Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 556

Teema: [???]kollane

Niitvaade

  1. #1

    PokerStars [???]kollane

    Otsustasin hetkel blogi privaatseks panna, ning alustan siin nn. blogimist. Nagunii veedan enamus ajast sellel lehel, siis kõik asjad koos ja omal lihtsam.
    Tulevikus lähen kindlasti blogi peale tagasi , kui limiidid suuremad ja asi huvitavam ehk.


    Natuke endast:
    Alustasin mängimist u 12/2007 , alguses sõpradega siis sujuvalt triobeti üle , sendilaudasid vallutama.
    Mängisin ajaviiteks ning väike lootus oli ehk saab asja. Esimesed sessid olid kindlalt statidega 91/0 , kindlasit olin teistejaoks lemmik mängija.
    Siis lugesin esimese raamatu läbi, Ed Milleri raamat oli kui õieti mäletan. Natuke tarkust juures, tulemused läksid veits paremaks.
    Mängisin 4-5 kuud trios. siis avastasin pokerstrategy et free money, sai sealt siis partysse raha võetud donkasin seal,mingi kasum jälle taskus. Abiprogrammiks oli Holdem indicator jube äss asi oli minujaoks siis , protsendid värgid särgid.
    Suvel ei viitsinud mängida siis tööl ja pidu ikka täiega, unustasin mängimise kuni sügiseni, starsi deposiit 40$ grindisin 120$ peale. Enamus cashout, ning see mis alles jäi pesitseb kellegi teise taskus.
    Eesmärgid on suured ja huvi on piisavalt.


    Ning võib õelda , et kui ma seda foorumit poleks avastanud, siis minu arvamus pokkerist oleks siiani LOTO.


    Banrkoll hetkel 270$


    Veebruari 2 nädalat:
    [img width=640 height=273]http://img16.imageshack.us/img16/9172/2ndalagraafje9.jpg[/img]
    [img width=640 height=20]http://img16.imageshack.us/img16/2ndalagraafje9.jpg/1/w640.png[/img]
    Viimati muudetud kollane poolt : 08.12.13 at 18:40

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES