Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 33, kokku 33
  1. #21

    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=4004

    ei loe ma 2+2 bodogi teemast 8 laua kohta midagi välja

  2. #22

    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    Kloonike, see 2+2 threadis on trollimine obviously.

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    Tsitaat Algselt postitas jarlop Vaata postitust
    Mis asja sa ajad? Ma olen seal pea 2 aastat mänginud ja pole näinud kedagi kelllel oleks üle 4 laua, igaksjuhuks küsisin üle...

    is there possible to play in bodog poker more then 4 tables?

    16:07:57 : AgentKemmy K.: The Bodog software only allows for a maximum of four Poker tables at one time.
    Rääkisin kloonikele ka täpselt sama juttu. Olen selle toaga väga pikalt kursis olnud ja ei ole kuulnud, et 8 max. Selline jutt liiguks ikka kuskilt välja ja tuba on kohutavalt väikene ning PTR-i poolt träkitav, mis premium kontoga näitab laudade arvu siis ei ole mina veel oma silmaga näinud.

    Pead pakule ei pane, sest võib-olla miskid ekstreem-erandid propidele vms.

  4. #24
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    http://www.pokertableratings.com/bod...rch/tom+arnold

    selline härrasmees seletas täna bodogi nl100 6max lauas, et suudab olemasolevate accountidele rb külge pookida. viskas mingi aadressi ka, aga ei viitsind väga uurida (kuna endal olemas). võtke nööbist kinni kui laudades näete.

  5. #25

    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Rääkisin kloonikele ka täpselt sama juttu. Olen selle toaga väga pikalt kursis olnud ja ei ole kuulnud, et 8 max. Selline jutt liiguks ikka kuskilt välja ja tuba on kohutavalt väikene ning PTR-i poolt träkitav, mis premium kontoga näitab laudade arvu siis ei ole mina veel oma silmaga näinud.

    Pead pakule ei pane, sest võib-olla miskid ekstreem-erandid propidele vms.
    Olen lugenud et uutele kasutajatele võimaldatakse mängida viiel laual piiratud aega.

    Source siis 2+2, aga ei mäleta kas msnl thread või too mis Internet Poker all.

  6. #26
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    Kuidas Bodog momendil on eesti mängijatele.. payout´id toimivad (mb, pangalingi kaudu)?

  7. #27

  8. #28

    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    Bodogi omanikud on täitsa sassi läinud omadega.
    Kuna seal on konto EUR-des (vähemalt mul) ja lauad dollarites, siis tavaliselt oli kasutusel standard (maailmapanga) kurss. Eile peale sessi aga avastasin, et euride ja dollarite arv mu kontol ei klapi. Kursiks on 0,64.
    Täna olen päev otsa nendega maadelnud, et neil on vale kurss kasutusel.
    Algul vastati mulle nii:
    Please be advised that we based our exchange rate on the exchange rate site below:
    http://www.xe.com/ucc/
    The reason why you you were seeing different information was because the exchange rate on the website above are updated everyday at 3:00a EST. For your reference, we recommend that you check the link above for more information.
    ja kui ma juhtisin nende tähelepanu sellele, et seal lehel on kursik 0,76 mitte 0,64, siis nüüd sain sellise vastuse :

    At Bodog we are using a fixed currency exchange rate as below:
    1 USD is equal to 0.6405 Euro
    1 Euro is equal to 1.5611 USD
    Please note the above is the conversion rate used.
    Tundub kuidagi väga ebareaalne, et pokkerituba lihtsalt võtab kätte ja fikseerib ära 20% sitema kursi.

    Kas keegi foorumist veel mängib Bodogis ja kas on sama jama?

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    Ma täpselt aru ei saa su mõttest. Kas neil ei ole mitte nii, et euro kurss on neil fixeeritud 1:1 ja USD kurss 1:1. Kui cashier ja laua kurss erineb siis on fixeeritud kursiga ja ostad alati USD-e lauda fixeeritud kursiga ning selle sama kursiga müüd cashierisse maha, et ei tekiks rahade kursi muutusest suuremaid erinevusi või mõni mängija ei hakak nii raha tegema.

  10. #30

    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    Mõtlesin selle siiski läbi ja mu meelest ikkagi tuleb vahe sisse.
    Kui võtan 2 kurssi, nende pakutud 0,64 ja reaalse 0,76.
    Kui ma istun nüüd 100NL dollari lauda, siis ühel juhul kulub mul lauda istumiseks €64 ja teisel juhul €76.
    Kui saan duubli, siis saan ka vastavalt kas €64 või €76, ehk siis kaotan iga võidetud $100 pealt €12.
    Paranda kui ma eksin.
    Viimati muudetud peokuningas poolt : 19.04.12 at 08:13

  11. #31

    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    kas atm kui HUDid jms jama ei tööta, kuid bodog ise salvestab hand historeid klienti kas on need võimalik kuidagi HEMi saada? Näeks päeva lõpuks tulemusi at least

  12. #32
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    Bodogis eestlastel pidu läbi vist? Mingit kahtepidi mõistmist väga nagu pole...

    Hi xxx,

    Starting 30 August 2012, Bodog.co.uk will no longer process transactions in your jurisdiction.

    We recommend that you withdraw any balance you may have in your account by 30 August 2012. Minimum withdrawal amount is $/€/£10. After 30 August, we will adjust your balance to 0 to protect your funds. To withdraw your balance after 30 August, you will need to contact customer service at service@bodog.co.uk.

    Thank you for your understanding and we apologize for any inconvenience this may cause.

    Bodog
    +800-1004-2004
    service@bodog.co.uk

  13. #33
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    Jah.

    The only countries affected are: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Estonia, Hungary, Israel, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Macedonia, Montenegro, Romania, Russian Federation, Serbia, Slovenia, Ukraine, Uzbekistan

    We feel it is better to concentrate on our strengths & where we can offer the best product. The Bodog brand is known for its high level of customer service & spreading ourselves too thinly to try and cover a huge amount of smaller markets was proving logistically difficult. Bodog.co.uk will concentrate on growing existing markets.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES