Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 69

Teema: Tilt

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Tilt

    Miks me koguaeg naxeriga tilti lähme.Kui võidame,siis eufooria tilt.Mul on isiklikult selline tunne,et võtaks pangast raha välja ja paneks tule otsa,Kaotuse puhul tüüpiline masendus.
    Miks iga swing tekitab tilti?Mis selle vastu teha?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Tilt

    Küsimusele küsimusega ei vastata aga siin ma tõesti muud ei oska... Miks Te üldse mängite, kui lähete tilti nii võitmise kui ka kaotamise korral?


  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tilt

    Kuidas Te mängima hakkasite, olite aparaadi sõltlased või ;D siis arutaks edasi.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Tilt

    Kuidas üldiselt siin foorumitegelased "tilt"-ga toime tulevad?

    Endal ta avaldub üsnagi ootamatult ja mingil hetkel n.ö. "veri keeb" ja otsiks ainult kohta, kus pushida või siis riveril missed drawd all in bluffi teha vms lollusega hakkama saada.

    Ise katsun suitsul ära käia ja maha rahuneda, kui see ei aita lähevad aknad kinni ja komöödiaseriaal ekraanile, enne aknad uuesti lahti ei lähe kui täielikult maha rahunenud ja pea selge.

    Eks see vist grinderitel kipub probleemne olema, kui liiga tihti graafikut vaadatakse ja kui mitu tuhat kätt pole mingit progressi olnud, võib see "klõps peas ära käia".

    Postitasin kuna endal parasjagu väga meeldiv tilt ja sai aknad kinni pandud ja nüüd ekraanile Al Bundy, see peaks maha rahustama, sest see mees on päriselus pidevalt tiltis ;D

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Tilt

    Tilti täielikult vältida või tiltis peaga jätkata mängu ning suruda oma emotsioonid alla ning seejuures teha A mängu on võimatu. Seega ainus võimalus on vältida tilti's peaga mängimas ja õppida ära tundma tilt. Selleks jõuame jälle ja jälle vana hea kollase raamatu juurde, mille kaant ilustreerib tundmatu isiku pea - The Poker Mindset.

    Aga üldiselt kogemuste kasvades tuleb ka tildi tunnetus ja oskate ära tunnetada, millal Te ei tee head mängu ja millal ei ole mõtet mängida ja nendel päevadel hoiate laudadest eemal. Aga paraku tuleb teinekord tilt otse lauas kallale ja see ongi kõige ohtlikum! Siis peab olema distsipliini, et lahkuda võimalikult kiiresti lauast, olenemata, kui fishi see laud ka ei oleks.

    Ja kõige parem tildi ravim on - lahkuda arvuti tagant (seda siis, kui online pokkeris tekib tilt) ja tegeleda hoopis muuga, kui pokker. Sest arvuti taga on ikka, et oh käin läbi foorumist või räägin msn pokkerisõbraga ning nii tilt ei kao.


  6. #6

    Re: Tilt

    Mul aitab see, et ma enne ohtliku hetke panen vastase ühe võimalusena idiootsele tõmbele, mis õnnestumise korral mind tilti ajab. Siis mõtlen kiiresti, et kui see juhtub, siis järgmised 5 korda on muretu ja ei mõjugi nii hullusti. Lugesin hiljuti ühte lugu, kus mehel oli 40 buyin downswing, seda ma vist ei tahaks niipea läbi elada.

  7. #7
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tilt

    Ma tahaks edasi analüüsida privadori ja naxeri tiltamise põhjuseid aga privador ei vasta kas oli ennem aparaadi sõltlane või mitte ;D

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Tilt

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mul aitab see, et ma enne ohtliku hetke panen vastase ühe võimalusena idiootsele tõmbele, mis õnnestumise korral mind tilti ajab. Siis mõtlen kiiresti, et kui see juhtub, siis järgmised 5 korda on muretu ja ei mõjugi nii hullusti. Lugesin hiljuti ühte lugu, kus mehel oli 40 buyin downswing, seda ma vist ei tahaks niipea läbi elada.
    ma huvipärast küsin, et kust lugesid ja kes too 40BI mees oli?

  9. #9

    Re: Tilt

    Minu jaoks on tildi ravimiks saand see,et võtan asja läbi huumori ning naeran nende idiootite üle kes mulle bad beate pakuvad ja tänu suck autidele võidavad...ja naeran selles mõttes ,et tean,et on vaid aja küsimus kui sama vennaga uuesti kokku põrkan ning talle samaga vastand
    Muidugi see pole tegelt nii lihtne,et muudkui naerad arvuti taga ja tilti ei tule...tuleb ikka ja kuidas veel kui sa anna endale aru ,et see on poker kus inimesed pakuvad üksteisle bad beate ja suck aute ning,et see on lihtsalt üks pokeri osa millega tuleb ära harjuda...inimene harjub ju kõigega...nii,et harjuge ära ja te harjutegi ära mitte tilti minema
    See postitus on mõeldud ka mulle :D

  10. #10

    Re: Tilt

    http://archives1.twoplustwo.com/show...rt=&PHPSESSID=

    Sorry, 19 BI, mäletasin, et 2000$ aga arvasin et oli NL50, tegelt NL100.

  11. #11

    Re: Tilt

    kui mul tilt tuleb siis ma tavaliselt teen väikese pausi.
    teen suitsu ja vaatan mõnda aega telekat või mängin naisega lauamänge ;D




  12. #12

    Re: Tilt

    Kui jutt suitsetamisele läks, siis ütlen vahele, et pokkerimängijale on tegelikult kõige parem olla mittesuitsetaja. Nõus, et rahustab närve, kuid krt. ma veel mäletan hästi neid aegu, kui igal turniiril ootasid käte värisedes pause ning igas magusas cashilauas pidid tunnis vähemalt korra sitoutima et kuue-seitsme mahviga suits ära imeda. Jätsin eelmise aasta juunis pärast 13 aastat kestnud korralikku tossamist suitsetamise päevapealt maha (teen küll vahel harva pidudel, aga mitte regulaarselt) ja pean mainima, et ikka oluliselt parem on pokkerit mängida.
    Tildile minnes tuleb selleks päevaks arvuti kinni panna ja asuda tegelema mingite teiste asjadega. Järgmine päeva värske peaga ja puhanud närvidega võib uuesti mängima hakata.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Tilt

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Kui jutt suitsetamisele läks, siis ütlen vahele, et pokkerimängijale on tegelikult kõige parem olla mittesuitsetaja. Nõus, et rahustab närve, kuid krt. ma veel mäletan hästi neid aegu, kui igal turniiril ootasid käte värisedes pause ning igas magusas cashilauas pidid tunnis vähemalt korra sitoutima et kuue-seitsme mahviga suits ära imeda. Jätsin eelmise aasta juunis pärast 13 aastat kestnud korralikku tossamist suitsetamise päevapealt maha (teen küll vahel harva pidudel, aga mitte regulaarselt) ja pean mainima, et ikka oluliselt parem on pokkerit mängida.
    Tildile minnes tuleb selleks päevaks arvuti kinni panna ja asuda tegelema mingite teiste asjadega. Järgmine päeva värske peaga ja puhanud närvidega võib uuesti mängima hakata.
    +1

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Tilt

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Kui jutt suitsetamisele läks, siis ütlen vahele, et pokkerimängijale on tegelikult kõige parem olla mittesuitsetaja. Nõus, et rahustab närve, kuid krt. ma veel mäletan hästi neid aegu, kui igal turniiril ootasid käte värisedes pause ning igas magusas cashilauas pidid tunnis vähemalt korra sitoutima et kuue-seitsme mahviga suits ära imeda. Jätsin eelmise aasta juunis pärast 13 aastat kestnud korralikku tossamist suitsetamise päevapealt maha (teen küll vahel harva pidudel, aga mitte regulaarselt) ja pean mainima, et ikka oluliselt parem on pokkerit mängida.
    Tildile minnes tuleb selleks päevaks arvuti kinni panna ja asuda tegelema mingite teiste asjadega. Järgmine päeva värske peaga ja puhanud närvidega võib uuesti mängima hakata.
    Cash gamejale pole see üldse hull, ma mängin teinekord 8h jutti 16 tabling ja iga tunni tagant väike paus silmadele ja käele(mitte kopsule) teha ei ole üldsegi halb. Ja tagasi tulles paned wait for big blind.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Tilt

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Cash gamejale pole see üldse hull, ma mängin teinekord 8h jutti 16 tabling ja iga tunni tagant väike paus silmadele ja käele(mitte kopsule) teha ei ole üldsegi halb. Ja tagasi tulles paned wait for big blind.
    Enne ma arvasin ka nii aga NL100+ juhtub selline asi, et kui iga tund istud sitting out 3 minutit, siis tagasi tulles on pooled lauad laiali lagunenud, kuna osa regularide pundist on table selectorid, kes rändavad palju ja teine osa pundist on nitid, kes ei julge full-ringi mängida, kui lauas on 3 kohta vaba ja siis kui juhtub nii, et sa sitting out ja table selector (või random mängija) lahkub, siis on järgmise 4-5 käega ka kõik regularid kadunud ja laud laiali lagunenud.


  16. #16
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Tilt

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Enne ma arvasin ka nii aga NL100+ juhtub selline asi, et kui iga tund istud sitting out 3 minutit, siis tagasi tulles on pooled lauad laiali lagunenud, kuna osa regularide pundist on table selectorid, kes rändavad palju ja teine osa pundist on nitid, kes ei julge full-ringi mängida, kui lauas on 3 kohta vaba ja siis kui juhtub nii, et sa sitting out ja table selector (või random mängija) lahkub, siis on järgmise 4-5 käega ka kõik regularid kadunud ja laud laiali lagunenud.

    tra see on debiilne - olen hakand 6-maxi mängima ning kohe, kui on lauas paar vaba kohta ja ma panen sitting out et kusel käia on kõik lauad lagund.

  17. #17
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tilt

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    tra see on debiilne - olen hakand 6-maxi mängima ning kohe, kui on lauas paar vaba kohta ja ma panen sitting out et kusel käia on kõik lauad lagund.
    Mind ajab närvi õhtuti, kui rahvas magama läheb, siis nii idiootne ainult vaheta neid laudu >:( Samuti kui üks loll ees ära läheb, siis tavaliselt teised kohe järgi jube.

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Tilt

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    tra see on debiilne - olen hakand 6-maxi mängima ning kohe, kui on lauas paar vaba kohta ja ma panen sitting out et kusel käia on kõik lauad lagund.
    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Mind ajab närvi õhtuti, kui rahvas magama läheb, siis nii idiootne ainult vaheta neid laudu >:( Samuti kui üks loll ees ära läheb, siis tavaliselt teised kohe järgi jube.
    LOL yeah. Ja kui enne tiltis ei olnud siis pärast selliseid jamasid on tilt raudselt :)

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Tilt

    Tahtsin just samasuguse teema teha aga leidsin selle siit. Endal kah viimasel ajal tiltiga probleeme.Tunnen kohe kuidas ei viitsi mängida ja käed ei pea vastu ja ikka kohutav halb tunne. Kui mingi viimased 5 sessi kõik järest miinuses siis pingutan hullu moodi, et ülejäänud sessid plussi veaks. Raske aeg. Käsi olen mänginud see kuu 12k aga absuluutselt iga päev

  20. #20

    Re: Tilt

    no pain no gain

    Peab vist rahul olema, et endal tekib tilti üliharva. Kuna ma olen siiani uuele limiidile läinud siis kui 20 bi-d olemas, siis on nõme mängida sellise ärevustundega, peaaegu oled underrolled ja stoploss on minimaalne, aga kui kaardijooks alt ei vea ja vedama saad, siis on juba pohhui. Tilt tekib ka siis kui oled lihtsalt paar päeva olesklenud ja niisama vahtind ning siis üritad pokkerit mängida. Terves kehas terve vaim, ma isiklikult ei suuda iga päev nt nädal aega jutti lihtsalt pokkerit lasta ( paar korda olen proovind), vahepeal tuleb raudselt ujumas käia või midagi muud tehes ennast jõhkralt läbi tõmmata, joomine aitab siinkohal ka :D, on ju alkohol levinuim antidepressant. Kõik peab tasakaalus olema.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES