Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 96
  1. #1

    VinQbator @ triobet

    Nonii, mõtlesin, et oleks kah aeg oma päevik ära teha.

    Pokkerit olen mänginud juba mõned aastad, kuigi enamjaolt freerollide ja ja $0.09 SnG tasemel. Tõsisemalt sai mängima hakatud kunagi 2008 novembris. Pokkeri kontol oli seismas miski €20 ja mõtlesin, et võiks hakata provima multitablemist. Võtsin siis 6 või 8 NL5 lauda lahti ja istusin kõigisse $2 sisse. Kui lauas hakkas jääma võhemaks kui $1.5 siis ostsin uuesti $2 peale. Jõudsin juba peaaegu nulli st. polnud enam kontol vaba raha mille eest juurde osta, aga õnneks tuli siis hea run ja sain BR €40 peale. Järgnevate nädalate jooksul grindisin oma BR €200 peale ja sain vaikselt hakata võtma shote NL10s. Alguses ei saanud seal absoluutselt hakkama ja jätkasin grindimist NL4s. Siis kui BR oli jõudnud €350 kanti hakkasin uuesti võtma shote NL 10s ja PL10s ja mäng hakkas juba vaikselt sujuma. Üsna varsti hakkasin ka NL20 ja PL20 mängima. Järgmine limiidis edasi liikumine tuli siis kui BR oli jõudnud €888 juurde, mis oli ilmselgelt liiga vara. Esimesed kaks päeva maksin lihtsalt massiivselt reiki ja jäin praktiliselt nulli. Järgmise kahe päevaga tuli aga võimas kaardijooks ja tõmbasin üle 600 euro plussi. See ajas ainult mulle meeletu tildi pähe ja ma suutsin järgmisel päeval 550 euri maha donkida. Osalt oli see küll variatsioon, aga raudselt oleks saanud poole väiksemaks seda langust kärpida, kui oleks korralikult mänginud. Peale seda tuli meeletu masendus, et ma ei oskagi üldse mängida ja kõik see mis ma võitnud olen on lihtsalt vedamine ;D. BR oli mul vajunud jälle tagasi €900 peale. Tuli hakata jälle NL10 ja NL20 grindima. Praegu olen BR jälle €1500 peale suutnud kasvatada rakebacki ja NL10 ja NL20 abiga. Viimane rakeback oli kusjuures €307. Uuesti NL50 lähen arvatavasti €2000 BR-ga, enne ei taha, sest see BR management (20BI) mida soovitavad väga paljud netis olevad artiklid on minu arust täielik bullshit. 10BI downswing hävitab ju pool BR.

    Alguses mängisin full ringi ja peale seda kui olin mõne aja NL10 mänginud läksin üle 6maxi, sest primas lihtsalt pole full ringi laudu. Peale seda kui olin 6maxi läinud ei taha enam full ringi laudu näha kah ;D

    Turniiridega eriti hästi pole läinud. Pole küll täpselt arvet pidanud, aga arvatavasti olen nullis.

    Lõpetuseks siis graafik kah kusagilt detsembri lõpust saadik.
    [img width=750 height=467]http://img18.imageshack.us/img18/5760/overalljc9.jpg[/img]
    See mount everest seal on NL50 hotrun ja megatilt.

    Statsid kah kõikide limiitide peale kokku.
    [img width=674 height=51]http://img525.imageshack.us/img525/5852/statsux2.jpg[/img]


  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: VinQbator @ triobet

    Tere,

    Uus päevik jälle juures, millel silma peal hoida. Vaatan, et nüüd oled tõsisemalt pokkeri käsile võtnud, kindlasti vaev tasub ennast varsti ära ;D
    Kust oled lugenud 20BI rolli kohta, ikka standart miinimum on vähemalt 40BI cashi mängides.

    Edu päeviku pidamisel.

  3. #3

    Re: VinQbator @ triobet

    kui ei ole häbi vajadusel allapoole liikuda on 20 BI piisav imo

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: VinQbator @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    kui ei ole häbi vajadusel allapoole liikuda on 20 BI piisav imo
    Siis ei saa sesse väga pikaks ajada, kui juhtub, et sessi jooksul kaotad 5+ BI, see ikka jama natuke ausalt.

  5. #5
    goldec
    Guest

    Re: VinQbator @ triobet

    Vau milline bankroll management..
    Müts maha su ees!

  6. #6

    Re: VinQbator @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Tere,

    Uus päevik jälle juures, millel silma peal hoida. Vaatan, et nüüd oled tõsisemalt pokkeri käsile võtnud, kindlasti vaev tasub ennast varsti ära ;D
    Kust oled lugenud 20BI rolli kohta, ikka standart miinimum on vähemalt 40BI cashi mängides.

    Edu päeviku pidamisel.
    Hmm... ei viitsi rohkem otsida, aga viimane koht kust 20BI reegli kohta lugesin oli seehttp://www.thepokerbank.com/bankroll-management.html
    Artikli alguses mainitakse küll korra, et NL cashgame jaoks vaja 40BI, aga kuna ülejäänud artiklis on ikkagi öeldud, et vajalik on 20BI siis ma eeldasin, et 40BI on lihtsalt kirjaviga.

    Kusjuures kuni NL20 tunduski 20BI veel täesti piisav. NL4 või NL5 peaks isegi 10BI täiesti piisav olema.

  7. #7
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: VinQbator @ triobet

    Õige jutt, nl20 ka veel 20-30ga saab hakkama aga nl50 juba suuremat rolli vaja

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    485

    Re: VinQbator @ triobet

    Ma alustasin NL4's 3 BI'ga. Samas kunagi ammu sai üldse dollariga alustatud. Supermicro limiitidel pole üldse mingeid BR reegleid tarvis minu meelest

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: VinQbator @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas Foux
    Ma alustasin NL4's 3 BI'ga. Samas kunagi ammu sai üldse dollariga alustatud. Supermicro limiitidel pole üldse mingeid BR reegleid tarvis minu meelest
    Miks? Mina arvan, et kui kohe alustada reeglite järgi, siis pärast ei teki ka selliseid naxeri tüüpi gamblereid nii lihtsalt, kes üldse bankrollist ei hooli. Kohe algusest peale nii nagu peab.

    Marguzz22, miks nl50 läheb vaja suuremat rolli ehk 40BI, kui nl20 piisaks 20BI?

  10. #10
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: VinQbator @ triobet

    VinQ AW-st?

  11. #11

    Re: VinQbator @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    VinQ AW-st?
    AW?

  12. #12

    Re: VinQbator @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas Foux
    Ma alustasin NL4's 3 BI'ga. Samas kunagi ammu sai üldse dollariga alustatud. Supermicro limiitidel pole üldse mingeid BR reegleid tarvis minu meelest
    No kuidas nii saab, minuarust grindi põhialus ongi Br managment ilma selleta sa ei saa ju teenida, variatsiooni prst juba...
    Aga noh ma alles algaja niiet ma võin eksida...

  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    485

    Re: VinQbator @ triobet

    Nu NL4's jagatakse raha ju niisama.

  14. #14

    Re: VinQbator @ triobet

    Nii, nüüd siis bankroll NL50 jaoks koos. Sai ületatud 2k€ piir. Homme õhtul hakkan siis uue hooga NL50 6-maxi grindima. Loodan, et just nüüd ei otsusta downswing kallale tulema hakata, ptui-ptui-ptui. Väike graafik kah siis viimase graafiku lõpust saadik. Mänginud olen põhiliselt PL10 ja NL20.


  15. #15

    Re: VinQbator @ triobet

    Nonii ongi 2 kilo käes, mis sa grindid koidas hetkel ve..??
    Igatahes homme läheb ojaka juures grindfest jälle käiku niiet ole kohal sitapunn :P

  16. #16

    Re: VinQbator @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas VinQbator
    ...Loodan, et just nüüd ei otsusta downswing kallale tulema hakata, ptui-ptui-ptui...

    No comments...

  17. #17

    Re: VinQbator @ triobet

    Nonii, pole ammu päevikut täiendanud, seega oleks aeg.

    Alustaks sellega, et läinud on üsna sitasti. Korduvalt olen võtnud shotte NL50s ja fail'inud. kuna pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna siis...


    Teadjamad mehed võiksid statse kommenteerida.

    Ei teagi nüüd keda õigupoolest tuleks ebaedus süüdistada, kas siis halba kaarti või hoopiski iseennast. Olen üritanud teha sama mängu nagu väiksemates limiitides mida ma biidin ikka päris korralikult. NL20 8bb/100 ja NL10 26bb/100 käsi kokku 120k.

    Kusjuures viimasel ajal pole eriti triobetis mänginudki, tegin hoopistükis starsi konto omale ja kandsin $250 peale sinna. Mänguks valisin NL25 6max ja mängisin paar nädalat. Lõpptulemus siis selline...

    Kuna vahepeal mängisin ka MTT SnG-si millega tuli natsa raha juurde siis konto peal oli koguaeg piisavalt et laudades saaks istuda. Aga nagu näha on ka starsi NL25 väga allamäge jooksnud. Jälle see sama küsimus - miks kuradi pärast ometi?

    Homme on plaanis unibeti kontole natsa raha peale panna ja siis seal hakata mängima, sest trios laudu liiga vähe. Starsis vahepeal SnGsi mängida on ka kindlasti kavas. Loodan, et kunagi lähi aegadel ikka NL50t kah korralikult biitima hakkan. Sellised tagasilöögid krt laastavad motivatsiooni.

  18. #18
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: VinQbator @ triobet

    6 max on suht Swingine asi ja 250 oleks võinud vast NL-10st siiski alustada.

  19. #19
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: VinQbator @ triobet

    Statside järgi tundub, et liiga agressiivne oled ning bluffid ka vist päris palju!

  20. #20
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: VinQbator @ triobet

    Flopil võiks minu meelest natukene vähem c-bettida ka. 88% tundub natukene liiga palju olevat.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES