt varsti kohtume NL50-s.
Olen nüüd see nädal lasnud umbes esimesed 20k NL50-s ja pärast kohustuslikku bad beatide sadu kerges plussis. Võrdluseks ongame NL30-ga ütleks seda, et tundub, et kuidagi konkreetsem joon on heade mängijate ja halbade mängijate vahel, seetõttu on minu arust mängida isegi lihtsam. Kui NL30-s oli kohati ikka täielik loomaaed äärest ääreni ja tihti oli raskusi aru saamisega, mis levelil vastane mõtleb, siis NL50-s eristuvad regularid üsna selgelt ja fishe jätkub ka :) Muidu üldiselt mingit olulist vahet küll pole. Edu!

Viimasel ajal on tõesti päris hästi läinud. Poleks uskunud , et nii kiiresti järgmisesse limiiti liigun kuigi vahe pole väga suur. Eks freerolli hittimised ka kõvasti kaasa aidanud. Ma kardan pigem , et tuleb suurem downswing ning pean alla tagasi kolima parem kindlustan rolli ja saan edasi grindida.
Sul ikka mängid päris palju ma vaatan, nädalas on samapalju käsi kui mul see kuu. :D
Mul juba nii välja kujunenud kui 1 sess õnnestub ja olen rahul päeva tulemusega siis ei mängi edasi.Tegelen millegi muuga. Präegu vaja natuke rohkem õpingutele ka keskenduda.
Ehk järgmine nädal juba kohtume 50NL-s. Eks paistab.
Samad sõnad,edu ka sulle ja ära hulluks grindi end. :D