Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 67
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Kes see on?

  2. #22
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Investeerida? Praegu? Turud lähevad alla ju, põhi pole käes. Investeering ei too tagasi. Ma oleks ikka üsna pessimistlik ja tagasihoidlik praegu investeerides.
    Aktsiad kukuvad veel mõnda aega. Kinnisvara kukub. Google aktsia hind kukub (vähemalt ei usu, et tõuseb). Võibolla, kui viitsiks (50M puhul) võiks google lühikeseks müüa mõneks ajaks:)

    Paneks raha võlakirjaturule või siis hoiaks pankades hoiusel, aga kõike raha ei pane ühte panka, sest garanteeritakse ainult 700 000 EEKi per pank per hoiustaja (ja seda ka teoreetiliselt).

  3. #23

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Mõtlesin, et investeeriks kuhugi ja siis taipasin, et polegi vaja vist. Kas 50 000 000 kulutamisega piisavalt kaua aega ei lähe, et siis, kui kulutatud saab, edasi mõelda ei võiks.

  4. #24
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    ma ostaks interneti ära

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    ma ostaks interneti ära
    liiga hea.

  6. #26

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Ma mängiks kõik Starsis maha ja saadud fpp-de eest telliksin ahve

  7. #27

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Ma mängiks kõik Starsis maha ja saadud fpp-de eest telliksin ahve
    Ma saan aru küll, et omanikud võivad nati rohkem alati, kuid need ranka topeltkontod võiks kinni panna ikkagi.

  8. #28
    leits
    Guest

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    t2is oli 100 daala nädal vist lits kui õigesti m2letan, saab lastelastele ka ette tellida

  9. #29
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    selle kohta ütles mingi tädi, mingis loengus telekas nii, et sõber kurtis, et tra aktsiad ei tooda midagi, et pigem kaotan raha ja muude probleemide kõrval ei olevat sõber rahul veel kohaliku vee ettevõttega. Et kvaliteet sitt ja tihedad katkestused. Tädi oli andnud nõu, et müü kohe kõik väikse kahjuga maha ja ehita aeda endale puurkaev. Et tulevane kokkuhoid veearvete pealt ongi sinu aktsiate väike tootlus, aga vähemalt plussis + kaks kärbest ühe hoobiga

  10. #30

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Ostaks s*tta kanti kulda kokku, et see kõik kuhugi ära peita ja siis aega-ajalt vaatamas ja imetlemas käia. Vot täpselt selline materialist olengi.

  11. #31

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    heh ma korraldasin hea teema :P

    fakt on see, et kõik tõuseb enivei kunagi taaskord ülesse, küsimus on ajas, aga usun et 3-4a pärast on kõik taaskord roosiline.
    Google aktsia tõuseb kindlalt, liiga suur võrgustik, et langeda (pikemas perspektiivis ;D)
    aga see selleks, ei hakka vaidlema.
    postitage parem huvitavaid elamusi.


    aga muide, kulla ostmine oleks olnud minu teine idee :D

  12. #32

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    investeerimise põhireegel on, et ära kunagi pane kogu raha samasse auku. Eriti 50 MEEKu, selle eest peaks juba vähemalt 20sse eri instrumenti manema. Nii et kui sellele küssile vastata peaks ka mitu vastusevarianti andma.

    Keegi vist ei julgeks praegu 100 % rahast aktsiatesse panna, aga pakuksin, et esimeste ostude jaoks võiksid juba hinnad küllaltki mõistlikud olla. Sest aktsiaturud on ettepoole vaatavad, st nad on alati umbes nii pool aastat enne tõusma hakanud kui mingeid suuremaid häid märke on väljas ja selleks ajaks kui tavainimene tänavalt juba julgeb jee-ma-duubeldasin-börsil-raha-naabri eeskujul kõik enda säästud börsile viia ja veel aktsiate ostmiseks võlgu ka võtta, selleks ajaks on juba börsimull tekkinud. ;D Ega keegi ei ütle kunagi täpselt ära, kus aktsiate põhi on või kui majanduse põhi on, aga põhi kuldreegel on ikkagi et osta börsilt siis kui veri on tänavatel ja inimesed on paanikas. Ehk mingil praegust hetke meenutaval hetkel.

    Minu valikud oleks mingi segu sellistest teemadest nagu infrastruktuur, transport (rongid, laevad, lennukid peaksid Hiina kasvu jätkumisel kõik kuum teema olema), toorained (sama). Sekka muidugi mõnda suuremat dividendiettevõtet (farmaatsia näiteks ja toidutööstus) ja veidi näpuotsaga erinevate ajutiste buumisektorite staaraktsiaid (seda siis kui aktsiad on juba tõusma hakanud, enne pole nendega midagi teha).

    Kulda praegu ei vaataks, kuna see rohkem inflatsioonimäng, vähemalt ajalooliselt on olnud ja suuremate panganguskriiside aegu pole tal häid saaavutusi ette näidata (Võtke Tavidi juttu tugeva kriitikaga, sest tegu on selgelt müügimeestega, kes üritavad enda toodet müüa ja nad ei saagi teistsugust juttu ajada kui "300 or 500% in 3 years, what's the differnence")

    Kinnisvara puhul ei usu et see võiks nii pea mingit investeerimisväärtust juurde saada, sest inimestel on kaotustest haavad veel liiga värsked.

    Roheline energia, nagu enne juba mainitud, on rohkem haip, mille väärtus seisneb üksnes selles, et seda taovad kokku valged mehed mitte ei pumbata seda erinevate sõjakate murjanite juurest. Sest "roheline" energia on roheline pmst võrreldes ainult kivisöega ja sellest on odavamaid ja efektiivsemaid alternatiive. Mis ei tähendaks, et inimeste emotsioonide pealt ei võiks üritada siinkohas kiiret raha teha, lol. Aga enamasti on siin tegu väiksemate ettevõtetega ja nende näppimiseks peaks olema turukogemust juba vähemalt paari aasta jagu ja turu olemusest päris hea arusaam, sest nende liikumised mõlemale poole on lihtsalt liiga suured.

    Ja veel, Äripäeva puhul ei ole tegu majandusajalehega. Pidin lihtsalt lisama, lol

    P.S. tegu ei ole mingi katsega kellelegi mingit soovitust anda ega ma pole ka seotud ühelgi viisil ühegi investeerimisasutusega. Lihtsalt on olnud selle teemaga mingi kokkupuude

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    [img width=185 height=240]http://farm2.static.flickr.com/1050/567456292_257a85505e_m.jpg[/img]
    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kes see on?
    http://www.youtube.com/watch?v=2fTyv...eature=related



  14. #34

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    ma teeks bill gatesiga 50 megase omaha hi flipi

  15. #35
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Ma teeks SMS laenu võid midagi taolist ;D

  16. #36
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ma teeks SMS laenu võid midagi taolist ;D
    Bankroll24.ee :D

    Ja muruntau komm oli supper :)

  17. #37

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    ostaksin coca colat kõige raha eest

  18. #38

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Mingi aeg sai päris palju uuritud aktsiaturgu ja sellega seonduvat(või noh vähemalt oli mingisugune huvi), aga siis leidsin pokkeri ning sellest ajast on see ala suht tuhmunud. Seega ei oskaks ka praegusel hetkel otseselt midagi 50mil-ga teha, sest raha on suur ja see vajab kindlasti eelnevalt pikka uurimist-puurimist, kuhu see raha panna ja kui kasumlikuks see osutuks jne.

    Muruntau postitus oli sweet.

  19. #39

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Astuks pokkeri keelust üle ja läheks lammutaks Ivey Thunderdomes.

  20. #40
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Ma saan aru küll, et omanikud võivad nati rohkem alati, kuid need ranka topeltkontod võiks kinni panna ikkagi.
    wtf?

    Ise investeerida ei oska :(

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES